Shikoni Rick dhe Morty Anywhere Online në vitin 2020

Dub dub dubub, Rick dhe Morty tifozë! Dueti i gjyshit-nipit të preferuar të të gjithëve është rikthyer në Sezonin 4 të shumëpritur.

Nëse ndodh që të jeni në dimension të gabuar, mund të keni probleme për ta rregulluar.

Vetëm shikuesit amerikanë mund të shikojnë serialin e ri në Adult Swim.

Për fat të mirë, mundeni shikoni Rick dhe Morty Sezoni 4 falas në faqen e Mbretërisë së Bashkuar, Të Gjitha 4. E vetmja pjesë e ndërlikuar është ajo ju duhet një adresë IP në Mbretërinë e Bashkuar për të hyrë në të.

Mos u frikësoni nëse jetoni jashtë MB. Bëni si Rick dhe kthejeni shkencën dhe teknologjinë në avantazhin tuaj me një VPN.

VPN-të anashkalojnë gjeo-kufizimet e të gjitha 4-ve dhe zhbllokoni përmbajtjen, kështu që ju mund të shihni Rick dhe Morty Season 4 nga kudo në botë. Dhe unë do t’ju them se si.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Rick dhe Morty në të gjitha 4

 1. Zgjidhni një VPN që është e aftë të hyjë në Të gjitha 4 dhe që ka serverë në Mbretërinë e Bashkuar. NordVPN është rekomandimi im # 1 për shpejtësinë dhe sigurinë e tij.
 2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin VPN për pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një server në Britani e Madhe.
 4. Hyni te Të Gjithë – ose krijoni një llogari – dhe kënaquni!

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Rick dhe Morty në të rriturit

 1. Zgjidhni një VPN – Unë rekomandoj NordVPN për zhbllokimin e të rriturve notuar jashtë SH.B.A..
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SHBA.
 4. Drejtohuni tek noti i rritur, futuni në llogari dhe luani shtypin! Mos harroni, ju mund të shihni vetëm Ricky dhe Morty në Adult Swim nëse tashmë keni një pajtim kabllor.

Filloni Streaming Rick dhe Morty Tani!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni për të gjithë 4

Për të parë shfaqjet në Të Gjitha, si Rick dhe Morty, duhet të regjistroheni për një llogari. Completelyshtë plotësisht i lirë, i shpejtë dhe i lehtë me një VPN.

 1. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 2. Klikoni “Luaj” në episodin Rick dhe Morty që doni të shihni.
 3. Kur ju kërkohet të regjistroheni, klikoni “Regjistrohu për të parë.”
 4. Vendosni adresën tuaj të postës elektronike dhe fjalëkalimin dhe klikoni “Tjetra”.
 5. Vendosni detajet tuaja. Në kutinë e adresave, sigurohuni që të përdorni një kod postar në Mbretërinë e Bashkuar. Mund të përdorni diçka si EC3N 4AB
 6. Konfirmoni adresën tuaj të postës elektronike përmes lidhjes që ju është dërguar email nga ju të Gjithë.
 7. Kthehuni përsëri në sit dhe transmetoni Rick dhe Morty Season 4 falas!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Rick dhe Morty

Ndonjëherë, është më e lirë për transmetuesit të blejnë të drejtat e transmetimit në shfaqje vetëm në disa vende.

Ata pastaj përmbajtja e geoblock për të parandaluar shikuesit në rajone të tjera nga shikimi i tij.

Ju ndihmon një VPN merrni rreth këtyre geoblocks duke ju bërë të dukeni se po përdorni të gjitha 4 ose Adult Swim nga një vend tjetër. E bën këtë nga duke përdorur një nga serverët e tij si një ndërmjetës midis jush dhe platformës transmetuese.

Kur të keni qasje në Të gjithë 4 ose të Rriturin e Rritur për të transmetuar Rick dhe Morty Season 4, ai sheh vetëm adresën IP të lidhur me serverin VPN, në këtë rast në Mbretërinë e Bashkuar ose SH.B.A.. Adresa juaj e vërtetë IP mbetet një mister. 

Kjo pastaj zhbllokon tërë bibliotekën, përfshirë sezonin e katërt të Rick dhe Morty.

për fat të keq, jo të gjithë VPN-të mund të zhbllokojnë Të gjithë 4 ose Të Rritur.

Ju duhet të zgjidhni një VPN që ka mjaft servera në MB dhe gjithashtu azhurnon rrjetin e tij rregullisht. Në këtë mënyrë, ju merrni shumë serverë të rinj për të zgjedhur nga ato që të katër nuk janë zbuluar dhe bllokuar akoma.

Ose, për të parë Not për të rritur, zgjidhni një VPN që ka të mirë mbulimi i serverëve në SH.B.A..

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Kur përdorni një VPN, ju jeni gjeo-spoofing vendndodhja juaj, e cila është e dobishme për shumë arsye të ndryshme, përveç transmetimit të Rick dhe Morty.

Kur një VPN devijon trafikun tuaj përmes një prej serverave të vet, e bën këtë përmes një lidhje e koduar. 

Do gjë që bëni në internet ndërsa përdorni VPN tuaj është krejtësisht e padukshme dhe e pasaktë. Kompanitë e reklamimit, agjensitë qeveritare dhe hakerat nuk mund të monitoroni sjelljen tuaj në internet.

VPN-të më të mira gjithashtu vijnë program i integruar anti-malware që ju mbron nga faqet ose shkarkimet e dyshimta.

VPN ju japin qasje në përmbajtje gjeo-të kufizuar bllokuar për arsye të tjera, si p.sh. censura qeveritare. Ata gjithashtu ju ndihmojnë hyrë në produkte ose shërbime me çmime më të ulëta në vendet jashtë tuajën.

Nëse ndonjëherë përdorni wi-fi publike, një VPN është thelbësore. Meqenëse pikat e nxehta duhet të jenë të disponueshme për të gjithë anëtarët e publikut, ato zakonisht janë të pasigurta. Lidhja me rrjetet e pasigurta ju lë të prekshëm nga kërcënimet në internet si sulmet phishing ose njeriu në mes.

Me një VPN, kënaquni me transmetimin, shfletimin, ngarkimin dhe shkarkimin me komoditetin e njohjes aktiviteti dhe të dhënat tuaja janë të sigurta dhe të sigurta në internet.

3 VPN më të mira për të shikuar Rick dhe Morty

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN u bë për transmetim. Secila prej saj 5,100 serverë ka SmartPlay DNS, që anashkalon blloqet gjeografike për transmetim të pandërprerë.

Ka rreth 580 serverë në MB, kështu zhbllokimi i të gjithëve 4 për të transmetuar sezonin e katërt të Rick dhe Morty nuk është problem.

Po ashtu ka mbi 1.500 serverë në SH.B.A. dhe lehtë mund të zhbllokojë Adult Swim. unë përdorni NordVPN për të zhbllokuar Netflix, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video, dhe faqet e tjera të njohura të transmetimit.

NordVPN ofron disa nga shpejtësitë më mbresëlënëse nga të gjitha VPN-të që kam testuar. Moreshtë më shumë se sa shpejt për të transmetuar Rick dhe Morty pa ndonjë rregullim apo vonesë.

Nuk ka asnjë kompromis për sigurinë, as. NordVPN siguron nivelet më të larta të kriptimit si dhe një ndërprerës automatik vrasës, mbrojtje nga rrjedhja e DNS dhe një politikë e rreptë e mos-log-ve.

Të gjitha këto karakteristika të përparuara të sigurisë fshehin informacionin tuaj të ndjeshëm nga palët e treta poshtëruese. 

Ju madje merrni mbrojtje që mban malware dhe adware nga pajisjet tuaja me të Teknologjia e sigurisë CyberSec.

Nën një abonim NordVPN, ju mundeni lidhen deri në gjashtë pajisje njëkohësisht. Kjo do të thotë që ju mund të shikoni Rick dhe Morty në ndonjë nga pajisjet tuaja, në çdo kohë.

NordVPN është gjithmonë VPN e rekomanduar për mua. Gjeni pse në tonë përmbledhje e plotë e vlerësimit të NordVPN, ose shkoni përpara dhe provojeni vetë një garanci 30-ditore për kthimin e parave.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,100 serverë me 500+ në MB dhe mbi 1.500 në SH.B.A.
 • SmartPlay DNS për zhbllokimin dhe transmetimin
 • Shpejtësi super të shpejtë
 • Siguria CyberSec dhe shifrimi 256-bit AES
 • Politika pa log
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • 24/7 chat live në dispozicion
 • Punon me: Të gjithë 4, Adult Swim, iPlayer në BBC, Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video
 • Të pajtueshëm me: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, TV të zgjuar, ruterë

Stream Rick dhe Morty With NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Thuaj lamtumirë për të buffering me ExpressVPN, i cili doli në krye kur unë testuar për VPN më të shpejtë.

Shpejtësitë e saj mbresëlënëse ofrojnë kushte optimale të transmetimit pa vonesë ose vonesë.

ExpressVPN ka një rrjet të madh global të 3,000+ serverë në 94 vende. Ekzistojnë pesë lokacione të serverëve në Mbretërinë e Bashkuar, kështu që mund të zhbllokojë të gjitha 4 lehtësisht të ju lejojnë të keni akses në Rick dhe Morty Sezoni 4. Ai ka një mbulim mbresëlënës edhe në SH.B.A., me 20 + serverë në mbi 15 qytete.

Ajo gjithashtu zhbllokon çdo vend tjetër i madh i rrjedhës Kam testuar, përfshirë IPlayer i BBC dhe Netflix. 

Një mundësi e shkëlqyeshme për përdoruesit me përvojë VPN, ExpressVPN është shumë i personalizueshëm. Kriptimi AES 256-bit në një ndërprerës vrasës, dhe mbrojtje rrjedhje DNS mbajini të fshehura dhe të mbrojtura të dhënat tuaja.

Një politikë e rreptë e mos-logs dhe teknologjia TrustedServer garantojnë atë absolutisht asnjë prej informacionit tuaj nuk qëndron në server. Pasi të keni hyrë në llogari, të dhënat tuaja “logs off”, gjithashtu.

Mund të instaloni ExpressVPN në deri në pesë pajisje në të njëjtën kohë. Test aftësitë e saj për veten tuaj me një garanci 30-ditore për kthimin e parave, ose zbuloni më shumë informacione në tonë rishikim i plotë me gjatësi ExpressVPN.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 160 lokacione të serverëve VPN me 5 në MB dhe 15+ në SH.B.A.
 • Shpejtësia më e shpejtë e çdo VPN
 • Teknologji e besuarServer
 • Kriptimi AES 256-bit
 • Politika zero-logs
 • Pesë lidhje të njëkohshme
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Të gjithë 4, Adult Swim, Netflix, HBO GO, Hulu, Amazon Prime Video, iPlayer BBC
 • Të pajtueshëm me: macOS, Windows, Linux, Android, iOS, TV të zgjuar, ruterë

Stream Rick dhe Morty Me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është një mundësi fantastike për të parë Rick dhe Morty Sezoni 4, me serverët e optimizuar për secilën nga shërbimet kryesore të transmetimit. 

Secili server ju tregon se çfarë shërbimi streaming mund të zhbllokojë, duke e bërë më të lehtë zgjedhjen e duhur.

Të CyberGhost 5,700 serverë +, atje jane afër 500 prej tyre në MB. Ajo gjithashtu ofron servera në 11 qytete amerikane. Mund të zhbllokojë të gjitha 4, Adult Swim, iPlayer të BBC-së dhe Sky Go, si dhe disa site të tjera të rrjedhës gjeobllokuar në të gjithë botën.

Shpejtësitë janë gjithashtu mjaft të shpejta për shikimin e qetë, të pashqetësuar.

Bllokuesit e reklamave dhe malware bashkohen me kriptimin e shkallës ushtarake, një ndërprerës automatik vrasës dhe mbrojtjen e rrjedhjes së DNS dhe IP për ruajeni pajisjet tuaja dhe privatësinë tuaj. Askush nuk mund t’ju ndjekë ose të shohë të dhënat tuaja në internet.

Unë i besoj plotësisht politikës së mos-logs kësaj VPN pas rishikimit të Raporti i transparencës në CyberGost vetë.

CyberGhost ofron një zemërgjerë shtatë lidhje të njëkohshme me një llogari, kështu që të gjithë në shtëpi mund të shijojnë Rick dhe Morty në të njëjtën kohë. Po ashtu ju jep një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh nëse doni ta provoni pa ndonjë rrezik.

tonë ekspert CyberGost rishikim ju tregon gjithçka tjetër që ju duhet të dini rreth rrjedhës dhe karakteristikave të sigurisë.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5,700 serverë me afro 500 në Mbretërinë e Bashkuar, plus serverë në 11 qytete të SH.B.A.
 • Shërbim i optimizuar nga transmetimi
 • Kriptimi 256-bit
 • Bllokues i reklamave dhe malware
 • Politika pa log
 • Shtatë pajisje nën një licencë
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Biseda live në dispozicion
 • Punon me: Të gjithë 4, Adult Swim, iPlayer në BBC, Netflix, Hulu, HBO GO, Sky Go
 • Kombinohet me: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV

Stream Rick dhe Morty With CyberGhost!

Në përfundim

Transmetimi i sezonit të fundit të Rick dhe Morty on All 4 ose Adult Swim nuk duhet të jetë aq i komplikuar sa krijimi i një baterie mikroverse! Me një VPN premium si NordVPN, rekomandimi im # 1, ju mund të anashkaloni geoblocks dhe të rrjedhë lirshëm kudo që të jeni në multiverse.

Dhe madje nuk duhet të paguani çmim të plotë – kapni a Kuponi NordVPN për të shijuar para nga kjo VPN e klasit botëror.

Dëshironi para nga një shërbim tjetër VPN? Shikoni më të fundit Merret VPN dhe kodet kupon.

Mësoni më shumë rreth anashkalimit të gjeo-kufizimeve në tonë udhëzues i plotë për geoblocking.

A e dini se Rick dhe Morty është gjithashtu i disponueshëm në Netflix (minus sezonin e fundit .. tani për tani)? Ashtu si të gjitha, Netflix përdor geoblocking për t’ju ndaluar të shikoni nëse jetoni jashtë SH.B.A. Mos u frikësoni kurrë, krijuam videon më poshtë! Kjo ju tregon se si të hyni në Netflix dhe të shikoni sezonet e mëparshme të Rick dhe Morty nga kudo që përdorni Surfshark VPN, një tjetër nga ofruesit tanë të premium të besuar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me