Shikoni Mjeshtrat perëndimorë dhe jugorë të Cincinnati Open në vitin 2020


perëndimor & Southern Open është rikthyer në Cincinnati nga 10 gusht-18 gusht. Por nëse jeni jashtë vendit, mund të të marrë malli për Perëndimin & Southern Open.

Mos u shqetëso, ne mund të ndihmojmë. Përdorni udhëzuesin tonë të shpejtë për t’u lidhur shikoni të gjithë tenisin që po ndodh në Cincinnati.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në SHBA

Tenisi Channel po transmeton perëndimin & Southern Open në SH.B.A.. Ju duhet një Ofrues TV (për shembull, Sling TV, DirecTV, ose Cox) për të transmetuar Tenis Channel. Për të parë perëndimore & Southern Open në Tenis Channel:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë amerikanë (ne rekomandojmë ExpressVPN për transmetimin e tenisit). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni te tennischanneleverywhere.com/watchnow dhe regjistrohuni përmes ofruesit tuaj të TV. *
 4. Kur fillon turneu shkoni në rrjedhën e Tenis Channel dhe kënaquni!

* Nëse nuk keni një ofrues TV të SH.B.A.-së, ju mund të blini një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe të ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV Orange me Paketën Sportive shtesë për të hyrë në Tenis Channel.

Watch perëndimore & Hapur Jugor TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar

Video Kryeministri Amazon po transmeton perëndimin & Southern Open në MB. Për të parë perëndimore & Southern Open në MB:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Mbretërinë e Bashkuar (ExpressVPN është më e mira për tenis). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni në www.amazon.co.uk/atplive dhe regjistrohuni në Amazon Prime.
 4. Shkoni te Amazon Prime Video dhe transmetoni ndeshjet!

Watch perëndimore & Hapur Jugor TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në mbarë botën në Tenis TV

Tenis TV po transmeton Perëndimin & Southern Open në shumicën e vendeve në të gjithë botën. Për të parë perëndimore & Southern Open:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj (ne rekomandojmë ExpressVPN për tenis). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në vendin tuaj.
 3. Shkoni në www.wsopen.com/tennis_tv dhe regjistrohuni në Tenis TV.
 4. Shkoni në Tenis TV dhe transmetoni turneun!

Watch perëndimore & Hapur Jugor TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Perëndimin & Southern Open

Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit të tyre. Pra, nëse doni të shikoni Perëndimin & Southern Open, ju duhet një mënyrë për t’u dukur sikur jeni në vendin e transmetuesit. Kjo është ku një VPN mund t’ju ndihmojë.

Kur lidheni me një VPN, mundeni zgjidhni vendndodhjen përmes së cilës drejtohet trafiku juaj. Pra, nëse zgjidhni një vendndodhje në të njëjtin vend si transmetues, transmetuesi mendon se jeni në të njëjtin vend. atëherë transmetuesi zhbllokon rrjedhën e tyre për ty.

Ju jeni në gjendje të shikoni rrymën që dëshironi të shihni dhe transmetuesi merr më shumë shikime. Shtë një situatë e favorshme për të gjithë. Dhe ka përfitime të tjera, gjithashtu.

Kur lidheni me një VPN, VPN kodon trafikun e rrjetit tuaj. Kjo do të thotë që hakerat nuk mund të përgjojnë trafikun tuaj të internetit midis jush dhe serverit VPN. Kjo ju mbron nga njerëzit që përpiqen të shohin se çfarë jeni duke bërë në internet.

Vetëm të jetë i sigurt se ju zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë kur zgjidhni një VPN. Shërbimet me cilësi të ulët mund të mos maskojnë veten mirë, duke lejuar transmetuesit t’i bllokojnë ato. Një shërbim me cilësi të lartë do të jetë më i vështirë për tu zbuluar, duke ju ndihmuar shikoni prurjet që doni të shihni.

Kjo është mbrojtja në internet dhe qasja në një botë të përmbajtjes. VPN ju japin më e mira e të dy botëve.

VPN më të mira për shikimin e perëndimit & Southern Open

1. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Për të vazhduar me një ndeshje tenisi, keni nevojë për shpejtësi. Një top i vogël që lëviz në një sfond të gjelbër të madh kërkon gjerësinë e bandës për të vazhduar më tej. ExpressVPN jep mjaft shpejtësi, me disa prej tyre shpejtësia më e mirë e lidhjes në tregun VPN.

ExpressVPN mban një të gjerë rrjet në 60 vende, duke siguruar që mund të lidheni kudo që të duhet të lidheni. Kriptimi i tyre është i fortë, dhe ju mund të zgjidhni protokollin që përdorni për t’u lidhur. Mund edhe ndani trafikun tuaj të rrjetit, duke ju lidhur lokalisht ndërsa transmetoni përmbajtje nga e gjithë bota.

Të respektuar nga ekspertë të sigurisë dhe të dashur nga përdoruesit, ExpressVPN jep qasje e lehtë dhe pa rrjedhë. Me shpejtësi që janë të shkëlqyera për aktivitetet me bandë të gjerë, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për shikimin e Perëndimit & Southern Open.

Mund të mësoni më shumë rreth ExpressVPN duke lexuar komentet tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Watch perëndimore & Southern Open me ExpressVPN TANI!

2. NordVPN

Përfitimet e NordVPN Infographic

Me shpejtësi të lartë, një rrjet u përhap në të gjithë globin, dhe mbrojtje e shkëlqyer e të dhënave, NordVPN jep përvojën që dëshironi. Dhe ata e ofrojnë atë përvojë përmes një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që e bën atë i lehtë për tu lidhur ku doni të lidheni.

NordVPN kryesisht përqendrohet në sigurinë, privatësinë dhe zhbllokimin e përmbajtjes. e tyre SmartPlay tipar e bën të lehtë transmetimin e përmbajtjes nga e gjithë bota. Dhe të tyre Double VPN dhe CyberSec tiparet e mbajnë të sigurt trafikun e rrjetit ndërsa ato ju mbrojnë nga reklamat dhe malware.

Me një çmim i arsyeshëm dhe reagime të shkëlqyera të klientit, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të qenë VPN juaj. Ata ofrojnë një paketë e plotë e sigurisë dhe e performancës që ju mban të sigurt edhe pasi siguron përmbajtjen që dëshironi të shihni.

Për të mësuar më shumë rreth NordVPN, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Watch perëndimore & Southern Open me NordVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Një zgjedhje e besueshme me shpejtësi të mëdha dhe enkriptim të ngurtë, CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për shikimin e Perëndimit & Southern Open. Ata ofrojnë një listë të gjerë të serverëve në një listë të gjerë të vendeve. Dhe vullneti i tyre i kodimit të shkallës ushtarake të ruaj të sigurt kudo që të shkoni në internet.

CyberGhost madje ofron serverat që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim. Këta serverë sigurojnë që të merrni lidhjet e ngurta, të shpejta dhe të qëndrueshme që ju nevojiten për të vazhduar me përmbajtjen tuaj. Në atë mënyrë, ju jeni të sigurt për të marrë gjerësia e bandës që duhet të shihni të gjitha veprimet në gjykatë.

Shërbimi madje funksionon për të bllokoni gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Softueri i tyre kujdeset për ju kudo që të shkoni, duke ju dhënë më pak shqetësime në internet.

Mund të mësoni më shumë rreth CyberGhost dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju duke lexuar përshtypjet e përdoruesve tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Watch perëndimore & Southern Open në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Cincinnati është përsëri një mikpritës emrat më të mëdhenj në tenis. Por geoblocks mund të ju pengojnë të shihni një nga ngjarjet më të mira në turnet ATP dhe WTA. Regjistrohu për një VPN sot dhe jini të gatshëm për çdo shërbim dhe breshëri pranë lumit Ohio.

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Ne rekomandojme ExpressVPN për tenis. Dhe sigurohuni që të kontrolloni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të parë se si mund të kurseni në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Për të mësuar më shumë rreth VPN, shihni artikujt e mëposhtëm:

 • Si të pretendoni gjyqin tuaj falas NordVPN
 • VPN më të mira FALAS për Torrenting sigurt
 • Si të bëni një bllokim VPN VPN të pazbulueshëm dhe anashkalueshëm
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map