Shikoni Mindhunter Sezoni 2 – nga Anywhere në 2020!


Merrni mendjen e kriminelëve me Holden dhe Bill në sezonin e ri të Mindhunter transmeton tani në Netflix.

Sezoni 2 i Mindhunter tani është në dispozicion ekskluzivisht në Netflix. Nëse jetoni në ndonjë prej vendeve që përdorin geoblocking për kufizimet e qeverisë, ose një vend ku shërbimi popullor i transmetimit nuk është i disponueshëm, do t’ju duhet një VPN e mirë për të kaluar murin e zjarrit të Netflix.

Udhëzimet e mëposhtme mund t’ju ndihmojnë të hyni në Mindhunter, së bashku me të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar Netflix nga kudo.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Mindhunter në të gjithë botën

 1. Zgjidhni një VPN me serverë në të gjithë SH.B.A.. Rekomandojmë ExpressVPN për shfrytëzueshmëri dhe shpejtësi.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Hyni në llogarinë tuaj Netflix dhe kënaquni!

Shikoni Mindhunters Sezoni 2!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Mindhunter Sezonin 2 në Netflix

Netflix ka një mur zjarri praktikisht të padepërtueshëm, duke bllokuar përdoruesit që të hyjnë përmes adresave IP të vetme dhe grupore. Me softuer i duhur VPN, ju mund të anashkaloni geoblocking dhe të hyni në Netflix nga kudo. Geoblocks janë një mjet që përdorin shërbimet streaming për të bllokuar përdoruesit jashtë rajonit të synuar nga hyrja në platformën e tyre. Përdoruesit jashtë rajoneve të pranuara do të marrë një mesazh gabimi kur përpiqeni të shikoni përmbajtjen pa një VPN. Përdorimi i një VPN të besueshëm është mënyra më e mirë për të hyrë në përmbajtje të sigurt në të gjithë botën, pasi ju siguron adresat IP të SH.B.A.-së që ju lejojnë të anashkaloni gjeo-kufizimet.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN mund të bëjë shumë më tepër sesa zhbllokimin e përmbajtjes së transmetimit, ai encrypts të dhënat për të parandaluar hakerat dhe hajdutët e identitetit nga qasja në informacione të ndjeshme. VPN ju lejon fshihni gjurmën tuaj në internet duke fshehur zakonet e shfletimit dhe aktivitetet e tjera në internet. Kur zgjidhni një VPN për të hyrë në Netflix ndërkombëtarisht, zgjidhni një me servera të shumëfishtë amerikanë, që ofron shpejtësi të lartë dhe gjerësi të pakufizuar për transmetim të pandërprerë.

VPN me adresat IP të rradhës janë të shkëlqyera nëse dëshironi të rritni intimitetin pasi ato ju ofrojnë një adresa e re IP sa herë që hyni. Rrotullimi i adresave të IP-ve është gjithashtu i dobishëm për shfletim të sigurt në llogaritë bankare, email dhe ecommerce si eBay, veçanërisht në rrjetet publike.

Opsione të tjera të dobishme VPN janë politikat pa log, metodat e kriptimit dhe ndërrimi i vrasjeve karakteristika. Ndërsa ekzistojnë shumë VPN të lira, shërbimet e paguara VPN ofrojnë veçoritë më të mira të sigurisë si teknikat e përparuara të kriptimit. Konsideroni të përdorni një VPN me Kriptimi AES 256-bit, dhe një politikë pa logs për të ndihmuar mbaj të sigurta të dhënat private.

Nëse ndani Netflix me anëtarët e tjerë të familjes, provoni një VPN që lejon lidhje të shumta të njëkohshme në të njëjtën kohë.

VPN më e mirë për të shikuar sezonin 2 të Mindhunters

1. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Me ExpressVPN ju keni akses mbi 3,000 servera VPN në 94 vende, pa kufizime të përmbajtjes dhe censurim. Shikoni video, shërbime transmetuese dhe hyrni në përmbajtje të tjera në internet nga kudo me shpejtësi të lartë që zvogëlojnë buffering.

ExpressVPN ka servera në mbi 160 lokacione për mbulim më të mirë në të gjithë botën. Mbroni informacionin tuaj të ndjeshëm me kriptimin e tyre të përparuar të të dhënave dhe mashtrimin e adresave IP për të hyrë në rrjete të pakufizuar.

Qasja në përmbajtje private me besim dhe siguri duke e ditur se ka një politika e mos-shkrimeve dhe ndërprerës automatik tipar. ExpressVPN gjithashtu ofron një garanci të plotë për 30 ditë kthim të parave, në mënyrë që ta provoni pa rrezik.

Përfitimet e ExpressVPN:

 • Zhbllokon Netflix, Hulu, iPlayer, Facebook, dhe më shumë.
 • Mbështet përralla dhe aktivitete të tjera P2P.
 • Kriptimi i shkallës ushtarake të AES.
 • Mbështet sisteme të shumta operative përfshirë Windows, Mac, Android, iOS.
 • Punon në tastierë dhe SmartTV si PlayStation, AppleTV, Amazon Fire Stick, dhe më shumë.

Shikoni me ExpressVPN

2. NordVPN

NordVPN ofron qasje me shpejtësi të lartë 5,551 serverë VPN në 60 vende botëror. Zhbllokoni përmbajtjen tuaj të preferuar Netflix nga kudo në botë me ndërfaqen intuitive të NordVPN.

Mbani të sigurta të dhënat private Kriptimi AES 256-bit, dhe një ndërprerës automatik funksion që ju shkëputet nëse VPN dështon. me Shërbimi i klientëve me çmime 24/7 dhe një provë falas, mund ta provoni pa u ndjerë presion për të blerë ose shqetësuar për navigimin e softuerit.

Përfitimet e NordVPN:

 • 5,551 servera VPN me shpejtësi të lartë në të gjithë botën.
 • Politika e kriptimit dhe shkresave të gradës ushtarake për të mbrojtur të dhënat.
 • Mbështet Windows, Mac, iOS dhe Android.
 • Nuk ka kufizime të bandës ose censurës.
 • Lidhjet prokiptuese të koduara të Firefox dhe Chrome janë të disponueshme.

Shikojnë Me NordVPN

3. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

Oferta privateVPN Kriptimi 2048-bit AES 256, duke e bërë atë një opsion të sigurt për krijimin e platformave dhe qasjen në informacionet personale. Ai gjithashtu krenohet me tipare mbresëlënëse si vrasin-switches dhe a politika pa log për të mbrojtur më tej të dhënat e ndjeshme. Ky shërbim VPN ka mbaruar 100 serverë VPN në 60 vende privateVPN në të gjithë botën.

Nëse ndani llogarinë tuaj Netflix PrivateVPN është VPN për ju, kjo lejon deri në 6 lidhje të njëkohshme në të njëjtën kohë. Me gjerësi bande dhe shpejtësi të pakufizuar, nuk do të duhet të shqetësoheni për ruajtjen, kohën e ngarkesës ose ekranet e ngrira të vazhdueshme ose.

Përfitimet PrivateVPN:

 • Garanci për kthimin e parave pa rrezik, 30 ditë.
 • Mbështet përralla dhe lidhje të shumta të njëkohshme.
 • Mbështet Windows, Mac, Linux, iOS dhe Android.
 • Lidhjet me shpejtësi të lartë për të zvogëluar bufferingin.
 • Gjerësia e bandës së pakufizuar për transmetim superior.

Shikojnë Me PrivateVPN

4. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ka një politika pa log dhe encryption e shkallës ushtarake për t’ju siguruar qasje të sigurt në të gjitha platformat tuaja rrjedhëse dhe llogaritë private nga kudo. Plus, ju mund të shijoni të gjitha aplikacionet tuaja të preferuara P2P dhe ai mbështet torrenting, të gjitha nën disa plane të arsyeshme për çdo të ardhur.

Zgjidhni nga e sipër 4,800 servera VPN në 61 vende, kështu që ju jeni të sigurt për të gjetur një për t’ju siguruar qasje të pandërprerë në Netflix. Përfitoni nga karakteristikat e sigurisë si mashtrimi IP dhe përfitimet nga transmetimi si bandë e pakufizuar.

Përfitimet e CyberGhost:

 • Anashkalon geoblocks, mbyllje të ngushta dhe censurë.
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh.
 • Politika pa log dhe encryption e gradës ushtarake.
 • Mbështet Windows, Mac, Linux, iOS dhe Android.
 • Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësia e shpejtë për transmetim të lehtë.

Shikojeni me CyberGhost VPN

5. Surfshark

paisjet e shfletuesit

Shikoni Netflix në pajisje të pakufizuara në modalitetin e kamuflazhit me Surfshark. Modaliteti i kamuflazhit ndihmon fshihni faktin që po përdorni një VPN nga të gjithë, madje edhe ofruesi juaj i IP. Karakteristikat shtesë të sigurisë përfshijnë një veçori vrasëse, politikën e mos-logs, dhe mbrojtjen e rrjedhjeve.

Stream Netflix në njërën nga 800 servera VPN në mbi 50 vende, të gjitha në një nga Surfsharks plane të përballueshme. Surfshark gjithashtu ofron një provë falas për Mac, iOS dhe Android.

Përfitimet e Surfshark:

 • Transmetimi në pajisje të pakufizuara në të gjithë botën.
 • Karakteristikat e përparuara të sigurisë i mbajnë të sigurta informacionet private.
 • Mbështet Windows, Mac, Linux, iOS dhe Android.
 • Punon mirë në rajone kufizuese.
 • Zgjatje Chrome dhe Firefox në dispozicion.

Shikojnë Me Surfshark

përmbledhje

Ndërsa ka shumë VPN falas të shkëlqyera atje, firewall-i i Netflix kërkon një VPN që mund t’ju japë mbrojtje dhe intimitet ju duhet Një shërbim i paguar VPN ofron veçori të përparuara të sigurisë dhe metodat kryesore të kriptimit të linjës për të mbrojtur të dhënat tuaja të ndjeshme.

me VPN me shumë pagesa ofron garanci për kthimin e parave, nuk do të duhet të shqetësoheni për pendimin e blerësit nëse softueri nuk është ai që keni kërkuar. Përveç kësaj, ata nuk do të mungojnë në karakteristikat kryesore si çelsat e vrasjeve, adresat IP të rradhës ose mënyra e kamuflazhit, që mund t’ju ndihmojnë të qëndroni të fshehur gjatë kohës që transmetoni.

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN më të mirë për të hyrë në përmbajtjen Netflix, klikoni në këtë lidhje për të gjetur më shumë pabesueshme të VPN për transmetimin e programit tuaj të preferuar.

Për informacion në lidhje me VPN për lidhje të shumta dhe kur t’i përdorni ato, shikoni më të mirët e VPN për pajisje dhe lidhje të shumta..

Zbuloni më shumë nga VPN-të më të mira dhe gjeni një që do të funksionojë për të gjitha shërbimet tuaja streaming në kudo në botë.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map