Shikoni Mayans M.C. Sezoni 2 Kudo | Përditësuar 2020!


Pasi të keni humbur rregulloren tuaj javore të Jax dhe bandës nga Sons of Anarchy (SoA), ju mund të keni vendosur të kontrolloni spin-off-in e saj, Mayans M.C. Nëse nuk jetoni në SH.B.A. ose në disa nga vendet e tjera të zgjedhura ku transmeton, mund ta keni të vështirë të shikoni, pasi transmeton vetëm në një numër shumë të kufizuar kanalesh, kryesisht FX.

Kjo pasi Mayans M.C. dhe paraardhësi i saj SoA ishin për fat të keq u tërhoq / anulua nga Netflix dhe shërbime të ngjashme të transmetimit në fund të vitit 2018, në përgatitje për prezantimin e shërbimit të transmetimit Disney +.

Mos u frikësoni, sepse nëse jeni në një vend që nuk ofron FX, mundeni akoma merrni hyrje në Mayans M.C. nga duke përdorur një VPN për ta bërë atë të duket sikur gjendesh në SH.B.A., ju mund të transmetoni Mayans M.C. Sezoni 2 nga kudo. Ne do t’ju tregojmë se si.

Si të shikojmë Mayans M.C. Sezoni 2 në FX – Udhëzues i shpejtë

 1. Regjistrohu për një shërbim VPN. Ne rekomandojmë shumë NordVPN për përdorim me FX, për shkak të besueshmërisë, shpejtësisë së mirë të rrjedhës dhe çmimeve të drejta.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin ose aplikacionin e lidhur me ofruesin VPN që keni zgjedhur.
 3. Lidhu me një server në një vend që ofron FX (SH.B.A. është më e mira).
 4. Vizitoni faqen e internetit FX Networks në shfletuesin tuaj ose shkarkoni dhe përdorni aplikacionin (aplikacioni do të jetë i disponueshëm vetëm nëse jeni duke përdorur një VPN).
 5. Ju keni mbaruar të gjithë — tani jeni në gjendje të shikoni Mayans M.C. Sezoni 2 nga kudo!

Filloni Streaming Mayans M.C. Sezoni 2!

Si të regjistroheni për FX

Ju do të keni nevojë për një abonim në TV kabllor ose satelit të SHBA për të parë FX.

 1. Nëse tashmë keni një abonim në TV, mund të shkruani detajet në faqen e internetit të FX kur ju kërkohet.
 2. Nëse nuk keni një abonim në TV, ekzistojnë disa zgjidhje streaming që mund të bashkoheni për të parë FX, duke përfshirë Hulu, Sling TV, PlayStation Vue ose Fubo TV.
 3. Pasi të regjistroheni për një llogari me një nga këto shërbime streaming, do të keni mundësi të hyni në FX përmes faqes së saj të internetit ose faqes së internetit të shërbimit tuaj streaming..

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Mayans M.C. Sezoni 2

Mayans M.C. u tërhoq nga pothuajse të gjitha kanalet përveç FX në pronësi të Disney (dhe shërbimi i tij i kërkesës për transmetim, FX TANI), që është i disponueshëm vetëm për tu parë në SHBA dhe Kanada. Kjo ndodhi për shkak të lansimit të shërbimit Disney +, i cili integron FX — në mënyrë që Disney të transmetojë përmbajtje ekskluzive.

Sepse Mayans M.C. u tërhoq nga shërbimet më të njohura të transmetimit në të gjithë botën si Netflix, ajo la shumë njerëz pa mjete ta shikojnë atë (dhe tifozët e SoA pa spin-off-in e tyre). Nëse jeni të vendosur jashtë SH.B.A.-së dhe përpiqeni të vizitoni faqen e internetit FX, do të merrni një mesazh gabimi.

Fatmirësisht, nëse keni një VPN premium, mund të merrni rreth kësaj gjeodezie pa marrë parasysh se ku jeni vendosur. Kjo sepse një VPN ju lejon të drejtoni trafikun tuaj përmes serverëve në vendet e tjera, duke e bërë të duket sikur gjendesh atje.

Nëse lidheni me një server amerikan duke përdorur një VPN për shembull, do të jeni lëshuar me një adresë IP me qendër në SH.B.A.. Uebfaqja FX do shihni se keni një adresë IP të SH.B.A.-së dhe ju lejon të shikoni përmbajtjen e saj, që do të thotë ti mundesh shikoni Mayans M.C. për përmbajtjen e zemrës suaj.

Akoma duhet të blini një pajtim të paguar në një shërbim TV kabllor / satelitor, por kjo është e pashmangshme nëse doni të shihni shfaqje FX. Pasi të keni abonimin tuaj në TV dhe një nga VPN premium që përmendim më poshtë, do të keni një Kristal e qartë, lidhje e besueshme dhe e shpejtë për të parë Mayans M.C. Sezoni 2 nga kudo në botë.

Jo të gjithë VPN-të ju japin qasje për të parë Mayans M.C. pse! Disa janë me cilësi më të lartë se të tjerët dhe disa nuk kanë aftësinë për të kundërshtuar geoblocks. Fatmirësisht, ne kemi renditur përmes një numri të konsiderueshëm shërbimesh VPN dhe rendit vetëm ato që mund të zhbllokojë dhe rrjedhë Mayans M.C. në mënyrë të besueshme dhe të shpejtë!

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Ka shumë më tepër gjëra që një VPN e mirë mund të bëjë, përveç zhbllokimit të përmbajtjes geoblocked. A VPN ju mban të sigurt në internet kur jeni duke kërkuar, bankarë, shkruani detajet e kartës së kreditit ose informacione të tjera personale, si dhe kur jeni duke transmetuar, shkarkuar ose çfarëdo tjetër që bëni në internet.

Kjo për shkak se a VPN mund të kriptojë të dhënat tuaja dhe të maskojë adresën tuaj IP vendndodhja në të njëjtën kohë. Kjo e bën tuajin aktiviteti dhe të dhënat në internet plotësisht të padukshme për këdo që përpiqet ta shohë.

Një VPN me një politikë pa logs gjithashtu do të thotë që askush nuk mund të ruajë historinë tuaj të përdorimit, domethënë të çmuarin tuaj, të dhënat personale nuk mund t’i dorëzohen kurrë qeverisë ose agjencive të tjera.

Edhe më mirë, në varësi të ofruesit VPN dhe me cilin server me të cilin lidheni, një VPN ndonjëherë mund bëni shpejtësinë tuaj të lidhjes. Kjo është për shkak se trafiku juaj ndonjëherë do të kalojë nëpër serverë me cilësi më të lartë ose më pak të ngjeshur se serveri i shërbimit tuaj të shërbimit të internetit (ISP).

Nëse zgjidhni një nga tre kryesorët e përmendur këtu, shanset tuaja për të fituar një lidhje me shpejtësi të lartë rriten në mënyrë dramatike!

3 VPN-të më të mira për shikimin e Mayans M.C. Sezoni 2

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është e jona zgjidhja më e mirë për zhbllokimin e FX dhe duke anashkaluar geoblocks për të parë Mayans M.C. Kjo është për shkak të shpejtësive të shkëlqyera të rrjedhës dhe stabilitetit, si dhe vlerësimeve të tij fantastike të përdoruesve.

me gati 6.000 serverë u përhapën në 60 vende, lidhja që merrni me NordVPN është e fortë, dhe e saj Kriptimi i shkallës ushtarake AES-256 bit, politika pa log, dhe ndërprerës automatik vrasës do të thotë që kurrë nuk do të duhet të shqetësoheni për sigurinë.

NordVPN gjithashtu mbështet OpenVPN, L2TP / IPsec dhe PPTP. Me aftësinë për të lidhur NordVPN në 6 pajisje në të njëjtën kohë, ju mund ta mbani të gjithë familjen të sigurt në internet.

NordVPN ju jep një 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe nëse doni ta provoni tani, mund të kontrolloni për të parë nëse kemi ndonjë kode aktuale të kuponit NordVPN.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • FX, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Stream Mayans M.C. Sezoni 2 Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN ka një sërë karakteristikash projektuar për transmetim shërbimet. Për një, është VPN më e shpejtë që kemi testuar. Gjithashtu ju jep gjerësi të pakufizuar dhe ka një veçori të testit të shpejtësisë që ju lejon të gjeni dhe përdorni serverin më të shpejtë të disponueshëm për transmetim.

Shqyrtimet e klientëve të ExpressVPN tregojnë se sa të njohura janë këto karakteristika dhe arsyeja e vetme që nuk e zuri vendin tonë kryesor në këtë listë është se është pak më e shtrenjtë se ofruesit e tjerë. Përndryshe, është e përsosur për të transmetuar shfaqjet tuaja të preferuara si Mayans M.C.!

Ju mund të zgjidhni mbi 3,000 servera në 160 vende dhe 94 vende në të gjithë botën. Do të qëndroni gjithashtu të mbrojtur ndërsa jeni online Kriptimi AES-256 bit, një vrasin kaloni, dhe me njohuri zero DNS. Teknologjia e TrustedServer e ExpressVPN siguron që asnjë informacion të mos shkruhet ose të ruhet në një hard disk, duke ju mbajtur të sigurt për shumë kohë pasi të keni hyrë në kompjuter.

Me ExpressVPN, mund të keni 5 lidhje njëkohësisht.

ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Shikoni më poshtë për të parë kuponat tanë më të fundit.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • FX, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Stream Mayans M.C. Sezoni 2 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është një VPN tjetër që është ideale për transmetimin e Mayan M.C. Sezoni 2. Ka shpejtësi të mëdha, serverë specifikë të optimizuar për transmetim, si dhe bandë të pakufizuar. Vlerësimet e shkëlqyera të klientit të këtij ofruesi dhe politika e rreptë e mos-logs tregon besueshmërinë e saj.

CyberGhost ka mbi 5,900 serverë VPN në 90 vende, e cila ju jep një numër të madh opsionesh. Siguria e saj është gjithashtu me cilësi të lartë, me Mbrojtja e rrjedhjes DNS dhe IP dhe Kriptimi AES me 256-bit, si dhe OpenVPN, Protokollet L2TP / IPsec dhe PPTP të përmendim disa.

E gjithë familja mund të transmetojë përmbajtje në mënyrë të sigurt me aftësinë për të pasur 7 lidhje në të njëjtën kohë. CyberGhost ofron një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh, dhe nëse dëshiron të provosh këtë premium VPN, shiko listën tonë të kuponave CyberGhost.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profil i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për FX, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Stream Mayans M.C. Sezoni 2 Me CyberGhost!

përmbledhje

Nëse jeni duke pritur të shikoni Mayans M.C. por mos jetoni në SH.B.A., ju nuk duhet të zhgënjeheni. E tëra që ju duhet për të hyrë në sezonin e fundit të serive të vazhdimeve në SoA është një VPN premium dhe një abonim në Hulu ose pajtim të ngjashëm me TV.

Duke përdorur një prej VPN-ve tona të sugjeruara, do ta bëni ju jeni vendosur në SH.B.A., e cila do t’ju lejojë të anashkaloni geoblocks, të përdorni rrjetin FX dhe shikoni Mayans M.C. Sezoni 2 nga kudo.

Për rezultatet më të mira, ne rekomandojmë NordVPN pasi ofron karakteristikat më të mira të përgjithshme për transmetim të shpejtë dhe të shpejtë.

Leximi më tej

Nëse doni të shihni më shumë marrëveshje të fundit VPN, kontrolloni ato duke vizituar faqen tonë më të mirë të marrëveshjeve VPN dhe kodet kupon.

Për të mësuar më shumë rreth asaj se si të gjeni rreth geoblock FOX TANI, lexoni udhëzuesin tonë: Shikoni FOX Online nga Kudo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map