Shikoni Kelly Clarkson Show Anywhere | Janar 2020

Kampionia Amerikan i Idolit, Kelly Clarkson, ka zbarkuar shfaqjen e saj shumë të mirë. Ekskluzive për NBC, ju mund të ndiqni duke kënduar Kelly, duke luajtur lojëra, duke takuar një mori yjesh dhe shumë më tepër.

’Shtë edhe një gjë tjetër që duhet të dini. NBC është në dispozicion vetëm për të transmetuar në SH.B.A., kështu që nëse doni të kapni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN.

Një VPN ju lidh me një server të sigurt në SH.B.A., duke zhbllokuar NBC dhe duke ju dhënë akses të plotë në çdo episod të The Kelly Clarkson Show. Ju nuk do të duhet të humbasë një gjë.

Lexoni më tej për të zbuluar se në krye 3 VPN që ju rekomandojmë për transmetimin e Kelly Clarkson Show.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni shfaqjen e Kelly Clarkson në NBC

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë NordVPN për shpejtësinë më të mirë dhe cilësinë e shikimit.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Drejtohuni tek NBC dhe luajnë shtyp!

Filloni transmetimin Kelly Clarkson Show Now!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kelly Clarkson Show

NBC është ekskluzive për në SHBA. ajo me zgjuarsi gjurmon vendndodhjen tuaj dhe geoblocks përmbajtjen e saj kështu që nuk mund të shikosh asgjë nëse nuk je në SH.B.A..

Diku tjetër në botë, ju duhet të dëgjoni për The Kelly Clarkson Show përmes rrushit, ose të instaloni një VPN në mënyrë që të mund ta shikoni vetë.

VPN lidhin pajisjen tuaj me një server në SH.B.A.. Kjo lidhje fsheh adresën tuaj IP duke e dërguar atë përmes një tuneli kriptimi dhe duke e maskuar atë si një adresë IP në SH.B.A.. Kjo mashtron Ofruesin e Shërbimit tuaj të Internetit (ISP) duke menduar se po shihni nga SH.B.A..

Pasi të lidheni, do të keni hyrje të plotë në NBC dhe mundet shikoni The Kelly Clarkson Show nga kudo ku jeni, në çdo vend. Shtë po aq e thjeshtë sa ajo.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Jo vetëm që një VPN ju lejon të anashkaloni gjeo-kufizimet dhe të zhbllokoni përmbajtjen nga kudo në botë, por gjithashtu siguron përfitime të konsiderueshme të sigurisë gjithashtu.

me kriptimi i shkallës ushtarake, një VPN ju siguron lidhje më e sigurt e mundshme. Adresa juaj e IP kalon përmes një tuneli kriptimi që e mban të fshehur nga ISP-ja juaj dhe nga çdo hakerë.

Kjo do të thotë asnjë aktivitet nuk mund të gjurmohet dhe nuk mund të gjenden të dhëna personale—kjo është veçanërisht e rëndësishme për t’ju mbajtur të mbrojtur nga hajdutët e intimitetit që do të donin të merrnin duart në të dhënat tuaja personale!

Duke krijuar një lidhje të sigurt, një VPN ju mban të sigurt, madje edhe në rrjetet publike. Kështu që nëse nuk jeni në shtëpi dhe dëshironi të shkoni në lëvizje me The Kelly Clarkson Show në lëvizje duke u lidhur me wi-fi publike, do të jeni plotësisht të sigurt.

Sikur të mos mjaftonte kjo, një VPN mund edhe përmirësoni lidhjen tuaj në internet duke ju dhënë mundësinë e përdorimit të serverëve të shpejtë me shpejtësi mbresëlënëse të shkarkimit që nuk mund të ngadalësohen qëllimisht nga ISP-ja juaj. Dhe kjo do të thotë pa ngecje apo buffering kur jeni duke transmetuar.

3 VPN-të më të mira për shikimin e Kelly Clarkson Show

1. NordVPN

Me të saj aftësi mbresëlënëse zhbllokuese dhe siguria e nivelit të lartë, NordVPN është e jona zgjedhja më e mirë për transmetimin e Kelly Clarkson Show në NBC.

NordVPN ka mbaruar 1,880 serverë vetëm në SHBA, dhe një rrjet global, me përmasa të gjera, kështu që nuk do të keni asnjë problem të shikoni The Kelly Clarkson Show pa marrë parasysh se ku jeni.

’Shtë gjithashtu e lehtë për t’u përdorur gjithashtu. Regjistrohu, gjej NBC, dhe NordVPN do t’ju lidhë me serverin më të shpejtë deri në 6 nga pajisjet tuaja. Nuk ka nevojë të kontrolloni vetë mbi mbi 1,800 serverë vetë.

Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësi super të shpejtë ju ofrojmë transmetim pa telashe në cilësi HD, me pa ruajtje apo ngadalësim. Në fakt, me siguri do të pyesni veten nëse po shihni në SH.B.A..

NordVPN ofron siguri të fshehur, përfshirë Kriptimi AES 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës për të mbrojtur të dhënat tuaja dhe sigurohuni që askush nuk mund të ndjekë aktivitetin tuaj, edhe nëse serveri dështon.

Por nuk janë të gjitha. NordVPN është përparuar Teknologjia CyberSec funksionon pa mundim në sfond ndërsa jeni duke transmetuar, duke bllokuar automatikisht çdo uebfaqe të dyshimtë dhe parandalimin e malware nga infektimi i pajisjes tuaj.

Shpejtësia e lartë, transmetimi HD dhe masat e sigurisë mbi standardet e bëjnë NordVPN një zgjedhje popullore midis përdoruesve.

Mund ta provoni për veten tuaj me një provë falas dhe Garanci 30-ditore, e kthimit të parave nëse ndryshoni mendje. Nëse regjistroheni, përdorni zbritjen tonë ekskluzive në kurseni para në pajtimin tuaj.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kelly Clarkson Show Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ka serverat në 20 lokacione në SH.B.A., kështu që ju mund të zhbllokoni The Kelly Clarkson Show nga kudo ku jeni.

Me shpejtësia më e shpejtë në treg dhe Bandwidth i pakufizuar, ju mund të shijoni sa më shumë episodet e shfaqjes së bisedave, siç dëshironi në cilësinë më të lartë, dhe me ndërprerje minimale.

Duke përdorur ExpresVPN test i integruar i shpejtësisë, madje mund të shihni cilët serverë po kryejnë më shpejt Pra ti mundesh transmetohet në ultra-HD. Kjo vetëm nëse përdorni një pajisje Windows ose Mac.

Përveç transmetimit me cilësi të lartë, ExpressVPN jep edhe veçoritë e sigurisë. Kriptimi i AES 256-bit, mbrojtja e DNS dhe një politikë e rreptë e mos-logs të mbaj të sigurt ndërsa transmeton.

ExpressVPN ofron protokolle të ndryshme VPN, te cilat mund te kaloni midis. Edhe pse, për përfitim të shtuar, ExpressVPN automatikisht zgjedh protokollin e optimizuar për shpejtësinë dhe sigurinë tuaj.

Nëse dëshironi të shfletoni internetin dhe të shikoni celebs me listë të intervistës Kelly, mund të kënaqeni me ExpressVPN tunele të ndara tipar. Kjo ju lejon të zgjidhni cilat faqe vizitoni të koduara përmes VPN, dhe të cilën ju vizitoni duke përdorur adresën tuaj të vërtetë IP, kështu që ju mund të shfletoni në të njëjtën kohë në vend.

Provoni ExpressVPN për veten tuaj me provën falas dhe një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave. Mos harroni të kontrolloni faqen tonë të kuponit për të kurseni para në pajtimin tuaj.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth ExpressVPN, shikoni vlerësimin tonë.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni shfaqjen e Kelly Clarkson me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme, veçanërisht nëse jeni duke nxituar ose jo një person me mend teknologji. Me të saj ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe hapat me një klik, do të jeni gati për të transmetuar, dhe mbase para se të jeni gati edhe në të vërtetë. Mund edhe lidhni deri në 7 pajisje në të njëjtën kohë.

Me mbi 5,000 servera në 90 vende, përfshirë SH.B.A., nuk do të keni mungesë të adresave IP në dispozicion për të parë The Kelly Clarkson Show. Cyberghost ju lidh automatikisht me serverin më të shpejtë, kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni kur kërkoni veten.

Kriptimi më i mirë në klasë mban të fshehura adresën tuaj IP, aktivitetin tuaj të pashtershëm dhe të dhënat tuaja personale larg kujtdo, por vetes. CyberGhost ofron një të rreptë politika pa log, ndërprerës automatik vrasës, dhe një server NoSpy opsional.

A bllokues i integruar i malware kontrollon faqet e internetit para se t’i vizitosh ato, kështu që nëse doni të shfletoni dhe transmetoni, mund ta bëni këtë me siguri. Plus, ka një bllokues automatik i reklamave që parandalon çdo ndërprerje të bezdisshme kur jeni duke u marrë me Kelly.

Me sigurinë e nivelit të lartë, vendosjen e lehtë dhe transmetimin me cilësi të lartë, CyberGhost është një zgjedhje e njohur për përdoruesit.

Provoni CyberGhost me një provë falas, dhe shfrytëzoni sa më shumë nga kompania Garanci kthyese prej 45 ditësh. Sigurohuni që të përdorni zbritjen tonë ekskluzive për të kurseni para në pajtimin tuaj.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët, duke përdorur një profil të dedikuar streaming me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kelly Clarkson Show Me CyberGost Tani!

përmbledhje

Me një premium VPN, ti mundesh anashkalojë gjeo-kufizimet dhe transmetoni The Kelly Clarkson Show nga kudo në botë.

Për përvojën më të mirë të transmetimit, ju duhet një VPN me të shumta serverat në SH.B.A., shpejtësi të shpejtë, dhe Bandwidth i pakufizuar, kështu që ju mund të shikoni çdo episod pa kufizime.

NordVPN është e jona zgjedhja më e mirë për transmetimin e Kelly Clarkson Show, falë mbulimit të saj të gjerë të serverëve në SH.B.A., aftësive të fuqishme zhbllokuese dhe shpejtësisë së rrufesë.

Leximi më tej

Tani që dini se si ta zhbllokoni NBC, pse të mos zbuloni se cilat VPN janë më të mira për të anashkaluar geoblocks të Netflix? Lexoni udhëzuesin tonë për 5 VPN-të më të mira që akoma funksionojnë me Netflix.

Nëse nuk preferoni të paguani menjëherë për një VPN premium dhe dëshironi të provoni disa më parë, sigurohuni që të lexoni udhëzuesin tonë te 7 Gjykimet më të mira falas për VPN për t’ju ndihmuar të zgjidhni atë të duhurin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me