Shikoni kampionatin britanik të hapur nga kudo në vitin 2020

Kampionati më i vjetër i Golfit kthehet në Irlandën Veriore si 148 Kampionati i Hapur vjen në Royal Portrush. Në festimin vjetor të golfit të golfit në stilin e lidhjeve, një pretendent do të shkojë në shtëpi me legjendën Claret Jug. Regjistrohuni për një VPN tani dhe ju mund të shihni çdo goditje!

Në një skenë si askush tjetër, barërat e gjatë dhe bunkerët e thellë u hapin rrugën atyre që sfidojnë peizazhin që rrokulliset. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje të shihni traumat dhe triumfet e 156 pretendentëve në Antrim.

Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni, ne mund t’ju ndihmojmë. Me udhëzuesin tonë të shpejtë, ju mund të shihni çdo raund që do ta kthejë një lojtar golfi në një kampion kryesor.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë në Sky Sports

Sport Sky po transmeton Kampionatin e Hapur në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. Për të transmetuar lojëra në Sky Sports, duhet të jeni një klient Sky TV. Për të parë Kampionatin e Hapur në Sky Sports:

 1. Zgjidhni një ofrues të shpejtë VPN me serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë (ne ju rekomandojmëExpressVPNpër transmetimin e Kampionatit të Hapur). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë.
 3. Shkoni në www.skysports.com dhe krijoni një llogari në faqen e internetit.
 4. Shkoni në www.sky.com dhe lidhni llogarinë tuaj Sky me llogarinë tuaj të internetit. Do t’ju duhet numri i llogarisë tuaj Sky.
 5. Kur të jeni gati, futuni në Sky Sports dhe transmetoni turneun!

Shikoni Kampionatin e Hapur

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë në TANI TV

Ju mund të përdorni TANI TV për të transmetuar Sky Sports pa një llogari Sky. Për të transmetuar lojëra në TANI TV, duhet të shkruani një adresë në Mbretërinë e Bashkuar. Për të parë Kampionatin e Hapur në TV TANI:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë (theExpressVPNservice është rekomandimi ynë). Regjistrohu në shërbim dhe instalo aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë.
 3. Shkoni te nowtv.com dhe blini një ditë ose muaj kalimi për Sky Sports (nëse nuk keni një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë, blini një TANI të një karte dhurate TV në currys.co.uk dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur në kartën e dhuratave ).
 4. Hyni TANI TV dhe kënaquni!

Shikoni Kampionatin e Hapur

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin amerikan në NBC

NBC është duke transmetuar grupet e fundit të British Open të Shtunën dhe të Dielën. Ju duhet një ofrues TV (për shembull, Sling TV, DirecTV, ose DISH) për të parë transmetimin NBC Live. Për të parë British Open në NBC:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverët e SH.B.A.-së (ne rekomandojmëExpressVPNpër transmetimin e British Open). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni te www.nbc.com/live, hyni me ofruesin tuaj të TV * dhe kënaquni!

* Nëse nuk keni një ofrues TV të SH.B.A.-së, mund ta përdorni Sling TV nëse nuk keni një metodë pagese të bazuar në SH.B.A. Bleni një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Kampionatin e Hapur

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin amerikan në Channel Golf

Kanali i Golfit po transmeton British Open të enjten dhe të premten, dhe grupet e hershme në fundjavë. Ju duhet një ofrues TV (për shembull, Sling TV, DirecTV, ose DISH) për të parë rrjedhën e Golf Channel. Për të parë British Open në Golf Channel:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverët e SH.B.A.-së (theExpressVPNservice është rekomandimi ynë). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni te stream.golfchannel.com/golf, futuni tek ofruesi juaj i TV * dhe transmetoni në turne!

* Nëse nuk keni një ofrues TV të SH.B.A.-së, mund ta përdorni Sling TV Blue me Extra Sport paketë nëse nuk keni një metodë pagese të bazuar në SH.B.A. Bleni një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Kampionatin e Hapur

Pse keni nevojë për një VPN për të parë British Open

Nuancat përfundimisht të creneluara të lidhjeve të tokës i ndanë kurset e Kampionatit të Hapur. Hapësira të gjera të rrugicave me manikyrim të kufizuar, të kufizuara nga kërkesa e përafërt në gju, që tejkalojnë saktësinë në mes të erërave që përfshijnë detin. Nuk ka përvojë si Kampionati i Hapur.

Sidoqoftë, nuk mund të jeni në gjendje ta shihni këtë spektakël unik nëse jeni jashtë vendit. Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit të tyre. Pra, nëse jeni në një vend tjetër, nuk mund të lidheni me rrjedhën tuaj.

Nëse doni të shihni rrjedhën tuaj të turneut, duhet të dukesh sikur je në të njëjtin vend si transmetuesi juaj. Për shembull, mbase mund të lidhesh me një server dhe drejtimin e të gjithë trafikut të rrjetit tuaj përmes atij serveri të largët. Cila është pikërisht ajo që bën një VPN.

Kur lidheni me një VPN, mundeni zgjidhni vendndodhjen përmes së cilës do të kalohet trafiku juaj. Pastaj, kur lidheni me një transmetues, transmetuesi mendon se jeni kudo që është ai server. Pra, kur shohin që serveri është në të njëjtin vend, ata do t’ju lejojnë të shikoni rrjedhën e tyre.

Por kjo nuk është gjithçka që bën një VPN për ju. Ajo gjithashtu rrit sigurinë tuaj në internet.

VPN kodojnë trafikun e rrjetit tuaj, duke ju mbrojtur nga këdo që përpiqet të shohë atë që jeni duke bërë në internet. Do të mbroheni nga qeveria, ISP-të dhe hakerat që duan të shohin se ku po shkoni dhe çfarë po bëni. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të qëndroni të sigurt në një botë të rrezikshme.

Kur ju zgjidhni një VPN, sigurohuni që ju zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. Transmetuesit shpesh mund të njohin shërbime me cilësi të ulët dhe t’i bllokojnë ato lidhje. Një shërbim me cilësi të lartë maskon veten më mirë, duke ju ndihmuar zhbllokoni prurjet që doni të shihni.

Me një VPN cilësore, ju merrni mbrojtje në internet edhe kur zhbllokoni një botë me përmbajtje. Merrni më të mirën nga të dy botët duke u regjistruar sot në një VPN!

VPN-të më të mira për shikimin e British Open

1.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Vazhdimi i një rryme HD kërkon shumë bandwidth. Ju duhet shumë shpejtësi për një lidhje për të shfaqur një top të vogël të bardhë duke lëvizur në një sfond të madh, të gjelbër. ExpressVPN jep atë shpejtësi me disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në treg.

ExpressVPN siguron një listë të gjatë të serverëve në të gjithë globin, duke ju lejuar juve shkoni atje ku doni të jeni. Kriptimi i tyre është kryesor, duke ju mbrojtur në internet. Ata madje ju lejojnë të ndani trafikun tuaj të rrjetit midis lidhjes tuaj lokale dhe lidhjes VPN.

Të respektuar nga ekspertë të sigurisë dhe të dashur nga përdoruesit, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të qenë VPN-ja juaj. Dhe nëse keni një çështje, ato 24/7 mbështetje chat live është atje për t’ju ndihmuar.

Për të mësuar më shumë rreth ExpressVPN, shihni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Kampionatin e Hapur në ExpressVPN TANI!

2.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Shërbim i shkëlqyeshëm, një rrjet i gjerë dhe çmime të arsyeshme. NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të qenë VPN-ja juaj. Ata janë të shpejtë, të besueshëm dhe ofrojnë shumë serverë në të gjithë globin.

Shërbimi ynë me vlera më të larta në përgjithësi, NordVPN jep karakteristika dhe siguri që janë të nivelit të parë. SmartPlay funksion sigurohuni që rryma juaj të mbetet e shpejtë dhe e besueshme. CyberSec bllokon reklamat dhe malware nga sistemi juaj. Dhe Double VPN opsioni ju jep encryption të zgjeruara në internet.

Ndërfaqja e tyre është e thjeshtë për t’u kuptuar dhe i lehtë për t’u përdorur. Politika e rreptë e tyre për mos-logs ju mban të sigurt edhe pasi të keni hyrë në llogari. Dhe të tyre shpejtësi fantastike të lidhjes sigurohuni që të mund të vazhdoni me gjithçka që ndodh në lidhje.

Nëse doni të dini më shumë, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve për të parë se çfarë e bën NordVPN një zgjedhje të shkëlqyeshme për ju!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kampionatin e Hapur në NordVPN TANI!

3.CyberGhost VPN

Pajisjet CyberGhost

Kur keni nevojë për një mënyrë për të transmetuar përmbajtje, CyberGhost është aty për të ndihmuar. Rrjeti i tyre përfshin serverat që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim. Këto ju ndihmojnë të mbani një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme që do ju mbaj në krye të gjithçkaje ndodh në lidhje.

Rrjeti i tyre është i madh dhe po zgjerohet, duke ju lejuar juve mjaft opsione kur doni të lidheni. Nëse do të shikoni në lëvizje, mund të futeni në CyberGhost në njëkohësisht deri në 7 pajisje.

I shqetësuar për sigurinë? CyberGhost ndihmon bllokoni gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq që kërcënojnë sistemin tuaj. Dhe të tyre cmime te arsyeshme sigurohuni që të mund të përballoni ofertat e tyre të shkëlqyera.

Dëshironi të dini më shumë rreth pse CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju? Shikoni vlerësimet e përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kampionatin e Hapur në CyberGhost TANI!

përmbledhje

British Open është një spektakël për të mos munguar. Erërat që zhvendosin nga deti në hapësirat e gjera të gjelbërta të autostradës. Zgjatjet e pajetë të barit të punuara nga bunkerët e tenxhereve në formë krateri. Nuk ka asnjë turne si ai.

Ti mundesh shiko çdo moment të Kampionatit të 148-të të Hapur me një VPN. Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është për ju? Ne ju rekomandojmëExpressVPNpër streaming golfi. Regjistrohuni tani dhe shikoni se çfarë mund të bëjë për ju!

Keni nevojë për ndonjë nxitje shtesë? Shikoni faqen e ofertave dhe kuponave dhe mund të kurseni edhe më shumë!

Leximi më tej

Për të mësuar më shumë rreth VPN dhe ato që mund të bëjnë për ju:

 • Si të zgjidhni VPN më të mirë
 • Mënyra super të lehta, të shpejta për të (vërtet) Fshehni IP-në tuaj
 • Si të anashkaloni lehtësisht bllokimet VPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me