Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën nga Kudo tjetër në vitin 2019

E gjithë bota e pingpongut po vjen në Hungari. Nga 21-28 Prill, Budapest pret lojtarët më të mirë të pingpongut nga e gjithë bota në Kampionati Botëror i Tenisit në Tabela. por ju mund të mos jeni në gjendje të shihni kampionatet nga ku ju jeni.

Ndoshta ju jeni jashtë vendit dhe nuk mund të lidheni me ofruesin tuaj të TV. Ndoshta rryma ITTF është bllokuar aty ku jeni. Sido që të jetë, keni nevojë për një mënyrë për të bindur shërbimin e transmetimit që jeni në një vend tjetër.

Ti mundesh përdorni një VPN për t’u lidhur me përmbajtjen që dëshironi nga vendi qe deshiron. Duke kursyer trafikun e rrjetit tuaj përmes një serveri në një vend tjetër, shërbimet e transmetimit mendojnë se jeni në atë vend tjetër. Kjo ju lejon të anashkalojë geoblocks dhe shikoni pingpongun më të mirë në botë pa ndërprerje.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabela në itTV

Federata Ndërkombëtare e Tenisit në Tabela siguron një transmetim i drejtpërdrejtë i gjithçkaje që ndodh në Kampionatin Botëror në ushqimin e tyre itTV. Për të parë transmetimin e drejtpërdrejtë:

  1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj të preferuar (ne rekomandojmë ExpressVPN për transmetimin e tenisit në tryezë). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
  2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në vendin tuaj të preferuar. *
  3. Shkoni në tv.ittf.com dhe regjistrohuni. Është falas!
  4. Kur të jeni gati, regjistrohuni dhe transmetoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabela!

* Rryma itTV mund të bllokohet në vendin tuaj të preferuar. Nëse bllokohet, lidhuni përmes një vendi që nuk ka një transmetim për ngjarjen. Për shembull, Kanada ose Meksika.

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabela

ITTF ofron një shërbim shumë të vlefshëm nga duke transmetuar Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabela në të gjithë botën. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë vendit, mund të dëshironi të shikoni një rrjedhë për një vend tjetër. Me një VPN, ju mundeni lidheni me ushqimin që dëshironi nga vendi që dëshironi.

Ndoshta ju doni të regjistroheni për ushqimin itTV nga një vend tjetër. Ndoshta burimi itTV është i bllokuar aty ku jeni. Një VPN mund t’ju ndihmojë në çdo mënyrë.

Kur përdorni një VPN, mund të zgjidhni vendndodhjen e serverit që dëshironi të përdorni. Dhe kur lidheni me atë server, trafikut tuaj të internetit i jepet e njëjta adresë IP me atë server. Pastaj, kur të lidheni me një shërbim transmetimi, shërbimi i transmetimit e sheh vendndodhjen e adresës IP VPN si vendndodhjen tuaj.

Me atë vendndodhje të re, virtuale, mundeni zhbllokoni përmbajtjen gjeo-të kufizuar kjo nuk është në dispozicion nga ku jeni në të vërtetë. Kjo ju jep mundësinë për të parë rryma që përndryshe do të humbisnin. Ose mund të shikoni një rrymë në gjuhën që ju preferoni, sesa atë në dispozicion në vendndodhjen tuaj aktuale.

Me një VPN, ju mund të shihni se çfarë doni ku jeni. Një botë e tërë përmbajtjeje është e hapur për ju. Prandaj regjistrohu tani dhe shiko se ku të merr!

VPN-të më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror të Tenisit në Tabela

1. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Një nga problemet më të mëdha me të cilat përballet kur transmetoni pingpong është vazhdimi i lojës. Shtë një sport tepër i shpejtë që varet nga një top shumë i vogël. Ju duhet një imazh me rezolucion të lartë me shumë shpejtësi për të qenë në gjendje të shohim se çfarë po ndodh.

ExpressVPN është VPN më e shpejtë në testet tona. Kjo i jep avantazh kur shikoni një sport që kërkon sa më shumë gjerësi bandë në pingpongun. Një kornizë e humbur ose humbje e qartësisë do të thotë që ju nuk mund të vazhdoni me veprimet në tryezë.

Me një rrjet të gjerë në të gjithë globin, ExpressVPN siguron që të mund të keni akses në sporte kudo në botë. Ata ofrojnë mjaft servera në shumë vende, kështu që ata janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për t’ju ndihmuar të transmetoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën.

Lexoni rishikimet e përdoruesve tanë dhe shikoni pse ExpressVPN është një zgjedhje kaq e shkëlqyeshme për ju!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën në ExpressVPN TANI!

2. NordVPN

Përfitimet e NordVPN

VPN e vlerësimit tonë të përgjithshëm, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për t’ju ndihmuar të lidheni nga kudo në kudo në botë. me mbi 5.300 servera në 60 vende, ata kanë shumë mundësi të rrjetit. Dhe ata kanë të gjithë shpejtësinë që ju nevojiten për t’ju ndihmuar të vazhdoni me të gjithë veprimet.

Rrjeti i tyre është shumë i besueshëm, me veçori të përparuara të sigurisë që ju mbrojnë nga kushdo që përpiqet të heqë dorë nga përdorimi juaj i internetit. Dhe të tyre Teknologji SmartPlay siguron që ju të mund të merrni lidhjen më të mirë me rrjedhën tuaj.

Nëse doni të dini se çfarë e bën NordVPN një zgjedhje kaq të shkëlqyeshme, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën në NordVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Zgjedhja jonë kryesore për përdoruesit Mac, CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetimin e Kampionatit Botëror të Tenisit në Tabelën. Dhe me një Ad Blocker, Malware Blocker dhe kriptimi i shkallës ushtarake, CyberGhost ju mban të sigurt dhe pajisjet tuaja.

Mund të përdorni licencën tuaj CyberGhost deri më tani 7 pajisje njëkohësisht, qofshin ato Windows, Mac, iOS, Android ose Amazon FireStick. Dhe nëse doni të përdorni Linux, ato ofrojnë udhëzime për konfigurimin gjithashtu. Kjo do të thotë që mundeni qëndroni të lidhur pa marrë parasysh se ku shkoni.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth CyberGhost? Lexoni rishikimet e përdoruesve tanë dhe shikoni se ata duhet të thonë!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën në CyberGhost TANI!

4. Surfshark

Surfshark po fiton shumë shpejt respekt në botën e VPN. Themeluar në vitin 2017, specialiteti i tyre është dhënia e përmbajtjes së transmetuar. Dhe ata mund të dërgojnë rrjedhën itTV tek ju kudo që të jeni.

Si një shërbim relativisht i ri, Surfshark është i etur për të provuar veten e tyre. Rrjeti i serverëve të tyre po zgjerohet vazhdimisht, dhe ato ofrojnë shumë shërbime që emrat më të vendosur nuk i bëjnë. Për shembull, ata ofrojnë një bllokues të reklamave, një whitelister dhe lidhje të njëkohshme të pakufizuar me paketën e tyre standarde.

Mund të mësoni më shumë rreth Surfshark kur lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabela në Surfshark TANI!

5. Mburoja e pikave të nxehta

pajisjet e mburojës së pikave të nxehta

Megjithëse Hotspot Shield nuk është aq i madh sa disa shërbime të tjera, ato janë shumë më të përqendruara. Në vend që ta mbulojnë botën, ata përqendrohen në sigurimin shërbim i shkëlqyeshëm në një grup të zgjedhur vendesh.

Kur keni nevojë për shpejtësi, Hotspot Shield jep. Lidhjet e tyre janë të qëndrueshëm, të sigurt dhe të qëndrueshëm. Për transmetimin e Kampionatit Botëror të Tenisit në Tabelën, ato ofrojnë atë që ju nevojitet. Mund të provoni versionin e kufizuar falas ose t’i jepni versionit premium një film me garancinë e kthimit të parave.

Nëse doni të dini se çfarë Hotspot Shield mund të bëjë për ju, shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

Shikoni Kampionatin Botëror të Tenisit në Tabelën në Hotspot Shield TANI!

përmbledhje

Bota do të shikojë kur Kampionati Botëror i Tenisit në Tabela vjen në Budapest, Hungari. Sigurohuni që do të vëzhgoni shumë duke regjistruar tani në VPN! Nëse nuk jeni akoma të sigurt se cili shërbim është i duhuri për ju, ne rekomandojmë ExpressVPN për streaming tenisi.

Ende nuk jeni i sigurt nëse një VPN është për ju? Përdorni faqen tonë të marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer një pajtim të ri!

Leximi më tej

Nëse doni më shumë informacion në lidhje me VPN, hidhini një sy artikujve vijues:

  • ExpressVPN punon në Kinë, por vetëm nëse e bëni këtë
  • VPN më të mira për Japoninë – Për Siguri, Streaming & shpejtësitë
  • VPN më të mira për Korenë e Jugut – Për Siguri, Streaming & shpejtësitë
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me