Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker nga Kudo tjetër në vitin 2019

Lojtarët më të mirë snooker në botë po vijnë në Crucible për të Kampionati Botëror i Snooker. Në një garë aftësie, përqëndrimi dhe qetësie nën presion, kush do të mbretërojë suprem? Nëse nuk jeni në Evropë, nuk do të keni mundësinë të zbuloni.

Eurosport po transmeton Kampionatin Botëror të Snooker. por shërbimi i transmetimit Eurosport është i bllokuar jashtë Evropës. Pra, nëse jeni jashtë vendit, do të duhet të bindni Eurosport që jeni në Evropë.

Duke përdorur një VPN, Eurosport Player do t’ju trajtojë si të jeni duke u lidhur nga Evropa. Kjo do t’ju lejojë të shihni 32 lojtarët më të mirë në botë garojnë për çmimin përfundimtar të snookerit. Regjistrohuni tani dhe shihni çdo moment të turneut më të mirë të snookerëve në botë.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni Kampionatin Botëror të Snooker

Për të parë Kampionatin Botëror të Snooker nga kudo në botë, do t’ju duhet një VPN dhe një pajtim në Eurosport:

  1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar (ne rekomandojmë ExpressVPN për snooker streaming). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
  2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në Mbretërinë e Bashkuar.
  3. Shkoni në eurosportplayer.com dhe blini një pajtim. Mund të përdorni PayPal.
  4. Identifikohu dhe shiko çdo moment të veprimit!

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror Snooker

Ekzistojnë një numër i kufizuar i opsioneve të transmetimit për tifozët snooker. Kjo do të thotë a abonimi në Eurosport është i nevojshëm kur është koha për Kampionatin Botëror të Snooker. Mjerisht, si shumë transmetues të tjerë, Eurosport është i detyruar të bllokojë cilindo jashtë rajonit të tyre nga transmetimi i telekasterit të tyre.

Ajo që ju duhet është një mënyrë për të bëj Eurosport të mendojë se je në Evropë kur doni të shikoni rrjedhën e tyre. Një VPN mund t’ju ndihmojë këtu: duke u lidhur me një server VPN në Evropë, që bëhet vendndodhja juaj virtuale. Atëherë të gjitha ato geoblocks zhduken dhe ju jeni në gjendje të shikoni përmbajtjen që dëshironi.

Kur zgjidhni një VPN, duhet zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. Përveç që janë më të shpejtë, më të qëndrueshëm dhe më të sigurt, ato janë gjithashtu shpesh më mirë për të shmangur kufizimet gjeografike. Në fund të fundit, nëse do të përdorni një VPN, VPN juaj duhet të bëjë atë që ju nevojitet për të bërë!

Shërbimet e transmetimit shpesh mund të njohin trafikun nga VPN me cilësi të ulët dhe të bllokojnë ato lidhje. VPN me cilësi të lartë maskojnë veten më mirë, duke siguruar që mund të merrni akses në rrymat tuaja të preferuara.

Dhe ka përfitime të tjera të përdorimit të një VPN. Siguria në internet është një arsye tjetër e shkëlqyeshme. VPN kodojnë trafikun e rrjetit tuaj, duke e siguruar atë kundër kujtdo që përpiqet të shohë atë që po bëni në internet. Kjo ju ndihmon mbani të sigurt trafikun tuaj nga hakerat, qeveritë dhe mbledhësit e të dhënave.

Ju mund t’i merrni të gjitha këto përfitime menjëherë! Regjistrohuni për një VPN tani dhe ju do të jeni në gjendje të përfitoni nga gjithçka që ata kanë për të ofruar.

VPN më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror të Snooker

1. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Ju nuk do të shikoni snooker vetëm për të parë disa topa lëvizin nëpër një tryezë. Ju shikoni për të shiko pikat e imta të këndeve, rrotullimit dhe kontrollit të saktë. Për këtë, ju duhet shumë shpejtësi për të dhënë një ushqim të qetë dhe të mprehtë që tregon të gjitha detajet që dëshironi. Dhe ExpressVPN është një nga VPN-të më të shpejta në dispozicion.

Rrjeti i ExpressVPN jep gjerësia e bandës që ju nevojitet për prurjet me definicion të lartë që kërkon snooker. Dhe me një rrjet të madh që përfshin hapësirën e globit, ato mund të ofrojnë lidhje me kudo ku të duhet të shkosh.

Dëshironi të dini më shumë rreth pse ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju? Lexoni kritikat tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker në ExpressVPN TANI!

2. NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Kur po përpiqeni të anashkaloni geoblocks, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. me një nga rrjetet më të mëdha VPN në dispozicion, NordVPN ofron mjaft opsione të serverëve në 61 vende. Të gjithë ata serverë do të thotë se do të jetë aq më e vështirë për faqet të pranojnë se jeni duke përdorur një VPN.

Përveç kësaj, Teknologji SmartPlay e NordVPN është krijuar për të gjetur lidhje që shmangin geoblocks dhe shpërndajnë përmbajtje për ju. Dhe, falë tyre veçori të përparuara të sigurisë, do të jesh i sigurt nga të gjithë ata që përdorin përdorimin e internetit.

NordVPN është një emër i besueshëm dhe i besueshëm në VPN. Por mos harroni vetëm fjalën tonë. Shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker në NordVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Me qendër në Rumani, CyberGhost ofron një pasuri të madhe lidhje në të gjithë Evropën dhe në mbarë botën. Një interpretues i qëndrueshëm i lartë, CyberGhost ofron kriptim në shkallë ushtarake që ju mban juve të lidhur dhe të sigurt në internet.

Dhe, për ta bërë përvojën tuaj edhe më të mirë, rrjeti CyberGhost përfshin serverë të optimizuar të transmetimit të dizajnuara për nevojat tuaja. Këta serverë janë konfiguruar posaçërisht për të siguruar llojin e lidhjeve të vazhdueshme, të shpejta të nevojshme kur jeni duke parë një transmetim.

Nëse doni të dini më shumë rreth asaj që e bën CyberGhost një zgjedhje të shkëlqyer, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker në CyberGhost TANI!

4. Surfshark

Kur keni nevojë për të transmetuar një ngjarje, Surfshark është i lumtur të ndihmojë. Rrjeti i tyre është i vendosur posaçërisht jo vetëm zhbllokuar përmbajtjen e geobllokuar, por gjithashtu siguroni një përvojë e shkëlqyer e transmetimit.

Duke qenë relativisht e re, Surfshark ofron një gamë të gjerë shërbimesh për t’ju ndihmuar të qëndroni të sigurt në internet. Për shembull, ato përfshijnë një whitelister dhe një bllokues reklamash me paketën e tyre standarde. Dhe me lidhje të pakufizuara të njëkohshme, mundeni përdorni Surfshark kudo që të shkoni.

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth Surfshark, sigurohuni që të shikoni se çfarë thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker në Surfshark TANI!

5. Mburoja e pikave të nxehta

pajisjet e mburojës së pikave të nxehta

Ndërsa shumë VPN mburren me numrin e vendeve ku kanë serverë, Hotspot Shield i bën gjërat ndryshe. Ata përqendrohen në sigurimin e një shumë servera dhe shërbim të shkëlqyeshëm në një grup të zgjedhur vendesh.

Hotspot Shield ju jep shpejtësia që ju nevojitet dhe siguria që ju besoni. Ndërsa kufizojnë numrin e vendeve në rrjetin e tyre, ata ofrojnë shumë serverë në ato vende. Dhe kjo ju ndihmon shmangni kufizimet gjeografike që ju pengojnë të shihni përmbajtjen që dëshironi.

Nëse doni të dini se çfarë Hotspot Shield mund të bëjë për ju, shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

Shikoni Kampionatin Botëror të Snooker në Hotspot Shield TANI!

përmbledhje

Kampionati Botëror i Snooker-it do të rikthehet në Teatrin e Kryqëzuar nga 20 Prilli deri në 6 Maj. Sigurohuni që mundeni shikoni çdo goditje dhe çdo tenxhere duke regjistruar sot në një VPN!

Nëse nuk jeni të sigurt se cili VPN është i duhuri për ju, ne rekomandojmë ExpressVPN për Kampionatin Botëror të Snooker. Dhe sigurohuni që të shikoni në faqen tonë të marrëveshjeve dhe kuponave për të parë se si mund të kurseni edhe më shumë!

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN, hidhini një sy këtyre faqeve:

  • VPN-të më të mira për Evropën – Për sigurinë, transmetimin & shpejtësitë
  • VPN më të mira për shikimin e iPlayer të BBC jashtë vendit
  • VPN-të më të mira (të provuara) pa log | | Mbetet anonim & privat
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me