Shikoni Kampionatin Botëror të Row nga Kudo tjetër në vitin 2020

Anëtarët më të mirë në botë po bashkohen për të Kampionati botëror i kanotazhit. Por nëse jeni jashtë vendit, mund të mos keni mundësi të shihni ndonjë prej tyre. Një VPN mund t’ju ndihmojë shmangni ato geoblocks dhe transmetoni çdo garë.

Duke përdorur udhëzuesit tanë të shpejtë, mundeni shiko çdo goditje drejt fitores.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni Transmetimin Evropian në Eurovision Sports

Sportet e Eurovizionit po transmeton Kampionatin Botëror të Row në Evropë. Për të parë Kampionatin Botëror të Row në Eurovision:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Evropë (shërbimi NordVPN është më i miri për kanotazh). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Evropë.
 3. Shkoni në www.eurovisionports.tv dhe transmetoni garat!

Shikoni Kampionatin Botëror të Rowing TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin amerikan në Kanalin Olimpik

Kanali Olimpik po transmeton Kampionatin Botëror të Row në SHBA. Do t’ju duhet një ofrues televiziv (për shembull, Sling TV, Cox, ose DirecTV) për të parë Kanalin Olimpik nga SH.B.A.. Për të parë Kampionatin Botëror të Row në Kanalin Olimpik:

 1. Zgjidhni një ofrues të VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë amerikanë (ne rekomandojmëNordVPN për transmetimin me shi) Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni në www.olympicchannel.com dhe regjistrohuni përmes ofruesit tuaj të televizionit.
 4. Rrjedhin garat!

Shikoni Kampionatin Botëror të Rowing TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin botëror në WorldRowing.com

WorldRowing.com po tregon transmetime të drejtpërdrejta video të Kampionatit Botëror të Row në të gjithë botën. Për të parë Kampionatin Botëror të Row në WorldRowing.com:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj (ne rekomandojmëNordVPN për transmetimin me kanotazh). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në vendin tuaj.
 3. Shkoni në www.worldrowing.com dhe kënaquni!

Shikoni Kampionatin Botëror të Rowing TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror të Row

Si tifozë me vrap, ne nuk kemi shumë shanse për të parë sportin tonë. Pastaj, më në fund, mbërrijnë Kampionati Botëror i Row, dhe kanotazhi është më në fund. Por ju jeni jashtë vendit, dhe geoblocks po shkatërrojnë mundësinë tuaj për të parë konkursi më i mirë i kanotazhit të vitit.

Kjo është për shkak se transmetuesit shpesh kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit të tyre. Pra, kur jeni duke u lidhur nga jashtë vendit, ju nuk mund të transmetoni Kampionatin Botëror të Row.

Po sikur të mundeshit dërgoni trafikun e rrjetit tuaj përmes një serveri në të njëjtin vend si transmetues? Kjo do të bindte transmetuesin se jeni në vendin e tyre. Dhe atëherë ata do zhbllokoni ato përrenj me rrëshqitje.

Kjo është saktësisht çfarë bën një VPN për ty. Ju zgjidhni vendndodhjen për serverin tuaj. Trafiku juaj drejtohet përmes serverit. Ti mundesh shiko çfarë të duash, prej kujt dëshiron, kudo që të jesh.

Por kjo nuk është gjithçka që bën një VPN për ju. Ata gjithashtu ju mbrojnë në internet.

VPN shifroni lidhjen midis sistemit tuaj dhe serverit VPN. Kjo do të thotë që ju jeni të mbrojtur nga kushdo që dëshiron të spiunojë aktivitetin tuaj në internet. Të dhënat tuaja janë të sigurta dhe keni mundësi turne në internet me besim.

Vetëm të jetë i sigurt për të zgjidhni një shërbim cilësor VPN. Shërbimet me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të shkelin geoblocks. Ose mund të mos përdorin enkriptimin më të mirë. Kjo mund t’ju ​​lërë të prekshëm dhe të paaftë për të parë përmbajtjen tuaj.

Shërbimet e mira janë më të vështira për t’i njohur shërbimet e transmetimit, duke ju ndihmuar lidheni me rrjedhën tuaj. Dhe ato sigurojnë lidhje të shpejtë duhet të vazhdoni me prurjet HD. Dhe ata do mbroni të dhënat tuaja me shifrimin më të mirë të disponueshëm.

Mundësimi i një bote me përmbajtje dhe mbrojtje në internet. VPN ju japin më e mira e të dy botëve. Kështu që regjistrohu sot dhe merre internetin që ju meritoni.

VPN më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror të Row

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Karakteristika të plota dhe me çmime të arsyeshme, NordVPN ju jep përvojën VPN që dëshironi. Ata kanë një rrjet të madh që përfshin globin. Dhe ata ofrojnë të gjitha shpejtësia që ju nevojitet të vazhdojmë me Kampionatin Botëror të Row.

Kryesisht i përqendruar në siguri, intimitet dhe përmbajtje zhbllokuese, NordVPN është një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave. e tyre SmartPlay tipar ju jep një përvojë solide të rrjedhës, dhe ato CyberSec funksion bllokon reklama dhe malware. Plus, ju mund t’i përdorni ato Double VPN mundësi për të përmirësuar sigurinë e rrjetit tuaj.

NordVPN ju jep mundësinë të lidheni deri në 6 pajisje në të njëjtën kohë. Kriptimi i tyre i nivelit të lartë mbron të dhënat tuaja kudo që të shkoni. Dhe të tyre politikë e rreptë e mos-logs mbron anonimitetin tuaj pasi të dilni.

Nëse doni të dini më shumë rreth NordVPN, shikoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kampionatin Botëror të Row në NordVPN TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Kur jeni duke kërkuar për një rrjet që mund vazhdoni me sportet e gjalla, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. ExpressVPN ka disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në treg, duke ju ndihmuar të vazhdoni me prurjet HD. Dhe eshte e shkëlqyeshme për zhbllokimin e përmbajtjes nga një gamë e faqeve në të gjithë globin.

ExpressVPN ju lejon të lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur në lëvizje. Ju mund të ndani trafikun tuaj midis lidhjes tuaj lokale dhe VPN. Dhe, nëse nuk keni probleme, ato 24/7 mbështetje chat live është atje për të ndihmuar.

I dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN jep një Përvoja VPN që do të kënaqeni. Plus, me gjithë atë shpejtësi të rrjetit, është i shkëlqyeshëm për përruajtjen dhe shkëmbimin e skedarëve, shumë.

Për të mësuar më shumë rreth ExpressVPN, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Kampionatin Botëror të Row në ExpressVPN TANI!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

A rrjet i besueshëm, i shpejtë me shumë serverë në të gjithë botën, CyberGhost është një shërbim kryesor në tregun VPN. Me qendër në Rumani, ato janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kanë nevojë për lidhje në Evropë. Ju madje mund të lidheni deri në 7 pajisje njëkohësisht, duke ju dhënë shumë mundësi për lidhje.

Aplikacioni ndihmon bllokoni gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtje të tjera me qëllim të keq nga sistemi juaj. Kriptimi i tyre në shkallë ushtarake mban të dhënat tuaja të sigurta.

CyberGhost madje ofron serverë të dedikuar për transmetim, duke ju ndihmuar të gjeni lidhje të serverëve që janë të ngurta, të besueshme dhe të shkëlqyera për zhbllokimin e përmbajtjes. Dhe, nëse do të jesh ndarje torrent ose shkëmbimi të skedarëve, ajo ka serverë të konfiguruar posaçërisht për këtë.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth CyberGhost? Lexoni kritikat tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kampionatin Botëror të Row në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Nëse do të jeni jashtë vendit gjatë Kampionatit Botëror të Row, ju mund të vazhdoni me garat me një VPN. Regjistrohu sot dhe bëhuni gati kur anijet godasin ujin!

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Ne ju rekomandojmë NordVPN për Kampionatin Botëror të Row. Dhe shikoni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të parë se si mund të kurseni në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN-ve, hidhini një sy artikujve vijues:

 • VPN më të mira për pajisjet e shumta
 • VPN më të mira FALAS për Torrenting sigurt
 • VPN-të më të mira (të provuara) pa log
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me