Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës 2019 nga Kudo

Stuttgart, Gjermani pret Kampionati botëror i gjimnastikës artistike në vitin 2019. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje të shihni gjimnastët më të mirë në botë që tregojnë aftësitë e tyre.

Ne jemi këtu për të ndihmuar. Me udhëzuesin tonë të shpejtë dhe një VPN, ju mundeni transmetoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës nga kudo që të jeni.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Kanadasë në CBC

CBC po televizon Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në Kanada. Për të parë Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në CBC:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Kanada (shërbimi NordVPN është rekomandimi ynë për gjimnastikë). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Kanada.
 3. Shkoni te gem.cbc.ca dhe regjistrohuni për shërbimin e tyre. Ju do të duhet një kod postar kanadez.
 4. Kur fillon ngjarja, futuni në rrjedhën CBC dhe kënaquni!

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin amerikan në NBC Sports

NBC Sports është duke transmetuar finalen e Kampionatit Botëror të Gjimnastikës në SH.B.A.. Ju duhet një ofrues TV (për shembull, Sling TV, DirecTV, ose DISH) për të parë transmetimin NBC Live. Për të parë Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në NBC Sports:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë amerikanë (ne rekomandojmë NordVPN për gjimnastikë transmetuese). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni te www.nbc.com/live, hyni me ofruesin tuaj të TV * dhe kënaquni!

* Nëse nuk keni një ofrues të TV në SHBA, mund të përdorni Sling TV nëse nuk keni një mënyrë pagese të bazuar në SH.B.A. Bleni një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e SH.B.A.-së në Kanalin Olimpik

Kanali Olimpik po transmeton ngjarjet e hershme të Kampionatit Botëror të Gjimnastikës në SH.B.A.. Do t’ju duhet një ofrues televiziv (për shembull, Sling TV, Cox, ose DirecTV) për të parë Kanalin Olimpik nga SH.B.A.. Për të parë Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në Kanalin Olimpik:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverët amerikanë (ne rekomandojmë NordVPN për gjimnastikë). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në SH.B.A..
 3. Shkoni në www.olympicchannel.com dhe regjistrohuni përmes ofruesit tuaj të televizionit.
 4. Rrjedhin konkursin!

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror të Gjimnastikës

Gjimnastët më të mëdhenj në tokë po vijnë në Stuttgart për mundësinë që të dëshmojnë kundër më të mirëve. Por nuk ka shumë transmetues që tregojnë kampionatet. Pra, nëse doni të shikoni, keni nevojë për një mënyrë për t’u lidhur me transmetuesit të cilët po tregojnë konkursin.

Kjo do të thotë keni nevojë për një mënyrë për ta bërë të duket sikur jeni në vendin e duhur. Po sikur trafiku i rrjetit tuaj të mund të drejtohej përmes një serveri në vendin e duhur? Atëherë transmetuesi do të mendonte se je në vend dhe ata do të zhbllokojnë rrjedhën e tyre.

Kjo është ajo që mund të bëjë një VPN për ju. Kur lidheni me një VPN, mundeni zgjidhni vendin ku trafiku i rrjetit tuaj kalon përmes. Atëherë mund të shikoni se çfarë dëshironi, nga kë doni, kudo ku jeni.

Kjo është liria e internetit. Dhe kjo është një arsye e shkëlqyeshme për të regjistruar një VPN. Por kjo nuk është gjithçka që mund të bëjnë.

Ata gjithashtu ju mbrojnë në internet. VPN kodoni komunikimet tuaja, duke ju mbrojtur nga këdo që përpiqet të spiunojë aktivitetin tuaj në internet. Do të jesh i sigurt nga hakerat, korporatat dhe qeveritë që përpiqen të shohin se çfarë jeni duke bërë.

Vetëm sigurohuni që ju zgjidhni një VPN me cilësi të lartë shërbim, megjithëse Shërbime me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të zhbllokojnë transmetues të caktuar. Ose mund të mos përdorin encryption të nivelit të lartë. Kjo mund të jetë një problem.

Një shërbim me cilësi të lartë është më i vështirë për t’i njohur shërbimet e transmetimit, duke i bërë ato më mirë për zhbllokimin e përmbajtjes. Dhe ato sigurojnë lidhjet e shpejta që ju nevojiten për të parë rrjedhjet tuaja në mënyrë të qartë. Pas te gjithave, keni nevojë për shumë bandwidth për imazhe të mprehta që ju tregojnë gjimnastët më të mirë në botë në veprim.

Me një VPN, e gjithë bota hapet për ju. Dhe ju jeni të sigurt kudo që të shkoni. Kështu që regjistrohu sot për një VPN dhe shijoni gjithçka që ata kanë për të ofruar!

VPN më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror të Gjimnastikës

1. NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Me një fokus në sigurinë, privatësinë dhe përmbajtjen e zhbllokimit, NordVPN është një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave. Rrjeti i saj i gjerë ofron shumë mundësi për lidhje. Dhe ka gjithë shpejtësinë që ju nevojitet të vazhdosh me rrjedhat e tua.

NordVPN ofron mjaft karakteristika për të përmirësuar përvojën tuaj. SmartPlay përmirëson lidhjen tuaj të transmetimit, CyberSec bllokon reklamat dhe malware, dhe Double VPN shton siguri të zgjeruar. Dhe të gjitha këto karakteristika janë në dispozicion me një çmim shumë të arsyeshëm.

Ju mund të përdorni llogarinë tuaj NordVPN për t’u aktivizuar në 6 pajisje njëkohësisht. Politika e rreptë e tyre për mos-logs siguron anonimitetin tuaj pasi të keni hyrë në llogari. Me të gjitha këto karakteristika, nuk është çudi të jetë VPN me vlerësim të përgjithshëm # 1.

Për të mësuar më shumë rreth asaj se pse NordVPN është një VPN e shkëlqyer për ju, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në NordVPN TANI!

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Kur jeni duke kërkuar për një rrjet që mund të vazhdojë me sportet e drejtpërdrejta, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. ExpressVPN ka disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në treg, duke ju ndihmuar të vazhdoni me prurjet HD. Dhe eshte e shkëlqyeshme për zhbllokimin e përmbajtjes nga një gamë e faqeve në të gjithë globin.

ExpressVPN ju lejon të lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur në lëvizje. Ju mund të ndani trafikun tuaj midis lidhjes tuaj lokale dhe VPN. Dhe, nëse nuk keni probleme, ato 24/7 mbështetje chat live është atje për të ndihmuar.

E dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN jep një përvojë VPN që do të kënaqeni. Plus, me gjithë atë shpejtësi të rrjetit, është gjithashtu i shkëlqyeshëm për përrua dhe për ndarjen e skedarëve.

Dëshironi të dini më shumë rreth ExpressVPN? Shikoni vlerësimet e përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në ExpressVPN TANI!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Për këdo që kërkon një përvojë e thjeshtuar e transmetimit në një VPN, CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ajo ofron servera që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim, duke ju ndihmuar merrni dhe qëndroni të lidhur.

Pishina e serverëve CyberGhost është e gjerë dhe e thellë, duke siguruar mjaft mundësi në të gjithë botën. Mund të lidheni deri në 7 pajisje njëkohësisht, duke ju lejuar fleksibilitet në shtëpi dhe në lëvizje.

Në krye të kriptimi i shkallës ushtarake, CyberGhost bllokon gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. CyberGhost ju mban të sigurt edhe pse të mban të lidhur.

Nëse doni të dini pse CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyer për të qenë VPN juaj, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve.

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kampionatin Botëror të Gjimnastikës në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Isshtë vetëm një vit para Lojërave Olimpike. Konkurset e gjimnastikës po bëhen vetëm më të mëdha. Por nuk është e thjeshtë të shohësh Kampionatin Botëror të Gjimnastikës. Kjo do të thotë, përveç nëse ju regjistrohu për një VPN.

VPN ju japin një bota e përmbajtjes pa marrë parasysh se ku jeni. Por, nëse ende nuk jeni të sigurt se cili VPN është i duhuri për ju, ne rekomandojmë NordVPN për gjimnastikë. Dhe sigurohuni që të vizitoni faqen tonë të marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Për të mësuar më shumë rreth VPN, hidhini një sy artikujve vijues:

 • Si të pretendoni gjyqin tuaj falas NordVPN
 • VPN-të më të mira (të provuara) pa log | | Mbetet anonim & privat
 • Si të bëni një bllokim VPN VPN të pazbulueshëm dhe anashkalueshëm
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me