Shikoni Jermall Charlo kundër Dennis Hogan Online nga Kudo

Më 7 dhjetor 2019, Dennis Hogan merr përsipër Jermall Charlo për kampionatin botëror të kategorisë së mesme WBC. Mund Charlo të mbetet i pamposhtur? A mundet Hogan të heqë një kampion në dukje të pathyeshëm? Nëse jeni jashtë SH.B.A., ju mund të mos jeni në gjendje ta shihni luftën për të zbuluar se kush e kurorëzoi kampionin në Barclays Center në Brooklyn, New York.

Ju keni ardhur në vendin e duhur për ndihmë. Përdorni udhëzuesin tim të shpejtë dhe një VPN te transmetojë luftën nga kudo në botë.

Udhëzues i shpejtë – Shikoni Jermall Charlo kundër Dennis Hogan në Showtime

Koha e shfaqjes është në televizion Jermall Charlo kundër Dennis Hogan. Ja çfarë duhet të bëni për të parë luftën:

  1. Zgjidhni një VPN me serverë në SH.B.A. Rekomandoj NordVPN për thyerjen e kufizimeve të kaluara gjeografike dhe transmetimin e sporteve, si boksi.
  2. Regjistrohuni për VPN dhe instaloni. Identifikohuni dhe pastaj lidheni me një server në SH.B.A..
  3. Shkoni në www.showtime.com dhe pajtohuni.
  4. Hyni në Showtime dhe transmetoni luftën!

Shikoni Charlo kundër Hogan Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Jermall Charlo kundër Dennis Hogan

Jermall Charlo është një nga mesataret më interesante të boksit, dhe ai merr një shans tjetër për të provuar veten e tij. Dennis Hogan është një sfidues i rangut të lartë, i cili fitoi mundësinë për të luftuar për rripin WBC. Nëse nuk jeni në SH.B.A. gjatë luftës, mund ta humbisni!

Kufizimet gjeografike parandalojnë cilindo që është jashtë SH.B.A. të shikojë Showtime. Pra, nëse doni të shikoni këtë betejë për epërsinë WBC, duhet të dukesh sikur je në SH.B.A. ndërsa je në internet.

Kjo është aty ku një VPN vjen në dispozicion.

Kur lidheni me një VPN, ju zgjidhni vendin ku kalon trafiku juaj në internet. Pastaj, kur të lidheni me Showtime, kërkon vendndodhjen e serverit VPN me të cilin jeni lidhur. Showtime beson se ju jeni në SH.B.A. dhe ju mund të transmetoni luftën!

VPN ju lejojnë të shiko çfarë të duash, prej kujt dëshiron, kudo që të jesh. Ky është një përfitim i madh Prisni. Lista e përfitimeve vazhdon!

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Kur lidheni me një VPN, ajo kodon trafikun e rrjetit tuaj. Kjo mbron të dhënat tuaja private dhe aktivitetet e prerjeve kur jeni në internet.

Nëse hakerat, agjensitë qeveritare ose palë të treta ndërpresin trafikun tuaj, ata nuk mund t’i lexoj të dhënat e koduara. Askush nuk mund të shohë se ku po shkoni ose çfarë jeni në internet kur përdorni një VPN. Kjo është shumë paqen e mendjes në internet.

Kur vendosni që një VPN të jetë e drejtë për ju, sigurohuni që zgjidhni një VPN me cilësi të lartë. Shërbimet me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të anashkalojnë kufizimet gjeo-tokësore, dhe ato nuk përdorin enkriptimin më të mirë për të siguruar të dhënat tuaja.

VPN Premium jo vetëm që ju marrin të lidhur me përmbajtje të bllokuar, por edhe ato mbroni të dhënat dhe privatësinë tuaj me kriptim të shkallës ushtarake.

Plus, shërbimet më të mira ofrojnë çelsin kill që mbani të fshehur vendndodhjen tuaj nëse bie rrjeti VPN. Politikat pa log të mbrojnë edhe pasi të kesh hyrë në llogari, duke mos mbajtur asnjë histori të shfletimit ose shkrimet e tjera në server.

Me të gjitha këto karakteristika, nuk mund të gaboni me një VPN. Regjistrohu tani dhe merrni internetin që ju meritoni!

3 VPN-të më të mira për shikimin e Jermall Charlo kundër Dennis Hogan

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Një shërbim i plotë me një çmim të shkëlqyeshëm. Kjo është ajo që dëshironi kur regjistroheni në një VPN. Ju e merrni pikërisht atë nga NordVPN.

NordVPN shënon nëpër geoblocks në mbi 5.200 servera në të gjithë botën. Tipari i tij SmartPlay ju ndihmon lidheni me serverat me konfigurimin manual të nevojshëm. 

Rrjeti i saj është mjaft shpejt për të vazhdoni me prurjet HD të luftës dhe shumë më tepër.

Ndërfaqja e tij miqësore për përdoruesit veçon NordVPN. Zgjidhni vendin ku dëshironi të lidheni në hartën NordVPN dhe jeni atje! Tani mundesh transmetoni përmbajtjen tuaj pa ndonjë shqetësim.

Me planin tuaj NordVPN, ju lejoheni të bëni gjashtë lidhje të njëkohshme. Transmetoni ndeshjen e boksit në tabletin, telefonin dhe më shumë. Ju keni zgjedhje.

Nëse keni nevojë për ndihmë, mbështetja e bisedës live është në dispozicion 24/7. Provojeni shërbimin pa rrezik për një muaj. Ju mund të anuloni pajtimin tuaj në 30 ditët e para për një rimbursim të plotë!

Mësoni më shumë rreth NordVPN duke lexuar tonë rishikim i thelluar që mbulon në detaje të gjitha tiparet e tij.

Garancia për kthimin e parave: Ytdo herë brenda 30 ditëve nga pajtimi.

NordVPN mund të zhbllokojë:
Koha e shfaqjes, ESPN, Amazon Prime Video, Netflix, iPlayer e BBC, YouTube, Sling TV, Hulu dhe HBO GO.

Mbështet përrua:
Serverat P2P janë të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
macOS, Firefox, Windows, Android TV, Android, Chrome, Linux, iOS dhe disa ruterë.

Shikoni Charlo vs Hogan Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN mund thyej geoblocks në të gjithë botën, dhe aftësia e tij e transmetimit është më e shpejtë në dispozicion.

Zgjedhja e serverit tuaj përfshin në të gjithë botën më shumë se 3000 opsione brenda 94 vendeve, me shumë serverë amerikanë për të zgjedhur.

Me shpejtësitë e disponueshme në rrjetin e ExpressVPN, mund të shihni çdo grusht, goditje të djathtë dhe grykë të majtë të luftës. Nuk ka vonesa. Pa buffering.

Tunizimi i ndarjes ju lejon të ndani trafikun tuaj të rrjetit midis lidhjes tuaj lokale të internetit dhe VPN. Qëndro i lidhur me faqet lokale dhe transmetoni luftën Charlo kundër Hogan në të njëjtën kohë.

Keni nevojë për ndihmë? 24/7 mbështetje chat live është në dispozicion sa herë që ju dëshironi.

Përfitoni nga garancia për 30 ditë kthim parash dhe provoni tiparet e ExpressVPN për një muaj të tërë. Ti mundesh merrni një rimbursim të plotë, pa pyetje!

Nëse ExpressVPN është për ju, atëherë gëzoni transmetim, surfing dhe më shumë deri në pesë pajisje në një kohë.

tonë rishikim ekspertësh ofron më shumë informacione më të hollësishme në lidhje me ExpressVPN dhe karakteristikat e tij.

Garancia për kthimin e parave: Anuloni brenda 30 ditëve të para.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
ESPN, Showtime, Amazon Prime Video, YouTube, Netflix, iPlayer BBC, Hulu, Sling TV dhe HBO GO.

Mbështet përrua:
Të gjithë serverat lejojnë P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Disa ruterë, Chrome, Android, Firefox, Windows, iOS, TV Android, Linux dhe macOS.

Shikoni Charlo vs Hogan Me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Serverë të specializuar për një larmi përdorimesh vendosni CyberGhost veç konkurencës. Pavarësisht nëse është në transmetim, përrua ose surfing i thjeshtë, CyberGhost ju merr atë që ju nevojitet në internet.

Cyberghost-së 5,500 server + janë të shkëlqyeshëm për të anashkaluar blloqet gjeografike dhe transmetimi i përmbajtjes si ndeshja e ardhshme e boksit.

Shërbimi premium gjithashtu ofron serverë të specializuar për transmetuesit individualë. Këta serverë sigurojnë që të mund të lidheni me transmetimin e caktuar dhe të shikoni përmbajtjen e tij.

Mbështetja në CyberGost është gjithmonë në gatishmëri me 24/7 ndihmë për biseda live.

Nëse dëshironi të provoni CyberGhost pa rreziqe, mundeni me garancia e kthimit të parave prej 45 ditësh. Dhe me çdo pajtim, përdorni deri në shtatë pajisje menjëherë! Shikoni luftën nga ndonjë prej pajisjeve tuaja dhe ndani me të gjithë në shtëpi.

tonë rishikim i plotë i ekspertëve ju jep më shumë detaje rreth CyberGhost.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 45 ditëve.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Koha e shfaqjes, ESPN, FOX Sports, YouTube, Amazon Prime Video, CBS All Access, Sling TV dhe Netflix.

Mbështet përrua:
Serverat e specializuar për torrent janë në dispozicion.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Linux, Chrome, Android, Firefox, Amazon Fire TV Stick, Windows, iOS, Android TV, macOS dhe disa ruterë.

Shikoni Charlo vs Hogan Me CyberGost Tani!

përmbledhje

Ndërsa Jermall Charlo dhe Dennis Hogan përgatiten për përballjen e tyre në peshën e mesme, a jeni gati për të parë luftën? Regjistrohuni për një VPN tani dhe jini gati kur prekin dorezat më 7 dhjetor në Brooklyn, New York.

Keni nevojë për ndihmë për të zgjedhur një VPN? une sugjeroj NordVPN. Ajo ofron një kombinim të shpejtësisë dhe karakteristikave të përparuara që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për shikimin e boksit.

Nëse keni nevojë për një motivim të shtuar, hidhni një sy në tonë faqe e marrëveshjeve dhe kuponave.

Leximi më tej

  • Cilët VPN mund të hyjnë në të vërtetë DAZN?
  • VPNS më të mira për Koha e shfaqjes
  • Si të shikoni HBO në internet live nga kudo pa kabllo
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me