Shikoni Deuce, Sezoni 3 nga Kudo në vitin 2020!


Nëse jeni adhurues i The Deuce, nuk do të dëshironi të mungoni shumë sezonin e kaluar. për fat të keq, nuk do të mund të transmetosh Sezonin 3 nëse nuk jetoni në SHBA, Kanada, Britani të Madhe, apo Australi.

HBO përdor geoblocks për të kufizuar hyrjen në shfaqje te shikuesit që ndodhen në këto vende, të cilat kanë të drejta ekskluzive për ajrin The Deuce.

Mos u shqetëso, sidoqoftë Ti mundesh përdorni një VPN për të anashkaluar këto gjeo-kufizime dhe shikoni sezonin e fundit të The Deuce kudo që të jeni. Lexoni më tej për të zbuluar se si.

Udhëzues i shpejtë: Si ta shikoni veprimin në HBO TANI

Mënyra më e lehtë për të parë HBO është të regjistroheni në kanalin e saj kapës, HBO TANI.

 1. Regjistrohuni për një VPN që ofron servera në SH.B.A., Kanada, Mbretërinë e Bashkuar ose Australi. Ne ju rekomandojmë NordVPN për shkak të karakteristikave të saj mbresëlënëse dhe faktit që ka shumë serverë në secilën prej këtyre vendeve.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj të zgjedhur.
 3. Lidhuni me një server në vendin tuaj sipas dëshirës.
 4. Regjistrohu ose regjistrohu në shërbimin tënd transmetues.
 5. Ju keni mbaruar të gjitha – tani mund të shikoni Deuce nga kudo që të jeni!

Filloni të transmetoni The Deuce!

Si të regjistroheni për HBO në SH.B.A.

Ju do të duhet një kartë krediti e lëshuar nga SH.B.A. për t’u regjistruar në HBO TANI. Nëse përpiqeni të përdorni një kartë jo-SH.B.A., transaksioni juaj mund të refuzohet. Fatmirësisht, ju mund të përdorni një kartë dhuratë HBO TANI për t’u regjistruar. Ja si:

 1. Bleni një kartë dhuratë dixhitale HBO nga faqja eGifter.
 2. Paguajeni për një pajtim HBO duke përdorur kartën tuaj të dhuratës në këtë lidhje.
 3. Shkoni në faqen HBO TANI ose shkarkoni aplikacionin HBO TANI (këto do të jenë të arritshme vetëm kur jeni duke përdorur një VPN).
 4. Pasi të keni regjistruar në një llogari HBO TANI, do të jeni në gjendje të shijoni The Deuce.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Deuce

Për shkak të ligjet e të drejtave të autorit dhe licencimit, Deuce është i kufizuar në transmetimin në HBO – një kanal i disponueshëm vetëm nëse keni një abonim në HBO (ose HBO TANI) në SH.B.A., Crave në Kanada, Sky Atlantik në Mbretërinë e Bashkuar dhe Foxtel në Australi.

Ky kufizim nënkupton që çdokush jashtë këtyre vendeve do të hasë në një mesazh gabimi nëse përpiqet të hyjë në këto shërbime streaming për të parë Deuce.

Kjo është për shkak softueri geoblock përdoret nga shërbimet streaming për të përcaktuar se ku jeni, përmes adresës tuaj IP.

A VPN drejton trafikun tuaj përmes një serveri të sigurt në çfarëdo vendi që ju zgjidhni. Kjo ju jep një adresë të re IP dhe ju mundëson të zhbllokoni përmbajtjen e kufizuar.

Për shembull, lidhja me një server amerikan do t’ju japë një adresë IP me bazë në SH.B.A., që do të thotë kjo HBO do të mendojë se jeni atje dhe do t’ju japë akses të plotë në bibliotekën e tyre, përfshirë Deuce.

Metoda më e lehtë dhe më e përballueshme për të parë Deuce është të regjistroheni në HBO TANI në SH.B.A., por është një ide e mirë për të kontrolluar çmimet, si dhe disponueshmërinë e provave falas kur zgjidhni se cili shërbim transmetues për të përdorur.

Pasi të keni vendosur një shërbim transmetimi dhe të keni një VPN të mirë, do të keni mundësi transmetoni të gjitha shfaqjet në HBO nga kudo!

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN bën shumë më tepër sesa ju lejojnë qasje në përmbajtjen e bllokuar. Një nga përfitimet kryesore të përdorimit të një VPN cilësore është se ajo ju mban të sigurt në internet. 

Nëse jeni duke kërkuar në ueb, blerje, bankare, duke kontrolluar emailet tuaja, duke shkarkuar ose shfaqje transmetimi, një VPN do të encryptojë të gjitha të dhënat që shkojnë në dhe nga pajisja juaj. Kjo do të thotë askush nuk do të jetë në gjendje të shikojë atë që po shikoni, dërgimin, marrjen ose transmetimin.

Ajo gjithashtu maskon adresën tuaj IP, do të thotë që do të jesh plotësisht e padukshme për këdo që përpiqet të shohë aktivitetin tuaj online. A politika pa log gjithashtu do të sigurojë që të dhënat tuaja nuk janë ruajtur kurrë, kështu që do të jeni gjithashtu mbrohet ndërsa nuk je në linjë, mirë në të ardhmen.

Një përfitim tjetër është fakti që VPN-të ndonjëherë mund përmirësoni shpejtësinë dhe cilësinë e lidhjes suaj. Kjo për shkak se serverat e ofruesit të shërbimit tuaj të internetit nganjëherë mund të jenë të ngjeshur ose me cilësi të ulët, ndërsa serverët me të cilët VPN po kalon trafikun tuaj mund të jenë me cilësi më të mirë.

3 VPN-të më të mira për të shikuar Deuce

1. NordVPN

NordVPN është e jona zgjedhja kryesore për të anashkaluar geoblocks dhe duke shikuar shfaqjet tuaja të preferuara në HBO, kudo që të jeni.

Ne i dhamë NordVPN vendin tonë të parë për shkak të saj tipare mbresëlënëse të sigurisë, shpejtësi të shpejtë fluturuese, përballueshmërinë, dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Ju mund të lexoni rishikime nga përdoruesit e vërtetë për të parë se ne nuk jemi të vetmit që ndjehemi në këtë mënyrë.

Afër me 6.000 serverë që përfshijnë 60 vende ju jep një lidhje të besueshme, pa glitch, ndërsa e saj Kriptimi i shkallës ushtarake AES-256 bit, dy çelsat automatikë të vrasjes, suita e sigurisë CyberSec, dhe politika pa log do t’ju mbajë të sigurt në internet.

Ky ofrues i shkëlqyeshëm gjithashtu ju jep Protokollet e tunizimit OpenVPN, L2TP / IPsec dhe PPTP, ndër shumë veçori të tjera.

Mund të lidheni me gjashtë pajisje njëherësh, do të thotë që do të jeni në gjendje të instaloni NordVPN në të gjitha pajisjet tuaja.

NordVPN ofron një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave, kështu që mund ta provoni vetë, pa rrezik. Nëse jeni gati të pajtoheni, klikoni këtu për të parë se cilat kode kuponi NordVPN kemi aktualisht për ju.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Transmetimi i Deuce me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është më e kushtueshme se VPN-të e tjera në treg, por ofron vlerë të madhe për paratë tuaja dhe shpejtësia më e shpejtë përreth.

Me një numër karakteristikash specifike të transmetimit – të tilla si t’ju lejojnë kërkoni për serverin më të shpejtë – ExpressVPN siguron që të mund të shikoni të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar me të pa ruajtje ose doreza të tjera. Ajo gjithashtu ofron Bandwidth i pakufizuar.

Shqyrtimet e klientëve të këtij ofruesi tregojnë se sa të mira janë ato për transmetimin, shkarkimet dhe aktivitetet e tjera në internet.

Më shumë se 3000 servera që përfshijnë 94 vende të sigurojë një lidhje të besueshme, dhe të saj vrasin kaloni plus Teknologjia e TrustedServer (pa log) të ruaj të sigurt në çdo kohë.

tipar i dobishëm për tunelim të ndarjes ju lejon të zgjidhni se cili trafik i kodoni përmes VPN, dhe i cili drejtohet përmes lidhjes tuaj të rregullt (të pakriptuar) në internet. Kjo ju lejon të hyrë në shërbimet e internetit lokale dhe të huaja njëkohësisht.

Karakteristika të tjera mbresëlënëse përfshijnë Kriptimi AES-256 bit dhe DNS me njohuri zero.

ExpressVPN ju jep pesë lidhje pajisjesh njëherësh, plus a Garanci 30-ditore, e kthimit të parave. Klikoni këtu për kodin kupon të ExpressVPN.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetoni Deuce me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është zgjedhja jonë e tretë për transmetimin e Deuce, si dhe një zgjedhje shumë e popullarizuar në mesin e përdoruesve.

CyberGhost është njëkohësisht a buxheti-miqësore dhe përdorues miqësor VPN dhe është perfekt nëse jeni i ri për VPN-të.

Ajo ofron shpejtësi të mira, Bandwidth i pakufizuar, dhe serverë të optimizuar të transmetimit. i saj 5,700+ serverë VPN në 90 vende siguroni një lidhje të qëndrueshme, të besueshme.

CyberGhost ofron veçori të përparuara të sigurisë, siç është automatiku vrasin kaloni, Kriptimi i AES me 256-bit, Protokolet L2TP-IPsec dhe PPTP, Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IP, dhe OpenVPN. Ajo gjithashtu përmbahet në një politikë të rreptë të mos-logs.

Me CyberGhost, ju mund të lidheni deri në 7 pajisje në të njëjtën kohë nën një llogari, që do të thotë se mund të përdoret në të gjitha pajisjet tuaja ose nga e gjithë familja.

Ju mund ta provoni atë vetë Garanci kthyese prej 45 ditësh. Nëse doni të shkoni përpara dhe të regjistroheni, shikoni kodin tonë të kuponit.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Transmetoni Deuce me CyberGhost!

përmbledhje

Nëse doni të kapni sezoni i tretë i The Deuce, gjithçka që ju nevojitet është një pajtim në HBO ose i ngjashëm dhe një VPN e mirë, dhe do të arrini shiko sezonin e fundit të sagës së New York-ut.

Një VPN do ta bëjë atë të duket sikur ju jeni vendosur në të vërtetë në SH.B.A. Kjo ju mundëson anashkalojë geoblocks dhe hyr në bibliotekën e HBO-s, përfshirë Deuce.

Ne rekomandojmë NordVPN për transmetimin e Deuce.

Leximi më tej

Ende nuk mund të zgjidhni midis dy rekomandimeve tona më të mira? Lexoni krahasimin tonë ExpressVPN vs NordVPN.

Nëse dëshironi të zgjidhni më shumë shërbime VPN, kontrolloni listën e dhjetë kryesuesve.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map