Shikoni Black-ish, Sezoni 6 Kudo | Përditësuar në Janar 2020

Bëhuni gati për t’u bashkuar me Dre Johnson dhe familjen e tij për këtë Sezoni i 6-të i Black-ish, e cila kryeministri këtë shtator më ABC.

Black-ish sezoni 6 është në dispozicion ekskluzivisht në ABC, rrjeti televiziv amerikan. Sidoqoftë, është e mundur vetëm shikoni dhe transmetoni ABC nga Shtetet e Bashkuara.

Megjithatë nuk janë të gjitha lajmet e këqia. Ju mund të përdorni një VPN për të anashkaluar gjeo-kufizimet duke koduar të dhënat tuaja dhe duke fshehur vendndodhjen tuaj. Atëherë mund të shikoni përmbajtje e shkëlqyeshme si Black-ish në ABC nga kudo.

Në këtë artikull, ne do t’ju rekomandojmë 3 VPN kjo ju lejon të shikoni Sezonin e Zi-ish 6, pa marrë parasysh vendin ku ndodhet.

Udhëzues i shpejtë: Si ta shikoni Sezonin 6-Black-ish

 1. Zgjidhni një shërbim VPN. Ne ju rekomandojmë NordVPN, falë lehtësisë së tij të përdorimit dhe transmetimit të qetë.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Hyni në llogarinë tuaj ABC dhe shijoni Black-ish.

Filloni të shikoni Sezonin 6-Black-ish Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 6 të Black-ish

Rrjetet amerikane si ABC gjurmoni vendndodhjen tuaj dhe përmbajtja e gjeobllokut nëse po përpiqeni të shikoni nga ndonjë vend që nuk është në Shtetet e Bashkuara.

Një VPN merr rreth këtij problemi nga maskimi i adresës suaj të IP-së, drejtimi i trafikut përmes një server i sigurt në një lokacion sipas zgjedhjes suaj, dhe duke e bërë të duket sikur po shikon nga ai vend.

Në rastin e Sezonit 6 të Black-ish, ju do të dëshironi të lidheni me një server në Shtetet e Bashkuara.

Sidoqoftë, disa rrjete janë duke u bërë më të kursyer ndaj VPN-ve dhe të përdorin teknologji anti-VPN, në mënyrë që të mos keni akoma qasje në përmbajtjen e tyre.

Duke përdorur një premium VPN është mënyra më e mirë për të anashkaluar çdo bllokues anti-VPN. VPN-të Premium rregullojnë rregullisht adresat IP të serverave të tyre, do të thotë se mund të shmangni zbulimin dhe të vazhdoni me shfaqje shikimesh si Sezoni Black-ish.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

VPN-të janë të shkëlqyera për të anashkaluar kufizimet gjeografike të vendosura nga ABC dhe rrjetet e tjera dhe faqet e transmetimit. Sidoqoftë, ata kanë edhe disa hile të tjera në mëngë.

Ne jetojmë në një epokë të rreziqe në rritje për sigurinë dhe privatësinë tonë në internet. Shtë thelbësore për të mbrojtur veten në internet, dhe përdorimi i një VPN të besueshëm është një mënyrë e shkëlqyeshme për ta bërë këtë.

Një VPN kodon trafikun tuaj në mënyrë që palët e treta të tilla si reklamuesit, ofruesi i shërbimit tuaj të internetit, hakerët ose sytë e tjerë të prishur të mos munden monitor dhe udhë zakonet tuaja në internet.

Me një VPN, ju gjithashtu mund të shfletoni në mënyrë të sigurt ndërsa lidheni me wi-fi publike, pa pasur nevojë të shqetësoheni se të dhënat tuaja personale janë përgjuar.

Oferta Premium VPN Kriptimi 256-bit, një ndërprerës automatik vrasës, një politika pa log, dhe të integruar kundër malware dhe sisteme adware.

Me këto veçori dhe më shumë, ju mund të shijoni mbrojtje nga kërcënimet në internet të tilla si spyware, phishing dhe hacking.

3 VPN më të mira për shikimin e sezonit 6 të Black-ish

1. NordVPN

Shkalla e shkëlqyeshme e opsioneve të serverit të NordVPN do të thotë që nuk do të keni asnjëherë problem të shikoni Sezonin e Zi-ish 6. Ju mund të zgjidhni 5,800 serverë60 shtete, duke përfshirë 1,800+ në Shtetet e Bashkuara.

NordVPN është një zgjedhje popullore midis përdoruesve dhe tonë zgjedh një numër falë lehtësisë së tij të përdorimit. i saj SmartPlay teknologji do të thotë që ju mund të shikoni përmbajtje me vetëm një klik.

Mund të presësh karakteristika të sigurisë së nivelit të lartë me NordVPN. Ajo përmban një politika pa log, dy të ndryshme vrasin çelsat, Kriptimi AES 256-bit, dhe a veçori VPN e dyfishtë i cili siguron dy herë encryption tuaj.

Ka disa plane për të zgjedhur, me secilën ofertë Bandwidth i pakufizuar. Mund të përdorni gjithashtu NordVPN deri në 6 pajisje njëkohësisht.

NordVPN gjithashtu ju ofron një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave. Provojeni tani dhe kurseni para me kodin tonë të kuponit.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer në BBC, Amazon Prime Video dhe ABC.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Black-ish Sezoni 6 Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Ju do të kënaqeni Transmetim me cilësi HD në ABC me ExpressVPN, i cili ka shpejtësitë më të shpejta përreth. Ju mund të zgjidhni nga 3,000 servera160 lokacione, përfshirë Shtetet e Bashkuara, dhe transmetojnë përmbajtje të shkëlqyera si Black-ish Sezoni 6.

Një abonim ExpressVPN ju jep Bandwidth i pakufizuar dhe qasje në të gjitha pajisjet tuaja. Nëse jeni duke përdorur një pajisje Windows ose Mac, mund të përdorni Testi i shpejtësisë së ExpressVPN. Kjo ju lejon të shihni se cilët serverë janë SH.B.A. kryerja më e shpejtë në kohë reale.

ExpressVPN ofron veçori të fuqishme të sigurisë, përfshirë Kriptimi AES 356-bit, tunele të ndara, një ndërprerës i integruar vrasës, dhe Mbrojtja e rrjedhjes IPv6.

Ju do të gëzoni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave kur merrni një abonim ExpressVPN. Ju madje mund të kurseni para me kodin tonë të kuponit.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe ABC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Black-ish Sezoni 6 me ExpressVPN!

3. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

PrivateVPN po rritet në popullaritet ditën dhe është një VPN e shkëlqyeshme për transmetim. Ajo ka 100 + servera60 vende të ndryshme, përfshirë më shumë se 10 në Shtetet e Bashkuara.

Karakteristikat përfshijnë një Konfigurimi 1-klikues në mënyrë që të mund ta siguroni lidhjen tuaj sa më pak 60 sekonda, ndërsa siguria vjen në formën e Kriptimi 2048-bit. Ka edhe Mbrojtja e rrjedhjes IPv6, një politikë pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

PrivateVPN operon vetë të gjithë serverët dhe përfiton nga një ekipi teknik në shtëpi. Mbështetja e klientit është një nga më të mirat në dispozicion dhe vjen në formën e chat liveemail, dhe i largët desktop.

Të marrë një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave kur të regjistroheni në PrivateVPN dhe të shijoni para me kodin tonë të kuponit.

61% Zbritje

Kurseni 61% në planin tuaj privatVPN sot!

Kurseni 61% në 3 muaj të PrivateVPN!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

PrivateVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video dhe ABC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P; lista e serverëve të optimizuar P2P të disponueshëm përmes aplikacionit.

PrivateVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android dhe iOS.

Shikoni Black-ish Sezoni 6 Me PrivateVPN!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Falë saj lehtësinë e përdorimit dhe rrjet i gjerë i serverëve, ne kemi zgjedhur NordVPN si zgjidhjen tonë kryesore për transmetimin Black-ish në ABC.

Sidoqoftë, të tre VPN ju lejojnë të shijoni Rrjedhat me cilësi HD në ABC si dhe në shërbime të tjera të shkëlqyera. Për më tepër, do të përfitoni tiparet e sigurisë së papërshkueshëm nga uji ndërsa ju transmetoni dhe shfletoni në internet.

Dëshironi të zbuloni se si të hyni në Netflix të SHBA, si dhe në ABC? Lexoni udhëzuesin tonë për 5 VPN-të më të mira që punojnë me Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me