Shikojeni bekimin e këtij sezoni rrëmujë kudo | Përditësuar në Janar 2020

Rio dhe Mike po punojnë shumë për të sjellë në shtëpi proshutën në Bless This Mess, dhe tani është koha për të kapur aventurat e tyre në Sezonin 2 në ABC.

Bless This Mess Season 2 është në dispozicion ekskluzivisht në rrjetin televiziv amerikan ABC dhe shërbimi i saj i transmetimit. ABC është një kanal ekskluziv në SH.B.A., që do të thotë që ju nuk mund ta shikoni atë nga një vend tjetër, por ne mundemi t’ju tregojë se si të anashkaloni geobllokimin e ABC.

Gjeo-kufizimet ju bllokojnë të shikoni përmbajtje si Bless This Mess në ABC. Por nuk janë të gjitha lajmet e këqija.

VPN maskon adresën tuaj IP dhe ju lejon të anashkaloni kufizimet gjeo nga rivotimi i adresës suaj IP për ta bërë të duket sikur po shikon nga vendi i zgjedhjes suaj. Rezultati do të thotë që ju mund të shikoni përmbajtje si Bless This Mess Season 2 nga kudo.

Në këtë artikull, ne do t’ju rekomandojmë 3 shërbime më të mira VPN për transmetimin e Bekimit të kësaj rrëmuje dhe përmbajtje tjetër të shkëlqyeshme në ABC.

Si ta shikoni bekimin e këtij sezoni rrëmujë 2 – Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë NordVPN për lehtësinë e përdorimit dhe shpejtësinë e tij.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Hyni në ABC dhe transmetoni bekimin e këtij sezoni rrëmujë 2.

Shikojeni bekimin e këtij sezoni rrëmujë 2 Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë bekimin e këtij sezoni rrëmujë 2

ABC dhe shërbimi i saj i transmetimit është i disponueshëm vetëm në SH.B.A. Kjo do të thotë që ju nuk mund ta përdorni atë nga ndonjë vend tjetër, pasi ABC gjurmon adresën tuaj IP për të përcaktuar se nga cilin vend po përpiqeni të shikoni.

Nëse vëren që nuk je në SH.B.A., ABC do ju bllokojnë nga shikimi Bekoni këtë rrëmujë. Sidoqoftë, ekziston një mënyrë rreth këtij problemi.

Një VPN fsheh adresën tuaj IP dhe lidhet me një server që ju lejon të shikoni përmbajtjen që dëshironi të përdorni – në këtë rast, përmbajtje me bazë në SH.B.A. Një VPN tunelet e kriptimit mbajeni realen tuaj Adresa IP e maskuar dhe bëni që ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP) të mendojë se jeni në një vend tjetër.

Me një adresë IP të fshehur, ju jeni i lirë të shikoni shfaqje si Bekimi i këtij Messi nga ABC nga një vendndodhje sipas dëshirës tuaj. Me fjalë të tjera, do të keni hyrje e pakufizuar te përmbajtja e bllokuar.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Duke pasur qasje në shfaqjet gjeo-të kufizuara, si Bless This Mess, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj, është e shkëlqyeshme. Por nuk është përdorimi i vetëm për një VPN. Një VPN mund të bëjë shumë më tepër, përfshirë siguroni aktivitetin tuaj online.

VPN-të ju mbajnë të sigurt gjatë shfletimit dhe transmetimit në internet. Ata e bëjnë këtë duke përdorur kriptimi i shkallës ushtarakemban vendndodhjen dhe të dhënat tuaja private.

Karakteristikat si një politika pa log dhe një vrasje automatike ndryshim t’ju japin paqe të mëtejshme duke e bërë lidhjen tuaj të internetit “të papërshkueshëm nga uji”.

Disa ISP gjithashtu gjerësia e bandës nëse zbulojnë aktivitete të rënda të të dhënave si transmetimi. Kjo ngadalëson lidhjen tuaj dhe mund të ndërpresë transmetimin tuaj ndërsa shikoni shfaqjen tuaj të preferuar.

Sidoqoftë, a VPN fsheh zakonet tuaja të transmetimit nga ISP-ja juaj, parandalimi i goditjes, dhe duke siguruar që ju të merrni shpejtësinë e lidhjeve të larta për të cilat po paguani.

VPN-të më të mira gjithashtu funksionojnë të integruar kundër malware dhe sisteme adware, të cilat ju mbrojnë nga kërcënimet në internet si phishing, hacking dhe spyware.

3 VPN-të më të mira për shikimin e bekimit të këtij sezoni rrëmujë 2

1. NordVPN

NordVPN ofron 5,500 servera në 60 vende, me mbi 1.880 në SH.B.A., kështu që shikimi i Bless This Mess Season 2 nuk do të jetë problem.

Shtë gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme për fillestarët, kjo është një nga arsyet që është zgjedhja jonë numër një. Me të saj Teknologji SmartPlay, ti mundesh shikoni përmbajtjen pa ndonjë konfigurim manual.

Ka disa plane pajtimesh, secila me Bandwidth i pakufizuar. Ju gjithashtu mund të keni deri në 6 lidhje të njëkohshme.

NordVPN nuk kufizon as sigurinë. Aty eshte nje veçori VPN e dyfishtë që kodon lidhjen tuaj dy herë, a politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Të marrë një 30 ditë garanci për kthimin e parave kur regjistroheni për një pajtim NordVPN dhe kurseni para me tonë

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Stream bekojeni këtë sezon rrëmujë 2 me NordVPN

2. ExpressVPN

Nëse keni nevojë për shpejtësi me lidhjet tuaja në internet, nuk do të gaboni me ExpressVPN – nuk është VPN më e shpejtë në treg.

Në krye të shpejtësive të mëdha, ajo ka qasje në më shumë se 3,000 servera160 lokacione, përfshirë SH.B.A. Mund të lidheni gjithashtu 5 pajisje njëkohësisht me ExpressVPN.

i saj Karakteristikë MediaStreamer ju lejon juve transmetoni në platforma që nuk mbështesin VPN.

Nga pikëpamja e sigurisë, ajo ofron karakteristika më të larta të linjës. Përdoruesit mund të presin një ndërprerës i integruar vrasës, unëMbrojtja e rrjedhjes Pv6Mbrojtja e rrjedhjes DNS, dhe tunele të ndara—Ka ju lejon të qaseni në përmbajtje globale dhe lokale njëkohësisht.

Shijoni një 30 ditë garanci për kthimin e parave me një pajtim ExpressVPN. Dhe pse të mos kurseni para me kodin tonë të kuponit?

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Stream bekojeni këtë sezon rrëmujë 2 me ExpressVPN

3. Surfshark

Pajisjet e sipërfaqes

Siguroni jetën tuaj dixhitale me Surfshark, një VPN që vendos sigurinë në internet në krye të axhendës së saj. Ju merrni kriptimi i shkallës ushtarake, një ndërprerës automatik vrasës, një politikë pa log, dhe Mbrojtja e rrjedhjes DNS.

Përfitimet e tjera të sigurisë përfshijnë Mënyra e kamuflimit, gjë që ndalon ISP-në tuaj të dijë se po përdorni një VPN.

MultiHop tipari lidhet me disa vende menjëherë, duke e bërë edhe më të vështirë për palët e treta të gjurmojnë aktivitetin tuaj në internet. CleanWeb heq reklamat, malware, phishing, dhe gjurmuesit. Me të gjitha këto karakteristika të sigurisë, nuk është për tu habitur që Surfshark është një favor i preferuar për përdoruesit.

Përdoruesit mund të zgjedhin 1000+ serverë60+ vende, përfshirë SH.B.A. Si rezultat, nuk do ta keni problem ta shihni Bless This Mess Messenger 2 në ABC.

Surfshark ofron një Garanci 30-mbrapa e parave. Merr para me tonë

83% Zbritje

Kurseni 83% në planin tuaj të Surfshark sot!

Merrni planin 2-vjeçar të Surfshark VPN për 1.99 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

Surfshark mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

Surfshark punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome dhe Firefox.

Stream bekoni këtë sezon rrëmujë 2 me Surfshark

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Të tre nga VPN-të tona të rekomanduara le te shijosh transmetim i shkëlqyeshëm me cilësi HD përmbajtje të tilla si shfaqje si Bless This Mess Season 2 pa sherr.

Nëse jeni akoma të pasigurt për cilin të zgjidhni, ju sugjerojmë NordVPN. Me lehtësinë e përdorimit të tij, thellësinë e madhe të serverave dhe shpejtësinë e madhe, nuk do të keni asnjë problem të përdorni Bless This Mess dhe përmbajtje të tjera të shkëlqyera.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth përdorimit dhe zgjedhjes së VPN-ve? Shikoni këto artikuj të dobishëm:

Si të shikoni komedinë ABC nga kudo në 2019

Si të zgjidhni VPN më të mirë – 8 Këshilla për fillestarët VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me