Sa takova nënën tuaj është në Netflix! Ja Si të Shikoni në vitin 2020

HIMYM mund të përfundojë për mirë, por kjo nuk ka nevojë të ju ndalojë të shijoni aventurat e Ted dhe miqve të tij përsëri (ose zhytja dhe binging për herë të parë)!

Lajmi i mirë është se ju mund të shikoni Si E Takova Nënën Tuaj në Netflix. Lajmi i keq është se është Në dispozicion vetëm për shikuesit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Kanada.

Dëshironi të shikoni HIMYM nga ndonjë vend tjetër? Gjithçka që ju duhet është një VPN mjaft e fortë për të anashkaluar geoblocks të Netflix. Meqenëse një VPN ju lejon të bëni gjeo-shfarosjen e vendndodhjes tuaj, ajo mund t’ju ndihmojë mashtroni Netflix të mendoni se po shihni nga një rajon tjetër.

Si të shikoni si e takova nënën tuaj në Netflix: Udhëzues i shpejtë

 • Regjistrohu për një VPN që mund të zhbllokojë Netflix dhe kjo ka serverat në MB ose Kanada. NordVPN është e preferuara jonë.
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacioni VPN për pajisjen tuaj.
 • Lidhu me një server në MB ose Kanada.
 • Regjistrohu ose regjistrohu në Netflix dhe filloni transmetimin. Vetë-pesë!

Filloni Streaming Si Takova Nënën Tuaj Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë se si takova nënën tuaj

Netflix duhet të gjeobllokojë disa prej përmbajtjeve të tij në mënyrë që të përputhen me ligjet ndërkombëtare të të drejtave të autorit. ajo përdor adresën tuaj IP për të zbuluar vendndodhjen tuaj dhe do t’ju pengojë të shikoni përmbajtje që nuk lejohet të shfaqet në vendin tuaj.

Mënyra e vetme për të arritur rreth këtyre gjeo-kufizimeve është të përdorni një VPN për të prishur vendndodhjen tuaj.

Një VPN funksionon duke ridrejtuar trafikun tuaj në internet përmes një prej serverave të vet. Kur lidheni me Netflix përmes një VPN, faqja e transmetimit do të shikoni adresën IP dhe vendndodhjen e serverit VPN në vend të informacionit tuaj të vërtetë.

Në këtë rast, nëse lidheni me një server VPN në Mbretërinë e Bashkuar ose Kanada, Netflix do të mendojë se jeni i vendosur në atë vend dhe do të lidheni me Netflix atje. Do të keni mundësi lumë HIMYM menjëherë.

Ju do të duhet të gjeni një VPN të aftë për të zhbllokuar Netflix, megjithëse. Përdor faqen e transmetimit program i fortë anti-VPN në listën e zezë të serverëve VPN. Vetëm një VPN me një rrjet të azhurnuar vazhdimisht do të jetë në gjendje të shmangë të qenit plotësisht në listë të zezë.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Si dhe duke ju ndihmuar të zhbllokoni përmbajtjen me kufizime gjeo-kufitare, një VPN ju siguron një mënyrë krejtësisht e sigurt dhe private për të shfletuar internetin.

Farëdo që të bëni në internet, ju jeni gjithmonë i prekshëm nga ndjekja. Kompanitë log sjelljen tuaj në internet për t’ju shitur produkte përmes reklamave të synuara. Ofruesi juaj i shërbimit të internetit mund monitoroni lidhjen tuaj; nëse zbulojnë aktivitete të rënda të të dhënave si transmetimi ose përrua, ato mund edhe ngre bandën tuaj.

Kur përdorni një VPN, palët e treta nuk mund t’ju monitorojnë dhe përcjellin.

Trafiku i VPN është plotësisht i koduar, ndonjëherë edhe me kriptim të dyfishtë për të mos lejuar që dikush të zbulojë se jeni duke përdorur një VPN fare. Do gjë që bëni në internet ndërsa përdorni një VPN do të jetë krejtësisht private dhe e pasaktë.

3 VPN-të më të mira për të shikuar se si takova nënën tuaj

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është VPN me vlerësimin më të lartë për streaming Netflix. Kombinimi i tij unik i serverë të optimizuar me transmetim dhe teknologji SmartPlay DNS e bën të lehtë shikimin HIMYM. Thjesht klikoni në vendin ku dëshironi të lidheni dhe do VVVVNV zgjidhni automatikisht serverin më të mirë për Netflix.

Një rrjet i azhurnuar vazhdimisht me 5,700 servera në 60 vende do të thotë që NordVPN mund ta zhbllokojë Netflix shpejt dhe lehtë, ndërsa shpejtësi rrufeje do të parandalojë tkurrjen e bezdisshme.

Karakteristikat më të mira të sigurisë si kriptimi i shkallës ushtarake, një politikë pa log dhe teknologjia CyberSec që bllokon malware do të ruajë privatësinë tuaj.

Ju madje mund të provoni aftësitë e NordVPN pa rrezik, me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Rrjedha Si e Takova Nënën Tuaj me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa të përpiqesh të shikosh shfaqjen tënde të preferuar, vetëm të kesh nevojë të ulesh në kohë buffering dhe ngarkese të gjata. ExpressVPN i jep fund të gjitha gjërave: e gjetëm të jetë VPN më e shpejtë e të gjitha shërbimeve që kemi testuar.

Rrjeti i madh i ExpressVPN i 3,000+ serverë në 94 vende do të thotë se çdo rajon i Netflix është i mbuluar – përfshirë Kanadanë dhe MB. VPN ka aftësi të shkëlqyera për zhbllokimin dhe shumë mundësi opsionesh, kështu që mund ta optimizoni për transmetim.

Siguria është kujdesur nga Kriptimi AES 256-bit, një ndërroni vrasësin, mbrojtjen e rrjedhjes DNS dhe IP, dhe a politika e mos-logs me teknologjinë TrustedServer. Nuk është çudi që kjo VPN është kaq e popullarizuar me përdoruesit e vërtetë. Shihni pse për veten tuaj me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Rrjedha Si e Takova Nënën Tuaj me ExpressVPN!

3. Surfshark

Pajisjet e sipërfaqes

Nëse thjesht dëshironi një VPN të lirë që do t’ju lejojë të shikoni se si e kam takuar nënën tuaj, zgjidhni Surfshark — dhe mos u mashtroni nga pikat e tij të ulëta të çmimeve. Kjo eshte nje VPN e shpejtë, miqësore dhe e besueshme që krenohet me mjaft tipare.

Rrjeti i Surfshark është më i vogël se shërbimet e tjera, por është akoma i aftë të zhbllokojë Netflix. Shpejtësitë janë të mira të mjaftueshme për të shmangur vonesën e bezdisshme dhe do të kënaqeni lidhje të pakufizuara të pajisjes nën një profil.

Ju nuk do të duhet të bëni kompromis për sigurinë për koston: Surfshark ka DNS private në çdo server, si dhe një ndërprerës vrasës, mbrojtje nga rrjedhja e DNS dhe një politikë pa log. Softueri CleanWeb do të kujdeset për cilindo malware, reklama, gjurmues ose përpjekje phishing. Shikoni se çfarë mendojnë klientët e vërtetë të Surfshark-ut, ose provojeni tani me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

Surfshark mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

Surfshark punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome dhe Firefox.

Rrjedha Si e Takova Nënën Tuaj me Surfshark!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Kur është fjala për të anashkaluar gjeo-kufizimet dhe zhbllokimin e Netflix, VPN e duhur mund të jetë legen … prisni për atë … qumështore! A e keni takuar ende NordVPN?

Nëse dëshironi të shkoni përpara dhe të regjistroheni në VPN-në tonë të preferuar, mund të merrni 70% zbritje me këtë hakmarrje NordVPN me zbritje.

Dëshironi të shikoni përreth? Ju mund të shijoni para nga çdo VPN sipas dëshirës suaj me marrëveshjet tona më të mira të VPN-ve dhe kodet e kuponit.

Për të ditur më shumë rreth asaj se si të shikoni HIMYM, shikoni udhëzuesin tonë të plotë për zhbllokimin e Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me