Merrni 33% zbritje nga ProtonVPN me këtë kod sekreti në 5 hapa të thjeshtë

ProtonVPN ka një marrëveshje të veçantë 2-vjeçare, të cilën mund ta arrini vetëm përmes pultit të saj, pasi të regjistroheni me ofruesin.

Marrëveshje 2-vjeçare ishte fillimisht një promovim i Black Friday, por vetëm disa javë më parë, ai u rivendos për përdoruesit ekzistues. ProtonVPN nuk e ka promovuar marrëveshjen ose përhapur ndonjë lajm në lidhje me të.

Për fat të mirë, ekipi ynë i zellshëm qëndron përpara kurbës dhe mund të ndajnë lajmet e mira me ju.

Dëshironi të Merrni 33% Ulje nga ProtonVPN? Ja si!

  1. Regjistrohuni për një pajtim mujor në ProtonVPN (edhe nëse planifikoni të blini më vonë një marrëveshje më të gjatë).
  2. Hyni në pult, me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj
  3. Klikoni mbi marrëveshjen (që është në dispozicion vetëm për përdoruesit ekzistues) dhe kurseni 33% në një pajtim dy vjeçar!

Merr 33% Ulje Tani!

Pse ProtonVPN?

Efikasiteti, transparenca dhe shpejtësia janë vetëm tre nga arsyet pse baza e tifozëve në rritje e ProtonVPN rekomandon këtë shërbim VPN. Niveli i saj i kriptimit është një arsye tjetër pse përdoruesit zgjedhin ProtonVPN.

Isshtë e thjeshtë për t’u instaluar dhe konfiguruar automatikisht brenda pak minutash. ProtonVPN nuk ka numrin më të madh të serverëve ose vendndodhjeve, por me mbi 200 servera në 20 vende, përfshirë në Mbretërinë e Bashkuar dhe SHBA, jeni i detyruar të gjeni një server që plotëson nevojat tuaja.

ProtonVPN e konsideron seriozisht sigurinë duke përdorur AES-256 për të kriptuar trafikun e rrjetit, së bashku me RSA 2048-bit për shkëmbimin e çelësave. Ajo ofron vetëm protokoll OpenVPN, pasi ofruesi i shërbimit e konsideron këtë më të sigurt. Kompania është me seli në Zvicër, kështu që është jashtë juridiksionit të BE-së dhe Sh.B.A. dhe nuk mund të detyrohet të sigurojë informacione rreth përdoruesve. Kjo mbështetet nga politika e saj e rreptë e mos-prerjeve.

Ajo gjithashtu ofron Mbrojtje rrjedhje e DNS, një ndërprerës i integruar për vrasje dhe mbështetje e integruar e Tor. Nëse regjistroheni në planin më të lartë, ju mund të përdorni shërbimin në deri në 10 pajisje në të njëjtën kohë, dhe të keni qasje në Bandwidth i pakufizuar, ndërfaqe të thjeshta dhe të lehta për t’u përdorur, dhe shpejtësi të qëndrueshme lidhjeje. P2P dhe aktivitetet e përroit mbështeten, shërbimi mund të përdoret për transmetim, duke përfshirë shërbimet e bllokuara gjeo-të tilla si Netflix, por vetëm nga serverë të veçantë.

ProtonVPN ofron një ulur shërbimin falas, një gjykim 7-ditor pa pagesë, dhe një garanci për 30 ditë kthim të parave, sidoqoftë, ai vetëm rimburson çdo pjesë të papërdorur të pajtimit tuaj.

Merrni 33% zbritje të ProtonVPN në 5 hapa të thjeshtë

Hapi 1: Zgjidhni paketën tuaj

Shkoni te ProtonVPN, klikoni regjistrohu dhe zgjidhni paketën tuaj. Ne filluam me paketën falas.

të-33-qind-off-protonvpn (1)

Hapi 2: Krijoni një llogari

Shkoni poshtë në faqe dhe hapni një llogari ProtonVPN duke krijuar një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, pastaj shkruani adresën tuaj të postës elektronike.

të-33-qind-off-protonvpn (2)

Hapi 3: Verifikoni llogarinë tuaj

Shkoni përsëri poshtë dhe klikoni në butonin e gjelbër të dërgimit pranë adresës tuaj të emailit. Kjo ju dërgon një kod, të cilin duhet ta vendosni në hapësirën pikërisht nën adresën tuaj të emailit përpara se të vazhdoni. Pranoni politikën dhe kushtet e privatësisë (pasi t’i lexoni ato natyrisht), dhe pastaj klikoni në butonin e madh jeshil për të përfunduar regjistrimin.

të-33-qind-off-protonvpn (3)

Hapi 4: Zgjidhni Planin (ju mund të shihni zbritjen në këndin e sipërm të djathtë)

Në krye të faqes tjetër, ju do të shihni një menu drop-down me mundësi të ndryshme pagese. Klikoni në shigjetë dhe zgjidhni 2-vjeçar (33% zbritje). Kjo ndryshon çmimet në të gjitha planet e ndryshme për të reflektuar zbritjen. Tani thjesht zgjidhni paketën që dëshironi dhe klikoni në “planin e azhurnimit”.

Marrëveshja ProtonVPN

Hapi 5: Përfundoni blerjen tuaj

Vendosni detajet e pagesës dhe klikoni paraqitjen. Ndiqni udhëzimet se si të bëni shkarkoni VPN në pajisjen tuaj.

të-33-qind-off-protonvpn (5)

Duke ndjekur këto pesë hapa ju mund të përdorni një shërbim i shkëlqyer VPN me shumë pak kosto. Sidoqoftë, nëse jeni akoma të pasigurt për përfitimet e një VPN, atëherë lexoni Udhëzuesin tonë VPN për të mësuar më shumë. Dhe, nëse ProtonVPN nuk i përshtatet plotësisht nevojave tuaja, do të gjeni mjaft mundësi të tjera të shkëlqyera këtu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me