Merr 70% zbritje me kodin kupon NordVPN + 30 ditë rimbursim (2020)


Pra, keni vendosur të shkoni me të NordVPN. Zgjedhje e mire! NordVPN është një nga të preferuarat tona. Konsiderohet gjerësisht të jetë një nga VPN-të më të mira atje.

Ndërsa etiketa e çmimeve prej 11,95 $ / muaj mund të duket e lartë, NordVPN ofron marrëveshje të jashtëzakonshme promovuese – për sa kohë që ju e dini se si t’i merrni ato.

Sistemi Nord për të aplikuar zbritjet mund të jetë pak i ndërlikuar. Kjo është arsyeja pse ne po ju ecim, hap pas hapi, për t’u siguruar që nuk do të humbisni zbritjet e tyre të shkëlqyera.

Përfitimet e NordVPN Infographic

Si të merrni marrëveshjet

Marrëveshja më e nxehtë tani:

Për një kohë shumë të kufizuar, NordVPN po ofron një plan të veçantë 3-vjeçar për vetëm 125.64 dollarë! Po, në të vërtetë mund të merrni një nga VPN-të më të mira atje për vetëm 3,49 dollarë në muaj. vetëm klikoni në këtë lidhje. Vepro shpejt! Kjo marrëveshje nuk do të jetë në dispozicion për shumë kohë.

Opsioni 1: 58% zbritje për 2 vjet!

NordVPN ofron një plan 2-vjeçar për vetëm 119.76 dollarë! Vetëm 4,99 dollarë në muaj! Kjo marrëveshje do të jetë në dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar.

Supershtë jashtëzakonisht e lehtë për të marrë zbritjen. Thjesht klikoni këtu, dhe zbritja do të aplikohet automatikisht.

Sigurohuni që të klikoni në Merre marrëveshjen.

Tani këtu është paksa e ndërlikuar…

Opsioni 2: 41% zbritje për planin 1-vjeçar

Nuk jeni gati për tu angazhuar për 2 vjet? Akoma mund të merrni një marrëveshje të jashtëzakonshme në planin 1-vjeçar, ku paguani 6.99 $ / muaj në vend të 11,95 $. Ju patjetër dëshironi të mësoni këtë hile të vogël që do të tregojmë!

 1. Klikoni këtu për të shkuar në faqen e internetit të NordVPN.
 2. Pasi të keni në faqen e internetit, do të shihni ekranin më poshtë. Klikoni “Merr marrëveshjen e kufizuar”.

Pamja e faqes në internet NordVPN

 1. Zgjidhni planin e një viti të pagesave.
 2. Pasi të krijoni një llogari të sigurt, lëvizni poshtë në planin e pagesave. Zgjidhni planin tuaj të pagesës dhe klikoni në “Hiq kuponin”

Pamja e ekranit NordVPN - hiqni kupon

 1. Shkruaj 70off në kutinë e kodit kupon dhe klikoni “aplikoni” dhe do të shihni çmimin e zbritur

 1. Pasi të plotësoni informacionin tuaj të pagesës, klikoni “Join Now” dhe shijoni pajtimin tuaj të ri NordVPN, duke ditur sapo keni marrë një marrëveshje të mrekullueshme.

Nëse ky postim ishte i dobishëm, ju lutemi ndani atë me miqtë tuaj në Facebook ose cicërojeni në mënyrë që të gjithë të tjerët të marrin këto zbritje të mahnitshme.

Ju gjithashtu mund të dëshironi:

 • Rishikimi NordVPN nga eksperti ynë
 • ExpressVPN vs NordVPN
 • NordVPN vs TunnelBear VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map