Kuponi NordVPN Janar 2020 – Kurseni 70%! Shmangni marrëveshjet e rreme


Mos e humbni kohën tuaj në kuponë të rremë NordVPN. Ne krijuam një listë të azhurnuar Kodet e kuponit NordVPN për Janar 2020 ju mund të përdorni tani për të marrë çmimin më të lirë në VPN tonë të vlerësuar me # 1. Dhe, ata janë të garantuar të punojnë.

Përdoruesit e rinj mund kurseni midis 41% dhe 70% në planet që zgjasin nga 1-3 vjet. Ju mund të lexoni më shumë rreth Marrëveshjet dhe çmimet e NordVPN këtu.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

Merre këtë marrëveshje sot!

Do të gjeni të shumëfishta kodet e rreme NordVPN në internet. Vende të pandershme publikojini ato për të vjedhur komisione, për të devijuar trafikun real, ose madje vidhni detajet e kartës tuaj të kreditit. Qëndroni të sigurt në internet duke përdorur një kupon të provuar dhe të testuar.

Vmimi i Zbritjes i NordVPN

NordVPN ka një ofertë të shkëlqyer tani, por veproni shpejt – do të jetë në dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar!

Ju mund të merrni tre muaj falas në planin 3-vjeçar, plus menaxherin e fjalëkalimit NordPass (me vlerë 194.61 dollarë) pa asnjë kosto. Ky është një zbritje prej 70%!

Prmimet dhe zbritjet e NordVPN duken kështu:

 • Ofertë 3-vjeçare: Merrni një bonus tre muaj, plus NordPass plotësisht falas. $ 3.49 / month (paguaj 125.64 dollarë çdo 3 vjet – 70% zbritje)
 • Ofertë 2-vjeçare: 4,99 $ / muaj (paguaj 119,76 dollarë çdo 2 vjet – 58% zbritje)
 • Ofertë 1-vjeçare: 6,99 $ / muaj (paguaj 83,88 dollarë çdo vit – 41% zbritje)
 • Oferta 1-mujore: 11,95 $ / muaj (çmimi bazë i paguar çdo muaj – pa zbritje)

Si të kërkoni tani zbritjen tuaj në NordVPN

Është e lehtë: thjesht klikoni këtu për të aplikuar automatikisht këtë marrëveshje. Mos harroni – kjo ofertë nuk do të zgjasë përgjithmonë, prandaj mos harro!

Marrëveshjet më të mira janë në dispozicion për planin tre-vjeçar të NordVPN. Sidoqoftë, nëse nuk doni të angazhoheni për tre vjet, përdorni këtë hack për një zbritje të madhe në planet një dhe dy-vjeçare

Si të blini NordVPN

Mund të blini një plan NordVPN duke përdorur mënyrat e mëposhtme të pagesës:

 • Karta krediti të njohura (Visa, MasterCard, American Express, Zbuloni)
 • Debiti i drejtpërdrejtë
 • Amazon Pay
 • Alipay
 • UnionPay
 • Bitcoin dhe monedhat e tjera cryptocurrency

Shënimi i redaktorit: Ju nuk mund të përdorni PayPal për të blerë NordVPN në disa rajone. Mund të lexoni më shumë rreth kësaj në rishikimi ynë i plotë për NordVPN.

NordVPN ofron një Garanci pa para për 30 ditë kthim të parave. Kjo do të thotë që nëse nuk jeni të lumtur për ndonjë arsye, do të merrni një rimbursim të plotë. Ne testuam garancinë për kthimin e parave të NordVPN, dhe është me të vërtetë e lehtë t’i ktheni paratë tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të dërgoni mesazhin në NordVPN duke përdorur bisedën e tij live dhe të ofroni adresën tuaj të postës elektronike. Paratë tuaja do të kthehen në llogarinë tuaj brenda 6-10 ditëve të punës.

Pse të gjitha marrëveshjet e rreme të NordVPN?

Në të vërtetë ka një arsye që ka kaq shumë marrëveshje të rreme që lundrojnë.

Shumica e faqeve të internetit (të përfshira tona) që ofrojnë zbritje të NordVPN një marrëveshje bashkëpunimi me ta. Kjo do të thotë se ata marrin një komision sa herë që dikush klikon në lidhjen e tij me NordVPN dhe blen një plan.

Nuk ka asgjë të keqe në këtë praktikë kur ajo bëhet me ndershmëri. Ju merrni marrëveshjen NordVPN që po kërkoni, NordVPN merr më shumë biznes, dhe ne duhet të vazhdojmë të shkruajmë artikuj si kjo, të cilat mund t’i lexoni falas.

Shtë një situatë e favorshme.

Zbritjet e rreme vijnë praktikat e pandershme të reklamimit në faqet e tjera. Disa bashkëpunëtorë i kafshojnë njerëzit duke reklamuar normat e fryra të zbritjes në Google dhe Reddit për t’i tërhequr ato, vetëm për të zbuluar normën e vërtetë, më të ulët pasi të hyjnë njerëzit në faqen e tyre.

Merrni këto rezultate të kërkimit, për shembull. Në kërkimin tonë në Google, rezultatet e 4 dhe 5 janë me 70% zbritje. Ne e dimë se kjo është e rreme.

Nëse hapni disa nga këto faqe, mund të gjeni butona clickbait që duken diçka si kjo:

E preferuara jone Lidhja që thotë 75% zbritje, vetëm për të parë atëherë që çmimi mujor është një 11.95 $ tronditëse!

Siç mund ta shihni, the zbritjet aktuale nuk janë ato që janë reklamuar. Edhe më keq, shumë nga kodet që shihni në rezultatet e Google janë të rreme ose të vjetra, që është një humbje gjigande e kohës.

Whatfarë është kaq e shkëlqyeshme për NordVPN?

Pajisjet NordVPN

NordVPN ka një rrjet i madh serverash që përfshin 5.200 server + në 50+ vende. i saj Karakteristika SmartPlay ju lidh me serverin më të mirë për ju, e matur sipas distancës, latencës dhe shpejtësisë. Kjo siguron që të keni lidhjen më të besueshme sa herë që ndizni VPN. Dhe, gjithashtu e bën vendosjen të drejtpërdrejtë.

Ajo ofron shpejtësi rrufeje dhe mundet anashkaloni programin anti-VPN. Kjo do të thotë që ju mund të transmetoni pothuajse çdo gjë nga kudo tjetër, përfshirë Netflix, iPlayer të BBC, Hulu, dhe më shumë.

Në fakt, është vlerësuar si VPN # 1 për Netflix dhe iPlayer të BBC-së. 

Ju keni Bandwidth i pakufizuar dhe të dhëna, kështu që nuk ka kapele se sa mund të shikoni ose shkarkoni nga NordVPN. Ajo gjithashtu lejon përrua, me serverë të optimizuar që janë krijuar posaçërisht për ndarjen e P2P.

NordVPN e konsideron intimitetin dhe sigurinë shumë seriozisht. Kriptimi i saj në shkallë ushtarake, përfshirë Kriptimi AES me 256-bit, dhe tipare të tjera të përparuara të sigurisë ju mbajnë të sigurt për çdo kohë.

Me një politikë e rreptë e mos-shkrimeve, mbrojtje e rrjedhjeve DNS dhe ndërprerës automatik vrasës, mund të jeni i sigurt se të dhënat tuaja private, veprimtaria në internet dhe vendndodhja fizike, gjithmonë qëndroni private.

Ekziston edhe një bllokues të integruar të reklamave, CyberSec, i cili automatikisht bllokon çdo reklamë, malware ose ndjekje që mund të infektojnë pajisjen tuaj. Kjo gjithashtu do të thotë të mos shfaqen shfaqje bezdisëse ndërsa jeni duke luajtur dhe transmetoni!

Nëse po kërkoni siguri shtesë, NordVPN ofron Tor mbi VPN, i cili shton një shtresë tjetër të kriptimit në aktivitetin tuaj. Kjo është veçanërisht e dobishme nëse për shembull, jeni bankare në internet dhe dëshironi intimitet të garantuar.

Ti mundesh lidhen deri në gjashtë pajisje njëkohësisht me një llogari të vetme, për të mbajtur të gjithë familjen tuaj të mbrojtur. Dhe, NordVPN është në përputhje me çdo pajisje.

Nëse keni ndonjë çështje ose shqetësim, ajo ka një bisedë miqësore live që është në dispozicion 24/7.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • Mbi 5,000 servera në mbarë globin
 • Shpejtësia e rrufeve
 • Kriptim i nivelit të lartë, bllokues i integruar i reklamës dhe ndërprerës automatik vrasës
 • Mbrojtja e rrjedhjes DNS dhe IP
 • Politika zero-prerëse
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • Punon me: Netflix, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video, Sling TV, Hulu, ESPN, Sky Go
 • Pajtueshme me: Windows, macOS, iOS, Android dhe Android TV, TV Fire, shfletuesit

Në fund të fundit

Nëse jeni mjaft tru për të përdorur një VPN, ju e dini që jo gjithçka që shihni në internet është e vërtetë – dhe kjo përfshin kode zbritje. në kurseni kohë dhe para, përdorni faqet e besueshme (si tonat!) për të siguruar që ajo që shihni është ajo që merrni.

Nëse vlerësoni transparencën tonë dhe informacionin e lirë, të sinqertë – dhe dëshironi të blini NordVPN – përdorni lidhjen tonë. Ju nuk do të gjeni një marrëveshje më të mirë kudo tjetër – ne e garantojmë atë.

Nëse jeni nuk jam i sigurt nëse NordVPN është për ju, mos u shqeteso! Ne nuk duam vetëm komisionin tuaj, duam që ju të jeni të kënaqur me blerjen tuaj. Nëse doni më shumë informacion para se të vendosni, lexoni në lidhje me performancën dhe veçoritë e NordVPN në rishikimi ynë gjithëpërfshirës.

Nëse jeni të interesuar të provoni më shumë VPN, shikoni në tonë marrëveshjet më të mira të VPN faqe, gjithashtu.

Merr 70% PRFITIM NordVPN – P FORR REAL!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map