Kuponi IPVanish: Merrni 63% Zbritje me këtë VETM SPECIALE!


Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë të lehtë dhe të sigurt për të përrua pa ofruesin e shërbimit tuaj të internetit duke hedhur bandën tuaj, do të keni nevojë për një VPN.

Me të saj shpejtësi të mëdha, Serverat miqësorë P2P, Bandwidth i pakufizuar, dhe politika me shkrime zero, IPVanish është një mundësi fantastike për përrua.

Sigurisht, VPN-të më të mira vijnë me një çmim. Por nëse vazhdoni të lexoni, ne do t’ju tregojmë se si të kurseni para në IPVanish në mënyrë që të filloni me siguri torrent për më pak. Ne madje do t’ju them se si mundeni provoni IPVanish për shtatë ditë plotësisht falas.

Filloni me IPVanish!

Si të merrni 63% Ulje të Abonimit tuaj IPVanish

Ju nuk keni nevojë për aftësi të ndërlikuara të hakmarrjes për të gëzoni 63% zbritje të pajtimit tuaj IPVanish. E vetmja gjë që duhet të bësh është ndiqni udhëzuesin tonë të thjeshtë:

1. Shkoni tek IPVanish dhe klikoni “Filloni Tani”.

2. Zgjidhni planin ‘1 Viti’ në kutinë e gjelbër.

kupon ipvanian

3. Pasi të keni zgjedhur planin tuaj, lëvizni poshtë dhe shkruani informacionin e llogarisë dhe detajet e pagesës.

Sigurohuni që shikoni për “https” dhe një simbol të bllokut në fillim të URL-së para se të futni çdo informacion pagese. Kjo do të thotë që ju po përdorni sistemin e vërtetë të pagesave IPVanish dhe jo një klon.

4. Pasi pagesa të jetë e plotë, gjithçka që duhet të bëni është shkarkoni aplikacionin IPVanish për pajisjen tuaj dhe je mire te shkosh!

Si të merrni IPVanish 100% Falas për 7 ditë

Përkundrazi, shpejtësia e shkarkimit të IPVanish së shpejti, para se të bëni një angazhim? Ose duhet vetëm një VPN për një kohë të shkurtër për të torrentuar një gjë?

Provoni IPVanish falas për shtatë ditë së pari para se të paguani për një pajtim.

Përsëri, nuk ka asnjë ndërhyrje të ndërlikuar të përfshirë. E tëra çfarë duhet të dini është se IPVanish ofron një Garanci 7-ditore e kthimit të parave nëse nuk jeni të kënaqur me shërbimin.

Për sa kohë që anuloni pajtimin tuaj brenda shtatë ditëve të para, nuk do të paguani.

Kjo do të thotë që mundeni shijoni një javë të tërë IPVanish plotësisht falas.

Pse të zgjidhni IPVanish?

Pajisjet ipVanish

 • 1.300 servera në 75 vendndodhje
 • Bandwidth i pakufizuar
 • Përrua anonim me serverë miqësorë P2P
 • Ndërprerësi automatik i vrasjes dhe mbrojtja e rrjedhjes DNS
 • 10 lidhje të njëkohshme

IPVanish është VPN perfekte për fillestarët duke kërkuar një mënyrë të thjeshtë për tu përrua me siguri.

VPN ka aplikacione që janë në përputhje me të gjitha pajisjet kryesore dhe platformat përfshirë ruterat. Të gjitha aplikacionet janë i thjeshtë për t’u instaluar dhe përdorur – ka edhe një udhëzues për konfigurimin mund të ndiqni nëse jeni i ri në VPN.

Një rrjet global i 1.300 serverë ofron shpejtësi të shkëlqyera për përrua, me të cilat do të keni mundësi të bëni Bandwidth i pakufizuar dhe trafiku i pakufizuar P2P.

Nuk ka nevojë të shqetësohet as për sigurinë. Trafiku juaj do të mbrohet nga Kriptimi i AES i shkallës ushtarake 256-bit si dhe një ndërprerës automatik vrasës, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, dhe a politika me shkrime zero.

me deri në 10 lidhje të njëkohshme nën një licencë, IPVanish është ideal nëse jeni një fillestar VPN që po kërkoni shfletoni dhe përroni me siguri në të gjitha pajisjet tuaja.

Shihni pse përdoruesit tanë pajtohen.

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Gjuetia për një marrëveshje të lirë VPN nuk ka nevojë të jetë e vështirë ose zhgënjyese kur e dini se ku mund të kërkoni Kodet e kuponit VPN që funksionojnë.

Vetëm mos harroni të klikoni në lidhjen tonë për IPVanish për të shijuar një garantuar, marrëveshje e ligjshme për paratë kjo do të të bëjë që të mundosh brenda asnjë kohe.

Nëse dëshironi të kontrolloni zbritjet në VPN të tjera, drejtohuni tek lista jonë e marrëveshjeve më të mira VPN dhe kodet e kuponit.

E re për torrent dhe doni të mësoni më shumë? Shikoni udhëzuesin tonë për të shkarkuar përrua në mënyrë anonime dhe të sigurt. Pastaj, pasi të dini gjithçka që duhet të dini, mund të lexoni në VPN-të më të mira për BitTorrent.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map