Kuponi CyberGhost: Merrni 79% Pushim me këtë kod të fshehur!

VPN-të janë a pjesë thelbësore për të mbrojtur veten në internet, por ato mund të jenë të shtrenjta. Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti janë gjithmonë në kërkim Marrëveshje VPN për kursimin e parave, dhe CyberGhost ka një nga marrëveshjet më të mira që kemi gjetur.

CyberGhost është një nga më të mirat VPN të pasura me karakteristika në treg. Shtë e përkryer për fillestarët sepse është e thjeshtë për t’u përdorur dhe nuk kërkon njohuri teknike për të filluar. Përdoruesit e avancuar do të vlerësojnë sa e lehtë është të personalizoni lidhjen e tyre.

Rrjeti i tij i serverëve është mjaft i fortë për të anashkaloni edhe geoblloqet më të vështira dhe blloqe VPN. CyberGhost gjithashtu ka serverë të optimizuar, super të shpejtë për transmetim dhe përrua. Kështu që, ju mund të shihni pse jemi kaq të ngazëllyer për të kursyer para në shërbimin e tij!

Më poshtë, ne do të ndajmë marrëveshjet më të mira të CyberGhost që kemi gjetur dhe të ju ndihmojë të shmangni çdo ofertë të rreme. Do të jemi madje ju tregojnë se si mund ta përdorni plotësisht falas për 45 ditë.

Si të merrni 79% Ulje të Abonimit tuaj në CyberGhost

Nuk do të duhet të kaloni orë të tëra duke kërkuar në faqet e internetit të kuponave të dyshimta ose duke kërkuar nëpër promocione false për të gjetur një marrëveshje të madhe. Gjithçka që duhet të bëni klikoni në kuponin tonë më poshtë për të marrë 79% zbritje nga pajtimi juaj CyberGhost. Pa telashe, e garantuar.

79% Zbritje

Kurseni 79% në pajtimin tuaj me CyberGhost!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

Merrni këtë marrëveshje!

Bermimet e Uljeve të CyberGhost

CyberGhost po ofron disa marrëveshje të shkëlqyera në planet e saj vjetore tani për tani. Por mos harroni, ata nuk do të jenë përgjithmonë. Do të duhet t’i shfrytëzoni ato shpejt dhe të filloni pajtimin tuaj tani për të përfituar nga ofertat.

Ajo po ofron marrëveshjen më të mirë në planin e saj tre-vjeçar, por planet e saj një dhe dy-vjeçare gjithashtu zbriten. vetëm Kliko këtu për të marrë marrëveshjen tuaj.

Ofertat dhe zbritjet e CyberGhost duken kështu:

 • Ofertë 1-vjeçare: 2,75 $ / muaj (paguaj 33 dollarë për vitin e parë, pastaj 66 dollarë në vit)
 • 6-ofertë muaji: 4,99 $ / muaj (kjo është 50% zbritje nga çmimi i rregullt)
 • Oferta 1-mujore: 12,99 $ / muaj  (ky është çmimi bazë, pa zbritje)

Si të blini CyberGhost

Ju mund të paguani për CyberGhost duke përdorur mënyrat e mëposhtme të pagesës:

 • PayPal
 • Karta krediti – Visa, MasterCard, American Express
 • Bitcoin

Do të ridrejtoheni automatikisht në portën e pagesave të CyberGhost për të përfunduar regjistrimin tuaj.

Shënimi i redaktorit: Për të shmangur mashtrimet e phishing, ju duhet jepni ndonjëherë detajet e pagesës tuaj në faqet e internetit të verifikuara. Ju mund të verifikoni vërtetësinë e një faqe në internet duke kontrolluar fillimin e URL-së së saj. Sigurohuni që fillon me “https”, kështu që ju e dini që është një faqe e sigurt dhe se ajo çon në domenin e saktë.

Si të merrni 100% falas për CyberGhost për 45 ditë

Dëshironi të provoni para se të blini? Duhet vetëm një VPN për një periudhë të shkurtër apo ndërsa udhëtoni? Ti mundesh përdorni falas CyberGhost për 45 ditë me këtë hile të thjeshtë!

Si është e mundur kjo?

CyberGhost u ofron përdoruesve të saj a Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh mbi të gjitha të saj abonimet vjetore. Kjo ju lejon të përdorni shërbimin deri në 45 ditë, të anuloni para se të përfundojë koha, dhe merrni 100% të parave tuaja mbrapa.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroni llogarinë tuaj, të anuloni shërbimin tuaj dhe të kërkoni një rimbursim brenda 45 ditëve. Por me kaq shumë karakteristika të shkëlqyera, dyshojmë se do të jeni në gjendje të merrni pjesë me CyberGhost sapo ta provoni.

Nëse regjistroheni vetëm nje muaj, ju merrni vetëm një Garanci për kthimin e parave 14-ditore.

Shmangni marrëveshjet e rreme

Ka shumë marrëveshje të CyberGhost atje, por jo të gjithë ata janë të garantuar të punojnë. Në fakt, disa prej tyre përdoren vetëm si një dredhje nga faqet e internetit që fitojnë para duke klikuar në një lidhje Filialin. E bezdisshme, apo jo?

Për të mos u shqetësuar: Marrëveshjet me të cilat ju kemi siguruar janë 100% reale dhe janë të garantuara për të punuar.

Për t’ju ndihmuar të shmangni marrëveshjet e rreme, këtu janë disa nga ato që duhet të keni kujdes.

rreme-marrëveshje-1

97% zbritje tingëllon pothuajse shumë e mirë për të qenë e vërtetë, apo jo? Epo, kjo është sepse është Nga të gjitha marrëveshjet e rreme që kam parë, kjo sigurisht që është më tronditëse.

Atëherë është kjo: Duket sikur po fitoni një zbritje për një marrëveshje një mujore, por me të vërtetë, kjo është çmimi bazë i planeve të CyberGhost. Pa zbritje çfarëdo.

Shoshitja përmes marrëveshjeve të rreme dhe të rënduara është irrituese për të thënë të paktën. Ju mund t’i shmangni të gjitha ato, thjesht duke përdorur kuponin tonë. Ne premtojmë se funksionon!

vetëm Kliko këtu për të marrë zbritjen tuaj.

Whatfarë është kaq e shkëlqyeshme për CyberGhost?

CyberGhost VPN

CyberGhost është a VPN e shpejtë dhe e besueshme për transmetim, përrua dhe përdorim të përditshëm. Rrjeti i fuqishëm i serverit të saj mbi 5.700 servera në 90 vende e bën të lehtë anashkalimin edhe të mureve më të ashpër të zjarrit, geoblocks dhe blloqeve VPN.

Nëse doni një VPN për transmetim, CyberGhost ofron serverë të optimizuar për faqet specifike të transmetimit, kështu që ju keni shpejtësitë dhe cilësinë më të mirë çdo herë kur shikoni shfaqjen e filmit ose TV tuaj të preferuar. Ajo ofron të njëjtën gjë për përrua, gjithashtu.

Shpejtësitë e saj janë mjaft mbresëlënëse gjithashtu. është e bëri atë në vendin e 5-të në listën tonë të pesë VPN-ve më të shpejta, kështu që ju keni lidhje të besueshme pa buffering ose mbetje. Serverdo server ka Bandwidth i pakufizuar dhe të dhëna.

Mbron të dhënat tuaja me karakteristika të sigurisë së nivelit të lartë, si Kriptimi 256-bit dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Mban një politikë e rreptë e mos-logs kështu që mund të jeni i sigurt që nuk ka asnjë rrezik që informacionet tuaja personale të zbulohen te palët e treta si reklamuesit apo edhe hakerat.

Po ashtu ka Mbrojtja e rrjedhjes DNS dhe IP që ju mbron nga ndonjë rrjedhje aksidentale që mund të zbulojë vendndodhjen tuaj ose aktivitetin në internet.

Ti mundesh instaloni CyberGhost në shtatë pajisjet tuaja njëkohësisht kështu që ju mund të mbroni të gjitha pajisjet në familjen tuaj me vetëm një pajtim – kjo është një zbritje e madhe në vetvete!

Nëse keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për mbështetje, ka një chat live që është në dispozicion 24/7.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5.700+ serverë me shpejtësi të lartë në 90 vende
 • Bandwidth i pakufizuar dhe të dhëna
 • Shpejtësi super të shpejtë
 • Serverë të përkushtuar për transmetim dhe përrua
 • Karakteristikat e sigurisë së nivelit të lartë, duke përfshirë kriptimin e AES me 256-bit, një ndërprerës vrasës dhe politikën e prerjeve zero
 • Bllokuesit e fuqishëm të reklamave, gjurmuesve dhe malware mbrojnë pajisjen tuaj në çdo kohë
 • Punon me: Netflix US, Hulu, CBS, iPlayer në BBC, Disney +, ITV Hub, SHOWTIME
 • Kombinohet me: Windows, Android, iOS, macOS, Fire TV, Linux, Apple TV

Në fund të fundit

Nëse jeni gjithmonë duke kërkuar një pazar, me siguri keni përjetuar zhgënjimin e përdorimit të faqeve të kuponit të pandershëm. Kodet e tyre të zbritjes nuk funksionojnë kurrë, dhe më keq, ndonjëherë ata madje ju dërgojnë në faqet e internetit të pasigurta.

Zbritjet që ju kemi treguar më lart janë drejt nga burimi: Faqja e marrëveshjeve ekskluzive të CyberGhost. Nëse kënaqeni duke kursyer para dhe keni nevojë për një VPN për t’ju mbrojtur në internet, përdorni lidhjen tonë për të marrë marrëveshjet më të mira CyberGhost në dispozicion. Ju garantojmë se nuk do të gjeni një çmim më të mirë kudo tjetër.

Nëse nuk jeni të sigurt se CyberGhost është shërbimi i duhur për ju, mundeni lexoni përmbledhjen tonë të thelluar për të mësuar më shumë rreth përvojës personale të ekspertëve tanë me shpejtësinë e lidhjes, sigurinë, shërbimin ndaj klientit dhe gjithçka që ndodhet ndërmjet.

Nëse dëshironi të lexoni në disa shitës të tjerë përpara se të regjistroheni, ne gjithashtu kemi shumë marrëveshje për ta. Shikoni tonë Faqja e marrëveshjeve të VPN për kuponat e fundit.

Kurseni 79% në CyberGhost TANI!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me