Ja Si të Shikoni FALAS Awardsmimet Amerikane të Muzikës 2019

Duke numëruar ditët deri në Awardsmimet e ardhshme Amerikane të Muzikës? Kështu jemi ne! Ngjarja do të transmetohet drejtpërdrejt në ABC më 9 tetor.

megjithatë, nëse nuk jeni jashtë SH.B.A.-së, transmetimi në internet i Awardsmimeve të Muzikës Amerikane 2018 mund të jetë i ndërlikuar, nëse jo edhe i pamundur, për shkak të geoblocks që kufizojnë transmetimin live të ABC vetëm për shikuesit amerikanë.

Pra, a do të thotë kjo që nëse jeni jashtë Amerikës, duhet të mbështeteni në rivarrimet dhe pikat kryesore? Absolutisht jo – nëse keni një VPN të mirë.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni Awardsmimet Amerikane të Muzikës 2018 nga jashtë SH.B.A.

  1. Regjistrohuni për një llogari VPN (Po mendoni se cilën të merrni? NordVPNështë më e mira absolute.)
  2. Shkarkoni programin dhe instaloni në kompjuterin ose pajisjen tuaj sipas dëshirës.
  3. Nëse nuk keni një llogari Hulu, shkoni te kartat e dhuratave PayPal dhe blini një kartë dhuratë Hulu (më shumë detaje më poshtë).
  4. Lidhu me një server VPN në SH.B.A..
  5. Shkoni në faqen e internetit ABC, zgjidhni Hulu si ofruesin tonë dhe regjistrohuni.
  6. Uluni mbrapa dhe shijoni shfaqjen!

Filloni të shikoni TANI!

Shikoni çmimet e Muzikës Amerikane Kudo tjetër me një VPN

Një VPN (Virtual Private Network) ndryshon adresën tuaj IP në mënyrë që të shfaqet nëse jeni në një vendndodhje tjetër.

Kjo ju jep qasje në kanale dhe përmbajtje kanalesh të kufizuara, përfshirë ABC. Përdorimi i një VPN gjithashtu nënkupton që përfitoni nga nivele të larta të kriptimit. Kjo mban identitetin tuaj anonim dhe aktivitetet tuaja në internet të mbrojtura.

Për ato që janë të reja për VPN dhe përfitimet e tyre të shumta, udhëzuesi ynë VPN mund t’ju ecë nëpër të gjitha.

Fatkeqësisht, jo të gjithë VPN-të janë në gjendje të hyjnë me sukses në përmbajtje gjeo-kufizuese. Para shfaqjes ose ngjarjes, është e rëndësishme të hidhni pak kohë për të hulumtuar ofruesit që ofrojnë këtë shërbim, dhe cilat mund të hyjnë posaçërisht në përmbajtjen e SH.B.A.-së (të mirat mund të hyjnë në Netflix).

Më poshtë është lista jonë e VPN-ve të provuara dhe të testuara për zhbllokimin e përmbajtjes së kufizuar gjeografike të SH.B.A.-së.

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

Qasja në ABC Live Streaming me një VPN

Me ofruesin tuaj të zgjedhur VPN, mund të qaseni në rrjedhën live të ABC përmes aplikacionit Watch ABC ose ABC.com, por keni nevojë për një ofrues TV.

Për fat të mirë, një nga ofruesit e disponueshëm të TV është Hulu. Pra, për sa kohë që keni një llogari Hulu, ju mund të transmetoni AMA drejtpërdrejt në ABC.

Merrni një llogari Hulu jashtë Amerikës

Hulu është një uebfaqe me bazë abonim që ofron mijëra shfaqje televizive për tu transmetuar.

Për t’u pajtuar me Hulu, duhet të keni një kartë krediti amerikane, por ekziston një rrugëdalje!

Hulu ofron këto karta të shkëlqyera dhuratash në internet që mund t’i paguani me PayPal duke përdorur ndonjë kartë krediti.

Shikoni shfaqjet tuaja të preferuara DO GJITHA!

Pjesa më e mirë në lidhje me përdorimin e Hulu me një VPN për të zhbllokuar Musicmimet e Muzikës Amerikane është që ju mund të shikoni qindra shfaqje, jo vetëm ato në ABC.

Me një VPN me cilësi të lartë, ju mund të shihni çmimet e Muzikës Amerikane dhe më shumë, pavarësisht se ku jeni!

Merrni 75% OFF NordVPN Tani!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me