Botimet e Netflix Australisë në Dhjetor 2018 – Notfarë nuk duhet të humbasë


Netflix AU ka njoftuar botimet e reja të reja për muajin dhjetor! Klikoni këtu për të parë listën e plotë

2018-ta pothuajse ka mbaruar dhe këtu e gjejmë përsëri në muajin e fundit të vitit – Krishtlindjet, Viti i Ri, festimet për festimet.

Ndërsa në pjesë të tjera të botës njerëzit shijojnë këtë muaj festiv duke bërë burrë dëborë dhe duke u mbështjellur me batanije të ngrohta, ne Ausies nuk e kemi këtë luks. Thingdo gjë që është jashtë, not, surfing ose ka një barbie magjeps zemrat tona, megjithëse thellë brenda ne dëshirojmë që të ishim në pushime diku duke skijuar dhe duke shijuar motin e ftohtë, me dëborë përkrah të dashurve tanë.

Edhe kështu, nëse nuk jemi në gjendje të marrim pushimet tona ideale në tokat e ftohta, të paktën mund të vazhdojmë të ëndërrojmë për të së bashku me Netflix! Lista që ata sapo publikuan është emocionuese dhe premtuese, duke mbuluar një gamë të gjerë temash nga Krishtlindjet klasike ‘Dashuri Në fakt’ dhe ‘Pushime’ deri tek prodhimet e fundit siç është origjinali Netflix Christmas Krishtlindje 5 Yje ’..

Nëse jeni në humor për një material më pak tradicional këtë dhjetor, ju gjithashtu mund të zgjidhni diçka më aventureske si ‘Indiana Jones dhe Temple of Doom’.

Për njerëzit që janë junkies seri, ka shumë shfaqje të reja që debutojnë sezonin e tyre të parë ose më të fundit, nga mistiku ‘Tideland’ deri te seria mahnitëse gjermane Dog Qentë e Berlinit ’dhe ftohja e kockave‘ Brenda burgut më të ashpër në botë ’..

Farëdo gjendje shpirtërore të duket të jesh në të gjithë muajin e kaluar të vitit 2018, me siguri mund të gjesh një shfaqje që i përshtatet plotësisht nevojave tuaja.

Pa më shumë arsye, ju mund të gjeni më poshtë listën e plotë të lëshimeve të ardhshme, që qëndrojnë në linjë ajri nga 1 dhjetori deri në prag të Vitit të Ri.

1 dhjetor
Kujtime të Alhambra – Sezoni 1 (episodet javore)
betejë
Kryqëzimi: Një Dy Jaga
Indiana Jones dhe Tempulli i Doom
Breshka Teenage Mutant Ninja

2 dhjetor
2 i gabuar

3 dhjetor
Tingulli i zemrës suaj: Rindizni – Sezoni 2
Maskë heroike

4 dhjetor
Kapiten Fantastik

6 dhjetor
Winchester

7 dhjetor
Qentë e Berlinit – Sezoni 1
Plani Hook-Up – Sezoni 1
El Recluso – Sezoni 1
Ranch: Pjesa 6
Thonj atë! festë!
Gjak i keq – Sezoni 1
Motrat – Sezoni 1
Krishtlindje me 5 yje
Mowgli: Legjenda e xhunglës
Dumplin ‘
Meme Amerikane
ReMastered: Kush vrau Jam Master Jay?
Rein Falas: Dymbëdhjetët e Krishtlindjeve
Super Monsters dhe Ylli i Dëshiruar
Neo Yokio: Krishtlindje Rozë
Dashuri Në të vërtetë
Pushimet
Rreth një djali
Paul
Grafite Amerikane
Ndryshimi
Aromë e një gruaje

8 dhjetor
Brooklyn

11 dhjetor
Vir Das: Humbja e tij

12 dhjetor
Nga shumë, Një
Vajzat e Rrugës së Pasme: Gokudols
pasagjerët
Themeluesi
Shkolla e Mesme: Vitet më të këqija të jetës sime

14 dhjetor
Aventurat e Ftohta të Sabrina: Një Përrallë e Midwinter
Fiks – Sezoni 1
Mbrojtësi – Sezoni 1
Fuller House – Sezoni 4
Udhëtarët – Sezoni 3
Tidelands – Sezoni 1
Brenda Narcos Real – Sezoni 1
Brenda Burgjeve më të vështira në botë – Sezoni 3
Sunderland Til I Die – Sezoni 1
Voltron: Legendary Defender – Sezoni 8
ROMA
Njeriu i pafajshëm
valle & Këndo me të vërtetën: Këngët
Princi i Peoria: Një mrekulli e Krishtlindjeve Moose

15 dhjetor
Përshëndetje, Emri im është Doris

16 dhjetor
Springsteen në Broadway

18 dhjetor
Shtëpia e Terracës: Hapja e dyerve të reja – Pjesa 5
Ellen DeGeneres: Relatable
Baki

19 dhjetor
Schitt’s Creek – Sezoni 4 Special i Krishtëlindjes

21 Dhjetor
Parfum – Sezoni 1
Diablero – Sezoni 1
Vajzat nga Derry – Sezoni 1
7 ditë jashtë – Sezoni 1
The Casketeers – Sezoni 1
BÖRÜ (Ujku) – Sezoni 1
Tregime nga drita – Sezoni 3
Lufta: Jeta dhe Arti i Humbur i Szukalski
Farërat e këqija
Kutia e zogjve
3Below: Tales of Arcadia
Shpresa e fundit: Pjesa 2
Sirius the Jeager

22 dhjetor
Filmi Angry Birds

23 dhjetor
Carrie
Një drejtim: Ky është ne
Rreth natës së fundit

24 dhjetor
Përshëndetje Vajzë Rezultati
Kafshët e Fundit

26 Dhjetor
Ju – Sezoni 1
Alexa & Katie – Sezoni 2
akuamarin

28 Dhjetor
Dita e Përzgjedhjes – Sezoni 1
Mali i Vrasjes – Sezoni 1
Mumjet e shijshme – Sezoni 1
La Noche De 12 Años
Kur engjëjt flenë

30 dhjetor
xXx: Kthimi i Kafazit të Xander
gardhe
Rings
Kamionë përbindësh
aleat

TBA
Ulje e shikimit – Seri e kufizuar

Shpresojmë që kjo listë të tërheqë juve aq sa na eksiton dhe që arritëm t’ju sigurojmë një përmbledhje të mirë të mallrave të reja të reja në tregun e Netflix.

Sigurohuni që të bashkoheni me pjesën tjetër të botës, pasi ajo hyn në ‘sezonin e ftohtë, me dëborë’ të përgatitur për festë, kohë cilësore me ato që doni dhe natyrisht, kohë cilësore me të preferuarat tuaja ose së shpejti do të jeni personazhet e filmit të preferuar.

Leximi më tej

 • Si të përfitoni më shumë nga Katalogu juaj Netflix Australia
 • Si për të parë iPlayer BBC në Australi
 • Si të zhbllokoni Torrentët e Kickass në Australi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map