A është familja moderne në Netflix? Po, por e fshehur. Gjeni këtu (2020)


A jeni i entuziazmuar që kapeni familjen më të çuditshme të botës?

Familja Moderne po transmeton në Netflix, por vetëm në vende të caktuara. Ky tingëllon si lajm i keq, por mos u shqetësoni! Ne do t’ju tregojmë se si të binge-shikoni serialet nga kudo në botë në vetëm disa hapa të shpejtë.

Seriali është në dispozicion vetëm në një pjesë të vogël të vendeve evropiane, përfshirë Francën, Spanjën, Gjermaninë, Hollandën dhe Danimarkën. Netflix përdor geoblocks për të parandaluar shikuesit të shikojnë përmbajtje që nuk janë të disponueshme në vendin e tyre. Për fat të mirë, mundeni përdorni një VPN me cilësi të lartë për të transmetuar Familjen Moderne nga kudo në botë.

VPN maskoni adresën tuaj IP për ta bërë të duket sikur po shikon nga një vend tjetër. Ata gjithashtu encrypt të dhënat tuaja mbroni informacionin tuaj personal nga kriminelët në internet.

por jo të gjithë VPN-të janë të barabartë, dhe do t’ju duhet një shërbim i shkëlqyeshëm për t’ju dhënë qasje të lehtë në Netflix.

Më poshtë, ne do ju tregojnë se si të përdorni një VPN për të transmetuar Familjen Moderne. Ne gjithashtu do të ju japin të gjitha informacionet që ju nevojiten për të zgjedhur VPN më të mirë për ju.

Si të shikoni familjen moderne: Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidhni një VPN me serverë në Francë, Spanjë, Hollandë, Gjermani, Suedi, ose Danimarkë – NordVPNë zgjedhjen tonë # 1!
 2. Shkarkoni aplikacionin tuaj VPN dhe lidheni me një server në një prej vendeve të listuara më lart.
 3. Hyni në Netflix, ose krijoni llogarinë tuaj falas për provë, dhe ju jeni gati për të transmetuar.

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Familjen Moderne

Softueri i gjeolokimit i Netflix ju pengon të transmetoni përmbajtje që nuk janë të disponueshme në vendin tuaj. Kështu që, nëse jetoni në një rajon Netflix që nuk po transmeton Familjen Moderne, do të duhet të përdorni një VPN për të parë shfaqjen.

VPN lidhni pajisjen tuaj me një server të largët përmes një tuneli të sigurt. kjo maskon vendndodhjen tuaj IP dhe e bën të duket sikur je duke hyrë në internet nga vendndodhja e serverit që ke zgjedhur.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lidheni me serverët në vende të ndryshme, dhe ju mund të anashkaloni geoblocks zhbllokoni përmbajtje ekskluzive nga e gjithë bota.

Një VPN cilësore gjithashtu shifroni të dhënat tuaja. Kriptimi mbron informacionet personale, si detajet e kartës tuaj të kreditit, nga hakerat dhe kriminelët e tjerë. Ai gjithashtu do të ndalojë ofruesin tuaj të shërbimit të internetit dhe sytë e tjerë spiunazhues që regjistrojnë aktivitetin tuaj të shfletimit.

Do të duhet të zgjidhni një VPN të pasur me veçori servera me shpejtësi të lartë në Francë, Spanjë, Hollandë, Gjermani, Suedi, ose Danimarkë për të transmetuar Familjen Moderne. Shikoni për një shërbim që ofron Bandwidth i pakufizuar kështu që ju mund të shmangni buffering dhe ndërprerjet e tjera.

Lidhje të shumëfishta të njëkohshme janë një avantazh i madh nëse dëshironi të mbani njerëz të tjerë në familjen tuaj të argëtohen ndërsa bëni lumë.

Përdorni vetëm një VPN me protokolle të forta kriptimi, një ndërprerës automatik vrasës, dhe a politikë e rreptë e mos-logs. Këto karakteristika do t’i mbajnë të dhënat tuaja private dhe të sigurta.

Programi anti-VPN i Netflix po punon vazhdimisht për të identifikuar dhe bllokuar adresat IP VPN, kështu që kërkoni një ofrues që rifreskon rregullisht IP-të e serverit të tij për të shmangur zbulimin.

Më poshtë janë tonat rekomandime për VPN më të besueshme për transmetimin e Familjes Moderne në Netflix.

VPN-të më të mira për të parë familjen moderne

1. NordVPN

Intervistë në industrinë e VPN: NordVPN

NordVPN ofron një shërbim mbresëlënës. Kombinon siguri e nivelit të lartë me shpejtësi super të shpejtë dhe bandë të pakufizuar. Mundet kapërcyer të dy geoblocks dhe blloqe VPN. Gjatë provave tona, ne e konfirmuam atë NordVPN mund të transmetojë Familjen Moderne në serverat francezë të Netflix.

Ju mund të zgjidhni 5000 server + në të gjithë globin. Ky është një përzgjedhje e jashtëzakonshme për të transmetuar Netflix dhe shërbime të tjera, si Hulu dhe Hotstar.

Ajo ofron karakteristika të sigurisë së lartë, përfshirë Kriptimi i dyfishtë VPN, një të rreptë politika pa log, dhe një automatik vrasin kaloni. Do të jeni në gjendje të mbani të argëtuar tërë familjen tuaj duke lidhur deri në gjashtë pajisje njëkohësisht.

Përdoruesit pajtohen që NordVPN është një nga zgjidhjet më të mira për transmetim. Testojeni veten me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikojeni me NordVPN TANI!

2. ExpressVPN

ExpressVPN është VPN më e shpejtë për Netflix – e cila është vetëm një pjesë e arsyes që përdoruesit tanë e vlerësojnë kaq lartë.

Ti mundesh zmadhoni geoblocks e kaluara me ExpressVPN lidhje me shpejtësi të lartë. Ajo ofron Bandwidth i pakufizuar dhe karakteristikat e nivelit të bankës në të gjitha planet e saj.

ExpressVPN gjithashtu ka përdorim të lehtë aplikacione për të gjitha pajisjet kryesore, dhe udhëzuesit e saj gjithëpërfshirës e bëjnë instalimin të lehtë.

Ju mund ta provoni këtë VPN kryesore pa rreziqe me një 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe a Gjykim falas 7 ditor në pajisjet Android dhe iOS.

Shikoni me ExpressVPN TANI!

3. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost është a i besueshëm dhe i shpejtë zgjedhje për transmetimin e Familjes Moderne. Ajo operon mbi 3,000 servera në 94 vende, përfshirë Francën, Spanjën, Hollandën, Gjermaninë, Suedinë dhe Danimarkën.

i saj karakteristikat më të mira në klasë të sigurisë do të mbrojë lidhjen tuaj nga kriminelët dhe sulmet dashakeqe.

Shihni veten pse CyberGhost është një zgjedhje popullore për transmetim duke shfrytëzuar sa më shumë Gjykim falas 24-orësh dhe bujar i saj Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Ajo gjithashtu ofron prova falas deri në 7 ditë për Android, iOS dhe Windows.

Shikoni me CyberGhost TANI!

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

Edhe pse PrivateVPN operon një rrjet më të vogël se sa konkurrentët e tij, ai ishte në gjendje të anashkaloni geoblocks të Netflix me lehtësi. Është një VPN miqësore me buxhetin me tiparet më të mira të sigurisë dhe Bandwidth i pakufizuar.

Alsoshtë gjithashtu e shkëlqyeshme për fillestarët. Ti mundesh të keni një agjent për mbështetjen e klientit të instalojë programin tuaj VPN për ju përmes ndihmës në distancë.

Shfrytëzoni sa më shumë Gjykim falas 7 ditor dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave për të zbuluar pse përdoruesit vlerësojnë PrivateVPN.

Shikoni me PrivateVPN TANI!

5. Surfshark

Ofron Surfshark shpejtësi të lartë, një rrjeti global i serverave, dhe karakteristika të fuqishme të sigurisë që i mbajnë të dhënat tuaja të sigurta. Shtë e lehtë për të kapërcyer geoblocks me këtë VPN popullore. Ju do të transmetoni Familjen Moderne në asnjë kohë.

Ka aplikacione intuitive për shumicën e sistemeve kryesore operative. Më e mira nga të gjitha, Surfshark ofron lidhje të pakufizuara të njëkohshme kështu që ju mund të mbroni të gjitha pajisjet tuaja menjëherë.

Ekziston edhe një 30 ditë garanci për kthimin e parave, kështu që mund ta provoni pa rrezik.

Shikoni me Surfshark TANI!

përmbledhje

Një VPN është mënyra më e thjeshtë dhe më e sigurt për të zhbllokuar Familjen Moderne në Netflix. Me një shërbim të një cilësie të lartë, mundeni hyr në përmbajtje të re nga e gjithë bota.

VPN juaj gjithashtu do të mbroni informacionin tuaj të ndjeshëm nga hakerat dhe spiunët. Kjo ju ndihmon për të evitoni të bëheni viktimë e vjedhjes dhe mashtrimit.

Ende nuk mund të vendosni se cili VPN doni të përdorni? Ne rekomandojmë NordVPN për Netflix, dhe lajmi i mirë është se mund ta provoni falas!

Merrni NordVPN Tani!

Leximi më tej

Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar një listë të marrëveshjeve më të mira VPN dhe kuponave për të ju kursej para në shërbimin tuaj.

Kontrolloni udhëzuesin tonë të plotë të fillestarit për të mësuar gjithçka që duhet të dini rreth përdorimit të një VPN.

Të interesuar për më shumë sesa thjesht transmetim i sigurt? Shikoni rekomandimet tona të ekspertëve për më të mirë VPNS pa log.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map