5 VPNS më të mira për Koha e Shfaqjes – Më e shpejtë dhe e Lirë 2020

Nëse jeni të irrituar për kufizimet gjeografike që ju pengojnë të shikoni të gjitha shfaqjet më të mira të shfaqjeve, si Atdheu dhe Afera, nga jashtë SH.B.A. – ne kemi marrë një lajm të mirë për ju! përdorim një Rrjet Virtual Privat (VPN) është një mënyrë e sigurt, e sigurt dhe e shpejtë për të hyrë në përmbajtjen e Showtime nga kudo në botë.

Shërbimet VPN përdorin serverë të jashtëm në të gjithë botën për të fshehur vendndodhjen tuaj të vërtetë. Kështu janë ata anashkaloni geoblocks dhe ju lejon të shikoni Showtime. Në të njëjtën kohë, teknologjia VPN mbron privatësinë tuaj në internet dhe ju mban të sigurt nga hakerat dhe ndjekja.

Ka qindra VPN të disponueshme, por vetëm më të mirët kanë kombinimin e shpejtësisë, sigurisë dhe aftësisë zhbllokuese që ju duhet të transmetoni përmbajtjen e Shfaqjes në mënyrë të sigurt dhe të qetë, pavarësisht se ku jeni.

Përmbledhje e VPN-ve më të mira për t’u përdorur për të parë kohën e shfaqjes

  1. Cyberghost – Me një ndër ndërfaqet më miqësore për përdoruesit në industri, karakteristikat e nivelit të lartë të sigurisë dhe një vendosje Vjedhurazi që do t’ju bëjë të kaloni edhe geoblocks më të vështira, CyberGhost është një zgjedhje ideale për të shikuar kohën e shfaqjes.
  2. ExpressVPN – Nëse jeni duke kërkuar për VPN më të shpejtë në dispozicion me siguri të përparuar, ExpressVPN është për ju. Ky VPN do t’ju lejojë të transmetoni përmbajtjen e Showtime pa kufizime në shpejtësinë ose gjerësinë e brezit.
  3. NordVPN – Ky shërbim i lehtë për t’u përdorur VPN kombinon qasje të pakufizuar në internet me një rrjet të gjerë të serverëve në të gjithë botën, përfshirë serverët e optimizuar për transmetim.
  4. Surfshark – E re në tregun VPN dhe në gjendje të fluturojë nën radar, Surfshark është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetimin e shfaqjeve tuaja të preferuara në SH.B.A..
  5. Qasje në Internet private – Qasja në Internet private është një e preferuar midis përdoruesve të VPN. Projektuar me intimitetin dhe sigurinë e përdoruesit si përparësitë kryesore, ky VPN ofron bllokues të integruar të reklamave dhe malware.

Filloni të shikoni Tani!

Farë duhet të kërkoni në një VPN për kohën e shfaqjes

Për të hyrë në përmbajtjen e Showtime në mënyrë anonime nga një vend jashtë SH.B.A., do të duhet të përdorni një shërbim VPN me serverët amerikanë. Për një përvojë të këndshme shikimi pa telashe të ndërprerjeve dhe buffering, VPN që ju zgjidhni duhet të ofrojë shpejtësi të lartë, lidhje të besueshme dhe përdorim të pakufizuar të brezit.

Nëse po planifikoni të përdorni një pajisje celulare ose TV të zgjuar për të transmetuar përmbajtjen e shfaqjes, është e rëndësishme të gjeni një ofrues me aplikacione në përputhje me të gjitha pajisjet tuaja. Për më tepër, nëse doni të mbroni ose transmetoni më shumë se një pajisje në një kohë, sigurohuni që të zgjidhni një VPN që ofron lidhje të shumta të njëkohshme të pajisjes.

Më në fund, kur kërkoni një VPN për ndonjë qëllim, duhet të jeni gjithmonë prioritizoni veçoritë e sigurisë dhe lehtësinë e përdorimit, siç është ndezja automatikisht kur ndizni pajisjen tuaj për të siguruar mbrojtje të vazhdueshme.

Me këto karakteristika në mendje, ne kemi identifikuar VPN-të më të mira për tu përdorur kur dëshironi të shikoni Showtime. Lexoni për të mësuar gjithçka rreth tyre.

VPN-të më të mira për kohën e shfaqjes

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost ofron mbi 400 serverë amerikanë, një ndërfaqe intuitive, e lehtë për t’u përdorur, dhe masa të përparuara të sigurisë, së bashku me karakteristika shtesë inovative për t’ju mbajtur të sigurt.

Ky VPN kontrollon automatikisht URL-në e faqeve në internet që keni qasje kundër një baze të dhënash të dedikuar për të siguruar që çdo sit të jetë i sigurt, dhe do të bllokoni çdo përmbajtje dashakeqe që ajo zbulon. Një ndërprerës siguron që nuk do të ketë boshllëqe në mbrojtje, dhe ju mund të mbroni deri në shtatë pajisje njëkohësisht me aplikacione për Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, Routers dhe më shumë.

A Gjykim falas 7-ditor dhe një garanci prej 45 ditësh për kthimin e parave janë dy më shumë nga arsyet e shumta pse CyberGhost është një popull i preferuar.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Me serverë në 94 vende, përfshirë 28 në SH.B.A., ExpressVPN ju dhuron qasje anonime dhe e pakufizuar të përmbajtjes nga e gjithë bota, të gjitha ndërkohë që mbrojnë të dhënat tuaja dhe kurrë nuk regjistroheni në aktivitetin tuaj.

Shpejtësia është specialiteti i këtij VPN, por nuk sakrifikon sigurinë për ta dorëzuar atë. Intimiteti juaj mbrohet nga kriptimi i shkallës ushtarake dhe një ndërprerës vrasës që bllokon transmetimin e të dhënave hyrëse dhe dalëse në rast të ndërprerjes së rrjetit për të parandaluar çdo rrjedhje të të dhënave.

Sidoqoftë, ndërprerjet e rrjetit pothuajse kurrë nuk ndodhin me këtë VPN, e cila është një nga arsyet e shumta që përdoruesit e duan atë. Planet e ExpressVPN përfshijnë pesë lidhje të njëkohshme, dhe të gjithë vijnë me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikoni ofertat ExpressVPN

3. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN ka mbi 4,700 serverë të shpërndarë në çdo kontinent përveç Antarktidës, duke përfshirë mbi 1800 në SH.B.A., duke e bërë atë një tifoz të preferuar për besueshmëri, shpejtësi të jashtëzakonshme dhe mbulim global.

NordVPN ju lejon të siguroni deri në gjashtë pajisje njëkohësisht me çdo plan abonimi dhe ofron aplikacione për përdorim të thjeshtë për Windows, MacOS, Android dhe iOS. Ky ofrues gjithashtu ofron mbështetje të jashtëzakonshme 24/7 të klientit, një ndërprerës vrasës dhe protokolle të sigurta të kriptimit, së bashku me serverat e optimizuar për transmetim.

Ju mund të përfitoni nga 30 ditë garanci për kthimin e parave ta kontrolloni atë NordVPN është VPN e duhur për ju.

Shikoni ofertat NordVPN

4. Surfshark

Surfshark nuk ka qenë rreth e rrotull për aq kohë sa ofruesit më të njohur të VPN, por ai është ngjitur vazhdimisht në renditjen tonë. Becomeshtë bërë shpejt një nga VPN më të vlerësuarat ndër lexuesit tanë.

Me mbi 1041 serverë në 61+ vende, përfshirë SH.B.A., Surfshark ofron shpejtësi dhe siguri të jashtëzakonshme. Për më tepër, ajo specializuar në thyerjen e rreptësive gjeo-ristrukturuese më të vështira, duke ju dhënë mundësinë e përdorimit të çdo shërbimi transmetimi në botë, përfshirë Showtime dhe Netflix.

Abonimi në Surfshark ju jep lidhje të pakufizuara të njëkohshme, kështu që ju mund të transmetoni shfaqjet tuaja të preferuara në çdo pajisje në familjen tuaj. Ju gjithashtu mund ta provoni pa rrezik, me një garanci 30-ditore për kthimin e parave.

Shikoni marrëveshjet e Surfshark-ut

5. Qasja në Internet private (PIA)

Pajisjet e hyrjes në internet private

Qasja në Internet private është një ofrues i vlerësuar i çmimeve VPN me 1.700 serverë amerikanë, që ofrojnë mbështetje për ndarjen e skedarëve P2P dhe një Procesi “i menjëhershëm” i përshtatshëm për përdoruesit.

Ky VPN i kushtohet mbrojtjes së intimitetit të përdoruesit, duke ofruar jo vetëm enkriptim të fortë dhe ndërprerës vrasës, por edhe bllokues reklamash dhe bllokues i malware që parandalon hakerat dhe spiunët të ndikojnë në lidhjen tuaj dhe pajisjen.

Planet e hyrjes në internet private lejojnë pesë lidhje të njëkohshme të pajisjes në pajisjet Windows, MacOS, iOS dhe Android, si dhe në ruterat. Këto janë vetëm disa arsye pse kjo VPN është bërë një nga më të njohurat në botë, megjithë mungesën gati të plotë të reklamave.

Ka një Garanci 7-ditore e kthimit të parave, kështu që mund ta provoni pa rrezik.

Shikoni ofertat e PIA-s

përmbledhje

VPN e duhur ju siguron transmetim të qetë dhe të sigurt, anonim qasje në filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara të shfaqjes nga kudo në botë. Do t’ju mbrojë gjithashtu nga mbikëqyrja dhe krimi në internet. Shpresojmë që t’ju kemi dhënë informacione të mjaftueshme për të zgjedhur VPN më të mirë të shfaqjes për ju, por nëse nuk jeni ende të sigurt, shikoni krahasimin tonë të VPN-ve më të mira në përgjithësi për vitin 2020.

Dhe mos harroni të shikoni marrëveshjet e mëdha të brendshëm të VPN që kemi mbledhur për ju, në mënyrë që të merrni çmimi më i mirë i mundshëm në një VPN për Showtime!

Filloni Provimin Tuaj falas për CyberGhost Tani!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me