2 Mënyra për të parë UFC Fight Night jashtë SH.B.A.

Netët e luftimit janë plot veprime dhe shumë energji. Nëse jeni në SH.B.A., mund ta shihni në Fox ose ta transmetoni në internet.

Nëse nuk jeni në SH.B.A., do të duhet të punoni më shumë sepse këto site streaming janë të bllokuara për ato jashtë SH.B.A.. Ja se si ta bëni.

Ndryshoni vendndodhjen tuaj në SH.B.A..

Ka dy mënyra për të parë UFC Fight Night. Mund ta shikoni në UFC Fight Pass ose Sling TV. Të dyja këto mundësi ofrojnë transmetime të drejtpërdrejta të çdo luftë, por ato janë të bllokuara për ato jashtë SH.B.A.-së për të hyrë në këto faqe interneti, të duhet një VPN.

Një VPN mund të ndryshojë adresën tuaj IP në mënyrë që të duket sikur jeni i vendosur në Amerikë. (Ju mund të lexoni më shumë rreth asaj se si funksionon një VPN këtu.)

Për të transmetuar, ju duhet një VPN që ka serverë në SH.B.A. me shpejtësi të lartë dhe bandë të pakufizuar. Këto VPN do t’ju marrin përvojën më të mirë të transmetimit.

VPN-të më të mira për Watching Fight Night 

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

2 Mënyra për të parë UFC Fight Night

Transmetojeni atë në UFC.TV

Shkoni në UFC.TV dhe zgjidhni Fight Pass. Me qasjen në Fight Pass, do të keni mundësi të shikoni Fight Night dhe të merrni akses në pamjet prapa-skenave dhe disa mirësi të tjera MMA.

Fight Pass kërkon një pajtim, të cilën mund ta paguani me një kartë krediti amerikane ose përmes PayPal. Ajo gjithashtu ofron një provë 7-ditore falas. Përderisa gjyqi 7-ditor është shumë i mirë, për të parë çdo luftë, do të duhet të blini një pajtim.

Transmetimi në Sling TV

Sling TV ofron qasje në shikim të paguar për ngjarjet UFC. Sling ofron Fox Sports 1 në mënyrë që të mund të shihni të gjitha netët e Luftimit në të. Ai nuk e pranon PayPal dhe mënyra e vetme e pagesës është përmes një karte krediti me bazë në SH.B.A..

megjithatë, ju mund të blini kartat e dhuratave të TV Sling me PayPal. Bleni një kartë dhe përdorni atë në TV Sling për të hyrë në shërbimet e tij. Ne ju tregojmë se si ta bëni hap pas hapi në këtë artikull.

Sling TV kushton më shumë se Fight Pass por kjo ju jep mundësinë e përdorimit të shfaqjeve të tjera si well.

Përdorimi i TV Sling ose Fight Pass do t’ju lejojë të përdorni të gjitha luftërat emocionuese; megjithatë, ju duhet një VPN për ta bërë këtë.

Klikoni këtu për të parë VPN-të tona më të rekomanduara.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me