Ważne narzędzia dla małych firm

Założenie firmy może być trudnym i zastraszającym przedsięwzięciem, ale dzięki odpowiedniemu nastawieniu, motywacji i zasobom możesz szybko i płynnie uruchomić swoją firmę. Od etapów planowania do realizacji, każdy krok wymaga know-how i konkretnych narzędzi do sukcesu. Finansowanie, komunikacja, hosting stron internetowych, wynajęta pomoc i bezpieczeństwo to pięć najważniejszych rzeczy, o których możesz się dowiedzieć, aby osiągnąć sukces w firmie.


ExpressVPN podzielił każdy aspekt poniżej.

plan biznesowy

Finansowanie

Nowe firmy potrzebują finansowania, a finansowanie zasadniczo pochodzi z jednego z dwóch miejsc: inwestorów lub banków. W obecnej sytuacji gospodarczej trudno jest uzyskać niezabezpieczone pożyczki biznesowe od banków, w których wiele nowych firm zwraca się do inwestorów na wczesnym etapie i finansuje się z funduszy społecznościowych, aby sfinansować swoje projekty.

Biznesowe karty kredytowe są również przydatnym narzędziem na początkowych etapach zakładania firmy, ponieważ możesz używać wysokich limitów kredytowych do finansowania różnych aspektów działalności i spłacać je w taki sam sposób, jak pożyczkę. Możesz porównać różne karty kredytowe, ich oprocentowanie i świadczenia, aby znaleźć najlepszą dla swojej firmy.

Komunikacja

Komunikacja z inwestorami, klientami, partnerami, współpracownikami i pracownikami ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy. Musisz organizować spotkania robocze, burze mózgów lub bazę dotykową w sieci, informować inwestorów o swoich postępach oraz informować potencjalnych i obecnych klientów o swojej firmie. Usługi e-mail, linie telefoniczne, SMS-y, wiadomości błyskawiczne, faksy i usługi pocztowe to główne sposoby komunikacji z kręgami.

VoIP lub Voice over Internet Protocol to internetowa usługa telefoniczna z dodatkowymi funkcjami, takimi jak wirtualny pbx i opcjonalna usługa faksu internetowego. Jest połączony z istniejącymi szybkimi liniami internetowymi za ułamek kosztu typowej usługi telefonicznej i ma wszystkie zalety zawiłej usługi telefonii wieloliniowej (takiej jak przekazywanie, rozszerzenia, poczta głosowa, połączenia konferencyjne itp.) , bez wysokich kosztów i mylącej konfiguracji.

Hosting stron internetowych

W dzisiejszym, znającym się na świecie świecie internet jest pierwszym miejscem, w którym większość klientów pójdzie, aby dowiedzieć się o Twojej nowej firmie, niezależnie od tego, czy jest ona oparta na Internecie, czy nie. Ważne jest, aby mieć witrynę internetową, która informuje potencjalnych klientów o tym, kim jesteś i co robisz. Aby zbudować świetną witrynę, potrzebujesz hostingu witryny, który jest dostępny od wielu różnych dostawców w Internecie. Niektórzy gospodarze oferują zniżki na nazwy domen, proste opcje konfiguracji i narzędzia do tworzenia witryn, hosting poczty e-mail i opcje handlu elektronicznego. Pamiętaj, aby wyszukiwać według własnych potrzeb.

Zatrudniona, internowana lub ochotnicza pomoc

Bez względu na to, jak gołe są twoje nowe towarzystwo, są szanse, że twoje życie byłoby prostsze, gdybyś miał kogoś, kto by ci pomógł. Delegowanie zadań nie tylko podnosi część ciężaru z twoich ramion, ale także dodaje dodatkową parę oczu i perspektywy przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Masz wiele możliwości dodawania ciał, od outsourcingu pomocy cyfrowej w tej chwili po zatrudnienie pracownika w drodze, a nawet oferowanie częściowej własności przyjacielowi w zamian za zaangażowanie. Pozyskanie dodatkowego pomocnika z nowymi talentami i spostrzeżeniami może mieć ogromny wpływ na sukces Twojej firmy.

Bezpieczeństwo

Istnieją dwa rodzaje zabezpieczeń, których potrzebujesz, aby chronić swoją nową firmę: wirtualna i fizyczna. Zakładając, że Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa fizycznego są spełnione, omówmy wirtualne bezpieczeństwo.

Kopia zapasowa w chmurze

Informacje o produktach i katalogi, korespondencja z klientami, wątki e-mail i harmonogram są ważnymi szczegółami nowej firmy, które powinny być cyfrowo wspierane przez pamięć w chmurze. Synchronizując lub zapisując dane biznesowe w chmurze, zapewnisz, że są one chronione, dostępne i aktualizowane w razie potrzeby, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Usługa VPN

Wirtualne sieci prywatne zapewniają bezpieczną, niefiltrowaną sieć do wykonywania wszystkich czynności w sieci, przy jednoczesnym utrzymaniu szybkiego połączenia i zapewnieniu prywatności twojego adresu IP i danych użytkownika. Będziesz także mógł surfować anonimowo i uzyskiwać dostęp do stron internetowych bez zagrożenia ze strony trackerów, złodziei tożsamości lub granic ustalonych przez inne sieci.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzisz, będziesz potrzebować finansowania, komunikacji, hostingu witryny, pomocy fizycznej i bezpieczeństwa. Te pięć narzędzi, w połączeniu z ambicją i ciężką pracą, może pomóc katapultywować nowy biznes na szybkiej drodze do sukcesu.

Kliknij tutaj, aby wrócić do przewodników po prywatności ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map