Oglądaj programy telewizyjne online podczas podróży

Podróżowanie długim lotem lub podróżą samochodową rzadko było przyjemnością, ale pomyśl o dekadzie temu, kiedy pojedyncze filmy narzutowe stanowiły sumę rozrywki podczas lotu, do której można było uzyskać dostęp przez wiele godzin – lub, jeśli jechali niekończącą się jazdą samochodem, nawet to. Dzisiaj podróżni są rozpieszczani dzięki Wi-Fi w samolotach i dostępowi do planów taryfowych 3G / 4G w dowolnym miejscu. Otwiera to świat rozrywki strumieniowej podczas podróży. Więc kiedy jesteś w powietrzu lub w drodze, co powinieneś przesyłać strumieniowo? Istnieje szeroki wybór opcji: bezpłatny, bezpłatny z zastrzeżeniami, oparty na subskrypcji i zakupiony osobno. Spójrzmy.

Aplikacje sieciowe: Wiele sieci nadawczych udostępnia teraz aplikację z odcinkami na żądanie z popularnych programów. Na przykład aplikacja FXNow zawiera odcinki programów takich jak Sons of Anarchy i The Simpsons. Te aplikacje często mają wybór filmów, które sieć ma licencję na nadawanie. Chociaż aplikacje te można pobrać za darmo, niektóre wymagają uwierzytelnionego logowania do konta od partnera telewizji kablowej / satelitarnej. Są one również oparte na regionach, więc amerykańscy użytkownicy nie będą mieli dostępu do BBC iPlayer, a użytkownicy z Wielkiej Brytanii nie będą mieli dostępu do aplikacji NBC.

Aplikacje kablowe / satelitarne: Od DirecTV po Xfinity, dostawcy telewizji kablowej i satelitarnej wiedzą, że ich klienci chcą treści w podróży. W zależności od konfiguracji sprzętu domowego i konfiguracji konta może to oznaczać wszystko – od podstawowego przesyłania strumieniowego wyselekcjonowanych treści na żądanie po pełny dostęp do przesyłania strumieniowego bezpośrednio z domowego rejestratora DVR. Ale nie obawiaj się, jeśli nie masz dostępu do subskrypcji, istnieje wiele opcji przesyłania strumieniowego online bez kabla.

Aplikacje kablowe premium: HBO i Showtime stworzyły jedne z najlepszych programów telewizyjnych w historii tego medium, oprócz dużych bibliotek filmów. Ich odpowiednie aplikacje (HBO Go i Showtime Anytime) zapewniają dostęp do pełnego archiwum programów telewizyjnych w całej ich historii, co oznacza, że ​​podczas 11-godzinnego bezpośredniego lotu z San Francisco do Londynu można przesyłać strumieniowo cały sezon Game of Thrones przez HBO Udać się. Jedynym wymaganiem dla aplikacji kablowych premium jest to, że często musisz być bieżącym subskrybentem kanału za pośrednictwem swojego operatora telewizji kablowej / satelitarnej (chociaż HBO w ostatnich latach zostało udostępnione jako samodzielna usługa, HBO Now).

Dostawcy transmisji strumieniowych: Netflix, Amazon Prime, Hulu i inni dostawcy treści przesyłanych strumieniowo należą obecnie do najpopularniejszych sposobów oglądania telewizji i filmów. Wystarczy subskrypcja, która często kosztuje mniej niż 10 USD miesięcznie. Chociaż treść nakłada się na siebie, każdy dostawca ma swoją własną unikalną bibliotekę programów telewizyjnych i filmów. Jeśli jest coś, co Cię interesuje, najlepiej sprawdzić to, zanim znajdziesz się w powietrzu – w rzeczywistości może to być najlepsze, co możesz zrobić, czekając na wejście na pokład.

Zakupione media: Amazon i iTunes oferują również kupowanie i przesyłanie strumieniowe poszczególnych artykułów, zwykle za mniej niż filiżankę kawy. Zaletą zakupionych treści jest to, że często są to najnowsze wydania dostępne przed transmisją strumieniową subskrypcji – w przypadku odcinków telewizyjnych, zwykle w ciągu 24 godzin od początkowej transmisji, więc jeśli przegapiłeś ostatni odcinek The Walking Dead, szybki zakup wypełni Twoje urządzenie zombie.

Chociaż transmisja strumieniowa jest idealnym sposobem na spędzenie czasu podczas długiego lotu lub jazdy samochodem, nie zapomnij przestrzegać wytycznych linii lotniczych dotyczących technologii i urządzeń – a jeśli jesteś kierowcą, nie spuszczaj oka z drogi!

Pamiętaj również, że nawet jeśli Wi-Fi może być dostępne, Twój lot może pobierać opłaty za dostęp za urządzenie, prędkości mogą być ograniczone, a przesyłanie strumieniowe wideo może być ograniczane, chyba że jest to ukryte za pomocą sieci VPN. (Jeśli martwisz się tym, wiele usług pozwoli ci wcześniej pobrać program na urządzenie.) Mimo to, twoje opcje są dalekie od dawnych czasów płacenia za zestaw słuchawkowy, aby obejrzeć film w locie lub obejrzeć pojedynczy DVD w samochodzie. W rzeczywistości, jeśli spóźniasz się na określony sezon programu telewizyjnego, może to być najlepszy sposób, aby w końcu dać sobie czas, aby usiąść, zrelaksować się i nadrobić zaległości w niektórych odcinkach.

Kliknij tutaj, aby wrócić do przewodników po prywatności ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me