Найкращі служби захисту від крадіжок особи на 2019 рік

Найкращі послуги захисту крадіжок особи

Для злочинців крадіжка особи ніколи не була привабливішим злочином. Викрасти особистість особистості дешевше і простіше, ніж будь-коли раніше, часто з невеликим ризиком потрапляння. Між порушеннями особистої інформації, фішингу, зловмисного програмного забезпечення, хакерів та шахраїв, захист від крадіжки особистих даних вимагає обережності та пильності.

Якщо ви були жертвою крадіжки особистих даних у минулому, ви ризикуєте повторитись. І якщо у вас є діти або літні члени сім’ї, на які слід також доглядати, запобігання крадіжці особи може бути повноцінною роботою.

Захист від крадіжок особи допомагає полегшити цей тягар.

Служби захисту від викрадення особи, що допомагають контролювати загрози вашій приватній інформації, акаунтам та кредитуванню. Вони можуть допомогти вам відновити свою особу і навіть компенсувати збитки та витрати, пов’язані з крадіжкою особи. Однак не всі служби захисту крадіжок особи однакові, тому вибирати?

Якщо ви не хочете читати всю статтю, ось список послуг, який слід врахувати:

Ми визнали, що це найкращі служби захисту крадіжок особи:

 1. Ідентифікаційна сила: Наша основна рекомендація. Комплексний моніторинг, упакований у просту панель приладів. Підтримка відновлення ідентифікаторів доступна цілодобово.
 2. Посвідчення особи: Більш доступний варіант з хорошим страховим полісом. Налаштувати його легко та використовувати AI для моніторингу та оповіщення.
 3. Довірений ідентифікатор: Пропонують сімейний план та надають безкоштовні кредитні звіти.
 4. LifeLock: Найбільше ім’я захисту захисту від крадіжок ідентифікаторів забезпечує гарне покриття, якщо ви розкриваєтесь на планах преміум рівня.
 5. Intelius Identity Protect: Бюджетна альтернатива, яка включає щомісячні кредитні звіти.

Ми оцінювали кожну з цих компаній за такими критеріями:

 • Моніторинг, захист та оповіщення
 • Співвідношення ціни та якості
 • Страхування та компенсація
 • Підтримка клієнтів та виставлення рахунків
 • Налаштування та простота використання

Дивіться нашу більш детальну розбивку нижче.

Найкращі послуги з викрадення особи

Кілька авторитетних компаній пропонують послуги захисту крадіжок особи. Ось декілька для розгляду:

1. Сила посвідчення особи

Ідентифікаційна сила

Наша основна рекомендація. Хоча це дуже дорого, Identity Force пропонує комплексний захист та моніторинг широкого спектру інформації. Все це упаковано в зручну веб-інформаційну панель.

Identity Force стежить за чорними ринками вашої інформації. Ви можете налаштувати сповіщення про нарахування коштів, зняття коштів та переказів. Експерти з реставрації, доступні цілодобово, допоможуть вам скасувати та замінити картки.

Страховий поліс на 1 мільйон доларів компенсує вам власні витрати, пов’язані з крадіжкою особи, але не за фактично викрадені кошти. Сімейні та бізнес-плани доступні, але немає рівнів, тобто ви отримуєте повне покриття, а пільги з доданою вартістю не закриваються у більш дорогих планах.

Плюси:

 • Комплексний моніторинг
 • Простий у використанні дизайн
 • Підтримка відновлення ідентифікації 24/7
 • План одного розміру

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж суперники
 • Не було відшкодовано викрадені кошти

BEST ID THEFT ЗАХИСТ: Identity Force пропонує всебічну послугу, яка допомагає захиститись від крадіжок посвідчення особи та допомагає жертвам одужати. Базовий план має 14-денну безкоштовну пробну версію.

Прочитайте наш повний огляд “Ідентифікаційні сили”.

2. Охорона особи

Посвідчення особи

Посвідчення особи Поставляється в три рівні захисту, починаючи з моніторингу рахунків та карток, оповіщення та допомоги жертвам. Він контролює Інтернет та чорний ринок для зловживань вашою особистою інформацією та допоможе скасувати та замінити втрачені чи викрадені картки. IBM® Watson ™ AI допомагає Identity Guard в пошуку та визнанні підозрілих транзакцій.

Ми встановили, що Identity Guard легко встановлювати та використовувати. Він також пропонує великий страховий поліс, який покриває викрадені кошти, а також витрати, пов’язані з відновленням вашої особи. Сімейні плани доступні.

Плюси:

 • Моніторинг та оповіщення за допомогою ШІ
 • Легко налаштувати та використовувати
 • Хороший страховий поліс із відшкодуванням викрадених коштів

Мінуси:

 • Немає двоетапної перевірки при вході в систему
 • Найдешевший план не має певного моніторингу

AI-ASSISTED ID THEFT MONITORING: Identity Guard – це всеосяжна і потужна послуга захисту від крадіжок особи. Читачі Comparitech можуть заощадити 33% на наступному плані.

Прочитайте наш повний огляд охорони особи.

3. ІдентичністьIQ

IdentityIQ – це новіший гравець у захисті від крадіжок посвідчень особи, який пропонує до 1 мільйона доларів США відшкодування викрадених коштів та власних витрат. Послуга пропонує три рівні цін, головна відмінність полягає в тому, як часто ви отримуєте кредитні звіти.

IdentityIQ активно відстежує Інтернет та темну павутину за вашою інформацією та попереджає про будь-яке підозріле. Завжди доступні фахівці з реставрації, які допоможуть повернути вашу особу. Кредитний моніторинг сканує зміни вашої особистої інформації, нові кредитні запити та позики та звіти про злочинні рахунки.

План верхнього рівня також дозволяє захистити дітей до 24 років.

Плюси:

 • Хороший всебічний захист
 • Регулярні кредитні звіти та оцінки
 • Відшкодування викрадених коштів

Мінуси:

 • Захист “сім’ї” не включає батьків чи подружжя, а лише дітей
 • Вищі яруси не додають великої вартості

4. LifeLock

LifeLock

Основний рівень LifeLock включає сповіщення про шахрайство, захист втраченого гаманця, цілодобова підтримка, зменшення небажаної пошти та відшкодування викрадених коштів на суму 25 000 доларів. Більш високі рівні включають сканування судових записів, сповіщення про порушення даних, щорічний кредитний звіт, сповіщення про діяльність рахунку та відшкодування до 1 мільйона доларів. Фіктивні сканування моніторингу ідентичності шукають людей, які будують підроблені ідентичності на основі вашої інформації. Верхній рівень включає в себе сканування мережевого обміну файлами, сповіщення про поглинання облікових записів, моніторинг інвестиційних рахунків та сповіщення про отримання кредитних запитів.

Ми знайшли LifeLock простим у використанні та налаштуванні. Якщо ви виберете плани верхнього рівня, ви отримаєте один із найповніших пакетів захисту на ринку.

Плюси:

 • Цілодобова підтримка
 • Комплексний моніторинг та оповіщення на найвищому рівні
 • Відшкодування викрадених коштів

Мінуси:

 • Деякі основні засоби захисту, зарезервовані для найдорожчого рівня
 • Проблемна історія компанії

ЗАРАЗ З NORTON: Більшість планів LifeLock тепер включає Norton 360 для захисту ваших пристроїв від онлайн-загроз. Однорічні підписки мають 60-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд LifeLock.

5. Intelius Identity Protect

Інтеліус

Експерти з реставрації Intelius працюють цілодобово, щоб допомогти скасувати картки, зв’язатися з поліцією та вирішити суперечки з шахрайством. Кожен план включає в себе один безкоштовний річний кредитний звіт від Transunion, веб-моніторинг, захист банківських рахунків, моніторинг публічних записів, а також моніторинг адрес та номерів телефонів. Страховий поліс на 1 мільйон доларів покриває збитки, понесені в результаті крадіжки особи.

Однорічний план Інтелліуса – один з найдешевших варіантів, хоча він не має декількох захистів у своїх цінових конкурентів.

Плюси:

 • Доступне
 • Включає щомісячний кредитний звіт

Мінуси:

 • Не вистачає кількох основних принципів моніторингу
 • Погане обслуговування клієнтів

ЗАХИСТ ІД БЮДЖЕТ: Intelius пропонує дешеві однорічні плани та пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Прочитайте наш повний огляд Intelius Identity Protect.

Що таке крадіжка особи?

Крадіжка особи та шахрайство особи – це два терміни, які часто взаємозамінно використовуються для опису використання чужої особистої інформації без їх згоди в злочинних цілях, наприклад отримання кредиту чи фінансової вигоди. Як правило, викрадення особистих даних тягне за собою викрадення особистих даних чиїсь особи з метою видавання себе за особу чи шахрайства особи..

Оскільки багато хто з нас зберігають особисті дані та отримують доступ до облікових записів в Інтернеті, в Інтернеті відбувається чимало крадіжок особи. Для шахрая, здійснення злочинів в Інтернеті має додаткову перевагу – ніколи не потрібно особисто перевіряти свою особу.

Однак багато крадіжок особи також трапляються в автономному режимі. Члени сім’ї та піклувальники часто є винуватцями крадіжок особи проти дітей та людей похилого віку. Водолази-самоскиди копають викинуті документи, щоб виявити подробиці про тих, кого вони обманюють.

Спектр злочинів класифікується під крадіжкою особи, включаючи шахрайство з кредитними картками. Але коли більшість людей думає про крадіжку посвідчення особи, ми пов’язуємо це із злочинцями, відкриваючи нові кредитні лінії на ім’я жертви, використовуючи їх номер соціального страхування (США) або соціального страхування (Великобританія). Шахраї можуть брати позики до оплати праці, подавати заявки на кредитні картки та відкривати нові рахунки, використовуючи особу жертви.

Наслідки численні та обтяжуючі для жертв. Їх кредитний рахунок майже напевно може бути пошкоджений не з власної вини. Боржники, які шукають оплату, переслідують їх поштою, телефоном і навіть особисто. Відновлення шкоди може зайняти місяці.

Що ще гірше, крадіжка особи може залишатися непоміченою довгий час, навіть роки. Це ускладнює відстеження винуватця та оцінку злочину набагато складніше, саме тому багато людей звертаються до служб моніторингу та захисту крадіжок особи.

Чи загрожую викрадення особи?

Простіше кажучи, так. Практично кожен може стати жертвою крадіжок особи.

Навіть якщо ви обережно захищаєте свою інформацію, ви не єдиний, хто її тримає. Швидше за все, уряд та бізнес зберігають інформацію про вас, що зберігається в базах даних разом з мільйонами інших людей. Ваш роботодавець, страховики, підготовка податків, кредитні бюро, постачальники послуг телефонних та інтернет-послуг, податкові службовці та багато іншого мають доступ до вашої найціннішої особистої інформації.

І жоден з них не ідеальний. Порушення даних основних баз даних, які викрали хакери, сьогодні є більшими, ніж колись, і тривожно часто. Злочинцю не потрібно зламати ваш комп’ютер, вриватися у ваш будинок або обманювати вас фішинговим електронним листом, щоб знайти інформацію, яка може бути використана для крадіжки особи.

Як запобігти крадіжці особи?

Пильність є ключовою для запобігання крадіжок особи. Уважно пильно стежте за своїм банківським рахунком та виписками з кредитної картки та перевіряйте свій кредитний рахунок принаймні один раз на рік. Вживайте заходів, щоб приховати приватну інформацію в Інтернеті та в режимі офлайн.

Кредитні звіти

За законом у США ви маєте право отримувати один безкоштовний кредитний звіт щороку. Офіційний веб-сайт – Щорічний кредит. Ви повинні ретельно перевірити та прослідкувати будь-яку діяльність або кредитну лінію, яка виглядає підозрілою або незнайомою.

Звіт про кредит не є таким, як кредитний бал. Кредитна оцінка – це число від 300 до 850, що представляє ваш кредитний ризик – наскільки ймовірним ви будете сплачувати рахунки вчасно. Він розраховується, використовуючи інформацію у вашому кредитному звіті.

Виписки з банківського рахунку та кредитної картки

Само собою зрозуміло, що будь-яка незнайома діяльність на вашій кредитній картці та банківських виписках є поганим знаком. Повідомте про це негайно у своєму банку.

Не стягуйте і невеликі суми. Злочинці часто потрапляють на кредитні та дебетові картки з невеликим зарядом у кілька центів, щоб перевірити, чи вони ще активні.

Бережіть свою інформацію

Зберігайте картку соціального страхування (або соціальне страхування), свідоцтво про народження, оформлення банківського рахунку, страхові документи, податкові форми, паспорти та інші важливі документи у замкнених та захованих місцях. Це місцес, з с, тому що це також погана ідея зберігати всі ці речі в одному місці, де грабіжник може натрапити на нього і забрати все.

Ретельно подрібніть будь-які документи з особистими даними, перш ніж викинути їх.

Попросіть довіреного сусіда зібрати вашу пошту під час подорожі.

Що стосується інформації в Інтернеті, завжди створюйте міцні унікальні паролі для кожного з ваших облікових записів. Перш ніж вводити будь-яку інформацію на веб-сайті, переконайтеся, що сайт зашифрований HTTPS і чи домен (наприклад, “comparitech.com”) відповідає назві компанії. Використовуйте VPN, якщо ви плануєте входити в будь-який обліковий запис або вводити особисті дані в загальнодоступний wifi.

Якщо у вас є важливі документи, що зберігаються на комп’ютері чи смартфоні, обов’язково зашифруйте їх. Ознайомтеся з цими корисними інструментами для шифрування файлів і папок або зашифруйте весь диск із таким інструментом, як Veracrypt. Не зберігайте ключ шифрування на тому ж пристрої, що і зашифровані файли.

Увімкніть антивірус у режимі реального часу, такий як Windows Defender або сторонній інструмент, і завжди оновлюйте ваші програми та операційну систему.

Інвестуйте в захист крадіжок особи

Кілька компаній пропонують захист від крадіжок посвідчень як послугу на основі передплати. Ці компанії стежать за вашими кредитними, банківськими рахунками, кредитними картками та іншими фінансами для незвичайної діяльності. Багато з них також стежать за Інтернетом та темною павутиною за вашою інформацією, щоб ви могли вжити активних заходів для запобігання крадіжок ідентифікаторів достроково. Більшість пропонують якусь страховку чи компенсацію, щоб допомогти в судових зборах.

Хоча ці послуги можуть бути корисними, вони не для всіх. Ви можете зробити багато з того, що пропонують служби захисту від крадіжок особи самостійно, доки ви не будете дисципліновано регулярно перевіряти свій кредитний звіт та рахунки. Ми рекомендуємо послуги захисту від крадіжок особи найбільше людям, які раніше стали жертвами крадіжок посвідчень особи, оскільки вони мають більший ризик повторного шахрайства..

Що робити, якщо я став жертвою крадіжки особи?

Якщо ви стаєте жертвою крадіжки особи, або вважаєте, що це можливо, виконайте ці дії, щоб знову стати на ноги.

Попередження про шахрайство та замороження кредитів

Якщо ви помітили шахрайську активність у своєму кредитному звіті, негайно надсилайте попередження про шахрайство. Це дозволяє головним кредитним бюро – Еквіфакс, Експеріан та Трансуньон у США – знати, що хтось зловживає вашою інформацією, що ускладнює відкриття нових кредитних ліній на ваше ім’я. Компанії повинні зв’язатися з вами для підтвердження вашої особи перед відкриттям рахунку. Вам потрібно зв’язатися лише з одним із головних бюро кредитів, щоб створити попередження про шахрайство, і вони повинні попередити інших двох за законом.

Повідомлення про шахрайство тривають 90 днів.

Ще один екстремальний варіант – заморожування кредитів. Це запобігає доступу всіх кредиторів до вашого кредитного файлу. Однак зауважте, що це не дозволить законним кредиторам отримати доступ до вашого файлу, тому не робіть цього, якщо ви законно намагаєтесь відкрити будь-які нові кредитні лінії.

Подайте звіт про крадіжку ідентифікатора

Щойно ви заблокували кредит, щоб запобігти подальшій шкоді, перейдіть на FTC і подайте скаргу. Ви можете заповнити подробиці того, що сталося, та роздрукувати довідку. Запишіть номер звіту або отримайте його копію.

Далі подайте протокол поліції. Візьміть із собою номер звіту про довідку та FTC. Як тільки ви отримаєте довідку і про поліцію, ви можете розпочати зв’язок з боржниками.

Зверніться до боржників

Перегляньте свій кредитний звіт і зв’яжіться з будь-яким боржником, який відкрив нові кредитні лінії, які ви не визнаєте. Майте на увазі, що борги підприємства часто продаються стороннім інкасаторам рахунків, тому деякі з перерахованих боржників не виглядають знайомими, чи це законні лінії кредитування чи ні.

Пояснив, що сталося, і закрий свої рахунки. Кожен бізнес відрізняється, тому запитайте, що вам потрібно зробити, щоб отримати відшкодування за потреби. Ви можете скористатись довідкою та повідомленнями поліції з попереднього кроку, щоб допомогти довести свою справу.

Завжди пам’ятайте, щоб просити повернути квитанцію та записати будь-яке спілкування, яке ви маєте з боржниками, і письмові запитання.

Вам також може знадобитися зв’язатися з кредитними бюро, щоб усунути будь-які помилки у вашому кредитному звіті.

Статистика крадіжок особи

Злом Equifax 2017 року піддав 143 мільйонам американців високий ризик викрадення особи, коли він просочився величезною кількістю приватної інформації, включаючи номери соціального страхування. Ще до цього крадіжка особистості була серйозною проблемою в США та в усьому світі.

16,7 мільйона людей стали жертвами крадіжок особи в 2017 році, і понад 1 мільйон з них – діти. Люди, які активно працюють у соціальних медіа, стикаються з більшим ризиком крадіжки особи, ніж ті, хто їх не має. Більшість скарг на розкрадання особи є людьми віком від 30 до 59 років.

З позитивної уваги, споживачі, здається, покращуються у швидкому виявленні спроб шахрайства. 78 відсотків жертв виявили шахрайство протягом тижня. Дізнавшись більше про крадіжку особистості та підвищивши обізнаність про те, як її запобігти, ви можете захистити себе та свою родину від цієї зростаючої загрози.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me