Найкраще програмне забезпечення та програми батьківського контролю 2019 року

Батьківський контроль дає керівникам домогосподарств краще зрозуміти, як молодші користуються Інтернетом, і допомагає орієнтувати дітей під час подорожі в Інтернеті. Але правильне програмне забезпечення для правильної роботи – це не завжди настільки різане і сухе, як здається, саме тому Comparitech зробив важкий підйом для вас. Ми вичерпно протестували кілька найпопулярніших програм та програм для батьківського контролю на ринку у 2019 році та склали докладний посібник, який допоможе вам знайти той, що відповідає вашим потребам, бюджету та стилю батьків..


Якщо ви не хочете читати повну статтю, ось короткий опис п’яти найкращих програмного забезпечення для батьківського контролю:

 1. Батьківський контроль Qustodio (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА): Наша основна рекомендація. Працює з широким спектром пристроїв. Просте налаштування, широка фільтрація та всебічний моніторинг.
 2. Kaspersky Safe Kids: Зручний дизайн, точне виявлення вмісту та чудове обслуговування клієнтів.
 3. Сімейство Нортон: Поєднує антивірусний та батьківський контроль за прийнятною для бюджету ціною, але дорогою, якщо вибрати лише перший.
 4. Mobicip: Інтерфейс, сприятливий для початківців, із спрощеною настройкою та зручними елементами управління. У мобільному телефоні відсутні деякі функції.
 5. Bark.us: Відслідковує широкий спектр програм та соціальних медіа з фіксованою ціною для необмежених пристроїв та дітей.

Програми батьківського контролю

Кожна людина хоче мати можливість захищати свою дитину, коли тільки може. У міру зростання вашої дитини вам потрібен пакет програм для батьківського контролю, який може рости та адаптуватися. Прочитайте в нашому кінцевому посібнику з програмного забезпечення батьківського контролю, щоб дізнатися все, що потрібно знати про цю зростаючу категорію засобів захисту дітей..

Як встановити батьківський контроль на кожній ОС (безкоштовно)

Батьківський контроль є життєво важливою частиною арсеналу будь-якої сім’ї, коли справа доходить до того, щоб діти вперше блукали в Інтернеті, але встановлення цих обмежень іноді може бути складним процесом, якщо ви не знаєте, що ви робите. достроково.

Щоб дізнатися більше про власні варіанти батьківського контролю, доступні в усіх найпопулярніших операційних системах сьогодні, читайте в нашому посібнику, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати!

Windows (7 і вище)

Щоб налаштувати батьківський контроль, доступний у версіях Windows 7 та новіших версій, почніть, перейшовши до програми “Налаштування” з вашого пристрою Старт меню:

Звідси використовуйте панель пошуку та введіть Варіанти сім’ї:

Це перенесе вас на батьківську панель управління. Звідси прокрутіть униз до Сімейні варіанти, посилання, яке перенаправить вас до вашого облікового запису Microsoft у бажаному браузері:

Усі параметри сімейства керуються через браузер, метод, який використовується для того, щоб дітям не вдалося змінити внутрішні налаштування всередині Windows, які можуть намагатися замінити будь-які інструкції, які ОС отримує з хмари. Тут ви знайдете інформаційну панель вашої родини, де ви можете керувати різними аспектами їх часу на екрані та вмістом, до якого вони мають доступ..

Час екрану

Щоб керувати часовими рамками, почніть, натиснувши на посилання, позначене міткою Час екрану. Потім увімкніть цю опцію для пристроїв, якими ви хочете керувати, будь то ПК з Windows 10 або консоль Xbox One:

Щоб вирішити, коли вони можуть чи не мають доступу до своїх пристроїв, просто натисніть часові блоки, які ви хочете включити або відключити для обмеження конкретного періоду.

Обмеження щодо вмісту

Тут ви можете обмежити типи ігор, додатків та програм, якими діти можуть користуватися, виходячи зі своєї вікової групи та ваших уподобань.

На жаль, більшість конкретних обмежувальних можливостей обмежується виключно програмами Microsoft, які, як більшість із нас знають, складають лише невелику частину набору програм, якими ми та наші діти любимо користуватися щодня..

Аналогічно, єдині параметри веб-блокування в Windows 10 доступні для Internet Explorer та Microsoft Edge. Це означає, що якщо ви хочете розмістити обмеження на типи відвідуваних ними веб-сайтів або вміст, який вони бачать, вам потрібно спочатку розмістити інші веб-переглядачі, такі як Firefox, Chrome та Opera, у списку заборонених додатків, щоб зашкодити їм використовувати Edge в крайньому випадку:

MacOS (Сьєрра +)

Щоб батьківський контроль працював над macOS (Сьєрра і вище), почніть, відкривши свій Налаштування системи, і перейдіть до Користувачі & Групи:

Клацніть на замок піктограму внизу ліворуч та підтвердьте себе паролем облікового запису адміністратора. Далі виберіть обліковий запис зі списку зліва, на якому потрібно розмістити батьківський контроль:

Кнопка з написом Відкрити батьківський контроль має з’явитися після цього в Користувачі & Групи вікно. Натисніть на це, і відкриється вікно з п’ятьма вкладками: Програми, Веб, Магазини, Час, Конфіденційність, і Інший:

В Програми у вікні ви можете обмежити, до якого програмного забезпечення буде мати доступ ваша дитина, а також керувати таким чином, чи можна вмикати камеру, приєднуватися до багатокористувацьких ігор через Game Center чи обмежуватися певним числом контактів через додаток Mail.

The Веб вкладка обробляє саме те, що ви очікували: все, що стосується того, що вони можуть або не мають доступу через Safari. Тут досить стандартні обмеження веб-серфінгу, нічого не варто згадувати, що ви можете очікувати у подібних програмах батьківського контролю.

The Магазини вкладка може вимкнути доступ до iTunes, iTunes U та iBooks Store, а також обмежить типи ігор, додатків та фільмів, до яких ваша дитина може отримати доступ через магазин iTunes.

Час працює так само, як це роблять інші обмежувачі часу в цьому списку, що дозволяє вам чітко контролювати, як довго ваш дитина може використовувати Mac, і який час доби він автоматично відключається.

The Конфіденційність вкладка цікава тим, що дозволяє контролювати, які дані збираються на вашій дитині сторонніми додатками, і дозволяє вам краще контролювати, який тип інформації збирають улюблені програми та ігри під час їх перегляду та гри.

Нарешті, є Інший вкладка, яка обробляє різні шанси і закінчується як контроль над Сірі і диктант, додавання / видалення необхідного обладнання, наприклад принтерів, а також блокування Dock від зміни або спрощення Finder лише для відображення результатів, які підходять для молодших членів домогосподарства.

iOS (12+)

Щоб використовувати батьківський контроль на iOS 12, спочатку потрібно налаштувати Поділ сім’ї якщо ви ще цього не зробили Далі, як тільки ви додасте дітей до свого облікового запису iCloud, відкрийте Налаштування додаток і прокрутіть униз до Час екрану:

Далі відкрийте обліковий запис дитини, якою ви хочете керувати:

Звідси вас перейдуть на їхню панель приладів, де ви можете керувати різними варіантами, наприклад Час простою, Обмеження додатків, Завжди дозволено додатки та Обмеження щодо вмісту.

Час простою

Пробіг працює майже так, як випливає з назви, і повністю або вибірково відключає доступ вашої дитини до пристрою iOS протягом попередньо визначених годин. Щоб створити блок простою, почніть, натиснувши на Час простою опція з головного екрана обміну сім’єю:

На цьому екрані ви побачите два варіантиs – Початок, і Кінець:

Просто виберіть годинник простою дитини, і ви закінчили!

Обмеження додатків

Обмеження додатків досить просте, і по суті дозволяє вам визначити, на які додатки не впливають жодні часові обмеження Час простою налаштування.

Щоб встановити програми, натисніть на Обмеження додатків, а потім виберіть зі списку, які програми є чи не включені до програми Час простою список блокувань:

Зміст & Обмеження конфіденційності

Тут грає справжнє м’ясо батьківського контролю iOS, і це дуже важливо, якщо у вас є діти, які не досягли 12-ти років, і вам потрібно не стежити за будь-якими матеріалами, які можуть бути сумнівними..

У цьому розділі є велика кількість варіантів конфігурації, тому ми не будемо вносити їх у всі (якщо ви не хочете бути тут цілий день), але основні розділи розбиваються на Покупки iTunes та App Store, який контролює вміст iTunes, до якого вони мають доступ.

Далі є Дозволені програми, яка, як правило, контролює, які офіційні програми Apple можуть використовувати ваша дитина. Нарешті, є Обмеження щодо вмісту, який розбиває всі аспекти різних типів вмісту, до яких може мати доступ ваша дитина, будь то в магазині iTunes, в Інтернеті, в програмах iTunes або подкастах:

Android

Google управляє своїми системами батьківського контролю через додаток, відомий як Сімейний, і хоча ми зазвичай рекомендуємо їхати офіційним маршрутом у цих випадках, тисячі відгуків користувачів говорять про інше. Відповідно до оглядів, опублікованих на сторінці Google Play, додаток часто дозволятиме дітям виходити за рамки тих програм, які вони ставлять під час простою, і намагається утримувати їх від завантаження інших програм, які можуть просто подолати обмеження сімейного захисту..

Інший варіант – встановити батьківський контроль для магазину Google Play, але знову ж таки, це стосується лише того, що вони можуть завантажувати, а фактично не контролює жоден аспект того, як поводиться їх пристрій Android поза магазином Play.

Ось чому ми рекомендуємо вибрати один із згаданих вище наборів батьківського контролю. Майже всі вони мають деякий рівень реалізації Android, а декілька пропонують можливість приховати встановити додаток, щоб дитина навіть не знала, що їх обмежено, поки не з’явиться попереджувальне повідомлення.

Справа про сплачений батьківський контроль

Ви можете запитати, чи не мають їх смартфон чи комп’ютер варіанти батьківського контролю? Чому я повинен платити додатково за все інше?

Програмне забезпечення для батьківського контролю

Основна проблема, з якою стикаються багато батьків з таким підходом, полягає в тому, що для кожної платформи, яку використовує ваша дитина, необхідно створити і дотримуватися нового набору правил. Для дітей молодшого віку, які не досягли п’яти років, це вже не стільки проблема, але як тільки ви починаєте підростати до / віком до підлітка, тоді всі починають стикатися з невеликим відштовхуванням.

Пов’язані: Захист конфіденційності дітей в Інтернеті – Посібник для батьків, опікунів та вихователів

Програмне забезпечення батьківського контролю може бути багатьма речами для сім’ї. Для деяких це просто спосіб відстежувати, що їх діти роблять в Інтернеті, з ким вони спілкуються або хто з ними розмовляє. Але при обговоренні теми підлітків це стає рівноважним актом довіри, що опинився на межі бритви між батьком, який хоче захистити свою дитину, і підлітком, який бажає зарекомендувати себе в очах батьків.  

Незалежно від того, що вони вирішили робити в Інтернеті, якщо пройти безкоштовний маршрут означає кожен пристрій, який ви намагаєтесь захистити (смартфон, ноутбук, робочий стіл, ігрову консоль тощо), вам потрібно ще раз повернутися через болісний процес, щоб вирішити, що Ваша дитина може або не може робити це на певній платформі.

Ось чому рекомендується використовувати програмний пакет для батьківського контролю, а не використовувати окремі елементи управління, які ви можете знайти в Windows, Chrome, iPhone тощо. Програмне забезпечення для батьківського контролю працює одночасно на всіх пристроях і централізує діяльність усіх ваших дітей. в одну просту панель керування. За допомогою хорошого програмного забезпечення для батьківського контролю ви можете вносити широкі зміни у всі обмеження перегляду кожного разу або налаштувати правило за правилом, якщо це замість вашого стилю. Ніякі параметри батьківського контролю в ОС цього не пропонують.

Усі набори батьківського контролю, які ми розглянули нижче, підтримують основні операційні системи як на настільних, так і на мобільних пристроях, і гарантуємо, що ви отримаєте однаковий рівень послідовного захисту на кожному пристрої – незалежно від того, який ваш дитина в кінцевому підсумку вирішить переглядати з найбільш.

Особливості пошуку

Щоразу, коли ви підписуєтесь на нову службу батьківського контролю, важливо заздалегідь знати, які типи функцій чи налаштувань найкраще відповідають вашій ситуації. Наприклад, хоча в деяких люксах можуть бути всі дзвіночки (із ціною, яка відповідає), можливо, вам не знадобиться стільки різних варіантів, і навіть ви можете бути таким же задоволеним варіантом з меншою вартістю..

Знання того, що може (чи не може) зробити програмне забезпечення для батьківського контролю, перш ніж натиснути кнопку покупки, є важливою частиною процесу, тому ми знайшли час, щоб детально розбити те, що вам потрібно знати про ці функції..

Моніторинг веб-браузера: Перша (і, мабуть, найбільш очевидна) особливість, яку має мати будь-яке поважаюче себе програмне забезпечення батьківського контролю, – це можливість контролювати звички веб-перегляду вашої дитини. Цей параметр може охоплювати все, від простого моніторингу їх діяльності до прямого блокування відображення веб-сайтів або категорій веб-сайтів.
Моніторинг веб-браузера

Моніторинг активності в Інтернеті на всіх пристроях вашої дитини та централізація даних перегляду в одному місці є важливою частиною створення міцної мережі батьківського контролю. Це має бути головним питанням для всіх, хто підписався на новий рахунок в одній із перелічених нижче служб.

Розклад часу: Ще одним “обов’язковим” у нашому списку функцій є можливість встановити графік часу на пристроях своїх дітей. Все програмне забезпечення для батьківського контролю, яке ми розглянули, дозволить вам робити це тим чи іншим способом, але те, як вони обробляють часові блоки від програми до програми, можуть відрізнятися.
Розклад часу

Деякі сервіси можуть дозволяти вам блокувати їх веб-браузер для мобільних пристроїв або настільних ПК (залишаючи їх відкритими для продовження надсилання текстових повідомлень / використання інших додатків після того, як блок збільшиться), а інші дозволяють спеціально контурвати години кожного використовуваного ними додатка або гри, яку вони грають на щоденна база. Деякі навіть скоротять доступ до Інтернету повністю залежно від пристрою, відключивши всі дії за певний час.

Блокування додатка: Це ще одна важлива особливість, яку потрібно оглядати, оскільки вона заважає дітям (а точніше в цьому випадку підліткам) знаходити шлях навколо блоків, накладених на їх веб-браузер. Скажімо, наприклад, ви заблокували наготу від показу у веб-переглядачі Android … що не дозволяє дитині просто вводити “порно” в магазин Google Play та завантажувати одне з багатьох програм, які дозволяють їм проскакувати вміст для дорослих без використання браузер? Блокування додатків, ось що.

Моніторинг соціальних мереж: З ростом соціальних медіа багато батьків втрачали, коли мова йде про те, як вони поводяться з особистими обліковими записами свого малюка.
моніторинг соціальних медіа

У соціальних мережах діти сьогодні найбільше підключаються до своїх друзів, саме тому важливо робити все можливе, щоб дати їм свободу, яка їм потрібна, щоб вони відчували себе незалежними, при цьому все одно переконуючись, що ніхто не намагається налагодити з ними непоганий контакт поки ви дивитесь по-іншому.

Такі рішення, як uKnowKids “знає” дітей та підлітків, саме тому 90% функціональності набору орієнтовано на сканування, ведення журналів та моніторинг життя вашої дитини в Інтернеті.

Моніторинг місцеположення: Багато операторів мобільного зв’язку вже пропонують певний тип GPS-моніторингу місцеположення для батьків, у яких облікові записи прикріплені до дитини. Велика частина програмного забезпечення батьківського контролю полягає в тому, що замість того, щоб щомісяця сплачувати рахунок за цю опцію (іноді до 10 доларів за моніторинг пристрою у деяких постачальників), моніторинг розташування смартфонів пропонується як частина повного пакету. Це може заощадити гроші, а також допоможе уважно стежити за дитиною, коли вона виходить з дому. 

Моніторинг дзвінків та SMS: Нарешті, є можливість моніторингу дзвінків та SMS. З усього програмного забезпечення, яке ми перевірили, ця функція, здається, доступна лише на Android через те, що iOS обробляє дозволи програми на власній платформі (окрім uKnowKids, докладніше про це пізніше).

Однак, якщо хтось із ваших дітей користується пристроєм Android, маючи можливість контролювати, з якими контактами вони можуть спілкуватися, – а також читати запис цих дискусій із певними наборами батьківського контролю – це може дати батькам спокій, що їм потрібно..

Ключі до програмного забезпечення для батьківського контролю

Але що стосується деяких програм програмного забезпечення батьківського контролю, які роблять їх більш життєздатними, ніж інші? Які функції програмного забезпечення батьківського контролю повинні мати, щоб надати їм це перевагу перед рештою?

Добре розроблена інформаційна панель: Кожне програмне забезпечення для батьківського контролю на ринку сьогодні починається і закінчується в одному місці: приладовій панелі.
Інформаційна панель батьківського контролю

На інформаційній панелі батьки можуть контролювати все, що робить їх батьківський контроль, від того, що вони блокують, до того, що дивляться їхні діти тощо. Гарне програмне забезпечення для батьківського контролю робить цей процес максимально простим для будь-якого користування, підсумовуючи те, що вони повинні знати, у візуально чистому форматі, а також спрощує швидку зміну правил або додавання нових обмежень на льоту..

Мобільний моніторинг та повідомлення: Ще одним ключовим компонентом хорошого батьківського контролю є можливість негайно повідомити вас, якщо ваша дитина пересувається десь, де не повинна бути. Виплата тут подвійна: одна, це дозволяє вам бути в курсі того, як змінюються їх звички перегляду в режимі реального часу. По-друге, якщо програмне забезпечення для батьківського контролю має функцію “доступ до запиту”, ви можете додати до списку веб-сайтів, які, можливо, описували помилково позитивні з вашого телефону чи робочого столу, але ваш дитина хоче або потребує доступу.
мобільний моніторинг

Це дозволяє вашій дитині продовжувати переглядати затверджений вміст без опору, і дає їм знати, що ви довіряєте їм приймати правильні рішення після того, як сайт все зрозуміє.

Плани гнучких цін: Немає двох будинків або сімей абсолютно не збігаються, тому важливо, щоб компанії з питань батьківського контролю пропонували широкий спектр цінових планів, щоб задовольнити будь-яку життєву ситуацію. Наприклад, Qustodio дозволяє підписатись на структуру пристроїв 5/10/15, яка також відповідає цінам. Тож якщо у вас є лише одна маленька дитина, яка потребує нагляду, ви не будете зациклюватися на оплаті додаткових пристроїв, якими ви ніколи не збираєтесь користуватися..

Солідна команда підтримки: Нарешті, будь-яка компанія, що займається батьківським контролем, повинна мати на вибір багато варіантів підтримки, щоб допомогти батькам, які можуть бути не такими кмітливими, як власні діти. Не секрет, що в наші дні діти часто можуть краще розшифрувати техніку, ніж батьки. Для боротьби з цим компаніям батьківського контролю потрібно мати чуйний персонал, який може вести батьків через усе, що потрібно знати, щоб перевірити своїх дітей.

Звичайно, жодне рішення назавжди не завадить вашим дітям знайти нові або навіть більш винахідливі способи обійти їх програмне забезпечення для моніторингу, і тому завжди приємно мати можливість передзвонити і отримати другий підручник після того, як вони придумали спосіб промазати через перше отвір у паркані.

Найкраще програмне забезпечення для батьківського контролю 2019 року

1. Батьківський контроль Qustodio – найкращий навколо

Кустодіо

Набори батьківського контролю пройшли довгий шлях з перших днів, і еволюція особливостей та функціональності ніде не спостерігається, ніж у Qustodio. Qustodio – це набір програм, що дозволяє встановлювати батьківський контроль у Windows, OSX, Android, iOS та Kindle, пропонуючи один із найповніших списків функцій, які ми бачили на сервісі на сьогоднішній день.

Якщо говорити прямо: немає жодного аспекту досвіду батьківського контролю, який Qustodio об’єктивно не найкращий (крім, мабуть, невеликої магії iOS, яку uKnowKids згодом виводить із цього списку). Окрім цього, хоч і налаштована програма, велика кількість фільтрів, які ви можете застосувати до звичок перегляду своїх дітей залежно від їхнього віку, або навіть просто загального вигляду та почуття – Qustodio вибиває кожен останній бал чистим з парку.

Якби нам довелося винуватити Qustodio у чому-небудь (і повірте, ми насправді розуміємо на соломинках, щоб знайти щось не так із сервісом тут), це було б неможливістю для дітей “запитувати доступ”, коли вони натрапляють на сайт, який був заблокований з неправильної причини. Ця функція, як правило, полегшує батькам підсвічувати своїх дітей на ходу, особливо якщо додаток містить певну форму мобільного сповіщення поверх звичайної служби запиту на доступ. Без цього дітям, можливо, доведеться почекати кілька годин, перш ніж ви обійдетесь, щоб розблокувати цей конкретний домен вручну через інформаційну панель Qustodio.

За винятком цієї незначної скарги, Кустодіо випереджає всі інші набори батьківського контролю у своєму класі, доводячи, що навіть якщо ви не таке велике ім’я, як Нортон чи Касперський, не означає, що ви все ще не можете зробити це більшим, кращим, худшим і гірший, ніж решта.

Веб-сайт: www.qustodio.com

2. Безпечні діти Kaspersky – найкращий досвід користувача

Касперський був і продовжує залишатися одним з найкращих постачальників антивірусних програм в Інтернеті сьогодні, і незважаючи на будь-які клопітні новини, які ви могли чути кілька років тому про генерального директора та його зв’язки з відділом кібербезпеки Кремля, вони все ще є найкращим вибором для нас напередодні кращого програмного забезпечення батьківського контролю 2019 року.

Чому? Ну, все зводиться до зручності в користуванні. Kaspersky Safe Kids перевершує майже кожну метрику, на яку ми її перевіряли, незалежно від того, наскільки інтуїтивно зрозуміло додаток для батьків, або наскільки точним був його агент виявлення, коли він доводився розбирати історію перегляду дитини та знати, які сайти потрібно бути під знаком, які можна залишити в спокої.

Ми досягли майже 100% -ного рівня точності в усіх наших тестах на виявлення, найкращий бал усіх варіантів, представлених у цьому списку. Частково це було досягнуто завдяки аспекту простоти використання програмного забезпечення, що дозволило надзвичайно просто ретельно налаштувати та контролювати, який саме вміст може (чи не міг) пропустити по дротах в очі будь-яких дітей у мережа.

Додайте до цього велику серію варіантів обслуговування клієнтів, а також нагородами Касперського антивірусне програмне забезпечення (оновлення, яке постачається окремо від Safe Kids, але може бути інтегровано в програмне забезпечення, якщо ви вирішите), і ви отримали рецепт для успіху батьківського контролю.

Веб-сайт: www.kaspersky.com/safe-kids/

3. Сім’я Нортон – найкраща цінність
Сімейство Нортон

Хоча загрозлива ціна в 49,99 дол. США за щорічний перехід до сімейної програми батьківського контролю сім’ї Нортон може здатися не найдешевшим варіантом там, 59,99 дол. США на рік для вся бібліотека програм антивірусу та захисту мереж Norton – це майже найкраща пропозиція, яку ви знайдете в місті.

Визнаючи проблему, з якою стикалися багато сімей, коли справа доходила до оплати як антивірусного пакету, так і додатка для батьківського контролю, крім цього, Нортон скористався великим бюджетом і спокусив майже ідеальний варіант батьківського контролю їхня велика мережа програмного забезпечення на основі захисту, щоб передати заощадження на вас.

На додаток до $ 10, можливість переходу на Norton Premiere коштуватиме батькам лише додаткові $ 0,83 на місяць, щоб отримати кілька найкращих грошей на захист. Нортон реалізує багато тих же елементів дизайну зі своїх антивірусних опцій у наборі батьківського контролю, а зусилля окупаються.

Все, від інформаційної панелі моніторингу до меню налаштувань, добре розроблене і зрозуміле для звичайного користувача, але також пропонує інтригуючу кількість більш вдосконалених варіантів, з якими також можна поцікавитися (для тих, хто займається подібними речами).

Якщо ви хтось, хто ходить по магазинах за бюджетом і хоче абсолютно найкращий спосіб захистити своїх дітей на будь-якому фронті (включені зловмисне програмне забезпечення, шпигунське програмне забезпечення та шкідливі посилання), тоді Norton Family плюс набір програм Norton Antivirus Premier – це правильний вибір ви!

Прочитайте повний огляд сім’ї Нортона.

Веб-сайт: https://family.norton.com

4. Mobicip – найкраще для кмітливих батьків
Мобільний батьківський контроль

Однією з найбільших проблем, з якою стикаються багато менш навчаних батьків, намагаючись привернути своїх дітей чи підлітків до нової мережі батьківського контролю, – це насправді можливість залишатися на крок попереду своїх дітей, коли справа стосується утримання мережі перевірити.

Не всі батьки мають найсвіжіші знання про те, що таке система веб-фільтрування, або як захистити свої паролі доступу від сторонніх очей своїх дітей. Часто це полегшує дітям обхід своїх блоків, будь то вгадуючи головний пропуск чи батько, не захищаючи кожен аспект життя дитини в Інтернеті, а також, як вони думали, що це зробили.

На щастя, Mobicip зробив весь процес налаштування вашого власного батьківського контролю і працює так міцно, як барабан, простіше, ніж будь-коли раніше. Mobicip позбавляє від усіх непотрібних зруйнованих країв, які мають інші набори батьківського контролю в процесі їх налаштування, впорядковуючи все, щоб це було легко та інтуїтивно зрозуміло навіть для найменш схильних до нас технологій..
Профілі Mobicip
Mobicip також приносить величезну кількість «контролю» на ринок батьківського контролю, що дозволяє вам конкретно знищити те, що ваша дитина може чи не може бачити на сайті, а також фільтрує для більш широких категорій, таких як «порнографія “Або” погана мова “на лету.

Справді, ми були трохи розчаровані кількістю функцій, доступних для iOS та мобільного телефону в цілому, але окрім цього невеликого застереження Mobicip все ще пропонує один із найкращо розроблених, найінтуїтивніших процесів налаштування, які ми бачили в програмі батьківського контролю ще . Якщо ви хтось, хто намагається бути в курсі своїх дітей, коли справа доходить до Інтернету, не шукайте більше, тому що Mobicip вас охопив.

Прочитайте наш повний огляд Mobicip.

Веб-сайт: www.mobicip.com

5. Bark.us – найкращий моніторинг соціальних медіа

bark.us ss

Bark.us дозволяє захистити стільки пристроїв своїх дітей, скільки вам потрібно, за рівну ціну, без ярусів і додаткових комісій. Якщо у вас є багато дітей, за якими слідкувати, це може бути великою цінністю. Всю цю активність відстежують за допомогою однієї веб-інформаційної панелі.

Bark.us відстежує текстові повідомлення, Youtube, електронну пошту та соціальні медіа. Всього можна підключити понад 40 популярних додатків. Bark.us зосереджується на мобільних пристроях – Android, iOS та Amazon Fire, але також працює для MacOS, Windows та Chromebook.

Додаток більше, ніж просто вести облік активності в Інтернеті та відфільтровувати небажаний вміст. Він також може виявити активність, яка вказує на хижаків в Інтернеті, вміст для дорослих, секстинг, кібербулінг, вживання наркотиків та думки про самогубство. Батьки отримують сповіщення електронною поштою або текстовим повідомленням, коли ці проблеми з’являються.

Щоб заощадити час батьків, приладна панель Bark пропонує простий знімок того, що ваші діти, як, які додатки вони найбільше використовують і як часто вони використовують.

Служба підтримки клієнтів працює цілодобово, щоб допомогти з будь-якими проблемами.

Що ще слід знати

Набори батьківського контролю бувають найрізноманітніших форм і розмірів, і для кожної родини існує програма або колекція програм, які найкраще підійдуть для їхніх індивідуальних ситуацій. Це означає, що якщо вам набридло нестабільне програмне забезпечення, яке може не оцінити всі способи, на які ви розраховуєте, з нашим вибором номер один, Qustodio Батьківський контроль, просто не помилиться..

Але про що ще слід задуматися, якщо мова йде про захист домашньої мережі від тих, хто може спробувати заподіяти вам (або вашим дітям) цифровий шкоду? Ну, по-перше, важливо завжди в Інтернеті бути готовим із надійним антивірусним рішенням, встановленим на всіх домашніх машинах, тому перегляньте наш щорічний перелік найкращого антивірусу 2019 року, щоб захистити вашу мережу від загроз, таких як зловмисне програмне забезпечення, рекламне програмне забезпечення та шпигунське програмне забезпечення з легкістю.

Далі ми рекомендуємо додати ще один рівень безпеки у вашій мережі за допомогою найкращих VPN на 2098 рік. VPN – надійний спосіб захистити справжню особистість ваших дітей під час їх перегляду в Інтернеті, запобігаючи хакерам і рекламодавцям. не збираючи дані про них під час наступного сеансу серфінгу.

Незалежно від того, що ваша дитина вирішить робити в Інтернеті, батькові важливо завжди пильно стежити за тим, що вони роблять, щоб ви могли направити (або, принаймні, люб’язно підштовхнути) їх у правильному напрямку. Наявність у вашій мережі твердого набору батьківського контролю гарантує, що ваші діти залишаються в безпеці, а також отримують насолоду від усіх різних знань, які може запропонувати Інтернет. Тож чи навчаються вони на свої SAT або просто переглядають марафон відео з Minecraft, візьміть під свій контроль звички перегляду вашої родини та підберіть найкращий набір батьківського контролю на 2019 рік сьогодні!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map