FAQ щодо VPN

Чому я повинен платити за VPN? Там є безкоштовні?

Варіантів цін на VPN дуже багато, а також безліч безкоштовних послуг. Часто безкоштовні сервіси трохи більше знімаються, як проксі-сервіс.


Один з найбільших безкоштовних плагінів VPN – Hola Unblocker, дуже популярний інструмент для доступу до геоблокованих сайтів. У середині 2015 року було виявлено, що компанія продає невідому для них пропускну здатність користувачів. Це те, на що слід бути обережними при використанні безкоштовної програми.

Чи буде VPN працювати в Китаї?

На це важко відповісти. Це залежатиме від вибору постачальника VPN. Деякі постачальники VPN були заблоковані або заборонені. Якщо ви перевірите ресурс GreatFire.org, ви можете знайти список заблокованих сайтів. Серед цього списку – сайти декількох постачальників VPN. Це ускладнює доступ до засобів для завантаження програмного забезпечення. Якщо ви подорожуєте до Китаю і хочете користуватися VPN, перебуваючи там, радимо завантажити його перед від’їздом.

Чим VPN відрізняється від проксі-сервісу?

VPN – це більш повнофункціональне програмне забезпечення, яке зашифрує весь ваш трафік. Проксі-сервер просто переключить вашу IP-адресу.

Хтось коли-небудь стикався з проблемою використання VPN?

Так, але це рідко. Були випадки, коли інтернет-цензори в Китаї намагалися обмежити доступ до служб VPN та їх веб-сайтів. ОАЕ також оприлюднило попередження для людей, які використовують VPN.

Зовсім недавно в Данії два сайти були зняті в автономному режимі, а їх власників заарештовано за публікацію довідників щодо використання нелегальної послуги париння Popcorn Time. На сайтах також були посібники щодо використання VPN.

Чи є юридичні наслідки, якщо я використовую VPN?

Взагалі кажучи, використання VPN не допоможе вам мати жодних юридичних проблем, якщо ви не живете в країні, яка прямо заборонила цю технологію. Проводити незаконну діяльність можна за допомогою VPN, не більше ніж це можливо за допомогою звичайного з’єднання.

Деякі VPN вживають заходів для запобігання незаконній діяльності або шахрайству на їх службі. Це може включати часові позначки часу, коли ви входили в систему та виходили з нього або входили в оригінальний IP-адресу та ту, яку ви під’єднуєте. Рідко коли VPN буде контролювати або реєструвати відвідувані вами сайти. Обов’язково перевірте політику ведення журналів будь-якого VPN, перш ніж використовувати його.

Чи важко налаштувати VPN?

Більшість постачальників VPN зараз полегшують завантаження та запуск послуги VPN, як і будь-яке програмне забезпечення. Коли ви налаштовуєтесь, зазвичай виявите, що налаштування за замовчуванням полегшують роботу. Звідти ви можете змінити настройки на зразок протоколів VPN на свій смак.

Чи вплине VPN на швидкість мого Інтернету?

Так, це може, але все це залежить від різних факторів, таких як міцність вашого власного підключення до Інтернету та затримка сервера. Якщо ви підключитесь до самого сервера, це може створити деякі проблеми із затримкою при передачі даних. У той же час, коли ви використовуєте будь-які інструменти шифрування, це може потенційно уповільнити ваш зв’язок, але, покращуючи програмне забезпечення, різниця стає незначною..

Чи можу я використовувати VPN для доступу до потокових сайтів, таких як Netflix?

Так. За допомогою VPN ви можете змінити свою IP-адресу. Наприклад, якщо ви живете у Великобританії і хочете отримати доступ до каталогу Netflix США, ви можете вибрати IP-адресу, що базується в США, і вільно переглядати звідти. Так само можна зробити це, якщо ви живете в країні, де Netflix ще не доступний. Вам все одно потрібно буде придбати підписку. Оновлення:  З початку 2016 року Netflix US почав блокувати багато VPN, деякі все ще працюють, і є інші способи отримати доступ, наприклад, Smart DNS. Ви можете прочитати більше тут про розблокування VPN Netflix та Smart DNS.

Мені нічого не приховувати, чому мені потрібна більша безпека в Інтернеті, як VPN?

Хаки та порушення даних – це десять копійок. Дуже легко відчути, що тобі нічого не приховувати, поки щось не візьмуть чи вкрадуть. Щось таке просте, як ваш пароль у Facebook. Чи хотіли б ви коли-небудь розповісти незнайомцю свої паролі та надавати їм інформацію про журнал у ваших онлайн-банківських послугах?

Чи гарантує VPN, що я залишаюсь приватним та захищеним?

Ніщо не є на 100% захищеним, будь-який експерт з кібербезпеки скаже вам це. Це не означає, що ви не повинні докладати зусиль, щоб захистити свої веб-переглядачі та Інтернет-акаунти. VPN шифрує ваш трафік, щоб забезпечити додатковий захист та приховати вашу оригінальну IP-адресу, але це не гарантуватиме повну та повну безпеку в Інтернеті.

Що таке віртуальна приватна мережа?

Віртуальна приватна мережа або VPN – це інструмент безпеки та конфіденційності, який надає користувачам додатковий рівень захисту в Інтернеті. VPN складається з мережі серверів, через які користувач може підключитися, щоб зашифрувати свій трафік та приховати свою IP-адресу.

Замість того, щоб підключитися до звичайного загальнодоступного сервера, ви можете підключитися до одного із серверів свого постачальника VPN у всьому світі, це залежить від того, що пропонує ваш постачальник.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map