Нортон сімейний прем’єр огляд батьківського контролю

Майже до тих пір, як існували домашні мережі, Symantec та їх флагманський антивірусний пакет Norton були там, щоб захистити їх. Будучи дитиною, я насправді виріс прямо на вулиці від будівлі Symantec і провів багато свого дитинства, використовуючи їхній масивний підземний гараж як своєрідну доріжку, що пересувається, так що я можу бути трохи упередженим, коли справа стосується компанії роль у колективній свідомості.


Справа в тому, що Symantec є основним продуктом у світі безпеки, піонером на десятках фронтів, тому не дивно, що їхній програмний пакет для фільтрування в Інтернеті, який отримав назву “Сім’я Нортон”, може відповідати тому ж золотому стандарту, що так багато інших її продуктів.

Але чи справді в сервісі є всі котлети, необхідні для того, щоб діти не могли бачити все, що є в Інтернеті? Читайте далі у нашому огляді батьківського контролю Нортон Сімейський прем’єр, щоб дізнатися це!

УВАГА ЧИТАТИ: Спробуйте Нортон Сімейку безкоштовно протягом 30 днів

Встановлення / налаштування

Symantec впорядкував багато перешкод у процесі встановлення, які використовували для стримування старих версій антивірусної служби, як практика негайного нападу на користувача літанією дуже конкретних налаштувань для налаштування на півдорозі через параметр першого меню.

Тепер процес налаштування вашого облікового запису та он-лайн у сімейній мережі порівняно простий, залежно від того, ви вирішите безкоштовно скористатися послугою або замість цього зареєструватися на повну підписку (докладніше про це пізніше).

Нортон встановити

Фактичний додаток для встановлення сім’ї Norton в Windows 10 настільки ж простий і точний, що я ціную в будь-якому програмному забезпеченні, яке завантажую на свою машину. На жаль, Symantec не змогла виправити кожну зморшку, і у нас виникли проблеми з тим, щоб пристрій Windows 10 поводився з базовою версією Norton Family після її встановлення.

Це почалося, коли ми вирішили додати тесту до дитини в суміш «Лілі». Після того, як ми створили профіль Лілі разом із аватаром зображення, настав час додати до профілю будь-які пристрої, до яких вона нібито має доступ. Сюди входили ПК з Windows, iPhone 7 та планшет Nexus Android 7 (під керуванням Windows, iOS 10.3.2 та Android Lollipop 5.5.1 відповідно).

Щоб почати відстежувати Лілі на ПК, ми повинні були завантажити файл, який можна виконати з меню «Додати пристрій» на веб-сайті, який спочатку виглядав так, що він встановив лише розширення Chrome, перш ніж повністю запустити вікно браузера..

Нортон хромоване розширення

Коли ми повернулися до початкової сторінки, яку ми додавали на робочий стіл Windows 10, вона просто заново завантажила виконуваний файл і почала процес знову.

Як і у випадку з будь-якими починаннями з усунення несправностей, моя перша відповідь полягала у перезавантаженні ПК, щоб побачити, чи щось змінилося. Звичайно, щойно робочий стіл було завантажено, інсталятор Norton Family вискакував і повідомив, що процес закінчився.

На моєму гарячому панелі з’явився значок програми, який запустив мене на панель інструментів на базі веб-сайтів Norton Family після того, як я клацнув правою кнопкою миші та вибрав варіант з невеликого меню.

Дизайн / Досвід користувачів

налаштування сімейного профілю Нортона

Всю мережу сімейства Нортон контролюють на панелі приладів family.norton.com, і відразу ж з боку кажана очевидно, що Symantec вклав багато часу та інвестицій, щоб зробити їх панель управління сім’єю максимально гладкою та інтуїтивно зрозумілою. підтримання невеликих особистих дотиків, таких як значки аватарів для представлення кожної дитини в сім’ї.

Це не тільки спрощує налаштування параметрів для потрібного користувача, не змішуючись, це також служить невеликим нагадуванням, чому ви в першу чергу платите за підписку: захистити своїх дітей. Все, від головної панелі інструментів до інструмента конфігурації House Rules (величезний безлад текстових меню в інших додатках) виглядає ефектно, і може поєднуватися з сучасними елементами програмного забезпечення, як і деякі інші програми цієї категорії..

Нортон дизайн сімейства правил

Як видно із скріншоту вище, ви навіть можете побачити логотипи конкретних відео-сайтів, які блокуються для конкретних користувачів, лише ще один невеликий штрих, який полегшує тим, хто менш технічно кваліфікований батьків знає, за чим контролюється та як довго.

Просуваючи цей крок, щоб спробувати допомогти батькам технологічних фобій отримати максимальну користь від цього програмного забезпечення, кожне налаштування, яке ви можете налаштувати, і меню, з яким ви можете зіпсуватись, має власне посилання “Довідка”. Вони відкриють веб-переглядач певної сторінки FAQ, щоб користувачі могли зрозуміти, що вони роблять.

Особливості

Будучи одним із більш дорогих варіантів у просторі батьківського контролю, ми сподівалися, що список функцій програмного пакету Norton Family відповідатиме його вищій ціні. Пощастило нам, Symantec не розчарував.

Symantec впроваджує те, що компанія називає «Домашні правила» у своєму програмному забезпеченні для моніторингу, яке контролює, що дитина може чи не може робити, коли використовує пристрій, яким керує сімейна мережа. Для кожного аспекту їхнього досвіду в Інтернеті, який ви хочете відстежувати, існує відповідний набір Домашніх правил, який контролює, яка інформація робить це вашим шляхом, а що залишається в їх приватному журналі.

настройка набору нортонів Нортона

Цей рівень налаштування дійсно доповнює досвід, оскільки він дозволяє вам встановити здорові межі для ваших дітей в Інтернеті, не забираючи при цьому їхню свободу. Уміти досягти рівноваги тут добре з дітьми будь-якого віку, але особливо уважно ставиться до підлітків, яким в першу чергу потрібно мати невелику міру поблажливості, щоб показати батькам, що вони довіряють у роки формування підліткового віку.

Ще однією корисною функцією для пом’якшення удару для дітей, які відслідковували їхню діяльність, була можливість лише переглядати історію веб-сторінок за категоріями, а не все одразу. Це заздалегідь визначені показники, які використовують метадані сайту та аналіз вмісту, щоб відокремити пшеницю від пшениці. Коли діти витрачають більше дев’яти годин на день, кладучись за свої екрани, це ціла кількість даних, які можна просіяти, якщо у вас немає правильних інструментів для навігації по всьому..

Нортон набір категорій

Вони розділені на широкі жанри, такі як “Покупки”, “Кіберторгнення”, “Оголеність”, або ще більш незрозумілі варіанти, такі як “Плагіатство” або “Військовий”, але всі вони служать для того, щоб допомогти вам якнайшвидше слідкувати за тими змістами дитина споживає розбиті на шматки сім днів, два тижні або місяць за один раз.

Ще два варіанти, нагляд за соціальними мережами та відеоспостереження, дозволяють вам вести вкладки щодо того, які речі дивиться ваш малюк у таких мережах, як Facebook або Instagram, а Video Supervision стежить за такими великими потоковими порталами, як YouTube, Hulu та Netflix для будь-якого вмісту, який не відповідає їх віковому діапазону.

Нортон Ютуб шкала

Останнє – це невелике включення, яке мені дуже сподобалось, зручна функція «блокування», яка, якщо ваша дитина зробила щось, щоб заслужити трохи часу на екрані, ви можете використовувати, щоб повністю вимкнути доступ до пристрою відразу. Пристрій буде розблоковано, як тільки ви відключите перемикач назад, але приємно знати, що існує якийсь “ядерний варіант”, який ви можете запустити в мить, щоб відключити доступ до них через плату, якщо виникне потреба.

Примітка. Наразі опція блокування не доступна на пристроях iOS.

Мобільний

На iOS ми бачимо ту саму історію, що і в багатьох інших програмах батьківського контролю на платформі, де єдиний реальний контроль над тим, як поводиться пристрій, – це відключення багатьох основних функцій пристрою через область Обмеження меню Налаштування. . Для цього потрібно налаштувати кілька різних областей телефону, зберігаючи все за парольним кодом, після чого єдиним аспектом телефону, який фактично захищений, є веб-браузер, пропонований самим додатком Нортон.

Нортон мобільний ios

Зважаючи на це, ви все одно можете відслідковувати місцезнаходження як для iOS, так і для Android версій сім’ї Нортон, що, принаймні, на мене, майже коштує самостійно за вхід, враховуючи, що деякі оператори мобільного зв’язку стягуватимуть вашу плату за ваш щомісячний рахунок за точно таку ж послугу. З можливістю зберігати вкладки на дитині в режимі реального часу, ви завжди можете переконатися, що вони є там, де вони кажуть, що вони є, доповнені картою шпильок та відповідною шкалою часу, на яку можна посилатися в будь-який час, коли одна з їх історій не відповідає точно.

Звичайно, як це стосується більшості наборів батьківського контролю, які ми розглянули, версія додатка для Android все ще набагато обширніше, чим вона може і що не може контролювати в телефоні вашої дитини, завдяки додатку root доступ до привілеїв, встановлених Нортоном у процесі налаштування. Сюди входить функція, яка дозволяє отримувати повні стенограми їхніх текстових повідомлень, а також чіткий контроль того, які відео вони можуть переглядати (у будь-якому веб-переглядачі), які додатки вони можуть встановлювати і навіть як довго пристрій залишатиметься активним перед вами хочу, щоб він закрився.

Нортон мобільний налаштування

Це величезна кількість налаштувань і робить Нортона явним переможцем для будь-яких батьків, у яких є флот маленьких андроїдів, що бігають зі школи до футбольної практики чи танцювального заняття.

Продуктивність

Symantec, очевидно, доклав багато роботи над тим, щоб точно класифікувати весь Інтернет, коли мова йде про те, які сайти підходять для дітей, а які – ні … але кількість помилкових позитивних результатів, які ми потрапляємо під час тестування речей з обох семирічок, Рахунок старого та 17-річного був досить високим, навіть для батьківського контролю.

Мало того, що багато сайтів, які потрапили під “Без категорії”, були заблоковані без поважних причин, ми також змогли обійти порно-фільтр, лише відвідавши кілька менш відомих сайтів там. Здається, що в сім’ї Нортон є можливість блокувати вміст порнографії лише в тому випадку, якщо цей сайт був спеціально введений у їхню базу даних або розміщений вами достроково.

Нортон, що блокують категорії

Якщо сайт, про який йдеться, не реєструється з жодної сторони цього рівняння (для перевірки цього ми використовували відому пару веб-веб-сайтів для дорослих), маленькій дитині чи підлітку може бути нескладно випадково (або навмисно) пропустити повз виявлення без проблем. У цьому тесті один сайт був заблокований негайно, а інший пройшов беззаперечно.

Ці блоки керуються параметрами категорій, про які ми згадували раніше, і поки немає способу більш точно відстежувати, які види веб-сайтів можуть підпадати під “покупки” та які нешкідливі, крім білого списку. З іншого боку, діти зазвичай не відвідують більше ніж кілька повторних напрямків протягом більшої частини часу перегляду, тому це може бути легким завданням для вас. Тим не менш, це вийшло як трохи нудний.

Якщо ваша дитина перейшов на веб-сайт або функцію, яку він хоче використовувати, але не може, у них є кілька варіантів. Якщо його заблокували у веб-переглядачі, їм буде запропоновано меню параметрів, які дозволять їм подати запит адміністратору облікового запису, щоб розблокувати вміст у якийсь момент у майбутньому.

Нортон запит доступу

Якщо ідея ваших дітей постійно подавати офіційні скарги до керівництва кожні пару годин, щоб перейти на новий сайт, не здається вашою чашкою чаю, ви також можете взагалі відключити цей варіант..

Нортон сімейний блок запит

Окрім кількох проривів на менш відомих порносайтах, Нортон, як правило, зберігав достатню кількість вмісту, заблокованого в категоріях, які ми встановили для дітей домогосподарства, і дав нам безліч варіантів, коли справа стосувалася того, як кожен новий запит обробляється і управляється службою звідти і далі.

Підтримка клієнтів

Нортон пропонує підтримку як через Live Chat, так і по телефону, але якщо у вас виникає особливо складна проблема, ми рекомендуємо Live Chat, оскільки техніка також матиме можливість віддалено отримати доступ до комп’ютера та діагностувати, що відбувається не так.

Ми обоє зателефонували та скористалися опцією чату / віддаленого входу, щоб отримати повний погляд на те, як підтримка Нортона склалася, і здебільшого вона зробила свою роботу просто чудово. Окрім ряду англійських помилок під час нашої сеансу чату (помилки, за якими всі пропонували, що англійська мова не була першою мовою техніка), людина з іншого боку рівняння все ще змогла легко зрозуміти нашу проблему та під час віддаленого сеансу. вирішили це протягом приблизно п’яти хвилин.

Ми ніколи не чекали більше п’яти хвилин, щоб поговорити з технікою, що в світі безпеки настільки ж добре, як ви можете очікувати.

Ціноутворення

Комплект батьківського контролю сім’ї Norton поставляється як в якості окремої установки, так і як доповнення до повного пакету Norton Premium Security..

Два рівні передплати, на які можна підписатись, – це варіант Norton Family Premier, який становить $ 49,99 на рік. Або ви можете просто викласти трохи більше для вибору безпеки Norton Premium Security за $ 59,99 щорічно, а також Norton Family Premier всередині. Зважаючи на те, що ви отримуєте всю мережу Norton із таких програм безпеки, як Norton Security, Norton Firewall, Norton Identity Protection лише на 10 доларів США на рік (навіть не долар на місяць), ми рекомендуємо замість цього застосувати цей параметр.

Звичайно, якщо ви все ще не впевнені, ви завжди можете просто спробувати Norton Family безкоштовно протягом 30 днів, після чого вам буде запропоновано зареєструватися або програма буде видалена..

Висновок

Symantec вкотре встановив золотий стандарт для програмних засобів для захисту дітей з мережею Norton Family, коли справа стосується досвіду користувачів та загальної простоти використання … але його реальні можливості фільтрації залишають небажаним бажати.

Не очікуйте, що програмне забезпечення для батьківського контролю з першого дня буде повністю налаштоване з коробки. Будьте готові набратися терпіння, оскільки з часом ви дізнаєтесь більше про моделі перегляду вашої дитини. Враховуючи ці міркування, велика кількість налаштувань та контролю, яку надає сім’я Нортон над онлайн-активністю ваших дітей, просто не має жодного значення..

Виховання дітей в епоху Інтернету – це химерний процес, і жодна сім’я не має цього повністю зрозуміти Т. Тому саме це важливо рано навчити своїх дітей про небезпеку Інтернету, і переконайтеся, що вони розуміють це, перш за все, ви є для того, щоб захистити їх, а не просто вторгнутись у їх приватне життя. Маючи так багато способів налаштувати функції відстеження в сім’ї Нортон, щоб відповідати потребам усіх видів динаміки батьків-дітей, Нортон Сімейний прем’єр може допомогти заохочувати довіру та дарувати кожному вдома трохи спокою одночасно.

Відвідайте сім’ю Нортон

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map