Ресурси комп’ютерних вірусів: великий список інструментів та посібників

40 відсотків усіх американських домогосподарств постраждали від вірусів, коштуючи їх приблизно 4,55 мільярда доларів. Це тривожна статистика, особливо зважаючи на те, що все більше нашого життя, даних та особистої інформації ділиться в Інтернеті. Однак існують прості та легкі способи захистити вашу особисту інформацію та комп’ютер від вірусів. Цей посібник покаже як.
Антивірус

Нижче ви знайдете зручний список ресурсів, який пояснить, що таке комп’ютерні віруси, як їх запобігти, як позбутися від них та де можна дізнатися більше про комп’ютерні віруси..

Посібники про комп’ютерні віруси

Якщо ви не знайомі з комп’ютерними вірусами і що більше знати, або хочете розширити свої поточні знання, ці ресурси нададуть вам глибоку інформацію про них. Від того, як виявити вірус на вашому комп’ютері, до найпоширеніших типів вірусів, ці посібники охоплюють усі основи:

TechTarget.com – для початку роботи, ось зручне визначення поняття “комп’ютерний вірус”. Ви також знайдете інформацію про різні типи вірусів (наприклад, макровіруси, файлові зарази та перезаписи вірусів); інтригуюча історія комп’ютерних вірусів; і деякі найвідоміші у світі віруси. Ви також можете перевірити їх посібник із зловмисного програмного забезпечення, який надає вам ще більш глибоку інформацію.

US-Cert.gov – Підготовлена ​​командою з комп’ютерної готовності до надзвичайних ситуацій США, ця інформація знайомить вас з вірусами та як ви можете їх уникнути..

Dummies.com – Цей ресурс надає вам найкращу шпаргалку для боротьби з комп’ютерними вірусами. Він пояснює, як налаштувати антивірусне програмне забезпечення, як сканувати віруси на комп’ютері та як безпечно керувати комп’ютером. Він також містить розділ про те, що робити, якщо ваш комп’ютер заразився вірусом і як найкраще впоратися з цим.

LiveScience.com – Обговорюючи три найпоширеніші типи комп’ютерних вірусів, цей ресурс поглинається в трояни, ботнети та програмне забезпечення. Він детально розглядає кожне з них, а також надає вам поради деяких провідних галузевих експертів.

Comparitech.com – Для боротьби з комп’ютерними вірусами обов’язково встановлено, що на вашому комп’ютері встановлено антивірусне програмне забезпечення. І цей чудовий посібник без жаргону пояснює, чому вам потрібно антивірусне програмне забезпечення і на що потрібно звертати увагу, купуючи його.

BBC Bitesize – Незважаючи на те, що цей ресурс орієнтований на дітей, він все ще надає чудовий огляд того, що таке віруси, що може статися, якщо ваш комп’ютер потрапить, і які найпоширеніші типи шкідливих програм. Ідеально підходить для навчання дітей, на що слідкувати, коли вони за комп’ютером.

Вибір інструментів, які захистять та видалять комп’ютерні віруси

Щоб допомогти вам знайти найефективніше антивірусне програмне забезпечення для свого комп’ютера, ці ресурси дають корисні поради щодо того, на які функції слід звернути увагу:

Comparitech.com – надаючи список найкращого антивірусного захисту за 2017 рік, Comparitech зробив всю важку роботу для вас, детально ознайомившись з кожним постачальником. Вони розглянули різні критерії, включаючи співвідношення ціни та якості, ефективності та додаткових функцій. Ви можете прочитати поглиблені огляди кожного з цих постачальників, перш ніж здійснити покупку.

US-Cert.gov – Тут ви знайдете додаткову інформацію про те, що робить антивірусне програмне забезпечення, як воно працює та як реагуватиме на загрози.

SE Labs – заснована експертом з питань безпеки Саймоном Едвардсом, головою правління Організації стандартів тестування на зловмисне програмне забезпечення, ця компанія забезпечує незалежне тестування антивірусних програм. Споживачі можуть зареєструватися, щоб отримати тут свої останні звіти.

Бази даних про віруси

Щоб бути в курсі потенційних загроз, можливо, ви захочете перевірити ці бази даних, які надають найновіші оновлення в реальному часі про існуючі та нові загрози та вразливості:

WildList.org – Міжнародна організація WildList має на меті забезпечити вичерпну, своєчасну та точну інформацію розробникам продуктів та користувачам про комп’ютерні віруси, що знаходяться «в дикій природі». Список складається понад 40 визнаних добровольців і є безкоштовним для всіх.

Symantec.com – Як лідер в галузі кібербезпеки, це чудове місце для відвідування, якщо ви хочете дізнатися про останні загрози. Ви можете знайти найновішу інформацію про виникаючі загрози, нові ризики та вразливості.

McAfee.com – На цьому веб-сайті ви знайдете перелік останніх загроз, за ​​якими було визначено, який тип ризику (тобто низький чи високий). Ви також можете знайти глобальну карту вірусів та список останніх підманів вірусів.

AVG.com – Дізнайтеся про основні загрози за допомогою енциклопедії вірусів лабораторій AVG Threat Labs. Тут ви можете дізнатися більше про конкретні віруси (наприклад, Trojan Horse), а також побачити, які загрози були виявлені сьогодні та які типи зловмисного програмного забезпечення..

Додаткові ресурси та організації

CERT – Якщо ви хочете бути в курсі всіх останніх подій в галузі безпеки в Інтернеті, включаючи найсвіжіші загрози від комп’ютерних вірусів, це ваше місце. Працюючи частиною Інституту програмного забезпечення, CERT має на меті забезпечити передову інформацію, консультації та навчання для постійного розвитку та вдосконалення кібербезпеки.

AAVAR.org – Ця некомерційна організація базується в Азії і складається з ряду експертів з усього світу. Їх мета – запобігти пошкодженню та поширенню шкідливих програм, а також підвищити обізнаність користувачів про комп’ютерні віруси серед користувачів по всьому світу..

Apple.com – Для користувачів Mac це обов’язковий ресурс, оскільки він надає додаткові відомості про тип безпеки, вбудованого в Mac. Це також гарне місце, щоб бути в курсі останніх досягнень та наявності будь-яких оновлень, які вам потрібно зробити.

Microsoft.com – Тут ви можете дізнатися про останні інвестиції Microsoft, що вони роблять для забезпечення безпеки їхніх систем та методи безпеки, вбудовані в їхні системи. Якщо ви є бізнесом, ви також можете виконати оцінку ризику для безпеки, яка допоможе вам зрозуміти наслідки загрози безпеці та які заходи потрібно вжити для захисту своєї компанії.

AV-TEST.org – Як незалежний постачальник послуг, AV-TEST проводить дослідницьку роботу, яка дозволяє їм знаходити останні загрози та аналізувати їх, перш ніж інформувати клієнтів про їхні висновки. Будьте в курсі останніх тестів на своєму веб-сайті, звужуючи пошук відповідно до того, на якому пристрої ви хочете шукати – наприклад. Android; Windows (ділові чи особисті); та MacOS.

VirusBulletin.com – За допомогою цієї публікації ви можете дізнатись про новітні методи, розробки та загрози безпеці в Інтернеті, а також почути думку експертів галузі. Вірусний бюлетень також тестує програмне забезпечення проти зловмисного програмного забезпечення, тож ви можете ознайомитись із схемами сертифікації та з чим пов’язані.

Пов’язані: Дізнайтеся, як зашифрувати електронну пошту, щоб зберегти повідомлення приватними.

Можливо, вам також сподобається антивірус. Як уникнути поширених отворів у безпеціАнтивірус. Що таке вірусні підманки (з прикладами) АнтивірусБіст безкоштовних брандмауерів за 2020 р. Антивірус Енцыклопедія поширених комп’ютерних вірусів та інших зловмисних програм та способи їх видалення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me