Підроблений антивірус – що це таке, що робить і як пом’якшити загрозу

Це сумний факт життя, але, для типової людини, спроба веб-пошуку в Інтернеті без встановлення будь-якого програмного забезпечення безпеки становить цілком глупості в ці дні..

Оскільки все більше людей підключаються до Інтернету (3,17 мільярда мають доступ у 2015 році, порівняно з 2,94 мільярда роком раніше, за даними Statista), принада до кібер-злочинців стає все більш переконливою.

І, якщо ще 4,4 мільярда людей не зможуть встановити зв’язок, Інтернет продовжить рости все більш корисним для віртуальних злодіїв на довгі роки.

Ось чому вам потрібно мати певну форму захисту, навіть якщо ви вдома використовуєте лише комп’ютер.

Абсолютний мінімум, який я б хотів би запропонувати, – це брандмауер та антивірус.

Як багато хто з вас, можливо, вже знають, що найпоширеніша у світі операційна система оснащена обома встановленими.

Але що робити, якщо ви шукаєте щось більш міцне і краще розглядається?

Що ж, вас може спокусити придбати чи іншим чином придбати альтернативу.

І є місця, де їх шукати.

Хоча я сподіваюся, що ви покладаєтесь на наші огляди найкращого доступного програмного забезпечення для безпеки, я також знаю, що деякі люди будуть відвідувати Інтернет, шукаючи безкоштовні програми, або звернуться до торентів і подібних, як отримати добре оцінені програми не платячи за них.

ПОВ’ЯЗАНІ: Кращий антивірус Mac

Зараз я не збираюся судити вас за останнє, але я б закликав бути обережним: є ризики, пов’язані з ходом по менш добре освітлених доріжках Інтернету.

Підроблений антивірус

Підроблений антивірус

Якщо ви шукаєте антивірусну програму, є один ключовий факт, про який потрібно пам’ятати – вони не всі створені рівними.

Деякі ефективніше блокують зловмисне програмне забезпечення, ніж інші, деякі простіші у використанні, а інші мають менший вплив на ресурси системи під час роботи..

А деякі просто не реальні.

Погані хлопці в Інтернеті – хакери, шахраї, злодії з посвідченнями та всілякі інші злочинці – все прагнуть заробити гроші.

Хакери будуть шукати, щоб отримати доступ до вашої системи, щоб щось вкрасти.

Це можуть бути ваші дані, це можуть бути ваші інтернет-банківські реквізити, або може бути ваша пропускна здатність, оскільки вони виглядають, щоб налаштувати ваш ПК як частину бот-мережі, яка згодом може бути використана для оркестрування DDoS-атак на інших нічого не підозрюючих жертв.

Шахраї підробляють фальшиве антивірусне програмне забезпечення як засіб отримання прямих грошей – вони продають вам непотрібне програмне забезпечення, беруть гроші і більше ніколи не чути.

Якщо вам пощастить, вони продадуть вам погану програму, яка не є особливо ефективною. Якщо вам не так пощастило, вони продадуть вам щось набагато зловісніше, що призведе до ще багатьох проблем в дорозі..

Як ви здогадуєтесь, злодій посвідчує особистість, намагається використати підроблене програмне забезпечення для отримання ваших особистих даних, або вони можуть викрасти вас безпосередньо, або вони можуть продати ваші дані на.

Усі три типи осіб (або груп), як правило, добре організовані, і вони досконалі, коли йдеться про виявлення нових можливостей, а потім маркетингу або іншим чином розповсюджувати свій товар якомога більше потенційних жертв..

І однією з ключових областей, яку вони захопили, є ринок безпеки домашнього комп’ютера.

З повторюваною моделлю підписки це досить прибутковий бізнес для законних компаній. Для кіберзлочинців це, мабуть, ще краще, оскільки вони обманюють, примушують або соціально розробляють свої позначки на встановлення своїх підроблених антивірусних та антишпигунських програм..

Для жертви, підроблений антивірус не є лише грошовими коштами. Дійсно, багато таких програм роздаються безкоштовно.

У світі, де на Едварда Сноудена багато очей, легко забути, що не тільки наші уряди хочуть знати, що ми робимо з нашими комп’ютерами, і не просто іранські атомні станції повинні турбуватися про те, щоб зловмисне програмне середовище було імплантовано. їхні системи.

Ні, це теж ти і я.

Отже, те, що у вас може вийти, – це програма, яка: а) марна; б) шпигунство за вами; в) крадіжка вашої інформації; г) зателефонувавши додому, запитавши в командно-контрольному центрі щодо більш неприємних шкідливих програм; або e) все попереднє.

Як тоді хтось в першу чергу закінчує одну з цих неприємних програм у своїй системі?

Підроблені антивірусні сповіщення

Крім незаконного завантаження законних, але підроблених антивірусних програм, і навмисного встановлення програмного забезпечення від невеликих, незрозумілих компаній, що не мають результатів, найвірогіднішим “в” для підроблених антивірусів є взаємодія з спливаючим вікном.

Ви всі бачили спливаючі вікна – ті дратівливі рекламні оголошення, які, здавалося б, з’являються з нізвідки, коли ви відвідуєте веб-сторінку (Adblock Plus, розширення Chrome, дуже добре працює із забороною небажаної реклами) – оскільки вони все ще надто поширені на Інтернет.

Хоча вони з’являються на деяких найбільших веб-сайтах у мережі, вони частіше зустрічаються на менших сайтах, які залежать від того, щоб отримати невеликий дохід від реклами з будь-якого джерела, який вони можуть, щоб фінансувати своє існування.

У той час як деякі спливаючі вікна є досить доброякісними, вони не створюють нічого іншого, як тимчасова неприємність, інші – відверто хитрістю.

Ви знаєте сорт – миготлива скринька з трикутником попередження, що говорить, що ваша система вже заражена чимось шкідливим.

Багато хто з нас, на щастя, мудрі до таких речей і ставляться до них з презирством, якого вони заслуговують, але інші достатньо довіряють, що вони щиро вірять, що у них є проблеми, особливо коли такі спливаючі вікна часто брешуть і кажуть, що вони просто запустили повноцінно сканування системи.

Більш імпульсивні (або стурбовані) серед них можуть навіть почувати себе вимушеними купувати “рішення” тут і там або закрити вікно за допомогою випробуваного методу Windows, натиснувши на “X” у верхньому правому куті поля.

Так чи інакше, їх проблеми тільки почалися.

Закриття спливаючого вікна часто є проблемою, оскільки це може призвести до виникнення інших проблем, таких як поява більшої кількості рекламних оголошень, або це може призвести до того, що ваша машина зірветься.

Купівля підробленої програми безпеки є більшою проблемою, хоча тому, що “рішення” – це що інше, і це, натомість, шлюз для більшої кількості проблем, таких як збільшення кількості шкідливого програмного забезпечення на вашому комп’ютері, уповільнення роботи, блокування і навіть програми, які раптом не відкриваються. Іншими словами, закриття цього спливаючого вікна може залишити вашу систему в набагато гіршому стані, ніж раніше – повільно в кращому випадку, заражене в гіршому.

Підроблений антивірус – що стосується угоди, як це працює?

Підроблені антивірусні програми, як правило, показують однаково підроблені системні сповіщення, спровоковані трояном (встановлюється без вашого відома, коли ви відкриваєте вкладення електронної пошти, отримуєте злому, завантажуєте торренти чи інші файли з однорангових мереж, відвідуєте шкідливі веб-сайти або натискаєте на спливаюче оголошення), попереджаючи про зараження комп’ютера.

Досить часто ці підроблені сповіщення приводять вас до думки, що ваша система заражена деяким типом зловмисного програмного забезпечення, будь то вірус чи шпигунське програмне забезпечення.

У багатьох випадках це насправді не так – сповіщення підроблені самі по собі – але іноді ці програми настільки злісні, що фактично встановлюють всі види зловмисних програм у вашій системі в першу чергу, як правило, після того, як ви вирішите скористатися підробкою. програма для сканування вашої системи.

Виявлення підроблених антивірусних програм

Цілком цікаво відзначити, наскільки підроблені антивірусні програми, як правило, надмірно компенсують свою неефективність, фактично з’являючись, щоб знайти більше проблем на машині, на якій встановлено, ніж законного програмного забезпечення коли-небудь.

Іноді це все є частиною початкової проблеми – вони хочуть спокусити користувача думати, що вони працюють правильно, щоб збільшити ймовірність залишитися встановленим на комп’ютері.

В іншому випадку, це все може бути частиною продуманого плану надмірного продажу подальших продуктів з несанкціонованої безпеки.

Так чи інакше, є всі шанси, що підроблений антивірусний користувач побачить набагато більше спливаючих вікон, ніж будь-коли раніше, особливо коли вони підключені до Інтернету.

Інші ознаки шахрайського продукту безпеки, що знаходиться у вашій системі, включають уповільнення роботи машини.

Іноді це може бути тонким, але часто падіння швидкості досить яскраво виражене, оскільки підроблена програма продовжує таємно встановлювати додаткові зловмисні програми та інші сміття, а також тайно використовувати будь-яке доступне підключення до Інтернету, щоб телефонувати додому до свого командно-контрольного центру.

Інший класичний знак, який позначає програму-шахрая, – це зміна домашньої сторінки в веб-браузері.

Панелі інструментів та інші шкідливі програми часто роблять це, і це майже те ж саме з деякими фальшивими антивірусними програмами, які спрямовують браузер або на сайт вибору творця, з якого вони намагатимуться привернути жертву рекламою, або встановити додаткові зловмисні програми, або на сторінка, схожа на законний веб-сайт, з якого вони, знову-таки, намагатимуться вас обдурити так чи інакше.

Рекламу також можна підштовхнути і іншими способами – встановлення фальшивих програм може призвести до всіляких невдалих результатів, і одним з таких може бути вставка вбудованої реклами, тобто слів на справжній веб-сторінці, який раптом виявляється підкресленим і посиланням до будь-яких небажаних місць, включаючи сайти з азартними іграми та порно або майже будь-що інше, що може заробити досить копійки для тих, хто стоїть за підробленою програмою AV, яку ви тільки що встановили.

Пом’якшення загрози

На щастя, існує кілька способів, за допомогою яких можна знизити ризик ненавмисної установки фальшивого антивірусу у вашу систему:

  • Встановіть брандмауер – Microsoft включила безкоштовну програму від Windows XP.
  • Ніколи не натискайте спливаючі вікна. Насправді ні. Ніколи. Просто не робіть цього.
  • Якщо ви користувач Windows, залиште параметри безпеки встановленими на середній або вище.
  • Якщо у вашому браузері подано попередження про веб-сайт, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, слід звернути увагу та отримати потрібну інформацію в іншому місці.
  • Ніколи не завантажуйте піратське програмне забезпечення – безкоштовні продукти можуть здатися привабливими, але пам’ятайте, що ті, хто завантажує їх, часто прагнуть заробити гроші, або через компрометацію вашої системи, або шляхом продажу вашої інформації іншим веб-шахраям..
  • Купуйте лише перевірені та справжні програми безпеки у законних постачальників. Зверніть увагу, як шахраї та інші кіберзлочинці часто пакують свої вироби, щоб виглядати справжніми чи звучатими як справжня стаття.
  • Відкривайте вкладення електронної пошти лише в тому випадку, якщо ви довіряєте відправнику і впевнені, що можете перевірити їх особу – віруси надходять поштою, і тому завжди корисно сканувати всю вашу вхідну пошту за допомогою антивірусної програми..

Все більше людей щодня підключаються до Інтернету і, коли вони все більше усвідомлюють загрози в Інтернеті, тому потреба в продуктах безпеки зростає.

Хоча добре знати, що все більша кількість людей усвідомлює, що їм потрібні антивірусні програми тощо, кіберзлочинці також помітили та реагували відповідно.

Вони скористаються будь-якою можливістю, і пропонування підроблених програм безпеки – це просто логічне продовження їхньої діяльності з залучення грошей.

Можливо, вам також сподобається антивірус. Що таке брандмауер і навіщо він потрібен у вашій домашній мережі? Антивірусне програмне забезпечення антивірусне програмне забезпечення – аналіз того, для чого він вам потрібен і на що слід звернути увагу на статистику та факти антивірусуAntivirus2017-2019.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me