Огляд McAfee AntiVirus Plus 2016

Що стосується антивірусних програм, бренд McAfee дійсно дуже відомий, почасти тому, що випробування його програмного забезпечення в комплекті з новими комплектами ПК.


У цьому огляді я спробую з’ясувати, чи всі ті люди, які користуються легким способом оплати, коли закінчується їх безкоштовна пробна версія, приймають надійне рішення.

Мінімальні системні вимоги – чи буде вона працювати на вашому пристрої?

У якості мінімальних системних вимог для запуску програми McAfee перераховує:

 • Операційна система: Усі 32- та 64-розрядні версії Microsoft Windows від XP до 10
 • Процесор: процесор 1 ГГц або вище
 • Пам’ять (оперативна пам’ять): 256 Мб оперативної пам’яті або вище для Windows XP (рекомендовано 512 МБ) / 512 Мб оперативної пам’яті для Vista / Windows 7 (рекомендується 2 ГБ)
 • Вільний простір на жорсткому диску: 200 Мб

Як бачите, мінімальні вимоги для запуску програми справді досить низькі.

Однак вам доведеться зупинитися і запитати себе, чи добре запуск будь-якої програми захисту на комп’ютері, що спирається на застарілу непідтримувану операційну систему, таку як Windows XP.

Встановлення та налаштування

Установка McAfee AntiVirus Plus 2016 є швидкою та простою.

Після того, як ви передасте готівку, ви підпишетесь на рахунок McAfee (для цього потрібно лише ввести свою електронну адресу та захищений пароль), а потім отримаєте посилання для завантаження та код активації.

Важливо списати цей код або додати його до буфера обміну – я забув це зробити вперше, і не існує простого способу його повторного розкриття (якщо він взагалі можливий) і витратив досить небагато часу генеруючи новий, потрібно увійти та знову завантажити інсталятор.

Коли ви подолали цю перешкоду, програма почне встановлювати.

Введіть код або натисніть клавішу управління + V, щоб вставити його (клацніть правою кнопкою миші та вставити не працює), і тоді ви вимкнетесь і запустите.

Через кілька коротких хвилин, під час яких програма робить те, що виглядає як швидка і не надто детальна перевірка вашої системи на наявність наявного зловмисного програмного забезпечення – вам буде добре..

McAfee-інтерфейс

Інтерфейс

McAfee AntiVirus Plus 2016 має простий та простий у користуванні інтерфейс.

Програмуючи переважно сіру палітру, програма відображає жирне повідомлення у верхній частині екрана, щоб повідомити, чи ваш комп’ютер в даний час захищений чи ні.

У цьому випадку ви хочете бачити величезний сплеск зеленого та великий білий кліщ.

Під цим сповіщенням про статус розташовано 6 вікон, які надають доступ до основних частин антивірусної програми:

 • Захист від вірусів і шпигунських програм
 • Захист Інтернету та електронної пошти
 • Оновлення McAfee
 • Ваша підписка
 • Захист даних
 • Інструменти для ПК та домашньої мережі

Крім того, програма пропонує домашнє посилання, яке, як було запропоновано, поверне вас на головну сторінку інтерфейсу, навігаційне посилання, що переносить вас на сторінку з переліком кожної функції програми – просте посилання, але якщо ви я читаю мій огляд антивірусної програми Касперського, ви також зрозумієте, наскільки вона корисна, і довідкове посилання, яке надає доступ до встановлених файлів довідки або посилання на веб-сайт служби підтримки компанії.

Нарешті, внизу інтерфейсу чітко відображаються дата та час наступного запланованого сканування, а також посилання на карту McAfee’s Threat, яка дає чудовий, але потенційно страшний візуальний огляд того, як світ іде назустріч загрозам зловмисного програмного забезпечення і спам.

McAfee-повне сканування

Особливості безпеки

Основна мета McAfee AntiVirus Plus 2016 – захистити ваш ПК від усіх типів шкідливих програм, включаючи віруси, трояни, шпигунські програми та руткіти, незалежно від того, вони вже є на вашому жорсткому диску або представлені через Інтернет, електронну пошту чи знімні USB або оптичні накопичувачі.

З цією метою програма пропонує сканування на вимогу, планові сканування та сканування в режимі реального часу.

Програма також пропонує веб-захист у вигляді рейтингів та звітів, які консультують вас, які сайти є безпечними, а які ні – перш ніж ви коли-небудь натискаєте, щоб відвідати їх..

Цікавим є той факт, що ця функція може фактично вибірково блокувати вміст на певному веб-сайті, а не на весь домен. Це справді приємний штрих.

McAfee-безпечний пошук

Крім цього, програмне забезпечення також пропонує те, що зазвичай не бачите в окремій антивірусній програмі – брандмауері.

Інші інструменти

Окрім несподіваного брандмауера, McAfee також включає ще кілька інших функцій, зазвичай зарезервованих для більш дорогих пакетів безпеки в Інтернеті, а саме: подрібнення файлів та антифішинг..

Подрібнювач файлів – який компанія називає цифровим шредером даних – забезпечує надійний спосіб видалення файлів.

Зазвичай, видалення небажаної програми, документа або іншого файлу просто видаляє його з таблиці індексу на вашому жорсткому диску. До тих пір, поки ці дані не будуть перезаписані чимось іншим, його досить легко отримати за допомогою простих інструментів комп’ютерної криміналістики.

За допомогою подрібнювача файлів ви можете назавжди видаляти файли відразу таким чином, що не дозволяє їх отримати – дуже корисно, якщо ви коли-небудь матимете чутливий характер – від бізнес-акаунтів до власних особистих документів.

Для використання подрібнювача просто клацніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі, а потім виберіть Shred.

Ви можете налаштувати операцію подрібнення через його сторінку налаштування в самій антивірусній програмі, вибравши один з чотирьох варіантів – Основний, Безпечний, Комплексний або Повний подрібнення. Кожен крок поступово переписує файл більше разів перед видаленням.

На додаток до подрібнення звичайних файлів, ви можете зробити те ж саме з тимчасовими файлами та вмістом вашого кошика.

Якщо видалення старих файлів недостатньо, у вас також є можливість взяти косу до історії веб-перегляду в Інтернеті та використання електронної пошти – програма QuickClean McAfee може видалити історію перегляду, а також всі ваші надіслані електронні листи..

Ви можете попередньо переглянути те, що збирається видалити перед тим, як зробити це, щоб шанси випадково видалити те, що ви хочете зберегти, невеликі.

Що стосується безпеки вашого комп’ютера, зловмисне програмне забезпечення не є єдиною загрозою – ви теж.

Багато людей з будь-якої причини не оновлюють свою операційну систему найновішими пакетами обслуговування або рядом регулярних виправлень, викинутих Microsoft.

У той час як Windows 10 вирішив цю проблему, вимушуючи оновлення для всіх, будь-хто, хто перебуває на старій версії, може наражати свій пристрій на небезпеку, не послідовно виправляючи нові вразливості під час виявлення.

McAfee, окрім цього, охоплював це – сканер на вразливість не тільки оновлюватиме установку Windows, але й подбає про застарілі програми..

Як сканер вразливості, так і QuickClean можна запускати на вимогу або встановлювати їх запускати раз у раз.

McAfee AntiVirus Plus 2016 пропонує надзвичайний перелік додаткових функцій для того, що дуже важливо для антивірусної програми початкового рівня..

Інші інструменти примітки включають інструмент QuickClean, який може автоматично очистити вашу систему із непотрібних файлів та стерти історію переглядів, рейтинги веб-сайтів та систему попередження, якщо ви намагаєтесь отримати доступ до сайту, який викликає сумніви з точки зору власної безпеки..

McAfee-мережа-інструменти

Якщо у вас вдома встановлена ​​програма, встановлена ​​на декількох комп’ютерах (великим недоліком цього антивірусного продукту є його ліцензія на один користувач), ви відкриєте функцію “Моя домашня мережа”, яка дозволяє кожному екземпляру антивірусної програми спілкуватися зі своїми братами , що дає вам змогу стежити за станом безпеки інших ПК та видаляти їх віддалено.

Я підозрюю, що ця функція може бути особливо корисною, якщо ваші діти мають свої комп’ютери.

Нарешті, у програмі також є карта загрози, яка насправді не є корисно корисною метою, але виглядає неймовірно здорово.

Він використовує кольорові коди, щоб показати, які райони світу в будь-який момент дуже сприйнятливі або відповідальні за зловмисне програмне забезпечення та спам. Тут також перелічено поточні 5 глобальних загроз.

Карта загрози McAfee

Коли ви перейдете цінність очевидної цукерки на карті, то зрозумієте, що це не зробить ваш персональний комп’ютер безпечнішим, але все ж цікаво.

Для чогось більш функціонального вам краще послужить ваша власна історія безпеки, яка детально розповідає про те, що відбувається у вашій власній системі.

Ефективність як безпечне рішення

Хоча додаткові комплектації – це приємний штрих, питання про те, чи варто встановлювати антивірусну програму, завжди повинен зводитися до того, наскільки вона ефективна для блокування та видалення зловмисного програмного забезпечення.

І на цьому фронті програма, на жаль, трохи падає.

Раніше добре оцінений, остання версія програми на цей раз боролася з незалежним тестуванням.

У динамічному тесті AV-Comparatives не вдалося досягти навіть найнижчого можливого стандартного рейтингу.

У AV-Test, ще одній високо оціненій незалежній лабораторії тестування, McAfee AntiVirus не отримав сертифікацію на Windows XP або, що ще тривожніше, за останнім часом Windows 7.

В інших операційних системах, таких як Windows 8, зображення надзвичайно краще – AV-Test високо оцінив програму, майже нарівні з дещо кращими пропозиціями від Bitdefender та Kaspersky.

Трохи змішаної сумки, а потім і щось, щоб змусити задуматися, чи все ще ви перебуваєте в одній із старих операційних систем Microsoft.

А як щодо брандмауера?

Зважаючи на те, що це несподіване включення в програму AV початкового рівня, вона може просто повернути речі на користь McAfee, якщо це є корисним.

На жаль, це не так.

Хоча він пропонує позитивні можливості, такі як розумне прийняття рішення у фоновому режимі, не турбуючи користувача, який може не бути кваліфікованим у виборі того, що слід чи не слід допускати, моє тестування показало, що це не так добре, як блокувати подвиги, як еквівалент Windows.

Зважаючи на те, що його безкоштовно – це не дуже багато, але, безумовно, прикро, що те, що виглядає як відмінна продажна точка, насправді не краще, ніж безкоштовна альтернатива, яка вже сидить у вас під рукою..

З огляду на це, зручність наявності антивірусу та брандмауера в одному комбінованому пакеті може бути привабливим для деяких із вас, хоча і не зовсім необхідним..

McAfee - заплановане сканування

Системний вплив

Запуск першого повного сканування за допомогою McAfee AntiVirus Plus 2016 зайняв лише відтінок менше півгодини, що є приємним, а не відмінним часом.

Однак, наступні сканування займають лише кілька хвилин, що дозволяє припустити, що програма зосереджується на тому, що змінилося, а не витрачає час на необхідність повторного сканування певних файлів..

У процесі сканування використання процесора було високим, досягаючи 100% і становивши в середньому близько 95%.

Однак це не було проблемою – я не помітив затримки чи уповільнення при відкритті декількох веб-браузерів або запуску будь-якого додатка, що входить до складу чистої установки Windows.

Якщо ваш досвід відрізняється – і я сумніваюся, це буде, якщо ви не працюєте зі значно старшою машиною – ви можете налаштувати налаштування вірусного сканера так, щоб зменшити використання ресурсів за рахунок менш ретельного сканування..

Так само ви можете вибрати більш ретельне сканування, хоча це, ймовірно, помітно вплине на роботу комп’ютера, якщо ви робите багатозадачність.

Єдине незначне питання, яке було у мене, коли я навмисно ввів деяку шкідливу програму в систему.

Так, програма виявила це, що є хорошим знаком, але як частина процесу очищення наполягала на перезавантаженні, що було трохи болю, враховуючи той факт, що я був на півдорозі, коли писав цей огляд у той час.

Окрім цього незначного бурчання, мене дуже вразило – оновлення програмного забезпечення, які є важливою частиною забезпечення безпеки вашої системи, були дуже помітні своєю непомітністю, завдяки тому, що завантажувались у фоновому режимі, коли я не використовував інакше мій комп’ютер сильно.

Допомога та підтримка

Іноді всім нам потрібна допомога з програмами, які ми встановлюємо на наші комп’ютери, будь то в ході інсталяції або на іншому кінці спектру з точки зору розуміння більш технічної складової.

Більшість постачальників антивірусів надають допомогу, хоча якість та доступність цієї допомоги можуть значно відрізнятися.

Однак з McAfee ви майже напевно отримаєте сервіс вищого рівня.

З самого антивірусної програми ви матимете доступ до онлайн-довідкової сторінки, яка ефективно служить списком проблем, що часто задаються.

Якщо цього недостатньо, щоб відповісти на ваш запит, ви також можете отримати доступ до відео-путівників, надіслати електронний лист або поспілкуватися з радником із обслуговування клієнтів..

Розмовляючи з кимось, я вважав, що рівень знань та компетентності є відмінним – ви здивуєтеся, скільки реагуючих на першу лінію в технологічних компаніях не дуже технічні, – хоча варто зазначити, що така взаємодія між людьми доступна лише з понеділка по п’ятницю регулярний робочий час.

І електронна пошта, і Інтернет-чат – це безкоштовні послуги.

Загальне враження

Моє загальне враження від McAfee AntiVirus Plus 2016 – неоднозначне.

З одного боку, це одне з найбільш ефективних антивірусних рішень, доступних зараз, але це не так добре, як, скажімо, Bitdefender Antivirus Plus 2016 або Kaspersky Anti-Virus 2016.

Включення брандмауера є прекрасним бонусом, але на ринку є кращі альтернативи, і, смію сказати, власний вбудований еквівалент Windows – це так само добре.

Однак, інші додаткові функції, такі як антифішинг та подрібнення файлів, надзвичайно вітаються, тим більше, що вони є додатковими, як правило, зарезервованими для повноцінних пакетів безпеки в Інтернеті, які, як правило, коштують помітно дорожче, ніж окремі антивірусні програми..

Але ліцензія, яку ви отримуєте з McAfee AntiVirus Plus 2016, призначена лише для одного ПК, хоча вона представляє хорошу цінність для власників однієї машини, але вона, як правило, не пропонує найкращого удару за ваш долар, якщо у вас є кілька ПК для захисту.

Тому я б зробив висновок, що ця програма заслуговує на розгляд, якщо ви володієте лише однією машиною.

Якщо ви хочете захистити кілька комп’ютерів, рекомендована ціна продажу занадто висока, щоб зробити це вартісним придбанням… але… McAfee, як відомо, пропонують досить глибокі знижки на багатоліцензійні угоди. Якщо ви коли-небудь бачите таку пропозицію, я кажу, продовжуйте її!

Відвідайте McAfee

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map