Огляд Intego VirusBarrier X9 2020

З часу свого заснування в 1997 році Intego витрачав останні 30+ років, зосереджуючись на двох речах: зростаючі потреби в антивірусі спільноти Mac та розвіяння міфу про те, що Mac не потребує антивірусу взагалі..

Оскільки одна з єдиних AV-компаній на ринку, яка зосереджується майже виключно на комп’ютерах Mac, важко знизити родовід компанії, якщо мова йде про пропонування AV-інструменту для MacOS. Зважаючи на це, ми підняли Intego VirusBarrier до світла і виявили, що це сильний антивірусний інструмент Mac, який зосереджується на максимально простому захисті від зловмисного програмного забезпечення..

Результати незалежної лабораторії тестування

Більшість незалежних тестових лабораторій в основному зосереджені на інструментах Windows та Android AV. Мало хто, взагалі, взагалі не розглядає антивірусне програмне забезпечення MacOS. Однак дві лабораторії регулярно проводять тести на антивірусні засоби MacOS: AV-тест і AV-Порівняння.

Результати AV-тесту

Під час тестування антивірусних засобів AV-Test розглядає три області:

 • Захист: Наскільки ефективно програмне забезпечення визначає і карантинує зловмисне програмне забезпечення
 • Продуктивність: Наскільки ефективно програмне забезпечення використовує системні ресурси під час сканування
 • Корисність: Міра помилкових позитивних та інших помилкових попереджень

Для більшості споживачів ефективність антивірусного програмного забезпечення на його основній роботі є в кінцевому рахунку найважливішим фактором, який слід враховувати, завдяки чому показник захисту є найважливішим із трьох.

В останньому тесті AV-Test на тест Intego VirusBarrier – основний AV-інструмент Intego, який входить у всі його продукти безпеки Mac для домашнього використання, включаючи пакети Internet Security і Premium – Intego виконано так само добре або краще, ніж більшість інших Mac AV в захисті категорія. VirusBarrier отримав ідеальний бал від AV-Test (6/6) за ефективність у виявленні та видаленні шкідливих програм.

Програмне забезпечення Intego також чудово оцінило тест на юзабіліті за грудень 2018 року. І хоча він отримав 4,5 з 6 за останній тест на продуктивність, він отримав ідеальний показник продуктивності в тесті в червні 2018 року, що відображає деяку легку мінливість результатів тесту, особливо для продуктивності.

Якщо ви розібраєтесь у деталях, ви знайдете результати тестування продуктивності грудня 2018 року, в першу чергу, відображають вплив на встановлення додатків (додатки помітно повільніше встановлювати, коли Intego було активним) та трохи затримали запуск звичайних додатків. Тим не менш, загальний вплив припадав на різницю в секундах замість хвилин.

Результати AV-Comparatives

У своєму тесті на безпеку Mac 2018 року & Огляд, AV-Comparatives виявили Intego ідентифікований та захищений від усіх 300+ зразків зловмисного програмного забезпечення, на які було перевірено лабораторію. Крім того, Intego Premium Bundle X9 не повернув жодних помилкових позитивних результатів (а також жодного іншого програмного забезпечення для захисту Mac, протестованого AV-Comparatives за цей конкретний період тестування).

Зауважимо, Intego Premium Bundle X9 виконаний на тому ж рівні, що й інші фірмові засоби захисту AV, в тому числі від Avast, Avira, Kaspersky та Bitdefender.

В сукупності обидва лабораторні тести показують, що антивірусний інструмент Intego працює на особливо високому рівні, ефективно ідентифікує та проводить карантинні всі зловмисні програми на своєму шляху, уникає надсилання помилкових звітів або неправильних ідентифікаційних програм та довірених файлів як зловмисного програмного забезпечення та може мати лише незначний вплив на систему швидкість обробки.

Процес реєстрації та придбання

Є кілька ключових речей, на які слід звернути увагу, коли йдеться про реєстрацію та встановлення. Ключовими з них є прозорість та простота навігації без додаткових натискань на продукти.

Процес реєстрації – це перше місце, де можна знайти зручну (або недружні) політику для споживачів. Здається, Intego, на щастя, дотримується більшості добрих ділових звичаїв у процесі реєстрації, за одним помітним винятком.

По-перше, ви можете придбати програмне забезпечення Intego безпосередньо або після безкоштовного пробного періоду. Безкоштовна пробна версія триває 30 днів і дозволяє сканувати файли на наявність вірусів з обмеженими карантинними функціями, але не дозволяє видаляти зловмисне програмне забезпечення.

Якщо ви плануєте придбати, ви можете натиснути велику кнопку “Купити” на сторінці продукту. Intego пропонує кілька варіантів підписки на своє програмне забезпечення, починаючи від 1-2 років захисту на одному, трьох або п’яти Macs. У вас навіть є можливість охопити комп’ютер Windows під тією ж підпискою, натиснувши на опцію «Подвійний захист». Однак зауважте, що Intego не виробляє програмне забезпечення для Windows. Натомість ви отримаєте підписку на 1 комп’ютер на Panda Antivirus за 10 доларів на рік.

Mac преміум пакет

Вибравши варіант передплати, Intego переведе вас на екран оплати, який можна доопрацювати за допомогою кредитної картки або PayPal.

Позитивно, Intego не змушує вас клацати через нескінченні екрани, щоб завершити свій платіж, і не наштовхує на додаток до додаткової продукції. Ми перевірили інші інструменти AV, які використовують ці недоброзичливі практики, і це на їх шкоду. Єдина додаткова пропозиція Intego – це компакт-диск для резервного копіювання та відновлення.

Однак саме тут ми помітили один із недоліків у процесі реєстрації Intego. Немає можливості де-вибирати автоматичне поновлення підписки десь під час реєстрації, а також Intego навіть дійсно не згадує про свою політику автоматичного оновлення під час процесу..

На основі обміну електронною поштою з підтримкою Intego ми це дізналися Ви автоматично будете записані в автоматичне оновлення після завершення платежу, і Ви отримаєте електронний лист за 10 днів до того, як підписка буде встановлена ​​на автоматичне поновлення. Це означає, що деякі клієнти можуть майже цілий рік перейти на підписку, не розуміючи, що вони підписалися на автоматичне оновлення.

Зауважте, що ви буде наступного року буде виставлено рахунок, якщо ви не вимкнете автоматичне оновлення до початку роботи. Єдиний спосіб вимкнути автоматичне оновлення Intego – зв’язатися із службою підтримки або електронною поштою, або через чат у прямому ефірі. Здається, Intego застосував неабияку кількість блокпостів, щоб ускладнити скасування акаунта, що шкода, враховуючи, що він пропонує високоякісний продукт, який більшість користувачів, швидше за все, зберігатиме та поновлює..

НАЙКРАЩИЙ АНТИВІРУС ДЛЯ MAC: Mac Premium Bundle X9 – наш вибір №1 Ефективний та простий у використанні продукт, який постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати його без ризику..

Мінімальні системні вимоги

На відміну від програм для Windows, додатки MacOS мають досить прості системні вимоги. За даними Intego, ваш комп’ютер Mac повинен відповідати наступним критеріям:

 • Сумісний з поточною та попередніми версіями MacOS (10.14 і новіших версій)
 • 1,5 Гб місця на жорсткому диску
 • Підключення до Інтернету, необхідне для оновлень безпеки NetUpdate

Це воно! Intego також пропонує своє програмне забезпечення на кількох мовах: англійській, німецькій, французькій, японській та іспанській.

Встановлення та налаштування

Якщо ви купуєте програмне забезпечення прямо або вибираєте безкоштовну пробну версію, процес установки на вашому Mac буде однаковим. Це швидко і ефективно.

Щоб встановити, спочатку завантажте програмне забезпечення та запустіть початковий інсталятор пакета.

огляд інтего

Далі двічі клацніть у запуску первинної програми встановлення:

огляд інтего

Нарешті, натисніть на різні підказки, введіть свою електронну адресу, коли запитаєте, та завершіть установку, перезавантаживши операційну систему.

огляд інтего

Програмне забезпечення Intego ви знайдете в розділі / Applications / Intego. Компанія розбиває різні інструменти на різні програми, а не розміщуючи їх під одним дахом. Для наших цілей ми зосередилися саме на VirusBarrier X9, але якщо ви придбаєте пакет Premium, ви також отримаєте NetBarrier X9, пральну машину Mac X9, ContentBarrier X9 та персональну резервну копію 10.9

огляд інтего

Вам потрібно буде ввести ключ продукту, який ви отримали від покупки, або натиснути «Безкоштовна пробна версія», щоб розпочати використання VirusBarrier відразу.

огляд інтего

Нарешті, Intego вимагатиме від вас вибрати рівень антивірусного покриття: Мінімальний, Стандартний або Максимальний.

Зауважте, що рівень покриття буде впливати на те, який вплив буде мати додаток на ваші системні процеси, але більш високий рівень покриття означатиме кращий захист від АВ. Зважаючи на це, ви завжди можете змінити покриття пізніше, тому радимо вибрати Стандартний або Мінімальний для початку.

Користувацький інтерфейс

Оскільки Intego розбиває свої різноманітні інструменти на різні пакети програм, ви виявите, що VirusBarrier є трохи стрункішим і менш складним, ніж антивірусні засоби Windows, які, як правило, дещо роздуті завдяки тому, що майже всі доступні функції збираються під одним дахом.

До VirusBarrier є лише три розділи, які легко пересуваються: Сканування, карантин та надійні файли.

Сканування це місце, де ви почнете, і де ви в основному опинитесь за допомогою VirusBarrier, оскільки це основний інтерфейс для налаштування налаштувань сканування та запуску ручного сканування зловмисного програмного забезпечення..

огляд інтего

Карантин це місце, де ви перейдете до перевірки будь-яких шкідливих програм чи підозрюваних зловмисних програм, які були піддані карантину під час автоматичного чи ручного сканування. Звідти ви також можете назавжди видалити карантинні файли або видалити їх з карантину, якщо вони були розміщені туди помилково.

огляд інтего

Довірені файли – це розділ, за допомогою якого ви зможете визначити, які файли та папки не потрібно сканувати або сканерами в режимі реального часу, або автоматичними. Більшість користувачів, ймовірно, залишають це порожнім, але якщо у вас є ділянки на комп’ютері, які не потрібно сканувати, просто додати їх до списку.

огляд інтего

Загалом, Intego використовує надзвичайно простий підхід до користувальницького інтерфейсу. У підменю та меню налаштувань є небагато для навігації, тому майже все, що потрібно для налаштування та запуску ручного сканування в режимі реального часу та запланованого, доступне на головному екрані.

Антивірусні засоби Intego VirusBarrier

Як одноцільовий додаток, VirusBarrier X9 має дві основні функції: захист від вірусів у режимі реального часу та ручне чи заплановане сканування шкідливих програм. Обидва варіанти призведуть до карантинування та видалення вірусів.

Сканування

У Intelgo VirusBarrier доступні чотири варіанти сканування:

 • Антивірусне сканування в режимі реального часу, яке відстежує активність файлів на вашому комп’ютері, щоб виявити підозрілу активність
 • Планове сканування, яке виконуватиме сканування на вашому Mac за регулярним розкладом та в обраний вами час
 • Безпечний перегляд, який сканує вашу активність веб-перегляду для виявлення та блокування шкідливих веб-сайтів або завантажень
 • Ручне сканування, яке виконує ту саму роль, як сканування в режимі реального часу та планове, але за запитом

Як не дивно, ручне сканування недоступне безпосередньо з головного екрану сканування. Натомість вам потрібно буде натиснути Файл а потім виберіть тип ручного сканування, який ви хочете виконати (конкретний файл / папки, повна система або швидке сканування).

Щоб перевірити функції сканування, Comparitech провів чотири тести:

 • Швидке сканування
 • Повне сканування системи
 • Сканування файлів / папок
 • Розклад сканування

Ми також протестували функцію безпечного перегляду VirusBarrier на різних потенційно шкідливих веб-сайтах та завантаженнях файлів.

Виконуючи сканування, ми шукали все наступне:

 • Кількість сканованих файлів
 • Час сканування (початок до кінця)
 • Використання системних ресурсів (відсоток процесора, пам’ять (у МБ) та диск (у МБ))
 • Чи були випробувані віруси розміщені та піддані карантину

На жаль, кількість інформації, яку Intego VirusBarrier надає після сканування, значно менша, ніж для інших багатьох інструментів AV. Немає додаткової інформації на детальному рівні, наприклад, скільки категорій сканованих файлів або які системні процеси перевірені, наприклад.

Однак ви можете побачити додаткові відомості про результати сканування, якщо встановити прапорець “Журнали”, де буде показано, скільки файлів було відскановано, назви конкретного шкідливого програмного забезпечення, яке було розміщено, і точний час початку та закінчення сканування..

Перевірені областіНе скануванняБаскарне скануванняПовне скануванняФіле / Сканування папок (папка завантажень)
Кількість сканованих файлівН / З768944240644734
Віруси, що знаходяться і карантиновані?Н / З4/10 зразків10/10 зразків4/10 зразків
Час скануванняН / З1 хвилина45 хвилин2,5 хвилини
Системний процесор%~ 3%~ 45%~ 20%~ 20%
% CPU користувача~ 2,5%~ 37,5%~ 70%~ 70%
Тиск пам’яті (низький, середній, високий)НизькийНизькийНизькийНизький

Щоб перевірити різні варіанти сканування, ми завантажили 10 різних копій тестових вірусів EICAR, розташованих у різних частинах системи. Усі сканування майже не вплинули на системну пам’ять, але помітний вплив на процесор. Таким чином, якщо ви виконуєте сканування, ви, мабуть, не хочете робити багато іншого, особливо якщо ви використовуєте старіший комп’ютер Mac.

Як швидкі, так і сканування файлів / папок були швидкими та ефективними. Ця ефективність означала, що вони знайшли не всі зразки вірусів, але обидва варіанти застосовують цілеспрямований підхід і, ймовірно, щось пропустять, якщо ви намагаєтеся дезінфікувати сильно заражений комп’ютер.

З іншого боку, повне сканування було помітно повільним, але надзвичайно ретельним і легко знаходило всі тестові зразки в різних місцях системи.

огляд інтего

За допомогою планового сканування, яке ми тут не тестували, ви можете встановити час сканування та тип сканування, який потрібно виконати (повне, швидке чи файл / папка). Тому ми рекомендуємо використовувати той метод сканування, який, на вашу думку, найкраще виконає роботу для вашої системи.

Додаткові антивірусні функції

Є ще дві функції, які ви, ймовірно, захочете залишати ввімкненими під час використання VirusBarrier: сканування в режимі реального часу та безпечний перегляд.

Сканер у реальному часі

Сканер реального часу VirusBarrier X9 призначений для активного огляду файлів, що зберігаються або відкриваються на вашому Mac. Він не здійснюватиме перевірки на простої чи фонові процеси, а зосередиться лише на активних процесах, якими ви займаєтесь під час використання системи.

Зауважимо, нам довелося повернути сканер у реальному часі вимкнено щоб виконати наші тести на сканування зловмисного програмного забезпечення, як сканер у реальному часі активно ідентифікував і робив карантин для зразків вірусів. Це чудово, і це є яскравим свідченням того, що сканер у реальному часі робить те, що планується робити.

Безпечний перегляд

Intego VirusBarrier X9 оснащений функцією безпечного перегляду, яка активно сканує веб-сайти, які ви відвідуєте, на предмет шкідливих посилань та вмісту. Як і інші інструменти безпечного перегляду, він попереджатиме, чи веб-сайт, який ви збираєтесь відвідати, містить зловмисне програмне забезпечення або віруси будь-якого типу.

Однак, є хороший шанс, що якщо веб-сайт справді зловмисний, у вашому веб-браузері вже є вбудована функція безпечного перегляду, яка робить цю функцію від Intego дещо зайвою. Якщо ви потрапили на шкідливий веб-сайт, Safari, Chrome і Firefox створені для надсилання попереджень та блокування доступу.

огляд інтего

Тим не менше, ця надмірність може бути корисною у випадку, якщо вбудований інструмент безпечного перегляду вашого веб-переглядача не працює.

Допомога та підтримка

Якщо ви стикаєтесь з його програмним забезпеченням, Intego пропонує 3 ключові сфери підтримки клієнтів:

 • Чат в прямому ефірі
 • Електронна пошта (через веб-форму на сайті)
 • Пошукова база знань

Кожен з них є досить стандартним варіантом довідки та підтримки, але його можна вважати абсолютно необхідним для компанії, що займається розробкою антивірусних програм. Єдині реальні варіанти відсутні – підтримка телефону та спеціалізований форум користувачів. Форум може бути корисним, якщо Intego вирішить створити його, але що стосується підтримки телефону, не розраховуйте, що колись це станеться. Більшість споживачів справді не люблять телефонні дзвінки з підтримкою, тому відсутність цього варіанту не є реальною втратою.

Якщо що-небудь, то те, що Intego пропонує живий чат, – це перо в капелюсі, оскільки деякі його конкуренти досі не мають. Живий чат, як правило, є найшвидшим способом для клієнтів отримати підтримку проблем, надто складних для бази знань, і занадто негайного натискання на підтримку електронної пошти. Єдине, про що варто потурбуватись – чи ефективні чати, електронна пошта та база знань, які можна шукати, ефективні для вирішення проблем.

Чат в прямому ефірі

Живий чат пропонує помітні переваги щодо підтримки телефону, яку він призначений замінити. Часи відповіді часто проходять швидше, оскільки агенти з обслуговування клієнтів можуть обробляти декілька користувачів одночасно. Користувачі можуть отримати більш інтерактивний досвід, оскільки агенти чату в реальному часі можуть надсилати та отримувати зображення та посилання, які допомагають вирішити проблему. Чат в прямому ефірі також допомагає усунути деякі труднощі та головні болі, часто пов’язані з технічною підтримкою, яка перебуває під замовлення, зокрема мовні та акценти.

Включення інтего в чат в реальному часі є сильним позитивом з точки зору обслуговування клієнтів. Ми виявили, що підтримка чату була швидкою з її початковим часом відповіді (зовсім не багато очікування) і ще швидше в наданні відповідей на запитання.

Під час відкриття прямого чату вам буде запропоновано ввести своє запитання або проблему. Потім вас відправлять у чергу до агента чату, який, на мій досвід, надзвичайно швидкий. Я зачекав лише кілька секунд, перш ніж я був підключений до “Джастіна”. Звідти вам буде запропоновано електронний лист вашого облікового запису. Однак агент прямого чату все одно буде спілкуватися з вами, навіть якщо ви просто шукаєте детальнішу інформацію про продукти перед реєстрацією.

огляд інтего

У моєму випадку я запитав Джастіна про те, як працює пропозиція подвійного захисту. Джастін був швидким та інформативним. На моє запитання, звичайно, було легко відповісти, але вся робота була ефективною та професійною. Після закінчення чату в реальному часі ви отримаєте електронний лист із повним текстом чату, якщо вам потрібно буде посилатися на нього.

Електронна пошта

Підтримка електронною поштою через веб-форму – хороший варіант, якщо у вас є питання, пов’язані з вашою службою або програмним забезпеченням, яке не враховує час.

Ми перевірили час відповіді електронною поштою, надіславши запит щодо політики автоматичного оновлення Intego. Ми спеціально шукали дві речі: як швидко реагують агенти підтримки електронної пошти від Intego та якість відповіді (правда, суб’єктивний захід).

Використовуючи форму підтримки електронної пошти, вам буде запропоновано ввести таку інформацію:

 • Ваша електронна адреса
 • Тема
 • Опис питання
 • Ваше ім’я та прізвище
 • Назва компанії (не потрібно)
 • Країна
 • Специфічний продукт Intego (наприклад, VirusBarrier X9)
 • Серійний номер продукту (обов’язковий, але ви можете поставити N / A, якщо ви ще не придбали)
 • Тип комп’ютера або пристрою
 • Операційна система (наприклад, Mac OS 10.14.2 або Windows 10)
 • Додатки (наприклад, зображення або скріншоти)

Більша частина інформації позначена як “необхідна”, але ви можете поставити Н / А майже для будь-якої області, крім країни та електронної адреси.

огляд інтего

Ми надіслали квиток на підтримку о 13:24 за EST. Компанія Intego негайно (протягом тієї ж хвилини) надіслала автоматичну відповідь, щоб підтвердити отримання квитка на підтримку, який містив обіцянку, що Intego відповість «в той же робочий день», доки квиток отримано протягом звичайного робочого часу, або наступного робочий день, якщо він отриманий через години.

огляд інтего

Вражаюче, персонал служби Intego, «Кріс», відповів менше ніж на дві години на моє запитання. Інтего також дотримувався цього дня через електронний лист із проханням надіслати відгук про підтримку електронної пошти.

Що стосується часів відповіді електронною поштою, це було досить добре. Підтримка електронної пошти, очевидно, не буде такою швидкою, як підтримка чату або швидкий пошук бази знань, але це добре для тих, хто потребує відповіді на запитання, на яке не відповіли через базу знань, але без часу чекати чату підтримка.

База знань

Зараз більшість антивірусних веб-сайтів мають базу знань, яка дозволяє користувачам шукати статті на різні теми, що стосуються програмного забезпечення. Суть бази знань полягає в тому, щоб допомогти зменшити навантаження на агентів з обслуговування клієнтів, запропонувавши детальну інформацію та посібники з усунення несправностей для поширених проблем.

База знань Intego має добре структуровану функцію пошуку та сторінку категорій та основних тем. Ви знайдете перелічені загальні теми та проблеми, а також більш неясні помилки та коди помилок.

огляд інтего

База знань досить обширна і охоплює велику кількість тем, більшість з яких вам, мабуть, сподіватися ніколи не доведеться шукати. Однак це вже вам корисно, і Intego включає систему оцінювання статей за допомогою простого пальця вгору / великого пальця. Якщо стаття виявилася корисною і поширеною проблемою, ви сподіваємось побачити позитивні відгуки про неї. Користувачі також можуть залишати коментарі, що допомагає доповнити той факт, що в Intego немає спеціалізованого форуму користувачів.

Години обслуговування та більше

Intego має спеціальні години обслуговування для своєї системи підтримки електронної пошти, але незрозуміло, чи це стосується чату в реальному часі, оскільки чат в реальному часі передається в Zendesk. Компанія заявляє, що її підтримка електронною поштою працює в звичайний робочий час, і це може бути від 8-4 до 9-5, залежно від того, як ви визначаєте термін. Також можна припустити, що ви зможете отримувати підтримку електронною поштою лише з понеділка по п’ятницю.

Компанія Intego має штаб-квартиру і в Сіетлі, і у Вашингтоні, і в Парижі, Франція, але, здається, обслуговування клієнтів працює в центральний час (UTC-5 або UTC-6, залежно від часу року).

Однак часи в прямому ефірі трохи важче підключити. Оскільки Intego передає свій чат на пряму трансляцію в Zendesk, компанія може запропонувати чат 24/7 в прямому ефірі.

Ефективність як безпечне рішення

Володіння Mac на щастя означає, що натрапляти на шкідливі програми набагато рідше. Однак користувачі Mac не застраховані, і кіберзлочинці все частіше націлюються на Mac, насамперед через те, що на його базі користувачів є менша ймовірність встановлення антивірусного інструменту.

Зі збільшенням кількості вірусів Mac зростатиме і кількість інструментів, що обслуговують користувачів Mac. Intego – одна з небагатьох, яка випереджала цей тренд, так би мовити, і його антивірусні інструменти відображають цей факт. Intego добре працює для виявлення та видалення шкідливих програм на основі Mac, хоча, як видається, ігнорує багато шкідливих програм Windows, які можуть бути інертними у вашій системі. Програмне забезпечення також розроблене так, як віддають перевагу користувачі Mac: Тонкий, ненав’язливий та зручний. Швидке сканування та сканування файлів / папок є надто ефективними, хоча ви, можливо, захочете “встановити його і забути” під час запуску повного сканування (що краще за все зарезервувати для запланованого часу).

За всіма словами, з Intego VirusBarrier X9 як антивірусний інструмент важко знайти багато помилок. У компанії є інші помилки, з якими їй потрібно усунутись, щоб покращити своє обслуговування, але його інструмент AV є одним із найкращих, які ви знайдете для Macs.

Відвідайте Intego – Mac Premium Bundle

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me