Огляд антивірусних програм VIPRE

Антивірус VIPRE, від VIPRE Security, – це дуже добре продумана антивірусна програма. Компанія запозичує деякі найкращі функції у більш відомих на ринку програм (Kaspersky, Norton, AVG та ін.), А також використовуючи неабияку кількість унікальних сервісів та інструментів. Антивірус VIPRE має 30-денну безкоштовну пробну версію, недорогий річний план підписки, а також уникає химерних та непривітних для користувачів практик, які все частіше зустрічаються у деяких програмах на ринку.


Програма читання: Ви можете заощадити 30% за цим посиланням та додавши код знижки “COMP30VAS ” на касі.

Високий рейтинг для малого бізнесу

У своїх оглядах VIPRE Antivirus на 2019 рік незалежна лабораторія тестування AV-Comparatives принесла Vipre Antivirus кілька нагород протягом року. До них належать:

 • Нагорода “Advanced +” за захист від зловмисного програмного забезпечення (березень)
 • Нагорода “Advanced +” за ефективність (квітень)
 • Нагорода “Advanced +” за захист реального світу (червень)

AV-Comparatives також відзначив антивірус VIPRE як затверджене рішення щодо безпеки бізнесу.

Поряд з цим, AV-Comparatives встановили, що антивірус VIPRE має понад 99 відсотків частоти виявлення та мінімальні помилкові тривоги, особливо в порівнянні з більш відомими параметрами, такими як McAfee, Symantec та Trend Micro.

AV-Comparatives також не єдина незалежна лабораторія тестування, яка оцінює VIPRE Antivirus надзвичайно добре. Вірусний вісник виявив, що VIPRE виявив 100% власного списку тестових шкідливих програм та понад 99 відсотків під час тестування в інших списках шкідливих програм. VIPOP також не мав помилкових позитивних результатів у тесті на вірусний вісник 2019 року.

Реєстрація

Досвід показує, що ви можете виміряти компанію програмного забезпечення за її реєстрацією та встановленням.

Найголовніше, що VIPRE не змушує вас автоматично оновлюватись. Насправді ви можете зареєструватися без вибраного автоматичного поновлення, і VIPRE чітко показує свій варіант автоматичного оновлення, щоб уникнути будь-якої плутанини.

Політика автоматичного оновлення антивірусних програм VIPRE

Безпека VIPRE також дуже прозора протягом всього процесу закупівлі та реєстрації, мінімізуючи якомога більше блокпостів на придбання програми (або отримання безкоштовної пробної версії) та встановлення програмного забезпечення.

VIPRE Security чітко пояснює, за що ви платите, купуючи антивірус VIPRE. Ціна вказана як щорічна абонентська плата.

Хоча VIPRE раніше підписував додаткові продукти та послуги, станом на 2019 рік, це вже не так. Зараз компанія включає всі функції в складі пакета.

сторінка антивірусних платежів vipre

Вартість захисту одного комп’ютера становить 43,99 дол. США за перший рік та 54,99 дол. США кожного року поспіль, коли ви вирішили скористатися послугою. Ви також можете покрити більше комп’ютерів за трохи більшу, але сильну передплату, або покрити комп’ютер (и) протягом декількох років (що також надається зі знижкою). Ви можете покрити до 10 ПК або Macs та передоплатити до 4 років.

Опція на 10 комп’ютерів – це корисна ціна, якщо ви працюєте з малим бізнесом, особливо якщо врахувати, що бізнес-версія програмного забезпечення становить 24 долари на рік за один комп’ютер для 5 – 249 комп’ютерів. Зауважте, однак, що ділова версія має деякі функції, які не знайдені в домашній версії, тож є трохи дарування.

Економте 30%:  Наші читачі можуть заощадити 30% на зазначених вище цінах за допомогою цього посилання та додавши код знижки “COMP30VAS ” на касі.

Мінімальні системні вимоги

Завдяки вдосконаленому програмному забезпеченню, VIPRE Antivirus надзвичайно обмежений у кількості операційних систем, з якими він працює. Згідно з програмою VIPRE Security, для комп’ютерів Windows потрібно 1 ГБ оперативної пам’яті та 1 ГБ місця на жорсткому диску та 2 ГБ оперативної пам’яті для комп’ютерів Mac..

Підтримуються наступні версії Mac та Windows:

 • Windows 7 з пакетом оновлень 2 або пакетів зручності
 • Windows 8.1
 • Windows 10 (усі версії)
 • Mac OSX El Capitan 10.11
 • macOS Сьєрра 10.12
 • macOS High Sierra 10.13
 • macOS Mojave 10.14
 • macOS Каталіна 10.15

Встановлення та налаштування

Процес реєстрації та встановлення для VIPRE був досить легким. Позитивно, VIPRE уникає підозрілих схем реєстрації та придбання, в результаті яких користувачі випадково звертаються до небажаних або небажаних послуг. Натомість, коли ви вибираєте домашню версію продукту, вам надається лише програмне забезпечення та кількість комп’ютерів та років служби.

Як і у більшості послуг, що базуються на передплаті, ви можете автоматично відновити службу. VIPRE – одна з небагатьох AV-компаній, яка не вимагає автоматичного оновлення під час реєстрації.

Купуючи продукт, вам видають ключ продукту, який потрібно буде ввести після завантаження програми.

Якщо після завантаження ви отримаєте повідомлення про те, що програма може бути шкідливою, ігноруйте її. У моєму випадку ця програма також була «потенційно шкідливою», але це стосується мого поточного захисту від вірусів, що діє надто захисно. Конкуруючі програми вірусних програм часто неправильно ідентифікують інші вірусні програми як потенційно шкідливі.

Реєстрація

Відкриття програми вимагає ввести ключ продукту. Після введення ключа продукту встановлення може зайняти кілька хвилин, як програма завантажить і встановить на ваш комп’ютер, що включає оновлення до останніх визначень вірусів. VIPRE також виконає первинну “першу перевірку” в кінці процесу встановлення. У моєму випадку процес встановлення зайняв близько 30 хвилин, більшість з яких, ймовірно, було пов’язано з першим скануванням.

Завантаживши та встановивши VIPRE, ви фактично налаштувались та готові до використання програми. Деякі параметри вже встановлені, які ви хочете змінити, такі як планове сканування, автоматичне сканування, частота автоматичного видалення карантину та поведінка сканування..

Інтерфейс

антивірусний інтерфейс vipre

Якщо ви використовували Zemana, Norton, AVG або McAfee, інтерфейс VIPRE не буде занадто різним. Більшість високоякісних вірусних програм мають досить простий інтерфейс, насправді, це більше для утилітарного стилю. При цьому інтерфейс для VIPRE не є безладним, і простота, з якою ви можете орієнтуватися на потрібні речі, дуже інтуїтивно зрозуміла.

Ви знайдете три основні розділи програмного циклу через: MyVIPRE, Рахунок, і Управління.

MyVIPRE тут ви знайдете функції сканування та планування, а також доступ до своєї шкали сканування, щоб побачити, що виявили попередні сканування. Також у вас є розділ сповіщень, який дозволяє вам дізнатися, чи ввімкнено ваш брандмауер, чи були оновлення визначення, а також коли буде наступне сканування (і як давно відбулося останнє сканування).

The Рахунок тут ви знайдете статус підписки, ключ продукту та швидший доступ до довідки та підтримки. У вас також є можливість змінити свою фонову тему, що цілком можливо найменш корисний варіант. Кольорові схеми не дуже вражають. Є хороший шанс, що ви перейдете по них і просто повернетесь до заданої схеми.

Третій розділ в інтерфейсі – Управління, де ви знайдете всі функції безпеки. Ось розділи для Антивірус, оновлення, електронна пошта, брандмауер, і Конфіденційність. Щоб не бути зайвими, ми надамо ці функції більш детальний огляд пізніше в цьому огляді.

За даними веб-сайту компанії, такі основні особливості включають:

 • Розширений захист від Ransomware
 • Неправильний блокатор веб-сайтів
 • Безпека електронної пошти
 • Зупиніть веб-загрози
 • Social Watch
 • VIPRE проста установка
 • Універсальна безпека ПК
 • Чистіша історія
 • Безпечна гумка для файлів
 • Простий у використанні
 • Пошуковий охоронець
 • Фільтр спаму
 • Брандмауер
 • Автоматичні оновлення безпеки програмного забезпечення
 • Негайне виявлення виникаючих загроз
 • Високопродуктивний двигун проти зловмисних програм

Функції захисту VIPRE Antivirus

VIPRE має деякі очікувані функції безпеки, а також деякі, які були для мене абсолютно новими.

Сканування

антивірусне сканування vipre

Як і в більшості антивірусних програм, ви можете виконувати як повне, швидке, так і користувальницьке сканування системи, а також можете планувати сканування на певні інтервали. Програма встановлюється заздалегідь, щоб здійснити повне сканування системи в неділю о 22:00, а також швидке сканування щодня о 10:00. Ви можете їх видалити або зберегти і додати до нових графіків сканування. Графік сканування може використовувати один з трьох різних типів сканування, час доби та час тижня. Ви також можете дати ім’я сканування.

Видалення запланованих сканувань здійснюється клацанням правою кнопкою миші на скануванні та натисканням на видалення зі спливаючого меню. Це було не відразу очевидно, і я можу уявити собі світ, де хтось може не усвідомити, як видалити скани, викликаючи багато розчарувань. Для кращої допомоги користувачам VIPRE Security може бути розумним, щоб у вікні меню помістити опцію видалення для запланованого редагування сканування.

Додаткові параметри сканування та багато іншого

Антивірус VIPRE також пропонує те, що вони називають своєю технологією VIPRE RapidScan. Відповідно до опису, ця функція “сканує лише ті файли, які є новими або змінені з моменту останнього сканування”. Я фактично вважав цю функцію неймовірно корисною та економією часу. Необхідність повторного перегляду кожного файлу, навіть якщо він не змінився або не є новим, може бути стомлюючим, особливо якщо у вас велика файлова система.

Після сканування ви можете вибрати карантинні файли або видалити їх. Антивірус VIPRE включає деякі «просунуті» методи захисту, включаючи можливість сканування файлів під час їх відкриття чи копіювання. Ви також можете просто сканувати окремі файли на вимогу за допомогою спеціального сканування.

Я ставлю різні варіанти сканування для перевірки для цього огляду. Частина причини тестування сканування полягає у визначенні того, яка кількість сканування впливу матиме системні ресурси. Сканування часом можуть бути досить руйнівними, і деяке антивірусне програмне забезпечення з’їдає стільки системних ресурсів під час сканування, що комп’ютер стає непридатним. Особливо це стосується комп’ютерів, які вже мають обмежені ресурси через низькоякісний процесор і чіпсет.

У конкретному випадку я провів цей тест на ASUS Netbook із такими специфікаціями:

 • Процесор Intel Atom при 1,33 ГГц
 • 2 ГБ оперативної пам’яті
 • 32-бітна ОС, процесор на основі x64

Як бачите, сама система не особливо потужна для початку, тому для комп’ютера з обмеженими ресурсами, як, наприклад, мій тестовий комп’ютер, мені майже напевно потрібна антивірусна програма, яка не з’їдає мої ресурси. VIPRE Security стверджує, що їх програмне забезпечення VIPRE “не уповільнює ваш комп’ютер”. Моє припущення, що це твердження подано на будь-який комп’ютер, який відповідає системним вимогам (яким відповідає мій нетбук). Тест на всі варіанти сканування є життєздатним способом перевірити цю заяву.

Щоб перевірити функції сканування, я провів чотири тести:

 • Швидке сканування
 • Повне сканування системи
 • Вибіркова перевірка
 • Розклад сканування

Виконуючи сканування, я шукав усе наступне:

 • Кількість сканованих файлів
 • Час сканування (початок до кінця)
 • Використання системних ресурсів (відсоток процесора, пам’ять (у МБ) та диск (у МБ))
 • Файли відскановані
 • Процеси відскановані
 • Елементи реєстру відскановані
 • Файли cookie відскановані
 • Всього сканованих елементів
 • Чи був тест-вірус розташований і перебуває на карантині

Номери використання системи, як правило, коливаються, навіть якщо не виконуються системні сканування, але піднімаються до більш високих цифр при виконанні сканування. Я дав загальний діапазон для більшості з них, а також “високий” номер для сканувань.

Я також завантажив інертний тест на вірус EICAR, щоб визначити, чи будуть скани брати віруси, і використав зразок живого вірусу в закритому тестовому середовищі системи, щоб визначити, чи VIPRE може також забрати та очистити справжні віруси..

Порівняння результатів сканування

Немає скануванняШвидке скануванняПовне сканування системиВибіркова перевіркаЗаплановане сканування (Швидкий з / RapidScan)
Файли відсканованіН / З5367232526Н / З5367
Процеси відсканованіН / З318312Н / З318
Елементи реєстру відсканованоН / З3917839174Н / З39180
Файли cookie відсканованіН / З6666Н / З66
Усього сканованих елементівН / З44929272078Н / З44931
Час скануванняН / З25 хвилин1 година 47 хвилинН / З12 хвилин
Знайдено тестовий вірус?Н / ЗТакТакН / ЗНі
Використання процесора (%)~ 5% – 10%~ 12 – 60%~ 12 – 60%~ 5 – 12%~ 5% – 12%
Використання пам’яті (МБ)~ 60 Мб~ 180 Мб~ 200 Мб~ 145 Мб~ 190 Мб
Використання диска (МБ)~ 0,1 Мб~ 0,1 – 8,0 Мб~ 0,1 – 16 Мб~ 0,1 – 12 Мб~ 0,2 – 21 Мб

Швидкі результати сканування

Швидкі результати сканування були цікавими. VIPRE легко знайшов тест-вірус EICAR в моїй системі. Хоча сканування зайняло набагато більше часу, ніж те, що я би назвав «швидким», за 25 хвилин це було не найдовше, що я відчував для швидкого сканування. Часи сканування завжди будуть різними для різних комп’ютерів, тому я вважаю, що це дещо в чомусь причина для комп’ютера, який я використовував для тестування, хоча майже напевно на найвищому рівні, оскільки його називають швидким скануванням. Тим не менше, довжина та кількість перевірених областей свідчать про те, що швидке сканування VIPRE було досить ретельним.

У якийсь момент під час процесу швидкого сканування кількість відсканованих процесів і файлів виглядала так, як це було скинуто. Чи перезапустив процес сканування без мого введення та без запланованого сканування? Можливо, ні. Після завершення сканування я отримав повідомлення про те, що швидке сканування знайшло деякі процеси зловмисного програмного забезпечення, і запропонував запустити “Другого рівня сканування”, наприклад, повне сканування:

Антивірус VIPRE

Це я вперше зіткнувся з таким повідомленням, яке знову ж таки вказує на те, що швидке сканування є досить ретельним і саме по собі, але також було моїм першим свідченням того, що повне сканування буде дуже ретельним (читайте: трудомістке).

Завдяки моїм уже обмеженим системним ресурсам швидке сканування спричинило значні збої в роботі системи. Не так багато, що мій комп’ютер став непридатним, але завантаження програм та веб-сторінок значно сповільнилося. Я можу уявити, що хтось може зірватися досить швидко, якби вони не знали, що сканування системи заплановане і працює у фоновому режимі.

Повні результати сканування

Як і передбачалося, повне сканування зайняло набагато більше часу та значно ретельніше за кількістю сканованих файлів. Насправді повне сканування вилилося понад 43 рази кількість файлів як швидке сканування. На щастя, для сканування не знадобилося 43 рази.

Через годину і 45 хвилин я відчув, що повне сканування VIPRE досить довго для повного сканування. Що я помітив, це те, що сканування використовувало помітно більший обсяг системних ресурсів, хоча не так вже й багато, що вплив на систему був іншим, ніж те, що я відчував при швидкому скануванні.

Планове сканування за допомогою програми RapidScan

Сканування VIPRE

Я перевірив функцію сканування розкладу за допомогою швидкого сканування із увімкненою технологією RapidScan. Мета тут була двоякою: побачити, чи працює заплановане сканування, і побачити, чи працює RapidScan.

Заплановане сканування натрапило на трохи гикавки. Я виявив, що запланована перевірка не запуститься, якщо програма оновить свої визначення вірусної загрози. Ви також не можете виконати сканування вручну, коли це відбувається. Оновлення визначення вірусу зайняли кілька хвилин, що принаймні дало мені шанс побачити, чи розпочнеться процес сканування автоматично після блокування сканування. Вдячно, так і було. Моє планове сканування відбулося на вісім хвилин поза графіком.

Сканування мало цікаві результати. Найважливішим з них є той факт, що RapidScan скоротив час сканування більш ніж вдвічі. Передусім це було «доказом концепції», оскільки 12-хвилинний час сканування був набагато приємнішим, ніж 25 хвилин від першого швидкого сканування. Вплив на систему також не суттєво відрізнявся від звичайного швидкого сканування.

Проте RapidScan не взяв тест-вірус. Це може мати більше стосунку до того, що файл був “незмінним” з моменту, коли він був сканований скануванням, тому не було підстав ідентифікувати його під час сканування..

Справжній сценарій вірусів

Для тестування на живі віруси я використовував метод на пісочниці на своїй машині. Я застосував той самий метод, який я використав у нашому посібнику з видалення та запобігання зловмисному програмному забезпеченню.

Компанія Comparitech не рекомендує завантажувати та перевіряти справжні віруси, якщо ви не дослідник вірусів чи тестер.
Ці програми можуть завдати значної шкоди вашій машині та можуть поширитися непередбачуваними способами, якщо їх не перевірити належним чином.

Я встановив на комп’ютері кілька різних шкідливих програмних файлів. Більшість із них, з якими ви зіткнулися б, якщо випадково натиснули на погане посилання, хоча це була суміш загальних вірусних програм, троянів та рекламного ПЗ.

Я вперше провів швидке сканування із увімкненою функцією VIPRE RapidScan. Це було зроблено для того, щоб дізнатися, чи буде швидке сканування ідентифікувати віруси, що буде з ними робити, якщо вони їх знайдуть (.eg, карантинують їх, чи дають мені повідомлення про те, що мені потрібно запустити повне сканування), і визначити, як добре, що RapidScan працював би в реальному вірусному сценарії.

Результати були обнадійливими тут. Сканування було швидким (17 хвилин) і підхопило три трояни. Усі були автоматично піддані карантину. VIPRE дав мені можливість перемістити два з карантину та видалити або дозволити їх. Я також можу дозволити їх постійно, захисний елемент, якщо виявлена ​​загроза насправді не є вірусом. Щодо одного вірусу, VIPRE не дав мені жодних варіантів, крім карантину. Я не міг ні його видалити, ні перемістити вірус з карантину. Там застрягли. Однак я міг би її видалити в більш досконалих налаштуваннях управління.

Сканування VIPRE

Зважаючи на те, що як швидке сканування (без RapidScan), так і повне сканування ретельне, цей тест дав мені впевненість, що VIPRE знайде віруси досить добре. Можливо, вам буде найкраще запланувати повне сканування без RapidScan раз на тиждень, а потім будь-які інші сканування протягом тижня за допомогою RapidScan, щоб скоротити час сканування та вплив системи..

Якщо віруси знаходяться, смуга рівня загрози вказує, наскільки серйозний вірус. Кольори тут поширені: червоний означає дуже погано, а жовтий – це вірус, який є підозрілим, але не надто клопітким. Сірий колір вказує на файл, який, ймовірно, не є проблемою, але викликає проблему. Також вам показано кількість слідів цього вірусу, які існують на вашому комп’ютері, та тип вірусу.

Вибравши видалити розташовані віруси, VIPRE запропонував здійснити сканування другого шару, що є лише повним скануванням. Я вирішив виконати повне сканування, щоб побачити, чи знайде програма ще щось. Часом віруси можуть реплікуватися і ховатися в системі, тому гарне повне сканування повинне викорінити ці дії.

Активний захист

VIPRE має дуже ретельну службу активного захисту. Загальна особливість: версія VIPRE активно сканує та виконує завдання у всіх наступних областях:

 • Сканує файли, коли вони відкриваються або копіюються
 • Блокує потенційно шкідливі процеси
 • Дивиться всередині архівів

Ви також можете увімкнути “Тихий режим” для активного захисту. Це просто забезпечує ці загрози, не повідомляючи про це користувача. Ви можете або не захочете вибирати цю функцію, оскільки активний захист може підходити до процесів, які насправді не є шкідливими, і закривати їх відповідно до ваших побажань.

Я вважав, що активний захист є дуже ефективним, оскільки мені довелося вимкнути його, щоб зробити тестування на живі віруси. Залишаючи його, він фактично заважав мені встановлювати живі зразки вірусів. На наведених нижче зображеннях, наприклад, я спробував виконати зразок вірусу (зразки зловмисного програмного забезпечення інертні, але їх можна змінити у відповідний формат, змінивши розширення файлу) і його повністю заблокували. Фактично, VIPRE фактично видалив файл:

VIPRE VIPRE

Захист краю

VIPRE Security описує цю функцію так: “Зупиняє завантаження експлуатації та інших онлайн-загроз більшістю веб-браузерів”.

Цей опис звучить точно так, як є. Захист краю не дозволяє користувачам завантажувати шкідливі віруси. Я міг легко завантажувати живі зразки, оскільки файли були зроблені інертними, захищені паролем і захищені паролем, але активні, зловмисні завантаження та посилання блокуються.

Веб-фільтрування

Це стандартна веб-фільтрація VIPRE, яка є звичайною для більшості вірусних програм і навіть зараз у більшості веб-браузерів. Це нічого не унікального, і є велика ймовірність, що у вас на комп’ютері вже кілька форм, особливо якщо ви використовуєте Windows. Ви можете змінити налаштування, щоб дозволити блокуванню деяких веб-сайтів, навіть якщо вони безпечні. Якщо ви робите це у VIPRE, вам доведеться це робити і в інших програмах фільтрації веб-сайтів, таких як вбудований фільтр Google Chrome.

Обробляйте загрози автоматично

Під час сканування або інших активних методів моніторингу ви можете встановити поведінку VIPRE так, щоб він або обробляв їх автоматично для вас, або дозволяв вам самостійно обробляти те, що відбувається з файлами. Якщо ви не довіряєте VIPRE правильному поводженню з потенційними загрозами (наприклад, ви продовжуєте видаляти файли, які не слід видаляти), найкраще вимкнути цю функцію. Програма, проте, є досить складною, і вона, як правило, видаляє лише загрози, які є явно шкідливими, тоді як невизначені файли отримають карантин.

Додаткові параметри сканування

Поряд з основним скануванням, існує кілька інших варіантів сканування:

 • Підключення сканування: Проводить швидке сканування у випадку, якщо заплановане сканування пропущено з будь-якої причини
 • Сканування другого рівня: Автоматичне повне сканування запускається, якщо швидке сканування виявляє загрози, які неможливо вирішити самостійно
 • Сканувати знімні диски: Скануючи будь-які знімні диски, виконуючи сканування вірусів
 • Індивідуальне сканування файлів: Ви можете сканувати правою кнопкою миші будь-який файл або папку на своєму комп’ютері, щоб сканувати його за допомогою VIPRE

Інші інструменти

VIPRE включає декілька інших інструментів, щоб збігатися з їх антивірусними засобами:

 • Включайте програми з низьким рівнем ризику під час сканування та з активним захистом
 • Дозволяє виключити вибрані файли та папки зі сканування
 • Прокиньте комп’ютер зі сну, щоб виконати заплановані сканування
 • Економте акумулятор, затримуючи оновлення та пропустивши заплановані сканування, коли вони знаходяться на батареї

Захист електронної пошти

VIPRE пропонує інструменти, які також можуть захистити ваші електронні листи від загроз. В основному це стосується користувачів Outlook. Тим не менш, засоби захисту електронних листів включають:

 • Фільтрація спаму для Outlook
 • Сканування вірусів на вхідні та вихідні електронні листи
 • Антифішинг, який також надсилає копію електронного листа на карантин
 • Вивчає недавню історію електронної пошти на предмет загроз

Брандмауер

Брандмауери сьогодні є стандартними для захисту від вірусів. Як і у випадку з веб-фільтруванням, є хороший шанс, що на вашому комп’ютері вже є брандмауер. Увімкнення брандмауера VIPRE у цьому випадку не обов’язково. Однак якщо ви не довіряєте вбудованому брандмауеру для Windows, можливо, буде хорошою ідеєю використовувати більш розширений брандмауер VIPRE.

Брандмауер VIPRE включає такі функції:

 • Фільтрує вхідний та вихідний трафік
 • Дозволяє створювати винятки для того, як брандмауер обробляє різний трафік даних
 • Журнали пакетів, що йдуть до невідкритих портів
 • “Stealth Mode”, який дозволяє вашому комп’ютеру автоматично ігнорувати деякі типи шкідливих сканувань портів
 • Увімкніть брандмауер під час запуску комп’ютера
 • Захист від атак всередині однієї мережі (відмінно підходить для тих, хто користується загальнодоступними мережами Wi-Fi)
 • Управління мережею
 • Захист процесу для захисту від атак на працююче програмне забезпечення на вашому комп’ютері
 • Інтелектуальний брандмауер, який може дізнатися, що краще приймати та відхиляти за допомогою ваших відповідей

Конфіденційність

VIPRE дійсно сяє деякими інструментами конфіденційності. Багато з них є унікальними для VIPRE, а паралелі серед інших популярних антивірусних програм нечасті. Інструменти конфіденційності включають в себе наступне:

Social Watch

VIPRE може підключитися до вашого облікового запису Facebook і сканувати вашу шкалу часу Facebook на наявність шкідливих загроз. Вам потрібно буде увійти до свого акаунта через програму, що означає надання дозволу VIPRE. Зауважте, що це означає, що VIPRE матиме багато даних про вас через ваш обліковий запис Facebook. Якщо ви особливо впевнені в безпеці, продовжуйте уникати цього. Це корисний інструмент, але не той, який ви хочете, якщо ви хочете обмежити, хто має доступ до ваших даних.

Якщо ви вирішили використовувати Social Watch, ви можете встановити його на сканування через рівні проміжки часу, наприклад, кожні дві години. VIPRE також дозволяє перевірити історію того, що Social Watch розробив, щоб отримати доступ до свого облікового запису.

Дивіться також: Наш довідник щодо конфіденційності та безпеки Facebook.

(Як зауваження, я сам не перевіряв цю функцію, оскільки не особливо бажаю надавати VIPRE Security такий доступ до мого облікового запису соціальних мереж.)

Захищена гумка файлів

Як зазначає VIPRE Security для цього: “Безпечно та повністю усуньте будь-які сліди файлів з вашого комп’ютера”. Це більше, ніж просте видалення з кошика для сміття, і більше, ніж просто випорожнення сміттєвого бака. Для цього потрібно видалити дані, а потім вилучити дані з дурницькою інформацією, щоб їх неможливо було відновити, навіть із розвиненою комп’ютерною криміналістикою. Існують окремі програми, які ви можете придбати з реальними грошима, щоб зробити це для вас або деякі, які є безкоштовними. Це справжнє благо для тих, хто хоче максимальної конфіденційності.

Очисник історії

Антивірус VIPRE

Очисник історії VIPRE – це простіший і швидший спосіб очищення історії веб-перегляду. Це стосується тимчасових папок, які часто ігноруються. Він також одночасно видаляє файли історії з усіх веб-браузерів.

Допомога та підтримка

Підтримка VIPRE Security трохи засмучує. Я, як і більшість людей, я вважаю, не хочу телефонувати в службу підтримки після того, як є багато страшилок. Я вважаю за краще використовувати підтримку чату, коли вона пропонується. VIPRE Security пропонує підтримку чату на своєму веб-сайті, поряд з електронною поштою, системою довідки по телефону, статтями підтримки та стандартними форумами самодопомоги для найпоширеніших проблем.

Те, що болісно не вистачає в підтримці, – це можливість пошуку за ключовими словами через форуми та розділ «рішення». Якщо у вас є спільна проблема, вам доведеться зробити багато ручного копання.

Компанія трохи покладається на свої форуми, які є дещо цікавими, хоча й корисними, наскільки ви повинні сподіватися, що хтось уже поставив ваше запитання та отримав відповідь. Будь-хто може опублікувати нову тему. З огляду на повідомлення на форумі, схоже, що VIPRE Security не реагує на всі публікації чи навіть своєчасно на ті, на які вони відповідають. Для справедливості щодо безпеки VIPRE багато запитань форуму не є тими, на які можна спробувати відповісти, або є питаннями, на які можна було б легше відповісти через службу підтримки або за допомогою системи чату..

У зв’язку з цим я намагався використовувати систему чату, щоб отримати просту відповідь, яку я не міг знайти ніде на сайті: “Що таке обмеження версії операційної системи Android для додатку VIPRE Mobile?” Я відкрив для цього питання підтримки в чаті, і після введення свого імені, електронної адреси та номера телефону (чому мені потрібно це віддати?), Чекав агента близько двох хвилин. Через дві хвилини система завантажила мене, сказавши, що немає доступних агентів.

Години обслуговування та більше

Чи має VIPRE Security певні години доступності для підтримки чату? Якщо вони є, вони не публікують їх ніде, що очевидно.

Я наступного разу вирішив відкрити підтримку. Квиток підтримки потребував деякої основної інформації, включаючи мій номер телефону (знову ж таки, чому?). Він також потребував більш детальної інформації про операційну систему, програмне забезпечення та дав місце більш детально написати про мою проблему. Я також мав можливість позначити пріоритет свого квитка як “низький”, “середній”, “високий” або “терміновий”. Очевидно, моє запитання було не зовсім нагальним, але хто насправді обрав би щось, окрім “термінового”, якби це вплинуло на те, як швидко ви отримаєте відповідь?

Я отримав відповідь менше ніж за 24 години наступного робочого дня. VIPRE Security заявляє, що більшість відповідей надходять протягом 24 годин, тому це відповідало їх заявленій політиці.

Що стосується допомоги та підтримки, то, здається, VIPRE Security має кілька хороших систем, але може зробити основні відомості набагато простішими. Крім того, вони повинні вказати, чи встановили вони години для своєї чатової системи та підтримки телефону. Якщо таких немає, то вихід із системи підтримки чату через відсутність агента є недоцільним.

Ефективність як безпечне рішення

Великий набір VIPRE корисних інструментів робить це програмне забезпечення високоефективним рішенням безпеки.

Сканування надзвичайно ретельне, і VIPRE Security регулярно оновлює свої визначення вірусів. В даний час є понад 58 500 визначень вірусів що програма може ідентифікувати. Він також розроблений для викидання попереджувальних прапорів на програми та операції, які виглядають шкідливими. Як і більшість вірусних програм, VIPRE надасть вам можливість перевірити їх окремо на предмет помилкових позитивних результатів.

Той факт, що за цим програмним забезпеченням ви можете майже все контролювати, робить VIPRE надзвичайно ефективним, всеосяжним інструментом безпеки. Увімкнення підписки на мобільну версію програми робить її значно кориснішою для більшості споживачів.

Додаткові нагороди та визнання

AV-Comparatives – не єдина незалежна лабораторія для тестування, яка дає чудові результати від VIPRE Antivirus. Поряд з AV-Comparatives цей інструмент був сертифікований лабораторіями ISCA, керівництвом продуктів безпеки інформації, Інститутом AV-тестування та Вірусним бюлетенем..

Відвідайте VIPRE

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map