Кращі безкоштовні брандмауери на 2020 рік

Кращі безкоштовні брандмауери

Якщо у вас є маршрутизатор wifi, ви, ймовірно, вже маєте захист від вторгнення у вигляді вбудованого апаратного брандмауера. Крім того, у вас може бути вбудований програмний брандмауер у вашу операційну систему, наприклад, Windows Defender для користувачів Windows. Відповідно до звіту про тестування AV Test 2017/2018, Windows на сьогодні є найбільш атакованою операційною системою, тому вбудований захист має сенс.

Однак ці брандмауери не є ідеальними, і вам може знадобитися додатковий захист. І це не тільки користувачів Windows. Жодна операційна система не захищена від атаки, тому ніхто не повинен скаржитися на вразливість своїх підключених до Інтернету пристроїв.

ПОРАДА: Хороше антивірусне програмне забезпечення включатиме брандмауер як частину більш широкого спектру функцій безпеки. Ознайомтеся з нашими переліками найкращих антивірусів та найкращого антивірусного програмного забезпечення для Mac.

Встановлення антивірусного програмного забезпечення, а також додаткового брандмауера – найкращий шанс зберегти ваше обладнання від зловмисного програмного забезпечення. На щастя, вам не доведеться ламати банк, коли мова йде про стороннє програмне забезпечення або навіть платити копійки. Ми детально висвітлимо кожен брандмауер, але якщо ви просто шукаєте швидкий список, це найкращі безкоштовні брандмауери:

  1.  Домашнє видання брандмауера Sophos XG
  2.  Безкоштовний брандмауер ZoneAlarm
  3.  Брандмауер AVS
  4.  Безкоштовний антивірус Avast
  5.  Безкоштовний брандмауер Comodo
  6.  TinyWall
  7.  Закритий брандмауер
  8.  GlassWire
  9.  Privatefirewall
  10. Домашня сторінка OpenDNS

У наступних розділах буде пояснено, що кожен із них може запропонувати:

Найкращі безкоштовні брандмауэры 2020 року

Вам не потрібно платити за брандмауер вищої якості, оскільки деякі провідні компанії з кібербезпеки виробляють безкоштовне програмне забезпечення, яке захищатиме ваш комп’ютер.

Ось наш список найкращих безкоштовних брандмауерів на 2020 рік:

1. Домашнє видання брандмауера Sophos XG

Брандмауер Sophos XGSophos – це зірка, що розвивається в галузі кібербезпеки, і її відмінне програмне забезпечення для захисту бізнесу також доступне для домашнього використання. Ця система безпеки незвично розвинена порівняно зі стандартним програмним забезпеченням для брандмауера. Це не просто система захисту комп’ютера, це система безпеки мережі.

Зважаючи на те, що в більшості будинків зараз працюють багатокористувацькі wifi-мережі, підхід Sophos до покриття кібербезпеки всього будинку – це концепція, яка давно назріла. По суті, ви отримуєте всі засоби захисту системи, які б ви мали для бізнесу, але не для своєї домашньої мережі.

Однак, є важлива інфраструктурна вимога цього безкоштовного брандмауера, яка може відключити вас. Sophos XG має власну операційну систему (ОС), і коли ви встановлюєте її на комп’ютер, вона видаляє наявну ОС та все програмне забезпечення, встановлене на цьому пристрої. Ви навіть не зможете перевстановити сумісне з Windows програмне забезпечення після запуску ОС Sophos XG. Хост-комп’ютер повинен мати чотири ядра та 6 ГБ оперативної пам’яті.

Якщо у вас є запасний комп’ютер, цей варіант брандмауера на світлові роки випереджає конкуренцію. Він включає анти-шкідливе програмне забезпечення та надає безпеку в Інтернеті, конфіденційність зв’язку та фільтрування URL-адрес. У межах мережі ви отримуєте контроль додатків, систему запобігання вторгнень (IPS) та функції формування трафіку. Консоль включає в себе інформаційну панель моніторингу та звітності мережі, що забезпечує всі засоби управління системою, якими користуються великі компанії у своїх мережах.

Завантажте домашню версію Firewall Sophos XG

2. Безкоштовний брандмауер ZoneAlarm

Логотип ZoneAlarmБезкоштовний брандмауер ZoneAlarm встановлюється в Windows 7, 8, 9 та 10. Ця система має чудові додаткові додатки, що робить її хорошим вибором для домашніх Wi-Fi мереж та ноутбуків, які підключаються до Інтернету в громадських місцях. Все, що вам потрібно для його встановлення, – це підключення до Інтернету для завантаження та електронна адреса для активації.

Брандмауер включає в себе “режим схованості”, який захищає ваші з’єднання від хакерів, включає послуги захисту ідентичності та блокує зловмисне програмне забезпечення. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете зателефонувати на компанію для надання допомоги по відновленню жертв у разі крадіжки особи.

Програмне забезпечення додасть додатковий рівень захисту вашим з’єднанням під час підключення до загальнодоступних точок доступу до Wi-Fi, і це оцінить безпеку вашої домашньої мережі Wi-Fi для покращення захисту від атак. Він оновлюється автоматично, тому ви отримуєте перевагу від оновленої бази захисту загроз.

Завантажте безкоштовний брандмауер ZoneAlarm

3. Брандмауер AVS

Брандмауер AVSБренд AVS належить ТОВ «Інтернет-Медіа Технолоджиз». Однак компанія не робить його програмне забезпечення для брандмауера легко знайти на своєму веб-сайті. Ви також можете завантажити його з Tucows або Softpedia серед інших сайтів розповсюдження безкоштовного програмного забезпечення. Цей брандмауер працює у всіх версіях Windows від XP до Windows 10.

Брандмауер блокує вхідні запити на з’єднання і включає інші заходи безпеки. Сюди входить можливість вибору програм, які на вашому комп’ютері можуть підключатися до Інтернету, та функція рівня безпеки. Програмне забезпечення відстежує активність у реєстрі та блокує зміни. Це дуже важливий захід захисту від глистів та стійких зловмисних програм.

Брандмауер AVS забезпечує захист від серфінгу, а також безпеку системи. Ці заходи включають блокування оголошень і спливаючих вікон та батьківський контроль. Ви можете призначити обмеження використання пропускної здатності для пристроїв, програм або програм.

Завантажте брандмауер AVS

4. Безкоштовний антивірус Avast

Логотип AvastAvast є головним гравцем антивірусного ринку, а його пакети програм AV включають між собою міжмережеві екрани. Компанія виробляє безкоштовний антивірусний пакет, який забезпечить ваш домашній комп’ютер повним захистом від кібератак. Це програмне забезпечення працює на Windows, MacOS та Android.

Антивірусний модуль цього пакета включає в себе актуальні оновлення бази даних про загрози, які дають вам можливість негайного покриття, коли компанія виявить новий вірус. Програмне забезпечення також створює середовище Sandbox на вашому комп’ютері. Це корисно, якщо ви хочете завантажувати нове програмне забезпечення з недовірених джерел, оскільки ви можете спробувати нову утиліту, не ризикуючи випустити на комп’ютер приховані віруси..

Безпека Wi-Fi у цьому пакеті стежить за зловмисниками та недоліками мережі, а захист в Інтернеті включає в себе блокування паролів та виявлення фальшивих сайтів, які захищають від викрадення DNS.

Завантажте безкоштовний антивірус Avast 

5. Безкоштовний брандмауер Comodo

Логотип ComodoComodo – це нагорода з програмного забезпечення для кібербезпеки, яка виробляє брандмауер для всіх версій Windows від XP до Windows 10. Оплачений брандмауер має безкоштовну альтернативу..

Окрім блокування вхідних з’єднань, цей програмний пакет буде стежити за вашим комп’ютером за поточними загрозами, постійно оновлюючи базу даних про загрози. Монітор повідомляє вас у режимі реального часу про виявлені ризики. Ви отримуєте середовище Sandbox для будь-якого нового завантаженого програмного забезпечення для захисту від прихованих вірусів. Система використовує AI для створення профілю нормальної експлуатаційної поведінки на вашому комп’ютері, щоб він міг блокувати підозрілу активність. Ви можете заблокувати доступ до конкретних додатків до Інтернету, тоді як програмне забезпечення відстежує весь вихідний трафік, а також вхідні дані.

Інші функції включають утиліту для очищення браузера та режим ігор, щоб інтерактивні програми могли працювати через Інтернет.

Завантажте безкоштовний брандмауер Comodo

6. TinyWall

Логотип TinyWall

Розробник TinyWall, Каролі Падос, придумав розумну ідею створити вдосконалення для рідного брандмауера Windows, Windows Defender. Тож не дивно, що ця утиліта доступна лише для Windows.

Основа розвитку TinyWall полягає в тому, що він повинен бути ненав’язливим. Програма працює весь час і відображається як значок у системному треї. Ви натискаєте на піктограму, щоб переглянути спливаюче меню системи. Це означає, що інформація про загрозу доступна на вимогу. Хороший сенс у тому, що ви не заблокуєте комп’ютер за допомогою накладеного накладеного, коли ви знаходитесь в середині чогось. Однак у зворотній стороні попередження про загрозу легко ігнорувати, що є ризиком.

Як безкоштовна утиліта, яка мала бути легкою (вона займає лише 1 Мб місця на вашому жорсткому диску), цей брандмауер не має багатьох функцій. Ви можете переглядати білі програми, щоб запобігти блокуванню важливих програм, але це стосується цього.

Завантажте TinyWall

7. Закритий брандмауер

Логотип Outpost Firewall

Виробник Outpost, компанія Agnitum Ltd, була продана в Яндексі, російському Google, у 2017 році і в цей момент закрила власний веб-сайт. Ви більше не можете отримати цей брандмауер безпосередньо від компанії, але він доступний на сайтах з дистрибуції програмного забезпечення, таких як Filehippo та Softonic.

Вам може бути цікаво, чому, здавалося б, покинутий брандмауер є у цьому списку. Це тут, тому що це заслуговує бути. Agnitum ліцензував свій брандмауер іншим охоронним компаніям, тож це насправді брандмауер, який ви отримуєте від інших провайдерів кібербезпеки, зокрема Sophos. Хоча платний Outpost Firewall Pro більше не підтримується, безкоштовний брандмауер все ще працює.

Особливості цієї чудової утиліти для безпеки включають автоматичний білий список відомого програмного забезпечення, модуль проти витоку, який блокує підозрілі вихідні повідомлення, блокування файлів і папок, а також блокатор оголошень і спливаючих вікон для веб-серферів.

Завантажити брандмауер Outpost

8. GlassWire

Логотип GlassWire

GlassWire – це програмне забезпечення для моніторингу мережі, а також брандмауер, і воно безкоштовне у використанні. Цей пакет встановлюється в Windows 7, 8 та 10. Хоча це програмне забезпечення було б ідеальним для мережі малого бізнесу, воно також продається для домашнього використання. Брандмауер може бути налаштований з декількома профілями, тому він веде себе по-різному у кожному конкретному сценарії. Наприклад, у вас може бути налаштування домашньої мережі та загальнодоступний профіль Wi-Fi.

Окрім блокування вхідних з’єднань, набір дозволяє відстежувати використання пропускної здатності, зменшуючи деякі додатки, щоб забезпечити більше пропускної здатності для ключових програм. Функції управління трафіком знижуються до номера порту, програми та процесу.

Монітор завжди увімкнений, і він відслідковує всі дії на вашому комп’ютері, шукаючи підозріле на щось підозріле. Як і TinyWall, функції брандмауера GlassWire насправді є лише інтерфейсом управління для рідного Windows Defender.

Завантажте GlassWire

9. Privatefirewall

PrivatefirewallPrivatefirewall є продуктом програмного забезпечення конфіденційності. Особливим продуктом компанії є ThreatSentry, система безпеки, розроблена для бізнес-мереж. Компанія вже не так зацікавлена ​​у Privatefirewall, і навіть не згадує про товар на своєму веб-сайті. Однак ви можете безкоштовно завантажити його у дистриб’юторів програмного забезпечення, таких як CNet та Softpedia. Програма працюватиме в Windows від XP до 8.1 – не існує версії для Windows 10.

Окрім того, що є брандмауером, ця утиліта є системою виявлення вторгнень на основі хоста. Він вивчає файли журналів на вашому комп’ютері, щоб шукати тривожні події. Він також захистить ці файли журналу від несанкціонованої зміни чи видалення, що є трюком, що використовується для відстеження, який використовується деяким зловмисним програмним забезпеченням.

До звичайних функцій брандмауера цього набору входять функції білого списку та чорного списку, а також контроль конфіденційності вмісту, такий як відключення текстової копії та моніторинг буфера обміну. Інтерфейс брандмауера – це спливаюче контекстне меню, яке ви активуєте клацанням правою кнопкою миші на піктограмі програми в системному треї..

Інструмент також буде контролювати активність електронної пошти, відключати завантаження заражених чи заборонених веб-сайтів та блокувати інтернет-активність із вказаної адреси.

Завантажити Privatefirewall

10. Домашня сторінка OpenDNS

Логотип OpenDNS

OpenDNS – це система безпеки ділової мережі, яка також має безкоштовне домашнє видання. Цей брандмауер охоплює всі інтернет-пристрої у вашому домі, включаючи відеореєстратори та смарт-телевізори, комп’ютери, планшети та смартфони. Це відмінний вибір для сімей, оскільки він включає батьківський контроль.

Ця система заснована на хмарі, тому вам не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення. Натомість сервіс змінює налаштування вашого маршрутизатора, щоб каналізувати весь ваш інтернет-трафік через сервер OpenDNS. Це те, що галузь називає «краєм службою», а також захистить вас від інших хакерських дій, таких як DDoS-атаки.

Підпишіться на OpenDNS Home

Чи потрібен мені сторонній брандмауер?

Компанії релігійно встановлюють брандмауери, щоб захистити свої ресурси від нападу (див. Найкращі брандмауери для веб-додатків), але широка громадськість стала менш зацікавлена ​​у цій формі захисту. Великою причиною такої поступливості є те, що захист часто вбудований у пристрої.

Вдома маршрутизатори wifi пропонують захист від нападу з Інтернету у вигляді апаратного брандмауера. Однак поява троянців означає, що цього блоку запитів на вхідне з’єднання вже недостатньо; Троянці відкриють вихідні з’єднання назад на базу та запрошують інших вірусів.

Популярні операційні системи часто постачаються із власним програмним брандмауером, наприклад Windows Defender у новіших версіях Windows. Однак це рудиментарний брандмауер, який може мати набагато більше варіантів, які ви отримуєте за допомогою сторонніх брандмауерів.

Зауважте, що якщо у вашому маршрутизаторі чи операційній системі вбудовані міжмережеві стіни, вам потрібно переконатися, що вони включені. Інвалідний брандмауер настільки ж марний, як його взагалі немає.

Зображення: Графіка брандмауера від Pixabay. Публічний домен.

Можливо, вам також сподобається антивірусAntivirusFake – що це таке, що він робить, і як зменшити загрозуАнтивірус? Чи слід запускати додаткові програми безпеки, якщо у вас вже встановлений антивірус? Антивірус10 безкоштовні засоби видалення вірусів та зловмисного програмного забезпеченняAntivirusЯк сканувати веб-сайт на наявність шкідливих програм та виправити злому сайтів

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me