Який найкращий антивірус для Mac у 2020 році?

Кращі антивірусні програми Mac

Мабуть, найбільша брехня, яку розповідають будь-якому користувачеві Mac, така: “Маки не заражають вірусами”. Якщо ви переходите на цю сторінку, ви або, на жаль, виявили, що Macs справді сприйнятливий до вірусів, або ви просто трохи підозріло ставитесь до цієї заяви, почувши її. Насправді, згідно з доповіддю McAfee за 2018 рік про загрозу, загальна кількість вірусів macOS, виявлених у дикій природі, більше ніж удвічі з 2016 року. Віруси Mac можуть бути рідше, ніж віруси Windows, але вони там є, і все ще можуть спричинити загрозу для Mac користувачів.

Щоб не відставати від зростаючого попиту на інструменти AV, зростаюча кількість компаній, що користуються програмним забезпеченням AV, зараз випускають версії своїх інструментів для macOS.

Ми виклали деталі кожної служби нижче, але якщо ви шукаєте коротку версію, це найкращий антивірус для Mac:

 1. Intego Mac Internet Security X9: Наш вибір номер один для користувачів Mac. Intego робить лише антивірус для Mac, і це робить дуже добре. У комплекті з чудовими можливостями та потужними результатами незалежних лабораторій тестування.
 2. Інтернет-безпека Kaspersky для Mac: Солідний варіант для користувачів Mac. Дуже низьке використання процесора, високі результати незалежних лабораторій тестування та методи виставлення рахунків, яким можна довіряти.
 3. Антивірус Bitdefender для Mac: Ще один хороший варіант для користувачів Mac. Bitdefender поєднує хороше співвідношення з відмінними оцінками у великих лабораторіях.
 4. Антивірус McAfee: Випускає повнофункціональну версію Mac OS, але в основному як продукт другого рівня до свого програмного забезпечення Windows.
 5. Стандарт безпеки Symantec Norton: Можливість розглянути, але лише незначно охоплена незалежними лабораторіями тестування AV.
 6. Основна кібербезпека ESET для Mac: Сильний виконавець, який намагається виштовхнути декілька непотрібних додатків при виїзді.
 7. Тенденційний мікровірус для Mac: Хороший запис із низькою вартістю, але з деякими непривітними для користувачів способами виставлення рахунків.

Хоча всі антивірусні програми працюють аналогічно з точки зору безпеки, більшість програм мають унікальні функції або методи виконання. Дійсно, деякі фактично працюють краще для комп’ютерів Windows, ніж для Mac, тобто ви хочете програму, яка має версію для Mac, і вона цілком відповідає завданням очищення та захисту вашого Mac.

Крім того, однією з найбільших проблем для користувачів Mac є використання процесора. Хороша антивірусна програма Mac повинна добре працювати з дуже невеликим використанням процесора і не повинна помітно сповільнювати процесорну потужність комп’ютера.

Шукаючи найкраще антивірусне програмне забезпечення для Mac, ми оцінювали варіанти, використовуючи наступні критерії:

 • Остаточна версія програмного забезпечення для Mac легко доступна
 • Високі незалежні оцінки виявлення AV-тесту
 • Відмінна незалежна швидкість роботи AV-тесту (використання процесора)
 • Високі незалежні бали виявлення AV-Comparatives
 • Зручні для споживача практики виставлення рахунків

На ринку існує багато підроблених або тінистих антивірусних програм, розроблених для залучення користувачів комп’ютерів за свої гроші. Замість законного програмного забезпечення вони часто надають несправні програми, які діють більше, як вірус, ніж реальна антивірусна програма.

Усі рекомендовані нижче антивірусні програми Mac – це не тільки законні програми від авторитетних програмних компаній, але й повністю перевірені в декількох незалежних тестових лабораторіях, незалежних користувачів та сайтах огляду.

Зауважте, що ми спеціально використовували оцінки AV-Test.com та AV-Comparatives.org, оскільки ці дві лабораторії тестування не залежать. Ми досліджували інші шановні незалежні лабораторії тестування (такі як Dennis Labs та Virus Bulletin), але вони або не мали тестів для антивірусних програм Mac, або не мали останніх тестів станом на 2017 рік.

Найкращий антивірус для Mac

Виходячи з наших досліджень, це найкращі антивірусні засоби для комп’ютерів macOS.

1. Intego

антивірус intego mac

Intego – єдиний постачальник у цьому списку, який спеціалізується виключно на безпеці Mac. В результаті виходить добре відшліфований, ефективний та простий у використанні продукт.

У незалежних антивірусних тестах Intego входить до числа найкращих виконавців. Результати сильних тестів у поєднанні з великою кількістю корисних функцій ставлять його на перше місце у нашому списку.

Компанія Intego також пройшла наш огляд щодо оплати. Компанія уникає значних продажів під час оформлення замовлення і включає лише мінімальні додаткові додаткові послуги. За 39,99 дол, Intego намагається конкурувати з іншими найефективнішими послугами за ціною і представляє хороше співвідношення ціни та якості.

Результати тестування лабораторії Intego неоднозначні, але це справді добре. Ця компанія продає кілька версій свого антивірусного програмного забезпечення для користувачів Mac, що є незвичним випадком, оскільки більшість компаній продають лише одну версію. Це найновіше переглянуте програмне забезпечення, VirusBarrier отримав високі оцінки від AV-Test та AV-Comparatives за ідеальне виявлення зловмисного програмного забезпечення. Він отримав неоднозначні відгуки про продуктивність, але нам кажуть, що підвищення швидкості працює.

Основні характеристики Intego:

Intego пропонує повний набір варіантів для користувачів Mac. Незважаючи на те, що можна включити стандартні засоби відстеження зловмисного програмного забезпечення, Intego також пропонує такі функції:

 • Програмне забезпечення, побудоване з нуля для Macs (не засноване на архітектурі Windows)
 • Брандмауер на основі місцезнаходження
 • Антифішинг

Ті, хто може зацікавитись Інтего, вважають, що компанія-фальшива виставлення рахунків та функції програмного забезпечення є найкращими, незважаючи на недоліки в роботі системи. Перш ніж натиснути кнопку «купити», попередньо налаштований варіант Інтего висуває найнижчу ціну: 1 комп’ютер, 1 рік. Після натискання кнопки “Інтего” лише намагається просунути ще дві одноразові покупки: розширену службу завантаження, подібну до Касперського, та резервний DVD.

Плюси:

 • Ідеальний рейтинг виявлення зловмисного програмного забезпечення
 • Відмінна, зручна для споживача практика виставлення рахунків
 • Немає хибних позитивних результатів у тестуванні лабораторних результатів

Мінуси:

 • Деякі впливають на продуктивність системи та швидкість обробки

Найкращий антивірус для Mac: Intego X9 – це наш вибір №1 для користувачів Mac. Ефективний та простий у використанні продукт, який постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Купон Intego X9заощадьте 53% за допомогою цієї обмеженої угоди, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОДАЖУ купон застосовується автоматично

2. Інтернет-безпека Kaspersky для Mac

Касперський

Доступні програми:

 • ПК

Касперський добре оцінював різні незалежні лабораторні тести, що робить його найкращим варіантом і для нас. Однак ми також придивились до ціни і шукали зручні для споживача практики виставлення рахунків. Ми визнали, що ціна та методи виставлення рахунків Касперського є досить хорошими. Касперський пропонує свою послугу за порівняно дешеві $ 39,99 на рік, якщо ви купуєте програму на одному комп’ютері.

Основні можливості Касперського:

Kaspersky Internet Security для Mac включає стандартні параметри виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення, а також деякі унікальні функції, зокрема:

 • Фільтр батьківського вмісту
 • Захист від шпигунства веб-камерою
 • Сканування безпечних веб-сайтів

Ви, швидше за все, знайдете Kaspersky швидким, безпечним, повнофункціональним варіантом для комп’ютерів Mac. У тестах на виявлення Касперський набрав 100% для AV-тесту і 100% для AV-порівняльних. Це ставить Kaspersky Internet Security для Mac із ідеальним 100% -ним рівнем виявлення між двома тестами, настільки ж хорошим, як і для будь-якої антивірусної програми.

В аналізі продуктивності AV-Test Касперський виступив надзвичайно добре. У тесті копіювання файлів AV-Test (який розглядає, як запуск антивірусної програми впливає на копіювання файлів великих файлів), Касперський взагалі не збільшував необхідну кількість часу. У тесті на завантаження файлів запущений Касперський запустив лише зміну на 1 секунду, достатньо малу, щоб вважати її несуттєвою.

Касперський не намагається продати вас на касі послугами, які вам не потрібні чи потрібні. Якщо ви намагаєтеся придбати найменш дорогий варіант, вам надається спливаюче вікно, яке рекомендує оновити, але це легко проігнорувати. Крім того, Касперський включає лише одну надбудову під час оформлення замовлення, їх розширену службу завантаження (EDS).

Плюси:

 • Результати вищого рівня
 • Споживчі практики для споживачів
 • Недорогі ціни з хорошими характеристиками

Мінуси:

 • Ціною вище, ніж деякі конкуренти

Прочитайте повний огляд антивірусу Касперського (для Windows).

Kaspersky Coupon – заощадьте до 60% на антивірусних та безпекових рішеннях GET DEALCoupon застосовується автоматично

3. Антивірус Bitdefender для Mac

Bitdefender

Доступні програми:

 • ПК

Румунська компанія Bitdefender – це зростаюча назва цієї галузі. Bitdefender та Kaspersky фактично схожі варіанти для користувачів Mac, навіть прибуваючи за тією ж ціною $ 39,99 на місяць на 1 рік охоплення одного комп’ютера.

Bitdefender набрав еквівалентно Kaspersky Internet Security для Mac у тестах виявлення AV-Test та AV-Comparatives. Маючи ідеальні 100% роботи в обох лабораторіях, Bitdefender забезпечує високоякісне, надійне виявлення загроз як відомих, так і зловмисних програм з нульовими днями.

Основні функції Bitdefender:

Bitdefender повністю завантажений очікуваними та стандартними функціями видалення антивірусу, але включає деякі унікальні параметри, такі як:

 • Захист машин часу, який захищає резервне копіювання даних (корисна хеджування від все більш клопітних викупних програм)
 • Функція автопілоту, яка охоплює всі аспекти вашого Інтернету та безпеки
 • Функція безпечних файлів, яка дозволяє захистити вибрані файли від шифрування зловмисного програмного забезпечення, наприклад, програмного забезпечення

У попередніх тестах Bitdefender трохи відставав від Касперського в тестах продуктивності, але це вже не відповідає дійсності. Статистика як у AV-Test, так і в AV-Comparatives показує, що це програмне забезпечення дає змогу досягти всіх правильних оцінок щодо продуктивності, зручності використання та, що важливо, виявлення загроз. Інструмент Bitdefender визначає 100 відсотків зловмисного програмного забезпечення Mac, на яке він потрапляє в дикій природі, включаючи зловмисне програмне забезпечення з нульовим днем.

Що стосується Bitdefender, це те, що компанія намагається продати користувачам три додаткові додаткові послуги під час оформлення замовлення, намагається змусити вас придбати передплату на три комп’ютери на самому початку і не дозволяє вам відмовитись від автоматичного оновлення. для підписки, поки ви вже не натиснули “купити”. Вам потрібно буде натиснути дещо менш помітне посилання автоматичного оновлення під назвою продукту, а потім натиснути кнопку «Вимкнути автоматичне оновлення».

Ви можете легко придбати Bitdefender, не додаючи остаточну ціну, вам просто потрібно бути трохи хитрішим щодо цього, ніж з Касперським.

Плюси:

 • Ідеальні результати лабораторних тестувань
 • Хороші звичні для споживача практики виставлення рахунків
 • Недорогі ціни порівняно з конкуренцією із чудовими можливостями

Мінуси:

 • Виштовхує додаткове програмне забезпечення на касі

Прочитайте повний огляд антивірусу Bitdefender (для Windows)

Купон на загальну безпеку Bitdefender Заощадьте 45 доларів США на однорічну угоду ДІЙСНІ ЗНАЧЕННЯ застосовується автоматично

4. McAfee Total Protection

Макфай

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Макфай не входить у наш список, але цей продукт продає версію Mac для свого програмного забезпечення Total Security. Однак у цьому списку вона нижча, оскільки не існує поточних результатів лабораторії тестування цього програмного забезпечення на 2018-2019 роки. Найновіші результати станом на цей час написання – з 2017 року.

Однак ми повинні відмовитися від результатів тестування Windows. McAfee пропонує однаковий інструмент для Windows та Mac, але можуть бути відмінності в тому, як він працює з обома операційними системами. Що стосується результатів Windows, то Total Security отримала 3 зірки від AV-Comparatives (її найвищий бал), а також отримала ідеальні оцінки від AV-Test. Це означає ідеальні бали для виявлення зловмисного програмного забезпечення, відсутність помилкових позитивних результатів у тестах та дуже малий вплив на систему. Він навіть має марку “Top Product” від AV-Test.

Основні функції ESET:

Total Security від McAfee пропонує однакові функції для обох версій Windows та Mac, включаючи:

 • Захист від компенсації
 • Подрібнювач файлів
 • Мобільний додаток для iOS
 • Шифрування файлів
 • Стандартні засоби захисту від зловмисних програм та антивірусних програм

Найбільшою проблемою у McAfee є її ціноутворення та практика виставлення рахунків. У McAfee майже завжди є “пропозиції”, розміщені на своєму веб-сайті, тому ціна, яку ви платите за поновлення, буде трохи вище, ніж ви платите сьогодні при оформленні замовлення. Крім того, основна ціна безпеки в цілому висока – $ 69,99 на рік за 1 ліцензію, що приблизно вдвічі більше ціни деяких конкурентів.

McAfee також висуває свій пакет безпеки найвищою ціною – 109 доларів на рік, тому вам доведеться прокручувати сторінки продукту, поки ви не знайдете плани 1- або 5 пристроїв..

Крім того, McAfee здійснює автоматичне оновлення автоматично. Ви не можете вимкнути його під час оформлення замовлення, тому якщо ви не хочете автоматично поновлювати, вам потрібно буде пам’ятати, щоб увійти в налаштування свого облікового запису та вимкнути його після придбання продукту.

Ви побачите, що захист McAfee Total Protection – це чудовий варіант для тих, хто хоче більш потужний інструмент для Mac OS з такою кількістю функцій, як зазвичай користувачі Windows користуються. Однак вам потрібно бути обережними щодо платіжних методів.

Плюси:

 • Велика кількість функцій.
 • Добре розроблений для MacOS.
 • Високо оцінений незалежними лабораторіями тестування.

Мінуси:

 • Вища ціна, ніж конкуренти.
 • Немає можливості вимкнути автоматичне поновлення на касі.

Read наш повний огляд антивірусу McAfee (для Windows).

McAfee Загальний купон на захист 60 доларів США за однорічний план (від 1 до 5 пристроїв) GET DEALCoupon застосовується автоматично

5. Стандарт безпеки Symantec Norton

антивірус symantec norton mac

Інструмент Нортона землі досить низькі у списку насамперед через ціну. Незважаючи на те, що AV-Test це добре оцінено (пропонує ідеальні результати захисту від зловмисного програмного забезпечення, продуктивності та помилкових позитивних результатів), як-от McAfee Total Security, Norton Security Standard має вступну ціну, яка дешева, але різко зростає після першого року. Ви майже заплатите 80 доларів на рік лише для одного пристрою.

Основні характеристики Нортона:

Norton Security Standard використовує один і той же інструмент для комп’ютерів під керуванням Windows та Mac, тобто не має зв’язаної версії для користувачів Mac. Ви знайдете високий рівень виявлення та видалення анти-шкідливого програмного забезпечення, а також декілька інших приємних функцій, зокрема:

 • Захист від фішингу
 • Автоматичні оновлення
 • Безкоштовна цілодобова підтримка клієнтів

Якщо ви вибрали версію Premium, ви також отримаєте хмарне резервне копіювання та покриття на декілька пристроїв (включаючи мобільні пристрої). Деякі функції вищого рівня не працюють на Mac, однак, зокрема, сім’я Нортон, це означає, що ви, мабуть, найкраще дотримуватися стандартної версії.

Нортові практики виставлення рахунків також залишають бажати кращого. Під час покупки продукту ви отримуєте спливаюче вікно, яке намагається змусити вас придбати додаткове програмне забезпечення як пакет. Єдиний спосіб пройти цей екран і дістатися до звичайної каси – це натиснути “X” у куті спливаючого вікна. Якщо натиснути звичайні посилання, щоб продовжити у вікні, ви будете спрямовані до каси з додатками у кошику.

Нарешті, автоматичне оновлення не просто вимушене, Нортон не надає будь-якої легко поміченої інформації про свою політику автоматичного оновлення під час оформлення замовлення. Це робить занадто простою реєстрацію, не розуміючи, що ви отримаєте не лише автоматично оновлену підписку, але і набагато більшу ціну, коли авто-оновлення буде досягнуто за один рік. Якщо ви реєструєтесь у Norton Security Standard, не забудьте вимкнути автоматичне оновлення налаштувань облікового запису.

Плюси:

 • Відомий і шанований бренд
 • Високий рівень захисту від вірусів

Мінуси:

 • Висока ціна порівняно з конкурентами
 • Сили автоматичного оновлення

Прочитайте повний огляд Norton Security (для Windows).

Нортон Антивірус Плюс Заощаджуйте понад 55% на однорічних планах ПОСЛУГАЙТЕ ДЕАЛЬНО Купон застосовується автоматично

6. Кібербезпека ESET (основна)

eset mac антивірус

На базі Словаччини ESET має кілька версій свого антивірусного програмного забезпечення для користувачів Mac. Найпростіший, найдешевший варіант, Basic Cybersecurity, є саме таким: basic. За $ 49,99 (така ж ціна, що й інші конкуренти у цьому списку), ESET надає дві основні переваги: ​​захист від зловмисного програмного забезпечення та (обмежений) захист від викупу. ESET входить до нашого списку, оскільки він забезпечує звукозахист, але він далеко не найкращий, отже, його нижча позиція в рейтингу.

ESET добре показав результати останніх результатів виявлення AV-тесту. Програмне забезпечення виявило 100% зловмисного програмного забезпечення, яке надіслано, при цьому вона мала дещо нижчі, але все ж хороші показники продуктивності (вплив на систему). AV-Comparatives не перевіряв цю опцію, тому ми ставимо її нижче в наш список.

Основні функції ESET:

Для користувачів Mac програмне забезпечення ESET має обмежені функції, але включає:

 • Програмне забезпечення, побудоване з нуля для Macs (не засноване на архітектурі Windows)
 • Захист від викупу

Якщо ви вибрали професійну версію, ви також отримаєте засоби захисту брандмауера та засоби батьківського моніторингу, щоб забезпечити безпеку своїх дітей в Інтернеті.

Антивірусне програмне забезпечення ESET Mac не було так добре, як наші два найкращі варіанти, але все-таки мали лише незначний вплив на систему.

Там, де ESET виявився найгіршим у нашому аналізі методів виставлення рахунків. Компанія намагається виштовхувати більше додаткових добавок під час оформлення замовлення, ніж інші варіанти у списку. Однак він також передує політиці автоматичного оновлення. Ви можете вибрати авто поновлення підписки наприкінці завершення процесу оформлення замовлення.

Звичайно, ESET бажає раніше повідомляти користувачів про автоматичне оновлення. Тим не менш, для компанії є позитивним аспектом, що вони дозволяють увімкнути або вимкнути це, перш ніж завершити платіж.

Плюси:

 • Висока ефективність при виявленні шкідливих програм
 • Дозволяє користувачам скасувати вибір автоматичного оновлення під час оформлення замовлення

Мінуси:

 • Відсуває надбудови на касі

7. Trend Micro Antivirus for Mac

тенденція антивірусу micro mac

Trend Micro Antivirus for Mac є ідеальним варіантом для користувачів Mac із ідеальним балом від AV-Test та майже ідеальним балом від AV-Comparatives..

AV-Test дав цю опцію 18/18, з ідеальними оцінками в категоріях захисту, продуктивності та зручності використання (помилкові позитиви). У лабораторних тестах він виявив 100% перевірених зразків зловмисного програмного забезпечення, мав лише мінімальний обсяг продуктивності для системної обробки та не надсилав помилок.

У останніх тестах AV-Comparatives це програмне забезпечення виявилося менш чудовим, оскільки виявило понад 40 помилкових позитивних результатів у лабораторних тестах. Це сказало, AV-Comparatives видав Trend Micro 2 із 3-х зірок, що робить його в цілому підходящим варіантом для розгляду.

Основні характеристики мікрофонної тенденції:

Trend Micro Antivirus for Mac пропонує високоефективний антивірусний захист, а також інші основні можливості:

 • Безпечний перегляд (блокуйте підозрілі сайти автоматично)
 • Функція безпеки веб-камери для запобігання несанкціонованого доступу до комп’ютерних камер
 • Захист від компенсації

Програмне забезпечення Mac від Trend Micro також за рівними цінами до найвищих варіантів – $ 39,95 на місяць за 1-річний захист на одному пристрої. Зазвичай, також є угоди першого року.

На жаль, Trend Micro отримує великий страйк проти нього за свою платіжну практику. Ви не отримаєте багато інформації про автоматичне оновлення під час покупки, і вам доведеться перекопуватися у FAQ, щоб дізнатися, як вимкнути автоматичне оновлення. Ви можете вимкнути послугу автоматичного поновлення підписки лише після того, як ви зареєструвалися, зайшовши в налаштування користувача на веб-сайті Trend Micro.

Плюси:

 • Добре оцінене та точне видалення вірусу

Мінуси:

 • Значна кількість хибних позитивних результатів у деяких результатах лабораторних тестів
 • Примушує автоматичне оновлення та ускладнює видалення автоматичного оновлення

Для чого потрібен антивірус для комп’ютерів Mac OS

Ви, звичайно, не перший, хто ставить під сумнів обгрунтованість твердження про Маки та віруси. “Чи можуть комп’ютери отримати віруси та зловмисне програмне забезпечення?” запитав DigitalTrends у статті 2015 року. “Відповідь, безумовно, так”, – сказав Богдан Ботезату, старший аналітик електронної загрози, Bitdefender. “Були випадки, і їх буде більше”. Заява Botezatu може бути дещо заниження.

Насправді Mac OSX – це четверта найвразливіша операційна система, згідно з даними зі списку уразливості CVE. По правді кажучи, у Mac OSX є більше вразливості, ніж конкуруючі операційні системи Windows, в т.ч. старший Версії Windows, такі як Windows 7, 8 і навіть Windows Vista.

За даними лабораторій McAfee, атаки зловмисних програм на Macs підняли щелепу 744 відсотки у 2016 році. Незважаючи на це збільшення, яке в основному пов’язане з рекламним пакетом, справа проти міфологічного Mac-вірусу, що не захищається від вірусів, з кожним днем ​​посилюється Хоча це правда, що в процентному відношенні Mac складає дуже малий відсоток комп’ютерів, що отримують віруси, це більше стосується меншої частки ринку, ніж Macs, просто покращуючи безпеку.

NetMarketShare констатує лише 3,52 відсотка всіх комп’ютерів, на яких працює Mac OSX. Наразі існує більше комп’ютерів, що працюють під управлінням майже 20-річної операційної системи Windows XP.

Все-таки є дещо правдиві твердження. Операційні системи Mac OSX мають пісочний режим, що означає, що вірус важче поширюється по всій вашій системі, якщо він заразиться комп’ютерним вірусом або шкідливим програмним забезпеченням. Крім того, інструменти, необхідні для створення зловмисного програмного забезпечення для Macs, не такі легкодоступні або настільки прості у створенні, як для машин Windows, роблячи їх менш вразливими, оскільки розробникам вірусів потрібно більше часу та мотивації для розробки зловмисного програмного забезпечення.

З іншого боку, Mac не так сильно уникає зараження вірусами, оскільки їх шанси на хакери є меншими, оскільки низькі шанси реально отримати прибуток. Microsoft зазначає, що є 400 мільйонів користувачів Windows 10, також є 100 мільйонів користувачів Apple. Шанси отримати прибуток для хакера набагато вищі при націлюванні на машини Windows. Тим не менш, зі 100 мільйонами користувачів Mac, можливість все-таки є, і розробники вірусів все більше користуються перевагою поступливості користувачів Mac, тим більше, що пристрої Apple все більш популярні в усьому світі.

Вам потрібен антивірусний захист для вашого Mac? Проста відповідь – так. Кожен користувач Mac повинен мати антивірусний захист на своєму комп’ютері. Тоді важливішим питанням є те, який найкращий антивірус для комп’ютерів Mac, і що слід шукати користувачам Mac під час покупки антивірусної програми.

Подальше читання:

 • Наші основні рекомендації для Mac VPN
 • Сторінка Apple щодо безпеки Mac
 • Google звітує про проблеми безпеки iPhone
 • Список повідомлень про вразливості безпеки Mac OS X
 • Касперський повідомляє про майже 6 мільйонів спроб фішингу для користувачів Mac у першій половині 2019 року

Можливо, вам також сподобаєтьсяAntivirusЯк запобігти та видалити ransomwareAntivirusComputer Virus Resources: Великому списку інструментів та посібниківAntivirusДля Linux потрібен антивірус? Антивірус Ми протестували 21 антивірусні програми Android та виявили ці серйозні вразливості

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me