Nagrody za prywatność: stypendium ExpressVPN Future of Privacy

nagrody za prywatność

ExpressVPN z dumą ogłasza stypendium ExpressVPN Future of Privacy Scholarship (EFPS), które przeznacza działania i zasoby dla uczniów szkół średnich i absolwentów.

W formie konkursu na esej EFPS ma na celu zwiększenie świadomości uczniów w zakresie prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. Program jest sposobem pomocy i zapewnienia, że ​​nowe pokolenie będzie przeciwstawiać się niepotrzebnej cenzurze i inwigilacji.

ExpressVPN jest zdecydowanym zwolennikiem prywatności cyfrowej, bezpieczeństwa w Internecie i wolności cyfrowej i z dumą wspiera kilka organizacji non-profit walczących o ochronę tych praw; organizacje takie jak Electronic Frontier Foundation, The Internet Defense League, Fight for the Future i Access.

Rosnąca łączność wiąże się z większym ryzykiem naruszenia prywatności

W inicjatywie podjętej w 2013 r. O nazwie ConnectED prezydent Barack Obama wyznaczył cel polegający na podłączeniu 99% amerykańskich uczniów do szybkiego Internetu w ich szkołach i bibliotekach do 2018 r..

To świetny plan, ale z tą szansą wiąże się znacznie wyższe ryzyko dla prywatności i bezpieczeństwa.

Dzięki temu stypendium ExpressVPN z dumą umożliwia uczniom myślenie, argumentowanie i obronę ich stanowiska w sprawie prywatności i przyszłości cyfrowej wolności.

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości Internetu!

Okres składania wniosków o stypendium ExpressVPN Future of Privacy Stypendium jest otwarty do 31 sierpnia 2016, 11:59 PST.

Kandydaci mogą konkurować, pisząc na temat jednego z następujących tematów:

Mamy przyszłość

Wyobraź sobie siebie w 2050 roku. W jaki sposób ewolucja Internetu wpłynie na naszą strukturę społeczną i / lub autorytet rządów nad obywatelami?

Zwolennicy prywatności

Omów logikę tego słynnego cytatu Edwarda Snowdena:

„Argumentowanie, że nie dbasz o prawo do prywatności, ponieważ nie masz nic do ukrycia, nie różni się niczym od twierdzenia, że ​​nie dbasz o wolność słowa, ponieważ nie masz nic do powiedzenia”.

Prywatność w prawdziwym życiu

W trakcie swojego życia pomyśl o trzech sposobach, w których prywatność lub jej brak wpływa na ciebie osobiście. Czy byłoby lepiej, czy gorzej, gdyby sytuacja się odwróciła??

ExpressVPN Przyszłość prywatności Stypendium pieniężne Nagroda pieniężna

Najlepszy esej wygra główna nagroda w wysokości 2500 USD, podczas gdy pierwsze i drugie drugie miejsce zostaną nagrodzone 1000 USD i 500 USD, odpowiednio. Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną i ogłoszeni publicznie na stronie www.expressvpn.com/blog/ w dniu 14 października 2016 r.

Pełne informacje o aplikacji, wytyczne dotyczące konkursu oraz informacje o nagrodach są dostępne na stronie konkursu.

Kontakt z mediami
Caroline Aguin – kierownik stypendium
[email protected]
ExpressVPN.com

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me